Ir ļoti svarīgi nepārstāt uzdot jautājumus. Ne velti cilvēkam ir dota ziņkārība. /Alberts Einšteins/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Par dārzeņiem un augļiem..


Jole22
					Poste: 36
Jole22 (on-line)
Publicēts: 14.10.2011 17:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/10/2011 17:20:18 - Rakstīja :
Palīdziet saprast,lūdzu :) agrāk SV,cik atceros,dārzeņi un dažādi augļi bija 0 vienības,protams,nejau leilā vairumā.Kā ir tagad,es nevaru saprast-tie arī ir jāsver?Un kā skaitīt,ja piemēram uzlieku gurķi uz mainītes,tas ar ir kāda vienība??

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 14.10.2011 18:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/10/2011 18:09:46 - Jole22 Rakstīja :
Palīdziet saprast,lūdzu :) agrāk SV,cik atceros,dārzeņi un dažādi augļi bija 0 vienības,protams,nejau leilā vairumā.Kā ir tagad,es nevaru saprast-tie arī ir jāsver?Un kā skaitīt,ja piemēram uzlieku gu ...
viss jasver un viss skaitas. :)
cik sapratu, tad tu ari iegadajies 'Perkam kopa¨' akcijas kuponu? Tad nedaudz uzgaidi un lidzko tev bus piekluve online materialiem, taa varesi ari izlasit cik kurs auglis un darzenis ir 'verts' :)

iev@ (on-line)
Publicēts: 14.10.2011 19:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/10/2011 19:10:49 - Jole22 Rakstīja :
Palīdziet saprast,lūdzu :) agrāk SV,cik atceros,dārzeņi un dažādi augļi bija 0 vienības,protams,nejau leilā vairumā.Kā ir tagad,es nevaru saprast-tie arī ir jāsver?Un kā skaitīt,ja piemēram uzlieku gu ...
Jāskaita ir viss - kaut vai tāpēc, lai tas veidotos par ieradumu. Es dārzeņus skaitu, lai apēstu vismaz 600g. 


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās