Žests ir nevis ķermeņa, bet gan dvēseles kustība. /F. Šaļapins/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Potenciālā jauniņā ar pāris ???


Kitta (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 12.01.2012 00:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/01/2012 00:05:56 - Rakstīja :
Tad nu tā, nolēmu, ka no nākamās algas nevis pasūtīšu no halens-a kaut kādas smukas drēbes ar cerību, ka varbūt rudenī derēs, bet gan pasūtīšu pa pastu vismaz mazā abonementa materiālus :) Tomēr nesaprotu - ja es pasūtu, piem., mazo abonementu (man vajag materiālus uz rokas taustāmā veidā), kā es varēšu tikt pie iespejas aprēķināt vienības - tikai internetā un par samaksu?
Otrs - ļoti baida tas, ka neko nespratīšu no tām vienībām...kā ir īstenībā - viegli apgūt? Piebildīšu, ka esmu pieredzējusi verotāja - pirms 10 gadiem startēju vēl pie tās senās programmas, kur bija jāvelk krustiņi kvadrātiņos, un, godīgi sakot, pilnībā apguvusi punktu sistēmu, tomer secināju, ka kvadrātiņu sistēma šķita pareizāka, jo nebija tik brīva un tomēr nācās zināmā mērā obligāti uzņemt visu, kas dienā vajadzīgs - vai šī jaunā sistēma nav kaut kas līdzīgs?
Vel piebildīšu, ka toreiz uzsāku tievēt 19 gados ar svaru 86 kg pie 161 cm un tiku līdz 58 kg, kas bija zemākais. Noturējos gan cilvēciskā izskatā tikai 2 gadus apmēram - dzīvē daudz kas izmainījās un palaidos. Vairākas reizes megināju atgriezties SV grupā, bet nekas neizdevās. Nu ir 10 gadi riņķī un 115 kg :(
Ir saglabājušies visi SV bukleti un mēgināts pielietot, bet saprotu, ka gribas it kā to pašu sistēmu, jo tomēr ir pārliecinoši pierādījusies kā sekmīga, bet tajā pašā kaut ko jaunu - tad nu mēgināšu :))

apaliite
					Poste: 160
apaliite (on-line)
Publicēts: 12.01.2012 07:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/01/2012 07:19:21 - Kitta Rakstīja :
Tad nu tā, nolēmu, ka no nākamās algas nevis pasūtīšu no halens-a kaut kādas smukas drēbes ar cerību, ka varbūt rudenī derēs, bet gan pasūtīšu pa pastu vismaz mazā abonementa materiālus :) Tomēr nesap ...
Sveika,Kitta!Es pasūtu abonementu uz 3 mēnešiem,tā sanāk lētāk.Visus man interesējošos materiālus izprintēju.Nēesmu liela runātāja,tāpēc rezultāti arī varbūt nav tie spīdošākie,bet šeit var smelties ļoti daudz labas idejas un gūt pozitīvo lādiņu visai dienai.Starp citu arī esmu ar ļoti lielu stāžu(SV no pirmajām reizēm) un svaru gandrīz Tavējo,tie gadiņi gan laikam man vairāk.Tāpēc-MĒĢINĀTS NAV ZAUDĒTS,uzpriekšu,lai Tev veicas!

auša
					Poste: 407
auša (on-line)
Publicēts: 12.01.2012 10:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/01/2012 10:08:59 - Kitta Rakstīja :
Tomēr nesaprotu - ja es pasūtu, piem., mazo abonementu (man vajag materiālus uz rokas taustāmā veidā), kā es varēšu tikt pie iespejas aprēķināt vienības - tikai internetā un par samaksu?Otrs - ļoti ba ...
Ja ir brīvi pieejams internets, manuprāt, labāk par 20 latiem nopirkt on-line abonementu 3 mēnešiem. Tad būs gan "taustāmais"- izprintētais, gan iespēja lasīt visus foruma materiālus, aprunāties ar pieredzejušām un panākumus guvušām meitenēm, redzēt viņu sasniegtos rezultātus. Un katru trešdienu piedalīties neklātienes nodarbībā.
Es šeit pēc daudzu gadu slinkošanas vasaras nogalē atsāku ar 113 kg. Pirms Ziemsvētkiem biju tikusi zem 100, b3et nu atkal sagrēkoju un  pakāpos atpakaļ. Šobrīd svars stāv uz vietas... Bet Jums noteikti ies vieglāk, jo jaunākiem ir labāka vielmaiņa. Es te laikam esmu visvecķā - aušīga vecmāmiņa. Un, ja jau man kaut nedaudz izdodas, Jums izdosies.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 12.01.2012 11:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/01/2012 11:00:54 - Kitta Rakstīja :
Tad nu tā, nolēmu, ka no nākamās algas nevis pasūtīšu no halens-a kaut kādas smukas drēbes ar cerību, ka varbūt rudenī derēs, bet gan pasūtīšu pa pastu vismaz mazā abonementa materiālus :) Tomēr nesap ...

Čau!

Super, prieks par apņēmību! Es arī iesaku ņemt on-line abonementu 20 ls uz 3 mēnešiem (tas ir ~1,67 Ls nedēļā) - tad vari uzzināt visu neskaidro, kad vien Tev savajagas, kā arī piedalīties on-line nodarbībās. Protams, materiālus vari arī izdrukāt, bet no savas pieredzes saku, ka foršāk ir, ja ir bukletiņi - tie ir daudz mazāki, smuki iešūti un viss kā vajag. 

Lielā mājas komplekta priekšrocība ir tā, ka tur ir visi bukleti, kas nav mazajā komplektā. Plus vēl lielajam komplektam vienu mēnesi varēsi nākt on-line bez papildus maksas un arī apmeklēt četras klātienes nodarbības (zini kā - ja nu sanāk, tad kāpēc neaiziet? ) bez nodarbību maksas uz vietas! Un vēl - plānotāji visām 12 nedēļām, kas arī ir ļoti labi, jo tad, kad es rakstu plānotājā, tievējas labāk, nekā rakstot parastā kladē vai klikšķinoties datorā on-line plānotājā. :)



apaliite
					Poste: 160
apaliite (on-line)
Publicēts: 12.01.2012 14:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/01/2012 14:58:20 - auša Rakstīja :
Ja ir brīvi pieejams internets, manuprāt, labāk par 20 latiem nopirkt on-line abonementu 3 mēnešiem. Tad būs gan "taustāmais"- izprintētais, gan iespēja lasīt visus foruma materiālus, aprunāties ar p ...
Ha,ha,arī es esmu aušīga vecmamiņa trim mazbērniņiem  no 10 mēnešiem līdz 8 gadiņiem.

auša
					Poste: 407
auša (on-line)
Publicēts: 12.01.2012 15:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/01/2012 15:20:28 - apaliite Rakstīja :
Ha,ha,arī es esmu aušīga vecmamiņa trim mazbērniņiem  no 10 mēnešiem līdz 8 gadiņiem.
Nu, manai vecākajai mazmeitai jau 19, jaunākajam gan tikai 2 gadiņi...

apaliite
					Poste: 160
apaliite (on-line)
Publicēts: 12.01.2012 19:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/01/2012 19:58:55 - auša Rakstīja :
Nu, manai vecākajai mazmeitai jau 19, jaunākajam gan tikai 2 gadiņi...
Priecājos,ka bez manis šeit ir vēl kāda dāma labākajos gados!

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 12.01.2012 22:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/01/2012 22:10:37 - auša Rakstīja :
Ja ir brīvi pieejams internets, manuprāt, labāk par 20 latiem nopirkt on-line abonementu 3 mēnešiem. Tad būs gan "taustāmais"- izprintētais, gan iespēja lasīt visus foruma materiālus, aprunāties ar p ...
Kā es sapņoju redzēt uz svariem 99.9 kg Aušiņ,saņemieties,tie pāris kg ir tīrais nieks salidzinājumā ar to ko es pa rudeni esmu sastrādājusi

Chaklite
					Poste: 87
Chaklite (on-line)
Publicēts: 13.01.2012 00:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/01/2012 00:04:42 - apaliite Rakstīja :
Priecājos,ka bez manis šeit ir vēl kāda dāma labākajos gados!
Es arī priecājos, ka neesmu vienīgā gados... cienījamos...

auša
					Poste: 407
auša (on-line)
Publicēts: 13.01.2012 13:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/01/2012 13:58:40 - Jolanta77 Rakstīja :
Kā es sapņoju redzēt uz svariem 99.9 kg Aušiņ,saņemieties,tie pāris kg ir tīrais nieks salidzinājumā ar to ko es pa rudeni esmu sastrādājusi
paldies, Jolantiņ! Kā jau rakstīju, Jūs mani iedvesmojat ar savu atgriešanos. Tad nu šonedēļ cenšos visu svērt un pierakstīt, arī ūdeni dzert. Nesveros, lai nebojatu garastāvokli un ceru, ka otrdien kaut kas būs "nokritis"

auša
					Poste: 407
auša (on-line)
Publicēts: 13.01.2012 14:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/01/2012 14:00:15 - Chaklite Rakstīja :
Es arī priecājos, ka neesmu vienīgā gados... cienījamos...
Priecājos dzirdēt! Jo domāju, ka esmu vienīgā  jauno meitu pulciņā... Tas atkal iedvesmo!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 13.01.2012 14:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/01/2012 14:18:17 - auša Rakstīja :
Bet Jums noteikti ies vieglāk, jo jaunākiem ir labāka vielmaiņa. Es te laikam esmu visvecķā - aušīga vecmāmiņa. Un, ja jau man kaut nedaudz izdodas, Jums izdosies.
reizēm, kad netiku uz savām SV nodarbībām, gāju uz pensionāru grupu, jo tā sanāca dienā, kad man bija laiks vakarā un vieta piemērota. Man aizdomas, ka grupa sastāvēja no zelta biedriem, jo viena slaidāka par otru, un tik liela recepšu apmaiņu arī nekur citur neesmu pieredzējusi. Kopš tā laika man pārliecība, ka jebkurā vecumā var tievēt ja ir vēlēšanās.
Un ļoti cienu, ja vecmāmiņas (jaunākas vai vecākas) saņemas tievēt, tieši tā priekštata dēļ, ka lēnāk tievējas utt. Es savu vecāko galu ģimenē arī nevaru piedabūt pie veselīgas ēsanas.

auša
					Poste: 407
auša (on-line)
Publicēts: 13.01.2012 16:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/01/2012 16:07:46 - melllene Rakstīja :
Es savu vecāko galu ģimenē arī nevaru piedabūt pie veselīgas ēsanas.
Tas tikai nozīmē, ka viņiem nav veselības propblēmu. Un varbūt nav problēmu arī ar lieko svaru? Un vēl - ja cilvēki ir apmierināti ar dzīvi, tad nemeklē jaunas iespējas  ( es domāju - nomest svaru...)

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 13.01.2012 20:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/01/2012 20:05:35 - auša Rakstīja :
Tas tikai nozīmē, ka viņiem nav veselības propblēmu. Un varbūt nav problēmu arī ar lieko svaru? Un vēl - ja cilvēki ir apmierināti ar dzīvi, tad nemeklē jaunas iespējas  ( es domāju - nomest svaru... ...
Bet ir tāda viena lieta - cilvēki mēdz nesaistīt svaru ar slimībām. Vai arī zina, ka vajadzētu ēst biežāk un kaut kā citādāk, bet nemākot (kaut gan patiesībā par to negrib i dzirdēt) vai arī visa pārējā ģimene jau negribēs ēst tā, kā vecmāmiņa, jo vīriešiem jau vajagot krējumu, ceptu gaļu un salātus viņi neēdot. Kad saku, lai taisa salātus sev un meitai (arī pieaugusi, dēls 18gadīgs), tad saka - ai, ko nu tur mēs pašas tik sev vien... tā jau nevar. Nu un ko tad var gribēt, ja patiesībā cilvēks vienkārši negrib ziedot laiku un uzmanību SEV, bet ir pieradis dot visu visiem? Un tad birst asaras kā pupas par zāļu kaudzi no rītiem, kas jāēd, un to, cik grūti ar veselību.. Bet jāiemīl sevi un jācenšas sev palīdzēt nevis tik par citiem jādomā! Jo kurš gan mīlēs tādu, kas nemīl pats sevi?

Chaklite
					Poste: 87
Chaklite (on-line)
Publicēts: 13.01.2012 21:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/01/2012 21:50:57 - auša Rakstīja :
Priecājos dzirdēt! Jo domāju, ka esmu vienīgā  jauno meitu pulciņā... Tas atkal iedvesmo!
Mani arī, Auša, tas iedvesmo! Mums izdosies, noteikti

Chaklite
					Poste: 87
Chaklite (on-line)
Publicēts: 13.01.2012 21:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/01/2012 21:52:21 - melllene Rakstīja :
reizēm, kad netiku uz savām SV nodarbībām, gāju uz pensionāru grupu, jo tā sanāca dienā, kad man bija laiks vakarā un vieta piemērota. Man aizdomas, ka grupa sastāvēja no zelta biedriem, jo viena slai ...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās