Tas, kas smejas pēdējais, domā vislēnāk. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

palīgā!


istala
					Poste: 15
istala (limited)
Publicēts: 13.09.2011 10:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2011 10:12:49 - Rakstīja :
Sveikas meitenes. Es tievēju pēc 16 punktu programmas....izmisums, jo neapēdu noteikto punktu skaitu - īpaši gaļas produktus. Vai tā liela bēda, ja neiztērē visus punktus konkrētā dienā? Jautāju savai konsultantei- viņas atbilde: TEV IR JĀAPĒD NOTEIKTAIS PUNKTU SKAITS. kĀ RĪKOTIES?

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 13.09.2011 10:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2011 10:16:59 - istala Rakstīja :
Sveikas meitenes. Es tievēju pēc 16 punktu programmas....izmisums, jo neapēdu noteikto punktu skaitu - īpaši gaļas produktus. Vai tā liela bēda, ja neiztērē visus punktus konkrētā dienā? Jautāju savai ...
Jāapēd jau ir visi punkti, man ar ne vienmēr sanāk... Kā šeit meitenes iesaka, lieto produktus, kas pēc daudzuma ir mazāk, bet ir vairāk punkti (treknāks produkts)


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 13.09.2011 16:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2011 16:52:37 - istala Rakstīja :
Sveikas meitenes. Es tievēju pēc 16 punktu programmas....izmisums, jo neapēdu noteikto punktu skaitu - īpaši gaļas produktus. Vai tā liela bēda, ja neiztērē visus punktus konkrētā dienā? Jautāju savai ...

NOTEIKTI jāapēd 16 vienības, jo tas ir nepieciešams tieši Tava ķermeņa vielmaiņai kā veselīgais minimums!

Ja apēdīsi mazāk par 16 vienībām, organismam kaut kā trūks, viņš domās, ka tuvojas bada laiki, jo nedod viņam pietiekami daudz barības, tāpēc ===> sāksies uzkrāšana no katra sīkuma, ko liksi mutē!

Ja visu vari kaut kā ar sevi sarunāt un ar labību, kalciju, augļiem, dārzeņiem un taukiem nav problēmu, tad par olbaltumiem varu ieteikt ēst olas (uzcep kārtīgu omleti no 3 olām un visas 3 dienas olbaltumu vienības būs iztērētas! ), treknās zivis (piemēram, lasi sanāk apēst tik tā drusciņ (3OV=90g gatava laša), ņemot vērā, cik cilvēki mēdz apēst vienā reizē), trekno sieru (tam 20g=1vienība, tā ka būtu jāapēd tikai 60g treknā siera, ko var uzkaisīt uz picas, ēst uz maizes, likt salātos, pie makaroniem, ēst tāpat, ja garšo utt.), kā arī biezpienu (jo treknāks, jo mazāk vajadzēs apēst). Noteikti brīnīsies, kāpēc saku par sieru un biezpienu, jo tas taču ir pie kalcija, vai ne? Bet treknos šo produktu variantus vari mierīgi skaitīt pie olbaltumiem!  

Un, ja nu gadījumā Tev nepatīk neviens no manis ieteiktajiem olbaltumvienību variantiem, izmēģini pākšaugus (pupiņas, šķeltos zirņus, pelēkos zirņus utt.) - tos var skaitīt gan pie olbaltumu vienībām, gan pie labības. Pie dārzeņiem nav ieteicams (lai arī tie it kā ir dārzeņi), jo tie satur daudz barojošu vielu, kas vairāk bīdās uz OV vai LV pusi.

Ceru, ka noderēja! Un klausi savu konsultanti! 


Kirsiitis
					Poste: 260
Kirsiitis (on-line)
Publicēts: 13.09.2011 17:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2011 17:08:39 - baibinjsh1 Rakstīja :
izmēģini pākšaugus (pupiņas, šķeltos zirņus, pelēkos zirņus utt.) - tos var skaitīt gan pie olbaltumu vienībām, gan pie labības. Pie dārzeņiem nav ieteicams (lai arī tie it kā ir dārzeņi), jo tie sat ...
Šito es nezināju!! es kā reiz pupiņas vakar ēdu.. ai ai ai.. pieliku pie dārzeņiem skaitot vienības..

labeniece
					Poste: 75
labeniece (on-line)
Publicēts: 13.09.2011 19:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2011 19:06:44 - baibinjsh1 Rakstīja :
NOTEIKTI jāapēd 16 vienības, jo tas ir nepieciešams tieši Tava ķermeņa vielmaiņai kā veselīgais minimums!Ja apēdīsi mazāk par 16 vienībām, organismam kaut kā trūks, viņš domās, ka tuvojas bada laiki, ...
Baibinjhs...iespeejams, ka mana gliemezgaita arii daudzeejädä zinjä iespaidojas no tä, ka es arii "neapeedu" savas 16 vieniibas, jo vnk es jütos paeedusi no 12 vai 13 vieniibäm un lieki sevi nestresoju ar to, ka paliek päri vieniibas kä kuro dienu citreiz 3 un citreiz pat 4!!!!!!...kaut därzenjus eedu daudz un labprät...täpeec vairäk paliek päri pa 0,5 - 1 V olb. vai cal...üdeni izdzeru visas 8 gläzesun plusä veel iet vakara teeja..tagad apstulbu un vnk vairs nesaprotu kas un kä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 13.09.2011 19:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2011 19:35:51 - labeniece Rakstīja :
Baibinjhs...iespeejams, ka mana gliemezgaita arii daudzeejädä zinjä iespaidojas no tä, ka es arii "neapeedu" savas 16 vieniibas, jo vnk es jütos paeedusi no 12 vai 13 vieniibäm un lieki sevi nestresoj ...

Varbūt esi atradusi zelta atslēdziņu smukajiem mīnusiem un labam noskaņojumam? 

Mani noteikti iepriecina fakts, ka, ja jūtos paēdusi 3 ēdienreizēs jau ar 12 vienībām, tad četras paliek uzkodu reizēm! Un uzkodu reizes ir foršas!!!!  Nav tik ilgi līdz nākamai ēdienreizei jāgaida, kā arī domas par našķiem aizklīst tālu prom no galvas! 


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 13.09.2011 19:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2011 19:39:48 - Kirsiitis Rakstīja :
Šito es nezināju!! es kā reiz pupiņas vakar ēdu.. ai ai ai.. pieliku pie dārzeņiem skaitot vienības..

Ai, es ar šo likumu iepazinos sāpīgās pieredzes ceļā.  Vienu laiku, kad biju sākusi tievēt, intensīvi vārīju pupiņas (gan baltās, gan raibās) un ēdu saujām uz nebēdu! Iegāju vakarā virtuvē un pagrābu, jo "tie taču ir dārzeņi, kuru vienības var pārtērēt"! Pēc trim, četrām dienām man bija briesmīgas vēdersāpes, gāzes un aizcietējumi, jo pupiņu daudzums tiešām bija LIELS, ko apēdu! Dusmojos arī, ka dubultzods parādījās un jutos lielāka kā pirms "pupiņu atklājuma". Tad vēdera problēmu dēļ pārtraucu ēst pupiņas nonstopā un vēlāk forumā izlasīju, ka nemaz tik nevainīgas tās pupiņas nav! Tagad ēdu tās tikai tad, kad nav gaļas, biezpiena vai treknā siera VAI arī tad, kad vienkārši gribas tās salātos (ar majonēzi un sīpoliem ). Pret konservētajām esmu mierīgāk noskaņota un, ja tās ir, tad ēdu neskatoties - daudz jau tāpat neapēdu! 

Tāds, lūk, mans pupiņu stāsts,,, 


sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 13.09.2011 22:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2011 22:50:14 - istala Rakstīja :
Sveikas meitenes. Es tievēju pēc 16 punktu programmas....izmisums, jo neapēdu noteikto punktu skaitu - īpaši gaļas produktus. Vai tā liela bēda, ja neiztērē visus punktus konkrētā dienā? Jautāju savai ...
 Jā... man kā izteiktam gaļēdājam ir pilnīgi nesaprotamas šīs emocijas!!!  Mani drīzāk šausmina,kā var izdzīvot ar 3OV???  Pagidām,kamēr varu apēst 4,5OV,vēl kaut kā tieku galā,bet kā būs ar trim vienībām,nezinu!!!!!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 13.09.2011 23:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2011 23:08:05 - labeniece Rakstīja :
Baibinjhs...iespeejams, ka mana gliemezgaita arii daudzeejädä zinjä iespaidojas no tä, ka es arii "neapeedu" savas 16 vieniibas, jo vnk es jütos paeedusi no 12 vai 13 vieniibäm un lieki sevi nestresoj ...

Ja man ilgtermina (piem.,4-5 dienas) noterejas tik mazs vienibu skaits,tad 100 % bus dienas,kad sekos vienibu parterins.Seviski tas attiecas un oglhidratu vienibam-ja neesmu sanemusi savu dienas devu,tad agrak vai velak pienak ta diena,kad notiek graudaugu parterins. Nu,vismaz man ta ir :) Tapec es labak censos pietureties pie ta atlauta minimuma,kas japatere.


labeniece
					Poste: 75
labeniece (on-line)
Publicēts: 13.09.2011 23:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2011 23:45:09 - denia Rakstīja :
Ja man ilgtermina (piem.,4-5 dienas) noterejas tik mazs vienibu skaits,tad 100 % bus dienas,kad sekos vienibu parterins.Seviski tas attiecas un oglhidratu vienibam-ja neesmu sanemusi savu dienas devu, ...
njä...Denia, Tu pareizi raxsti...iisteniibä jau man arii peec kädäm 4-5 dienäm uznäk tä käre peec  oglhidrätiem...un tad ir tütä......es vnk nezinu kä lai katru dienu pateereeju visu preciizi kä vajag!!!!!!...es jau te palasiijos kä Baibinjhs sadala sava vieniibas...it kä jau viss ir skaidrs, bet mana iipatniiba ir tä, ka es vnk neieturu täs starp pauzju eeshanas, jo vnk nejütu izsalkumu...un ar vari stükjeet mägä arii negribas...un tad arii  ir tä, ka mieriigi varu sagaidiit visas eedienreizes bez starplaiku uzkodäm....un täpeec arii paliek päri täs vieniibas...Gribeeju uzjautät....mana ikriita eedienkarte ir nemainiiga...50 gr 5graudu  pärslas ar 100 ml piena 1tjk jogurta sviesta un Frischkäse 30 gr...un tä katru riitu.....varbüt tas ir par iemeslu manam leenajam gliemezju svara kritumam????...bet mani ljoti apmierina shiis rita brokastis...., jo bez izsalkuma varu sagaidiit pusdienas...

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 14.09.2011 00:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/09/2011 00:28:42 - labeniece Rakstīja :
njä...Denia, Tu pareizi raxsti...iisteniibä jau man arii peec kädäm 4-5 dienäm uznäk tä käre peec oglhidrätiem...un tad ir tütä......es vnk nezinu kä lai katru dienu pateereeju visu preciizi kä vajag ...

Paskaties UGS vai Saules un Menessspeks  programma,tur ir edienkartes katrai dienai ar visam vienibam katrai edienreizei,t.sk.ari izkodu varianti. Varbut,ka kaut kas no ta noder?

Paldies,ka atgadinaji par nemainigajam edienkartem! Man jau 2 nedelas topa sagriezta tomata skeles ar sipolu,garsvielam un muziga chapatas skele ar sieru. Bus japariet uz kaut ko citu.Jau zinu kas man rit taps brokastis-karstmaizite ar sieru,banana skeli,tomatu,sipoliem un kaperiem

 


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 14.09.2011 10:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/09/2011 10:48:44 - labeniece Rakstīja :
njä...Denia, Tu pareizi raxsti...iisteniibä jau man arii peec kädäm 4-5 dienäm uznäk tä käre peec  oglhidrätiem...un tad ir tütä......es vnk nezinu kä lai katru dienu pateereeju visu preciizi kä vajag ...
Vienveidīga ēdienkarte ļoti bieži ir vainojama pie svara buksēšanas. Man tā bija, kad kādus 2 mēnešus no vietas vēsā mierā ēdu gurķumaizītes brokastīs . Bet man garšoja! Garšo arī tagad, tomēr cenšos taisīt arī citas maizītes vai ēst rīta putru. Citreiz sanāk arī kas cits (piem., melllenes pica vai sarullēts lavašs ar dzintariņu,krabīšiem,gurķiem,garšvielām). Tā nu es te mainu tos produktus, lai neiestātos vienveidība! 

hariba
					Poste: 360
hariba (on-line)
Publicēts: 14.09.2011 13:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/09/2011 13:27:33 - Rakstīja :
Es arii dazaadoju savu eedienkarti vakar brokastiim cepu bruunos sampinjonus, bet sodien baltos. Nopietni runaajot rutiina laikam ar laiku iestaajas visiem, bet seit meiteneem ir briiniskiigi recepsu kraajumi no kuriem smelties iedvesmu.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.09.2011 15:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/09/2011 15:08:58 - sandruks Rakstīja :
 Jā... man kā izteiktam gaļēdājam ir pilnīgi nesaprotamas šīs emocijas!!!  Mani drīzāk šausmina,kā var izdzīvot ar 3OV???  Pagidām,kamēr varu apēst 4,5OV,vēl kaut kā tieku galā,bet kā būs ar trim vien ...
Tas būs OK. Man tāpat bija un es vairs neemsu gaļēdājs, tagad esmu sierēdājs un vismaz 1 no 3OV tiek atdota sieram

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.09.2011 15:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/09/2011 15:12:33 - labeniece Rakstīja :
mana ikriita eedienkarte ir nemainiiga...50 gr 5graudu  pärslas ar 100 ml piena 1tjk jogurta sviesta un Frischkäse 30 gr...un tä katru riitu.....varbüt tas ir par iemeslu manam leenajam gliemezju svar ...
Man sevi reizēm ir pagrūti piespiest mainīt iemīļoto ēdienu ēdienkarti, bet to vajadzētu gan darīt. Kaut vai dažus rītus pamēģini ko citu. Par to, ka nevar apēst LV. Vai tad apēst saldējumu nemaz nemaz negribās ? Es šādās dienās (man gan tādas ir ļoti reti), domāju, kas ir tāds no našķiem, kas sen nav ēsts, un ko tā kā kārotos. Un bingo - V apēstas un našķis arī dabūts (vienīgi šoko tad neēdu, jo man ir pārleicība, ka man ir atkarība no tās, ja iesāku tad vairākas dienas paiet, kamēr spēju sevi saņemties un no tās atteikties).

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.09.2011 15:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/09/2011 15:16:41 - Rakstīja :
P.S. Man svars labāk krīt ja apēdu pa virsu 1-2V, nekā par maz 1-2V...
P.P.S. Vasarā man labība arī nebija tik aktuāla, tad liku to šur tur klāt, piem. dārzeņu salātiem kartupeli, vai makaronu, paštaisītajam jogurtam auzu pārslas.

labeniece
					Poste: 75
labeniece (on-line)
Publicēts: 14.09.2011 18:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/09/2011 18:17:06 - melllene Rakstīja :
Man sevi reizēm ir pagrūti piespiest mainīt iemīļoto ēdienu ēdienkarti, bet to vajadzētu gan darīt. Kaut vai dažus rītus pamēģini ko citu. Par to, ka nevar apēst LV. Vai tad apēst saldējumu nemaz nema ...
...kä tad nu ne????..protams, ka garsho saldeejums...es te pat esmu atradusi tädu, kuram ir tikai 1,5 V un varen garshiigs...bet es atturos, jo man arii ir tas pats kas daudzäm meiteneem...piue attieciigä atljautä daudzuma nenosträdä bremzes un tad....un tad ir atkal auzas...tas gan vairäk attiecas uz shoko.....kaut ko jau shodien meegjinu dariit lietas labä, lai tiktu galä ar visäm täm vieniibäm....vakarä büs gardais piena un banänu kokteiliits.......bet sajüta patreiz ir briesmiiga...liekas, ka esmu tä piestükjeejusies, ka vellshos kä bumba...bet veel jäpieveic ir veselas 4 V..oi.oi..

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 15.09.2011 08:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/09/2011 08:53:51 - melllene Rakstīja :
Man sevi reizēm ir pagrūti piespiest mainīt iemīļoto ēdienu ēdienkarti, bet to vajadzētu gan darīt. Kaut vai dažus rītus pamēģini ko citu. Par to, ka nevar apēst LV. Vai tad apēst saldējumu nemaz nema ...

Man vakar bija interesanta pieredze. No rīta šausmīgi sagribējās biezās pankūkas. Tad nu arī ņēmu un cepu pēc receptes 200g miltu, 1 ola, 1 glāze piena/kefīra/paniņu/rūgušpiena, sāls, cukurs. Tā kā kopā sanāk 8LV,1OV,1CaV un pavisam mazs LV kriksītis cukuram, jo to liku mikroskopiskā daudzumā, un mēs bijām divi ēdāji, manas brokastis bija 5LV(jo bija krējums pie pankūkām klāt),0,5OV un 0,5CaV, plus vēl visa ATV eļļai, lai tās pankūciņas smuki zeltainas izceptos. Tad nu domāju - gals klāt! Vakarā paredzēts iet uz restorānu, bet viena labības vienība palikusi tikai!!!! KO DARĪT? Nu neko - paņēmu pusdienām līdzi dārzeņus, lielo ūdenspudeli un nopirku vēl RIMI par 0,29Ls jogurtiņu ~0,5OV. To visā skriešanā apēdu un vakariņas veiksmīgi sagaidīju, kur man bija pārsteigums - varēja pasūtīt gaļu+dārzeņus un piedevas, ja bija vēlēšanās, varēja ņemt AT-SE-VIŠ-ĶI! Līdz ar to superveiksmīgi iekļāvos vienībās, biju ļoti gardi paēdusi Thali un priecīga par vienību ziņā izdevušos dienu!

Vakarā gan piefiksēju, ka neesmu 1 augļu vienību apēdusi, bet to pieņēmu kā dārzeņus, jo tie man bija ļoti daudz :).

Tagad domāju - varbūt arī citreiz varu brokastīs apēst lielāko daļu labības vienību? Jo tad ir TĀĀĀĀDA enerģija gandrīz visu dienu, ka nekur likties! 


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 15.09.2011 22:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/09/2011 22:54:29 - baibinjsh1 Rakstīja :
Man vakar bija interesanta pieredze. No rīta šausmīgi sagribējās biezās pankūkas. Tad nu arī ņēmu un cepu pēc receptes 200g miltu, 1 ola, 1 glāze piena/kefīra/paniņu/rūgušpiena, sāls, cukurs. Tā kā ko ...
Man bija šorīt super duper... 4 meita pamodināja un vairs nevarēju aizmigt, tāpēc mana diena sākās 5:00 no rīta (kas priekš manis ir dziļa nakts...) bez našķiem jau plskt 12:00 man bija palikušas 2.5LV, 1.5darzeņuV un 1TV, uzreiz nolēmu, ka 0.5V OV atļaušu sev pārsniegt, lai sanāk laba pica vakariņām. diena bija traki darbīga un pēc tik sātīgas rīta izēšanās arī vakariņas sagaidīju

Un vispaŗ man par sevi PRIEKS, jau kurais vakars bez ēdiena, bez tējas un maz ūdens(ZB naktī uz tualeti skraidīt, sapratu, ka miegam ļoti traucē)
Jūtos TIK VIEGLA, un tas viss no normāliem FD draudzīgiem vakariem. Un svari arī mani bučo un saka: malacīte malacīte, skrien ātri atpakaļ pāri savai sarkanajai līnijai.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 15.09.2011 22:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/09/2011 22:55:59 - Rakstīja :
P.S. tomēr dvēleles mieram es šitos izgājienus centīšos neatkārtot. bet nu TAAA gribējās EST un mazais apkārt šuhināja, ka netiku pe datora, lai savaditu apēsto, bet kad savadīju, tad

hariba
					Poste: 360
hariba (on-line)
Publicēts: 15.09.2011 23:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/09/2011 23:32:52 - melllene Rakstīja :
Man bija šorīt super duper... 4 meita pamodināja un vairs nevarēju aizmigt, tāpēc mana diena sākās 5:00 no rīta (kas priekš manis ir dziļa nakts...) bez našķiem jau plskt 12:00 man bija palikušas 2.5L ...
Oi sitas man lielaakais murgs ja izjuuk reziims, jo es zinu ka pieceloties piecos man tik un taa gribeesies eest un tad visa paareejaa diena labaakajaa gadiijumaa jaapaarplaano.

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 16.09.2011 12:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 12:29:12 - baibinjsh1 Rakstīja :
Tagad domāju - varbūt arī citreiz varu brokastīs apēst lielāko daļu labības vienību? Jo tad ir TĀĀĀĀDA enerģija gandrīz visu dienu, ka nekur likties!
Man ir līdzīga pieredze, tiesa gan ne ar labības vienībām... Līdz plkst. 10 esmu jau notērējusi 7 vienības no dienā atļautajām 16, uz pārējo dienu atliek tikai 9 vienības, tā jau ēdu tieši vienu nedēļu, pēc tam pusdienām atstāju 5 vienības, vakariņām pārējo. No sākuma domāju, ka šis ēšanas stils galīgi neies kopā un vakarā būs liela noraušanās uz visu, kas kust un nekust, tomēr tā nav, kārtīgas brokastis man dod enerģiju un sātu visas dienas garumā, kaut pusdienas, uzkoda un vakariņas dienas gaitā seko. Pavasara tievēšanas reizē darīju tā, ka brokasīs iztiku ar mazumiņu vienību - pat tikai 3-3,5, parasti tad vakariņās bija milzīga apetīte, kas tā vien urdīja apēst kaut ko lieku un pa virsu atļautajām vienībām, tagad tā nav. Visu laiku mēģinu atrast sev labāko vienību sadalījumu, šis variants par lielāko daļu vienību apēšanu dienas pirmajā pusē - man der. Vispār šo variantu sev atklāju pavisam nejauši, ar pavisam citu domu - no sākuma, lai ieietu atpakaļ kārtīgā FD ritmā, stingri nolēmu, ja reiz esmu sākusi cītīgi ievērot programmu, tad darīšu visu, lai tas arī sanāktu, nodomāju, ka no rīta atļaušos paēst tā kārtīgi, un sliktākajā gadījumā, ja dienas laikā vēlēšos ko ēst vairāk, neliegšu sev vienu divas vienības pāri ( to vairāk domāju par O un L vienībām), taču man par brīnumu  - sātīgās brokastis mani tā pabaro, ka man pilnīgi pietiek pusdienu/uzkodu un vakariņu reizei ar atlikušajām 9 vienībām. Un mani priecē tas, ka šādam vienību sadalījumam - neizpaliek arī rezultāti, laikam manam organismam patīk, ka vairāk ēdiena tiek apēsts dienas pirmajā pusē, līdz kādiem 14 - 15, redzēs, ko nesīs nākoša nedēļa

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 12:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 12:46:22 - Rakstīja :
Laikam man arī jāizmēģina šāds ēšanas režīms, parasti brokastīs apēdu 3 vienības, baidos, ka pietrūks vakaram, jo esmu no tiem ēdājiem, kuriem vakara ēšana ir svarīga, hm, varbūt tiešām

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 16.09.2011 12:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 12:55:49 - melllene Rakstīja :
Man bija šorīt super duper... 4 meita pamodināja un vairs nevarēju aizmigt, tāpēc mana diena sākās 5:00 no rīta (kas priekš manis ir dziļa nakts...) bez našķiem jau plskt 12:00 man bija palikušas 2.5L ...
Tu esi zvērs! Es droši vien (bet tas tomēr ir atkarīgs no manas pārliecības spēka) būtu atļāvusi sev dažas V pa virsu, ņemot vērā, ka diena garāka kā parasti... 


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās