Debesīs eņģelis nav nekas neparasts. /B. Šovs/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Es to varu!~­ un ja nu es to nevaru, tad mājas neradies!!!


reine
					Poste: 29
reine (on-line)
Publicēts: 19.10.2011 16:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2011 16:08:29 - Rakstīja :

Sveikinji

domāju, ka  šo cīnu ar sevi, mēs te uzsaksim diezgan daudzas,...

kā jau daudzi, sakusi šo cīņu esmu daudzas reizes un daudzu gadu garumā...un īstenībā nemaz nedomāju to sākt atkal, ja vien nejauši neuzdurtos, draugos, pērkam kopa piedāvājumam,...jo ta nauda nešķita tik liela,lai nebūtu to zēl, ja arī nekas nesanāks...taču ienakot šajā mājaslapā mana cerība, ka es varu pieauga....

Haizivs Lenijs(manas mazulites milaka multene) ta ari neiemacijas est gaļu...taču vins jau nemaz to negribeja...te nu ir ta atskiriba, kurs to grib, - es vai kads cits!! soreiz to gribu es...bet zinot sevi..ilgam laikam manis nepietiek...tapec ceru rast gan atbalstu, gan sapratni...

Ar lielu interesi palasiju Jolantas dienasgramatu, tik jauki ka vinjai ir izdevies,un ta gribas lai izdotos ari talak...

foruma saskatiju, ka te daudzas ir no arzemem, ari tas iedvesmo, nesmu es vienigaa...

nu ko lai veicas mums visam, kas sakam 2011 gada oktobrii


Chelsy
					Poste: 21
Chelsy (on-line)
Publicēts: 19.10.2011 16:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2011 16:19:05 - Rakstīja :
Malacis reine  Turēsim par mums visām īkšķus

reine
					Poste: 29
reine (on-line)
Publicēts: 19.10.2011 18:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2011 18:13:24 - Chelsy Rakstīja :
Malacis reine Turēsim par mums visām īkšķus
paldies par uzmundrinajumu... .....mums izdosies,izdosies, izdosies,izdosies...

zikiite
					Poste: 10
zikiite (on-line)
Publicēts: 19.10.2011 18:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2011 18:17:31 - Rakstīja :
Es arī esmu uzsākusi šodien šo programmu tā kā ,lai veicas un izdodas visām    

reine
					Poste: 29
reine (on-line)
Publicēts: 19.10.2011 18:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2011 18:22:21 - Rakstīja :

un vispar jasak man vairak domat par to ko gribu es pati un ka es izskatos pati prieks sevis, svarigi ir lai es patiktu pati sev, un ka daru es to tapec, ka gribu but pirmam kartam vesela, nevis slima...resnums tomer ir slimiba...jeb ari slimibu celonis...

cik labi ka te tiesam var rakstit un sava zina runat ar sevi.

nejau par velti saka , ka ar sevi ir jaiemacas runat,nu ko tatad sarunajam ka pirmamkartam kops sodienas sakam veseligu dzivesveidu, saksim ar savu smadzenu parprogramesanu. tev reine ir jasaprot, ka cilveks bez liekiem kilogramiem ir vesels cilveks...haha-ir ari daudz slimu tievulju...labi,tev nav jasalidzina sevi ar citiem...tu esi tu un tev ir jau pietiekosi daudz gadu un tu gribi vel nodzivot nu vismaz vel tikpatdaudz un vecakam cilvekam jau ir gruti nest daudz smaguma un tadelj tev ir jaatbrivojas novisa lieka un beidzot tacu japadzivo viegli....ja nu to es gribu..es gribu dzivot vieglu un pats galvenais ar sevi apmierinata cilveka dzivi...nu re tas ir jauki


GunA
					Poste: 146
GunA (on-line)
Publicēts: 19.10.2011 19:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2011 19:12:17 - reine Rakstīja :
Sveikinjidomāju, ka  šo cīnu ar sevi, mēs te uzsaksim diezgan daudzas,...kā jau daudzi, sakusi šo cīņu esmu daudzas reizes un daudzu gadu garumā...un īstenībā nemaz nedomāju to sākt atkal, ja vien nej ...
Tev tiešām viss izdosies, jo Tu to gribi!
Un, ja grib, tad visu var!



melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 19.10.2011 19:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2011 19:15:21 - GunA Rakstīja :
Tev tiešām viss izdosies, jo Tu to gribi!Un, ja grib, tad visu var!

reine
					Poste: 29
reine (on-line)
Publicēts: 19.10.2011 23:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2011 23:23:37 - melllene Rakstīja :

reine
					Poste: 29
reine (on-line)
Publicēts: 20.10.2011 10:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2011 10:03:52 - Rakstīja :

Labriit!

Lai jauka diena visam skaistajm;gudrajam un apnemigajam, katra no mums tada ir neatkarigi no kilogramu daudzuma, svarigi so failu ielikt galvaa,;;;es censos;;;un isteniba visvairak gribu iemacities lietot uzturaa sabalansetu partiku,kas sniegtu man energiju un dzivesprieku!

Veiksmi un izdosanos, katrai


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 20.10.2011 17:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2011 17:41:08 - Rakstīja :
Čau, Reine! Prieks, ka jau sev uzreiz atzīsties, ka "sevis nepietiks ilgam laikam", un ka vajadzīgs grupas atbalsts. Tāpēc iesaku piedalīties katru trešdienu on-line nodarbībā, jo to var darīt neatkarīgi no valsts, kurā atrodies!  Ja būtu Latvijā, tad varētu piedalīties grupas nodarbībās vai vismaz nākt uz on-line tusiņiem, bet, tā kā neesi šeit, tad nekā. Atliek vien virtuāli motivēties! Skaties fotogalerijas, lasi veiksmes stāstus, piedalies aktīvi foruma sarunās un motivācija turēsies stiprāk kā vienkārši klusiņām tupot stūrītī.  

reine
					Poste: 29
reine (on-line)
Publicēts: 20.10.2011 18:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2011 18:20:03 - baibinjsh1 Rakstīja :
Čau, Reine! Prieks, ka jau sev uzreiz atzīsties, ka "sevis nepietiks ilgam laikam", un ka vajadzīgs grupas atbalsts. Tāpēc iesaku piedalīties katru trešdienu on-line nodarbībā, jo to var darīt neatkar ...

Paldies, to jau pamaniju,ka to var, tikai man diemzel tresdienas no 19 00 lidz 21 30 ir aiznemtas, ja nu kadreiz kadas vakars atbrivojas, bet tas ir reti...ta ka bus vien jalasa pec tam. Bet paldies, par uzaicinajumu



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās