Ja gribi, lai tev būtu maz laika, nedari neko. /A. Čehovs/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Butes


AgneseM
					Poste: 65
AgneseM (on-line)
Publicēts: 31.10.2011 11:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/10/2011 11:44:30 - Rakstīja :

Meitenes! Pēc ilgiem laikiem esmu atgriezusies tievētāju rindās, bet viss izkūpējis no galvas...

Vīrabrālis saveda veselu kalnu ar tikko ķertām butēm. Gribu uzcept cepeškrāsnī, bet neatceros - tā āda jādīrā nost vai varu ēst ar visu?

 


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 31.10.2011 13:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/10/2011 13:11:04 - Rakstīja :
MMMMMM, butes ir mmmmmmmmm, man vīrs tīra. Vienīgais, ko zinu, āda nav jāņem nost, jāņem iekšas un kautkāda galvenā asaka. vīrs liek tikai sāli un piparus un cepeškrāsnī uz restītēm, lai grillējas.
Ja tev paliek pāri vari arī notīrītas sasaldēt.

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 31.10.2011 13:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/10/2011 13:23:40 - melllene Rakstīja :
MMMMMM, butes ir mmmmmmmmm, man vīrs tīra. Vienīgais, ko zinu, āda nav jāņem nost, jāņem iekšas un kautkāda galvenā asaka. vīrs liek tikai sāli un piparus un cepeškrāsnī uz restītēm, lai grillējas.Ja ...
Melllene - sakārdināji
Nupat skatījos Rīgā tirgū palielas butes par ļoti pieņemamu cenu, tikai tad nodomāju - ko ar tām iesākt, jo nekad neesmu tās gatavojusi, tagad zināšu

AgneseM
					Poste: 65
AgneseM (on-line)
Publicēts: 31.10.2011 13:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/10/2011 13:32:41 - Rakstīja :

Paldies, Melllene. Es jau gan vairāk uztraucos par to, vai āda nav taukaina kā vistai :) Pēc rakstītā saprotu, ka ne :) 

 


Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 31.10.2011 13:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/10/2011 13:52:37 - melllene Rakstīja :
MMMMMM, butes ir mmmmmmmmm, man vīrs tīra. Vienīgais, ko zinu, āda nav jāņem nost, jāņem iekšas un kautkāda galvenā asaka. vīrs liek tikai sāli un piparus un cepeškrāsnī uz restītēm, lai grillējas.Ja ...
Melllene - vēl viens neskaidrs jautājums - tu to butes ādu ēd? Vai arī tikai to, kas iekš ādas - balto zivs gaļu?



Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 31.10.2011 14:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/10/2011 14:18:31 - Elīna. Rakstīja :
tu to butes ādu ēd? Vai arī tikai to, kas iekš ādas - balto zivs gaļu?
Manuprāt ādu nav jāēd- vismaz es nekad neēdu.
Šorīt arī tiku pie butēm - tētis atveda  (par laimi jau iztīrītas ). Svētdien viņš divarpus stundu laikā Mazirbes pusē pilnu spaini saķēris. Kad vienu sestdienu biju aizbraukusi līdzi, tad gan tik labi neķērās. Pati gan toreiz to laiku izmantoju lietderīgi vairāku stundu garumā staigājot gar jūru un arī parunājot ar citiem makšķerniekiem
Mamma teica, ka jāpagatavo viņas cepeškrāsnī ar majonēzi vai krējumu ,  bet noteikti gatavošu pēc llieliskās  Melllenes receptes

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 31.10.2011 14:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/10/2011 14:22:28 - AgneseM Rakstīja :
Paldies, Melllene. Es jau gan vairāk uztraucos par to, vai āda nav taukaina kā vistai :) Pēc rakstītā saprotu, ka ne :)   
pēc grillēšanas - kraukšķīga :) (arī cepeškrāsns grillēšanas) uz savu dzimšanas dienu āra grillā grillēju brekšus, bet uz vīra mātes dzimšanas dienu, pierunāju vīru grillēt brekšus. Arī ciemiņiem garšo zivis - šovasars cītīgi pēcc iespējas centos tās aizstāt ar gaļas grillēšanu. Vai arī vispirms zivis un tad gaļu tiem, kuri vēlas.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 31.10.2011 14:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/10/2011 14:23:59 - melllene Rakstīja :
pēc grillēšanas - kraukšķīga :) (arī cepeškrāsns grillēšanas) uz savu dzimšanas dienu āra grillā grillēju brekšus, bet uz vīra mātes dzimšanas dienu, pierunāju vīru grillēt brekšus. Arī ciemiņiem garš ...
oi otrajā lielajā jubilejā bija butes, redz kā es sajaucu... butes ir mazāk asakainas, brekši man garšoja, bet citiem nepatīk, ka daudz asaku. Man tas netraucē, jo lēna ēsana ir ..... ēšana

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 05.12.2011 17:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/12/2011 17:35:51 - Milimetriņš Rakstīja :
Mamma teica, ka jāpagatavo viņas cepeškrāsnī ar majonēzi vai krējumu , bet noteikti gatavošu pēc llieliskās Melllenes receptes
Nupat kādas dienas atpakaļ cepu buti cepeškrāsnī, uz cepamplāts, tik uzkaisīju sāli un citronpiparus - nu varen-garšīga, noteikti, cepšu vēl


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās