Labākā dāvana cilvēkam, kam viss ir - apsardzes signalizācija. /Labdaris/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Mekleju cinubiedrenes! :)


LieneN (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 25.09.2011 16:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/09/2011 16:26:26 - Rakstīja :
Nu tad taa, esmu sanemusies un registrejusies shaja portalaa! Ir pienacis pedeejais briidis atguut pazaudeeto, tas ir SEVI! Vienai protams to ir loti gruuti izdariit, tadel velos atrast kompanjones ar ko vareetu mesties kopaa un dziit nost tos liekos kilogrammus, meitenes kuram varu atskaitiities kaut reizi nedeela par paveikto, vai pasuudzeeties par to, ka esmu noraavusies utt. Vai kada velas sadarboties?!
Esmu 25 gadus jauna, pirms 8 meneshiem man piedzima mans Lieliskakais viirietiits dziivee, bet formu neesmu atguvusi, pec daziem menesiem jaatgriezas darbaa, bet tie liekie kg mani dzen izmisumaa!

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 25.09.2011 18:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/09/2011 18:46:12 - LieneN Rakstīja :
Nu tad taa, esmu sanemusies un registrejusies shaja portalaa! Ir pienacis pedeejais briidis atguut pazaudeeto, tas ir SEVI! Vienai protams to ir loti gruuti izdariit, tadel velos atrast kompanjones ar ...
  Sveika,Liene!! Apsveicu ar pievienošanos!!!
   Protams,ka vienai ir ļoti grūti iet uz priekšu,bet tici man-te Tu viena nebūsi nekad!!! Te ir vesela komanda ar jaukām,iedvesmojošām meitenēm,kuras gan atbalstīs,gan dalīsies pieredzē,gan sapurinās,kad sāksi pagurt!!!  Reizi nedēļā nosūtīsi savus rezultātus un varrēsi redzēt savus panākumus uz pārējo meiteņu fona!!!
    Ja Tev vajadzīgs atbalsts-Tu esi īstajā vietā!!!!!!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 26.09.2011 19:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 19:39:32 - Rakstīja :
Sveika LieneN!
Atskaite jāsūta otrdienās uz superfigura@inbox.lv un trešienās tā mums parādā pie tēmām. Runājamies un atbalstam viena otru šeit dažādās tēmās. Iesaku lietot arī meklētāju lapas labajā stūrī, tur ir daudz atbilžu no diskusijām.
Veiksmi!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 26.09.2011 20:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 20:36:02 - Rakstīja :
Sveika, LieneN!
Priecājos par Tavu apņēmību un jauko startu! Apsveicu ar to, ka Tavā dzīvē ir no Tevis pašas nācis Lieliskais vīrietis! FD var lepoties ar to, ka barojošās māmiņas (kāda visticamāk arī Tu esi) arī var veiksmīgi tievēt un viņām ir pielāgojumi programmā. Tā ka - lai Tev izdodas un nāc tik bariņā!

p.s. Ja neesi iegādājusies on-line abonamentu (lielo), tad izdari to, jo tādējādi varēsi tikt pie daudz informācijas un slēgtajām foruma sadaļām (violetā krāsā)!
p.s.s. Savu svara atskaiti sūti uz superfigura@inbox.lv, kur norādi savu NIKU un SĀKUMA SVARU. Pēc tam, kad būs pagājusi pirmā nedēļa, varēsi sūtīt klāt arī NEDĒĻĀ IEGŪTO MĪNUSIŅU (piem., -1kg). Vēlāk - jau atkal nedēļā notievēto, un tā tālāk. Tā veidosies Tava ailīte, kurā citas lietotājas redzēs tikai nedēļā zaudēto svaru un kopā notievētos kilogramus. Ja nopirksi on-line abonamentu, tad varēsi arī apskatīties, kā izskatās citas iknedēļas atskaites (piem., tagad tā ir On-line tievētāju atskaite 38.nedēļā!, kuru var atrast pie sadaļas ON-LINE KLUBA NODARBĪBAS).



Noraesmues (on-line)
Publicēts: 03.10.2011 11:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/10/2011 11:27:24 - Rakstīja :
Lai gluži nevērtu jaunu tēmu vaļā - pievienojos jums arī es. To lieko nav daudz, bet tomēr - ja izsaka kilogramīgajās cukura paciņās, tad tomēr tik daudz lieka nēsāt apkārt negribas

hariba
					Poste: 360
hariba (on-line)
Publicēts: 03.10.2011 19:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/10/2011 19:54:01 - Noraesmues Rakstīja :
Lai gluži nevērtu jaunu tēmu vaļā - pievienojos jums arī es. To lieko nav daudz, bet tomēr - ja izsaka kilogramīgajās cukura paciņās, tad tomēr tik daudz lieka nēsāt apkārt negribas
Esi laipni aicinaata pulcinaa.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 04.10.2011 16:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/10/2011 16:08:41 - Noraesmues Rakstīja :
Lai gluži nevērtu jaunu tēmu vaļā - pievienojos jums arī es. To lieko nav daudz, bet tomēr - ja izsaka kilogramīgajās cukura paciņās, tad tomēr tik daudz lieka nēsāt apkārt negribas

Nu tad aiziet! Lai labi veicas! Ja vēlies, pievienojies FD on-line atskaitei (iepriekšējā savā komentārā aprakstīju, kas tas ir un kur to meklēt)!

Rīt vakarā būs on-line nodarbība, par kuru sīkāk rīt uzzināsi dienas laikā. Tā parasti ir 20:15 vai +/- 15 minūtes. 

Lai ātrāk visu varētu atrast un izlasīt, pie FORUMA spied pogu Jaunākie ziņojumi, tur arī izleks nodarbība, atskaite un viss, kur vien jauni komentāri pierakstīti. 


gunny (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 12.11.2011 19:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/11/2011 19:37:12 - Rakstīja :
Sveikas,meitenes!
Arī es esmu nolēmusi otrdien doties uz pirmo figūru draugu nodarbību Ogrē.Bet arī gribētos kompāniju un tuvu cīņu biedri,bet visas manas draudzenes,kam tiešām tas būtu vajadzīgs,nobijās un nepiebiedrosies man.Tāpēc gribu jautāt-varbūt vēl kāds no Ikšķiles gribētu uzsākt šo veselīgo dzīves ceļu un man pievienoties,varētu kopīgi braukt. Būtu jautrāk un produktīvāki rezultāti!!!
           Jūsu jauniņā,Gunta.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 15.11.2011 16:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/11/2011 16:44:23 - gunny Rakstīja :
Sveikas,meitenes!Arī es esmu nolēmusi otrdien doties uz pirmo figūru draugu nodarbību Ogrē.Bet arī gribētos kompāniju un tuvu cīņu biedri,bet visas manas draudzenes,kam tiešām tas būtu vajadzīgs,nobij ...
Meitenes no Ikšķiles - kopā jautrāk! Piebiedrojieties Guntai - būs forši! 

Natuzis (on-line)
Publicēts: 27.11.2011 23:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/11/2011 23:42:53 - Rakstīja :
Pievienojos cīņai! Pagaidām gan visu apgūstu, bet ceru ar laiku jau viss izdosies! Iet jau 2.nedēļa.
Starta svars 80kg, mērķis 60kg.
Pagaidām lielākā problēma ar dārzeņiem, jo man ir 1,5mēn bebene, kuru baroju. No svaigiem dārzeņiem varu aizmirst par naktsmieru, sautētos ar' jāšķiro :( Bietes, tās jau drīz sapņos rādīsies.
Ceru, ka mazai drīz pāries vēdera pūšanās un tikmēr jau būšu vairāk atkodusi FD domu ;)

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 28.11.2011 08:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/11/2011 08:41:37 - Natuzis Rakstīja :
Pievienojos cīņai! Pagaidām gan visu apgūstu, bet ceru ar laiku jau viss izdosies! Iet jau 2.nedēļa.Starta svars 80kg, mērķis 60kg.Pagaidām lielākā problēma ar dārzeņiem, jo man ir 1,5mēn bebene, kuru ...
Zini, nedomāju, ka dārzeņi ir tas, kas liek Tavai meitiņai raudāt vakaros un naktīs. Manuprāt, tas ir mīts - jo Tev ir jāēd sabalansēti, citādi pati vari saslimt. Labi, varbūt sīpoli un ķiploki ietekmē, bet ne jau nu vārīti dārzeņi. Vai Tu vakaros ēd saldumus? Drīzāk tie ir tas, kas paskābina Tavu organismu un tādējādi arī Tavai meitiņai ir jācīnās ar gāzītēm.
Gāzītes, JA IR, tad tās ir, neskatoties uz to, ko Tu ēd. Jo iedomājies - mazam bērniņam zarniņām pēkšņi jāstrādā pilnīgi citā režīmā, ir bērniņi, kas ātri pielāgojas, bet ir, kas ar to cīnās līdz apm.3-4 mēnešiem, sliktākajos gadījumos - līdz pat 6 mēn. Pieņem to kā normu, nomierinies pati, ēd sabalansēti un vainu novel nevis uz dārzeņiem, bet drīzāk izvairies no našķiem.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 28.11.2011 08:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/11/2011 08:44:40 - Natuzis Rakstīja :
Pievienojos cīņai! Pagaidām gan visu apgūstu, bet ceru ar laiku jau viss izdosies! Iet jau 2.nedēļa.Starta svars 80kg, mērķis 60kg.Pagaidām lielākā problēma ar dārzeņiem, jo man ir 1,5mēn bebene, kuru ...
Un - lai Tev izdodas sasniegt savu ilgoto svaru!!
Jā, to iepriekš minēto varu teikt tāpēc, ka pašai man divi bērniņi un - salīdzinājumā ar pirmo bērniņu, ar otro ēdu pēc FD Saules un Mēness spēka un - TAS palīdz. Bet ir jau arī tā - KATRS BĒRNIŅŠ IR ĪPAŠS UN SALĪDZINĀT NEDRĪKST!!!

Natuzis (on-line)
Publicēts: 28.11.2011 10:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/11/2011 10:41:54 - mumins1980 Rakstīja :
Un - lai Tev izdodas sasniegt savu ilgoto svaru!!Jā, to iepriekš minēto varu teikt tāpēc, ka pašai man divi bērniņi un - salīdzinājumā ar pirmo bērniņu, ar otro ēdu pēc FD Saules un Mēness spēka un - ...
Paldies! Zinu jau zinu, ka ēdienam bieži vien mazs sakars ar bebīša punci. Nevainošu vairs dārzeņus pie savas našķēšanās, jo grēkoju gan mazliet ar našķiem, kamēr visi iepirktie krājumi nav utilizēti grūti atturēties... Vakar ar'. Cepām ar lielajiem bērniem piparkūkas, nu kā tu nepagaršosi.
Šis man trešais bērniņš, zinu ka katrs ir pilnīgi savādāks un nesalīdzināms.
Sāksim jaunu skaistu nedēļu. Aizmirsīšu uz laika par našķiem un nebaidos no dārzeņiem ;)
Informācijas tik daudz pagaidām, ka mēģinu visu salikt pa plauktiņiem.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 28.11.2011 12:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/11/2011 12:12:16 - Natuzis Rakstīja :
Paldies! Zinu jau zinu, ka ēdienam bieži vien mazs sakars ar bebīša punci. Nevainošu vairs dārzeņus pie savas našķēšanās, jo grēkoju gan mazliet ar našķiem, kamēr visi iepirktie krājumi nav utilizēti ...
Piparkūku ietekmi gan uz sava bērna vēderiņu jutu, jo garšvielu piedevas ietekmēja arī manu gremošanu

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 28.11.2011 12:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/11/2011 12:13:50 - Natuzis Rakstīja :
Paldies! Zinu jau zinu, ka ēdienam bieži vien mazs sakars ar bebīša punci. Nevainošu vairs dārzeņus pie savas našķēšanās, jo grēkoju gan mazliet ar našķiem, kamēr visi iepirktie krājumi nav utilizēti ...
O! Trešais bērniņš - re, vari vēl mani pamācīt... es te ar gudrībām "mētājos"!!!

Natuzis (on-line)
Publicēts: 01.12.2011 14:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/12/2011 14:21:56 - mumins1980 Rakstīja :
mumins1980
Man jāuzprasās uz randiņu ar Tevi un jāsabučo vai jāsūta virtuāls "cepums" par skaidrojumu ko saldumi dara. Aizķērās un neesmu vairs no tās dienas ne grama šoko vai kādu cepumu apēdusi ;) Paldies no mums abām :* Mazā ir mierīgāka un bija pat nakts, kad necēlās ... ptu ptu ptu
Turos un ēdu daudz dārzeņus - vāru bietes, sautēju puķkāpostus, burkānus. Man problēma apēst gaļu tik daudz cik nepieciešams. Mēģināju jau viendien aizstāt ar vārītām olām (man 5v gaļa), bet vakar jau Inga paskaidroja, ka varu aizstāt ar kādu lieso biezpienu ;)
Un runājot pa dārzeņiem, ja zinu, kad dienā nesanāks uzņemt tik daudz dārzeņus, tad varu piepildīt vajadzīgos punktus ar vārītām pupiņām, konservētiem tik protams ņemot tos mazāk?


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 02.12.2011 07:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/12/2011 07:25:38 - Natuzis Rakstīja :
mumins1980Man jāuzprasās uz randiņu ar Tevi un jāsabučo vai jāsūta virtuāls "cepums" par skaidrojumu ko saldumi dara. Aizķērās un neesmu vairs no tās dienas ne grama šoko vai kādu cepumu apēdusi ;) Pa ...
Man prieks par to, ka bērniņš guļ!!! Tāda laime mammai... NATUZI - saldumus VAR ēst,tikai - nevis vakarā, bet laikā līdz kādiem 14.00, arī augļus labāk apēst līdz 16.00. Protams, ka es nevaru teikt 100%, jo man tikai ar otro bērniņu šis tika mēģināts, BET - es jau stāvoklī esot to izjutu - VAKARA ĒŠANA NE PIE KĀ LABA NENOVED (protams, neskaitot dārzeņus un piena produktus).
Milzīgs paldies Tev, Inga Pūce, par Saules un Mēness spēku!!! es tiešām tagad esmu sakusi dzīvot citā dzīves kvalitātē!!!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 02.12.2011 07:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/12/2011 07:26:04 - Rakstīja :
"Sākusi"...

Natuzis (on-line)
Publicēts: 04.12.2011 12:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/12/2011 12:51:46 - Rakstīja :
Es labāk mēģināšu bez saldumiem. Protams sanāks kājai mazliet paslīdēt, jo svētki tuvojas un man bērniem dikti patīk ko cept. Pati jau vainīga gan šorīt pat mana 3gadniece modās ar ierosinājumu, ka vajag kādu kūciņu izcept :) Bet apzināti savus gardumus vairs neiepērku, lai neatrautos ;)

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 04.12.2011 14:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/12/2011 14:39:07 - Natuzis Rakstīja :
Es labāk mēģināšu bez saldumiem. Protams sanāks kājai mazliet paslīdēt, jo svētki tuvojas un man bērniem dikti patīk ko cept. Pati jau vainīga gan šorīt pat mana 3gadniece modās ar ierosinājumu, ka v ...
Man arī palīdz saldumu nepirkšana - ja kaut ko sagribas uzcepu lieso kefīrakūku un esmu savas vēlmes apmierinājusi Npteikti pašas gatavoti saldumi ir labāli kā pirktie, jo var sagatavot liesi, bez sviestiem, krējumiem un augu taukiem

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 05.12.2011 17:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/12/2011 17:24:02 - oga.003 Rakstīja :
Man arī palīdz saldumu nepirkšana - ja kaut ko sagribas uzcepu lieso kefīrakūku un esmu savas vēlmes apmierinājusi Npteikti pašas gatavoti saldumi ir labāli kā pirktie, jo var sagatavot liesi, bez sv ...
Itkā jau ir tā, kā saki - labākais ir mājās gatavotajos saldēdienos, bet runājot par kūkām, kaut to pašu kefīrkūku - ja es tādu izceptu - tas nebūtu labākais priekš manis, jo tas nozīmētu, ka vesela panna saldēdiena būtu rokas stiepiena attālumā ( lasīt - manā vēderā ), es vados pēc principa - neko necept, nepirkt ikdienā, kādu saldēdienu ēst ciemošanās/svētku reizēs ( protams, tas darbojas tikai tad, kad esmu riktīgi ar visām četrām iekš FD)

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 05.12.2011 19:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/12/2011 19:45:48 - oga.003 Rakstīja :
Man arī palīdz saldumu nepirkšana - ja kaut ko sagribas uzcepu lieso kefīrakūku un esmu savas vēlmes apmierinājusi Npteikti pašas gatavoti saldumi ir labāli kā pirktie, jo var sagatavot liesi, bez sv ...

Un, galvenais, bez visādām pārtikas piedevām un Evielām!

Es pagājušajā nedēļā grupā pagaršoju E621 (mononātrija glukomāts, ja nemaldos), kas ir klāt VISUR - čipsos, desās, mērcītēs, picās...visur! Tāds balts pulverītis, saldeni sāļš. LV nav aizliegts, bet ir valstis, kurās aizliegta pavisam. Toties pie mums var pat veikalā nopirkt tīrā veidā!  Pēc tam garšas kārpiņas izmainās un viss cits, ko ēd, garšo citādāk kā parasti. Un tā ietekme no sliktajiem E ir ilgi! 

Tagad, kad esmu grupā iedvesmojusies, atļauju sev apēst bulciņu, JA TĀ IR MĀJĀS CEPTA, atļauju sev biezpienmaizi, JA TĀ IR MĀJĀS CEPTA, utt. Vārdu sakot - ja gribas našķus, tad tikai ne-veikala (cenšos), jo tur tajos veikala produktos iir tāda Mendeļejeva tabula klāt, ka nu! 


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 05.12.2011 19:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/12/2011 19:46:55 - Elīna. Rakstīja :
( protams, tas darbojas tikai tad, kad esmu riktīgi ar visām četrām iekš FD)
... citādi, kā kaut viena no četrām nav ar FD, tā veikalā pastiepjas pēc !#@$@#$%@ un pēc tam liek to visu mutē .

Natuzis (on-line)
Publicēts: 06.12.2011 12:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/12/2011 12:05:53 - Rakstīja :
Jā, jā ar E621 jau var trauku lupatu ar baudu apēst un ar' pieturos, ka saldumus atstāju ciemošanās reizēm ;) Es gan tikai 3.nedēļu FD un pagaidām izdodas turēties un interesantākais, ka katru dienu uzzinu ko jaunu :) Kad dikti prasās kas salds, tad uz savas ķelmēnu rupjmaizes uzlieku tk pašas taisītu brūkleņu ievārījumu un ar pienu... ņammmm

Natuzis (on-line)
Publicēts: 06.12.2011 12:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/12/2011 12:11:05 - Rakstīja :
Problēmas man sagādā dzīvnieku valsts olbaltumvielas. Nespēju tās vienības salasīt pa dienu, jo mums mājās ļoti cieņā dažāda veida zupas. Hormonu pārpildītās vistas un pangasijas jau kādu gadu neēdu, negribētos atsākt tik tādēļ, ka punkti jāsalasa. Cīsiņus un veikala desas arī izvairos pirkt. Tad nu domāju ko lai ēdu, lai vajadzīgos savāktu. Bieži aizstāju ar papildus piena vienībām, bet cik saprotu to nevajadzētu regulāri piekopt.

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 06.12.2011 13:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/12/2011 13:14:25 - Natuzis Rakstīja :
Problēmas man sagādā dzīvnieku valsts olbaltumvielas. Nespēju tās vienības salasīt pa dienu, jo mums mājās ļoti cieņā dažāda veida zupas. Hormonu pārpildītās vistas un pangasijas jau kādu gadu neēdu, ...
Var taču ar sieru un biezpienu tās olbaltuma vienības salasīt


Natuzis (on-line)
Publicēts: 06.12.2011 13:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/12/2011 13:20:34 - Rakstīja :
Elīna, vai var to regulāri piekopt? Man kā barotājai 5V dienā

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 06.12.2011 15:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/12/2011 15:08:39 - Natuzis Rakstīja :
Elīna, vai var to regulāri piekopt? Man kā barotājai 5V dienā
Kāpēc gan ne, tikai jautājujms - vai neapniks pašai, ja sāksi ēst biezpienu vien, vari mēģināt ar :
 - olas
 - biezpiens
 - sieri
 - krabju nūjiņas
 - zivis
 - treknie jogurti
 - varbūt kaut ko vēl piemirsu

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 06.12.2011 15:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/12/2011 15:26:16 - Natuzis Rakstīja :
Kad dikti prasās kas salds, tad uz savas ķelmēnu rupjmaizes uzlieku tk pašas taisītu brūkleņu ievārījumu un ar pienu... ņammmm


oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 06.12.2011 15:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/12/2011 15:31:46 - Elīna. Rakstīja :
Itkā jau ir tā, kā saki - labākais ir mājās gatavotajos saldēdienos, bet runājot par kūkām, kaut to pašu kefīrkūku - ja es tādu izceptu - tas nebūtu labākais priekš manis, jo tas nozīmētu, ka vesela p ...
Man jau arī ir tā ka roka stiepjas pēc otra gabaliņā, bet es daru tā: izcepu, nogriežu gabaliņu sev, ceturtdaļu draugam un parējo uz darbu prom - baroju kolēģus Un viņi arī laimīgi Jo man tiešām mājās gatavotie saldumi garšo daudz labāk nekā pirktie - tas gan attiecas kā uz liesiem, tā trekniem...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās