Cilvēka vērtību nosaka nevis tas, ko viņš spēj sasniegt, bet gan tas, ko viņš dod. Centieties kļūt nevis par veiksmīgu cilvēku, bet vērtīgu. /Alberts Einšteins/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

vajag padomiņu:)


istala
					Poste: 15
istala (limited)
Publicēts: 16.09.2011 09:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 09:33:31 - Rakstīja :
Sveikas, te atkal es. Problēmu ar dzīvnieku olbaltumvielām esmu veiksmīgi atrisinājusi pateicoties jūsu padomiem.paldies. BET - man atkal kārtējais jautājums- pārdomas. 16 punktu programmu ievēroju 4tras dienas. Esmu nedaudz samulsusi, jo šodien( ceturtās dienas rīts) svari rāda -6 kg. KĀ TAS IESPĒJAMS? tad jau 12 nedēļu laikā es pazudīšu:D Vai es pareizi diez domāju, ka tas uzkrātais ūdens, kas zaudēts.
p.s. esmu bez gala priecīga, ka pievienojos FD....izrādās, ka cilvēks var būt PAĒDIS  nerijot visu pēc kārtas. juhuuu!

mellene (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 11:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 11:02:56 - istala Rakstīja :
Sveikas, te atkal es. Problēmu ar dzīvnieku olbaltumvielām esmu veiksmīgi atrisinājusi pateicoties jūsu padomiem.paldies. BET - man atkal kārtējais jautājums- pārdomas. 16 punktu programmu ievēroju 4t ...
Man briiziem ir taada pati probleema. Arii es labpraat uzklausiitu paareejo meitenu domas. Un sii probleema man izjauca vairaakas tieveesanas, jo galu galaa beidzaas ar nenormaalu eesanu. Vai tev neparaadaas vilka apetiite? Es to atrisinaaju saadi: eedu vairaak vieniibas nekaa normaali vajadzeetu. Man skiet, ka man ir aktiivaaks dziivesveids nekaa tas buutu paredzeets manam vienibu skaitam. Bet tik un taa: ja kaadu briiitinu man ir tieveesanas 'atvalinaajums', strikti atsaakot ieveerot programmu, man var pazust pa kilogramam dienaa... Vai kaadai seit ir bijusi taada porobleema? Un ja ir, tad kaa jus to atrisinaajaat?

istala
					Poste: 15
istala (limited)
Publicēts: 16.09.2011 12:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 12:33:50 - Rakstīja :
mellene
mani nenomāc vilka apetīte ( ja nu dažreiz NENORMĀLI sagribas ko no našķiem, bet es pagaidām turos), jo pati zinu, ka nepatērēju daudz enerģijas dienā par cik sēžu mājās ar mazuli. Tik vien sanāk tās fiziskās aktivitātes kā pastaigas ar ratiem( tad gan stundu ātrā solī) nu jā pēc tām man gribas ēst, bet tad ar paēdu (ap plkst 15.00-16.00 man pēdējā GRUNTĪGĀ ēdienreize) un tad atliek kefīra glāze+maizes šķēle vakariņās.
Bet par to 1kg dienā- tiešām man jābrīnās?No kā tas tā? Esmu lasījusi, ka pirmajās dienās svars ļoti krīt- bet no kā tas kritums? hmz.
p.s. TURIES!

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 16.09.2011 12:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 12:42:49 - istala Rakstīja :
Sveikas, te atkal es. Problēmu ar dzīvnieku olbaltumvielām esmu veiksmīgi atrisinājusi pateicoties jūsu padomiem.paldies. BET - man atkal kārtējais jautājums- pārdomas. 16 punktu programmu ievēroju 4t ...
Tas tiešām ir ļoti liels svara kritums, ņemot vērā, ka programmu ievēro tikai 4 dienas. Iemesli šim kritumam var būt vairāki - tiešām liela šķidruma aizture organismā bijusi; ja ir liels sākuma/starta svars, tad pirmajā nedēļā novērojams visstraujākais svara zudums ( uz liekā šķidruma rēķina). Vai mazo baro vēl ar krūti? Vai svari tev elektroniskie, un rāda vienmēr precīzi ( nu tas tā , lai pārliecinātos, vai svari negļuko)?

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 16.09.2011 13:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 13:00:55 - Elīna. Rakstīja :
Vai svari tev elektroniskie, un rāda vienmēr precīzi ( nu tas tā , lai pārliecinātos, vai svari negļuko)?

Šis bija mans pirmais variants, jo man dažreiz svari ir rādījuši TĀDUS ciparus , ka nevaru saprast, kā tas vispār ir iespējams! Nu neko - uzkāpu reizes 4, dažreiz pat 6 pēc kārtas uz svariem un tad redz, kurš cipars visvairāk atkārtojas. Tā ir ar tiem vannasistabas svariem (man ir elektriskie) - parāda ciparu precīzu lodziņā, bet jāpārliecinās, vai tas maz ir īstais! Ar mehāniskajiem laikam ir savādāk - tur tā bultiņa svārstās, nav precizitātes tik lielas, kā arī dažiem svariem esot tā, ka sākumā jāpagriež bultiņa PIRMS nulles, lai būtu precīzs rādījums, jo ir kāda 2,5kg nobīde. 

Gribētos istabā īstos FD svarus  par dažiem simtiem latu (UZDĀVINĀTUS ).............


Kirsiitis
					Poste: 260
Kirsiitis (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 14:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 14:03:58 - baibinjsh1 Rakstīja :
Šis bija mans pirmais variants, jo man dažreiz svari ir rādījuši TĀDUS ciparus , ka nevaru saprast, kā tas vispār ir iespējams! Nu neko - uzkāpu reizes 4, dažreiz pat 6 pēc kārtas uz svariem un tad re ...

Es arī, kad sveros, kāpelēju uz viņiem vismaz 5 reizes, un tad var redzēt kurš svars ir īstais.. jo mazākā kustība, vai ieelpa, vai grīļošanās var novest pie liekiem gramiem vai pat kg, hehe 

Kādi tad ir tie FD svari??? 


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 16.09.2011 14:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 14:07:42 - Kirsiitis Rakstīja :
Es arī, kad sveros, kāpelēju uz viņiem vismaz 5 reizes, un tad var redzēt kurš svars ir īstais.. jo mazākā kustība, vai ieelpa, vai grīļošanās var novest pie liekiem gramiem vai pat kg, hehe Kādi tad ...
Tie, ar kuriem sveras FD grupās. Tādi lieli, smagi, ar displeju, ko noliek uz galda. Precīzi līdz riebumam! Bet nu dārgi arī esot. Vairs neatceros, cik tieši, bet daži simti latu tie bija! Tas tāpēc, lai grupā varētu iegūt vislabāko precizitāti svara izmaiņās.
Man šis gan neiet kopā ar to, ka katru reizi cilvēks ir saģērbies ar citādu drēbju svaru, varbūt nesen ēdis... Un tad tas vienalga nav tik objektīvi kā sveroties plikam no rīta!

Piparmetra
					Poste: 96
Piparmetra (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 15:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 15:55:05 - istala Rakstīja :
pati zinu, ka nepatērēju daudz enerģijas dienā par cik sēžu mājās ar mazuli. Tik vien sanāk tās fiziskās aktivitātes kā pastaigas ar ratiem...
Par šo es vienmēr brīnos! Es arī esmu mājās ar mazo (1g.2mēn), bet man roka neceļas rakstīt "sēžu". Sēdēju es darbā, ofisā. Tagad praktiski visa diena ir kustībā, ja ne mazo cilājot, tad tīrot un kārtojot māju, vadājot lielo uz/no skolas un nodarbībām.
Straujais svara zudums varētu būt tāpēc, ja 1.x svēries nākamajā rītā pēc kārtīgas paēšanas, varbūt vēl tūska, no dārzeņiem vēders iztīrās un šeku, reku, smuki mīnusi. Bet tas taču ir forši! Tāds stimuls uzreiz darboties tālāk, ne? ;)

istala
					Poste: 15
istala (limited)
Publicēts: 16.09.2011 21:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 21:09:14 - Rakstīja :
es diemžēl vairāk jūtos ka "sēžu" mājās.protams, ka daru visu Tevis uzskaitīto un vēl vairāk, bet tomēr "sēžu" mājās. Darbā es nesēdēju :D
vispār jau es ar domāju, ka svēršanās laikam bij nozīme, jo svēros pie grupas vadītājas vakarā- dienā pēc kārtīgām pusdienām ar plovu un vakariņam, ko baudīju punktus vel neprotot skaitīt, bet tagad no rīta pa pliko:)

hariba
					Poste: 360
hariba (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 23:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 23:37:36 - istala Rakstīja :
Bet par to 1kg dienā- tiešām man jābrīnās?No kā tas tā? Esmu lasījusi, ka pirmajās dienās svars ļoti krīt- bet no kā tas kritums? hmz. p.s. TURIES!
Ja es pareizi esmu sapratusi, tad pirmais svara kritums ir uz uudens reekina, bet 1 kg dienaa, paveero kaada passajuuta un kas notiks naakosajaas paaris nedeelaas


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās