Morāles normas nevar ēst. /Brehts/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Vienibas pa dienas dalam.


smieklumeitene
					Poste: 19
smieklumeitene (on-line)
Publicēts: 12.09.2011 22:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/09/2011 22:01:24 - Rakstīja :
Sveikas damas;)
Ka Jus sadalat vienibas?!
es biju domajusi,cik vienibas no rita,cik pusdienas,cik vakara?


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 13.09.2011 16:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2011 16:56:30 - smieklumeitene Rakstīja :
Sveikas damas;)Ka Jus sadalat vienibas?!es biju domajusi,cik vienibas no rita,cik pusdienas,cik vakara?

Man parasti ir apmēram tā:

2LV, 1CaV, 1OV, 0,25ATV + 0,5-1DV brokastīs

2LV, 2OV, 0,5ATV + 1DV pusdienās

2LV, 1CaV, 0,25ATV + pārtērētas DV    vakariņās

Augļus parasti apēdu starp brokastīm un pusdienām, taču mēdzu iekombinēt arī brokastīs (ja ēdu putru, tad lieku klāt rozīnes vai banānus), vai šovakara plāns ir 1CaV+1AV piena&banānu saldais superliela porcija.  


smieklumeitene
					Poste: 19
smieklumeitene (on-line)
Publicēts: 13.09.2011 19:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2011 19:11:01 - Rakstīja :
godigi sakot ir pirmas dienas pecpusdiena un es neesmu izterejusi pat pusi no visam vienibam...jasak kkas lietas laba darit;)

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 13.09.2011 19:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2011 19:41:30 - smieklumeitene Rakstīja :
godigi sakot ir pirmas dienas pecpusdiena un es neesmu izterejusi pat pusi no visam vienibam...jasak kkas lietas laba darit;)
Labāk lielāko vienību daļu apēst dienas pirmajā pusē (ja dienas ritms to atļauj), jo tad organisms labāk to pārstrādā un dod enerģiju dienai. Vakarā apēstais tik labi nepārstrādājas, kā arī tas prasa ilgāku laiku, plus vēl svara kritums nav tik liels. Laikam jau no šīs idejas radies lozungs "dāmas pēc sešiem neēd", jo, ēdot pa dienu, nevis piestūķējoties vakarā, tievēt var daudz veiksmīgāk!  BET VISU AR MĒRU, protams! 

istala
					Poste: 15
istala (limited)
Publicēts: 16.09.2011 09:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 09:35:48 - Rakstīja :
Labāk lielāko vienību daļu apēst dienas pirmajā pusē (ja dienas ritms to atļauj), jo tad organisms labāk to pārstrādā un dod enerģiju dienai.
Te nu es pievienojos - man sanāk līdz plkst 14.00 apēst lielāko daļu vienību, tad pāri paliek kāds dārzenītis un tā.....

efeja (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 11:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 11:18:54 - Rakstīja :
Meietenes, zinu, ka rakstu ne istajaa sadaljaa, bet taa ka esmu lasiitajs un daudz smeljos no jums iedvesmas, bet nekad nerakstu, tad nu soreiz nespeeju kluset par savu atklaajjumu, sirdsapzinja neljauj:)
Es nejausi uzgaaju zurnaalu krievu valodaa Hudeejem praviljno, var nopirkt Origo tunelii un arii citur, kur paardod krievu zurnaalus. Origo maksaaja 20 santiimi, turlklat bija dabuujami vairaaki numuri. Meitenes, kas tur ir par staastiem!!!!!! Interveetas sievietes, kas nometusas pat 90 kilogramus, tad ir sadalja, kur psihologs atbild uz jautaajumiem, nu mani sie zurnaali LJOTI iedvesmo. Un pamataa tur ieteiktaa tievbeesana tas pats, kas Svara veerotaaji vai Figuuras draugi vien ir. Nav nekaadas ekstremaalas dietas. Bet nu iedvesmai- SUPER!!!! Taas, kuras lasa krieviski, buus sajuusmaa.

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 16.09.2011 11:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 11:30:13 - efeja Rakstīja :
Meietenes, zinu, ka rakstu ne istajaa sadaljaa, bet taa ka esmu lasiitajs un daudz smeljos no jums iedvesmas, bet nekad nerakstu, tad nu soreiz nespeeju kluset par savu atklaajjumu, sirdsapzinja nelja ...
Paldies, Efeja - labais atradums! Reiz redzēju, ka centrāltirgū piena paviljonā arī ir krievu žurnālu stends, iespējams tur arī tie atrodami Oho - par tiem 90 kg - to sievieti gan es gribētu redzēt ( bildes pirms un pēc)

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 16.09.2011 14:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 14:15:29 - Elīna. Rakstīja :
Oho - par tiem 90 kg - to sievieti gan es gribētu redzēt ( bildes pirms un pēc)
Un arī viņas ādu pirms un pēc....
Tas tomēr ir ĻOTI daudz! Šķiet, ka kas tāds var notikt tikai ASV, kur cilvēki vēsā mierā sasniedz pat 100 kg  lielāku svaru nekā viņiem vajadzētu būt. Piemēram, sievietei labs svars būtu 70kg, bet viņa uzēdusies līdz 160! Tad taču viņai jānotievē vairāk nekā pašai būtu jāsver! Ārprāts... Dažreiz liekas, ka organismi taču var tikt tā sabendēti no visas tās resnēšanas (un noteikti ne tajā jaukākajā veidā) un neko vairs GRANDIOZU tur nevar darīt... Bet nu brīnumi jau arī notiek!

labeniece
					Poste: 75
labeniece (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 14:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 14:19:12 - Elīna. Rakstīja :
Paldies, Efeja - labais atradums! Reiz redzēju, ka centrāltirgū piena paviljonā arī ir krievu žurnālu stends, iespējams tur arī tie atrodami Oho - par tiem 90 kg - to sievieti gan es gribētu redzēt ( ...
..es redzeeju vinju ( tie sievieti ar -90kg)  raidiijumä Pustj govoratj...tä ie skolotäja...vinja stästiija un rädiija savas bildes  strata svars ir bijis apm. 160 kg..tagad 67 kg...Izskatiijäs satriecoshi labi...bet kur tä liekä äda palika,par to gan neviens neko nerunäja......iekopeeshu tä raidiijuma saiti...http://www.1tv.ru/sprojects_edition/si5685/fi9315

efeja (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 18:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 18:21:42 - Rakstīja :
paldies par saiti, laba filma, ir ko padomaat;)

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 20:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 20:50:41 - baibinjsh1 Rakstīja :
Un arī viņas ādu pirms un pēc....
 jā, nu laikam jau nebūtu par ko smieties - jo vecāka sieviete un vairāk kg nomesti, jo lielākas problēmas ar ādu... Domājams, ja es nometīšu visu metamo, varēšu savāk visu lieko ādu un galvas vidū sasiet pušķi Nu labi, no laika perioda jau arī ir atkarīgs - jo lēnāk, jo labāk āda var savilkties..

mellene (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 21:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 21:05:34 - champagne Rakstīja :
jā, nu laikam jau nebūtu par ko smieties - jo vecāka sieviete un vairāk kg nomesti, jo lielākas problēmas ar ādu... Domājams, ja es nometīšu visu metamo, varēšu savāk visu lieko ādu un galvas vidū sa ...
Nedomaaju ka taa ir taisniiba, par to aadu. Mees eedam loti daudz daarzenus un dzeram uudeni, un sekojaam saals un saldumu daudzumam. Jau tas vien attiira organismu. Man ir 43 gadi, un mana aada nav kluvusi krunkainaaka, driizaak pat uzlabojusies. Tacu aadas tvirtumam var dariit dazaadas lietas: kaadu pusgadu atpakal delfos bija raksts par sejas fitnesu - un klaat vesels bars jauku vingrinaajumu (es izprinteeju un vini ir loti labi!), plus veel ir arii dabiigas maskas, kosmeetika, kontrastkomporeses. Es domaaju, ka aadas skaistums naak pirmaamkaartaam no ieksas, tad arii geeni, veseliibas staavokla un muusu pasu puuleem un arii optimisma un ticiibas. Katraa zinaa, cik esmu ieverojusi, optimisms un ticiiba Tev piemiit ;)

***NOVA***
					Poste: 86
***NOVA*** (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 21:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 21:05:58 - labeniece Rakstīja :
..es redzeeju vinju ( tie sievieti ar -90kg)  raidiijumä Pustj govoratj...tä ie skolotäja...vinja stästiija un rädiija savas bildes  strata svars ir bijis apm. 160 kg..tagad 67 kg...Izskatiijäs satrie ...
Paldies par i-neta adresi, saglabāju savos Favorite un izmisuma brīžos noteikti skatīšos atkārtoti! Super labs raidījums!  Pēc noskatīšanās manī radās vēl lielāka un nopietnāka apņēmība nepadoties un iesākto izdarīt līdz galam - NOTIEVĒT!

P.S. Pat ap 20:00 apēdot pēdējo dienas uzkodu arbūzu, apķēros, ka esmu apēdusi par 0,5V vairāk un nu man ir nemierīgi.  Varbūt uz velotrenažiera pavizināties?

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 21:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 21:22:22 - mellene Rakstīja :
Nedomaaju ka taa ir taisniiba, par to aadu. Mees eedam loti daudz daarzenus un dzeram uudeni, un sekojaam saals un saldumu daudzumam. Jau tas vien attiira organismu. Man ir 43 gadi, un mana aada nav k ...
Paldies, mellenīt! Ar sejas ādu man viss būs (ir) ok, bet nu tas vēders... Jāsaka, ka manā gadījumā tie ir gēni, proti, ādas tvirtums tāds dikti nosacīts. Tā ļoti staipās, veidojas strijas un šis process vērojams gan manai mammai, gan meitai. Bet nu... ne jau tāpēc mēs raudājām, vai ne?!

mellene (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 21:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 21:44:55 - champagne Rakstīja :
Paldies, mellenīt! Ar sejas ādu man viss būs (ir) ok, bet nu tas vēders... Jāsaka, ka manā gadījumā tie ir gēni, proti, ādas tvirtums tāds dikti nosacīts. Tā ļoti staipās, veidojas strijas un šis proc ...
Nu jaa, veedri... Arii maneejais nav kaa modelei, tacu arii pie veelajaam dzemdiibaam - man otrs puika piedzima kad bija 39 gadi, nebija nevienas strijas.... Sinii zinaa bija labi, tacu tagad, liidz ar tieveesanu buutu laikam labaak jaapiedomaa. Manupraat arii tikai viena izeja, laikam ir jaasaak vingrinaat. Un arii pamaseet (vai labaak - riiveet ar dvieliiti), kaadu ellinu, arii kontrastdusinas utt... Paziistu kaadu sievieti, kura ir atbriivojusies no liekiem 16 kg un ir manaa vecumaa. Smuka kaa smildzinaa un fitneso. Vina teica: 'ja es to nebuutu dariijusi, man buutu putra veedera vietaa.' Tacu godiigi teiksu: veedera vingrojumi ne pa visam nav mani miilaakie.... 

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 22:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 22:25:51 - mellene Rakstīja :
Nu jaa, veedri... Arii maneejais nav kaa modelei, tacu arii pie veelajaam dzemdiibaam - man otrs puika piedzima kad bija 39 gadi, nebija nevienas strijas.... Sinii zinaa bija labi, tacu tagad, liidz a ...
Jā, vingrojumi, ūdens procedūras, krēmi, masāžas, rīvēšanās, tas viss patiesi ir vērtīgi un strādā! Tikai ir viens bet... tas ir jādara! Un mans baisais slinkums šeit met sprunguļus ratos. Ceļi ir tikai divi - vai nu darīt, vai arī gatavot skaistu banti liekās ādas pušķītim virs galvas Nu labi, var jau vēl bez bantes - 

Sharpey/006_sharpey.jpg


mellene (on-line)
Publicēts: 16.09.2011 23:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2011 23:22:59 - champagne Rakstīja :
Jā, vingrojumi, ūdens procedūras, krēmi, masāžas, rīvēšanās, tas viss patiesi ir vērtīgi un strādā! Tikai ir viens bet... tas ir jādara! Un mans baisais slinkums šeit met sprunguļus ratos. Ceļi ir tik ...
Soriit es seedeeju kafejniicaa pie tases un domaaju: nu kaapeec dazos punktos taa ir: gribeetu dariit, un pat par slinkumu to nevareetu nosaukt, tacu nez kaapeec nedaraas... Un tad domaaju: bet taa vietaa biezi vien daraas pavisam ierastas un nederiigas lietas. Un es nonaacu pie secinaajuma, ka biezi vien esmu savu izveidoto ieradumu rutiinaa. Un tiesi ieradumi ir tie kas bremzee. Kaadam ir ieradums kaskeeties. Kaadam citam - ieradums eest. Veel citam - buut skaistam. Veel citam - vienmeer censties buut pirmajam (bet vai vajag), citam - staigaat ar paaugstinaatu asinspiedienu, pat ja tikai no vina atkariigs vai tas ir normaals. Un pat no tik nenormaalaam lietaam kaa peedeejaa, cilveeki dazkaart juut komfotu tikai taapeec, ka atrodas ierastajaa situaacijaa. Liidz absurdam patiesi. Patiesiibaa mums ir jaastraadaa ne tikai ar svaru, bet ar personiigo elastiibu -  veidot un akcepteet jaunus ieradumus un veco, un neveseliigo atmest kaa nederiigu un novecojusu. Un kas ir paradoksaals: tieku uzskatiita par elastiigu personu....

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 17.09.2011 16:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/09/2011 16:36:51 - champagne Rakstīja :
Jā, vingrojumi, ūdens procedūras, krēmi, masāžas, rīvēšanās, tas viss patiesi ir vērtīgi un strādā! Tikai ir viens bet... tas ir jādara! Un mans baisais slinkums šeit met sprunguļus ratos. Ceļi ir tik ...
Redz, kā neļāva bildi iekopēt !

Es atceros, kā biju baigi safanojusies par ZIņģītes rīvēšanos, bet tā arī nevienu reizi nepamēģināju. Tagad kontrastdušās eju, ja no rīta GRIBAS. Pēdējās 4 dienas nav gribējies. Būs jāsagrib!

Betty Boop
					Poste: 176
Betty Boop (on-line)
Publicēts: 18.09.2011 11:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/09/2011 11:08:42 - efeja Rakstīja :
Es nejausi uzgaaju zurnaalu krievu valodaa Hudeejem praviljno, var nopirkt Origo tunelii un arii citur, kur paardod krievu zurnaalus. Origo maksaaja 20 santiimi, turlklat bija dabuujami vairaaki numur ...
Es arī šo žurnālu kā ieraugu tā nopērku.Tiešām ļoooti iedvesmojoši raksti, daudz labu materiālu ko palasīt.

Ilzheena (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 06.10.2011 09:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/10/2011 09:57:49 - Rakstīja :
Kāpēc nepamēģināji Ziņģīti? Esmu dzirdējusi, ka ļoti efektīvi, i enerģija, varot pat celulītu samazināt. Es gribu aiziet uz semināru pie viņas, varbūt tas vairāk iedvesmos. Atradu, ka organizē arī Rīgā. www.JutiesLabi.lv

hariba
					Poste: 360
hariba (on-line)
Publicēts: 06.10.2011 10:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/10/2011 10:28:02 - Ilzheena Rakstīja :
Kāpēc nepamēģināji Ziņģīti? Esmu dzirdējusi, ka ļoti efektīvi, i enerģija, varot pat celulītu samazināt. Es gribu aiziet uz semināru pie viņas, varbūt tas vairāk iedvesmos. Atradu, ka organizē arī Rīg ...
Iisteniibaa es visu laiku domaaju par to noriiveesanos, paaris reizes pameeginaaju, bet man loti nogurst rokas nun uz otro pusi tiesaam ir slapja mugura.

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 20.10.2011 22:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2011 22:40:01 - labeniece Rakstīja :
..es redzeeju vinju ( tie sievieti ar -90kg)  raidiijumä Pustj govoratj...tä ie skolotäja...vinja stästiija un rädiija savas bildes  strata svars ir bijis apm. 160 kg..tagad 67 kg...Izskatiijäs satrie ...
Manās rokās nonāca tieši šis žurnāls, ar to sievieti, kas zaudējusi tos 90 kg , iespaidīgi, un viņa ļoti labi izskatās

Baibinjsh - tu minēji, ka arī tiki pie pāris šiem žurnāliem, saki, kuri numuri tev ir? Man tika aprīļa un jūnija numurs, varbūt tev citi, man šie žurnāli patrāpījās Centrāltirgū - "Lasām lētāk" bodē ( piena paviljonā) , pārdevēja gan noteica, ka stacijā tajā tunelī,iespējams, iegādājami arī citi šī žurnāla numuri.



Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 20.10.2011 22:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2011 22:41:15 - efeja Rakstīja :
Meietenes, zinu, ka rakstu ne istajaa sadaljaa, bet taa ka esmu lasiitajs un daudz smeljos no jums iedvesmas, bet nekad nerakstu, tad nu soreiz nespeeju kluset par savu atklaajjumu, sirdsapzinja nelja ...
Efeja - vēlreiz paldies par atraduma ieteikumu! Man arī patīk šis žurnāls


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās