Cilvēki dzīvo labāk vai sliktāk - atkarībā no jūsu uzskatiem. /Džeina Velsa/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

ēšana - mēness fāzes


lieliskaa
					Poste: 33
lieliskaa (on-line)
Publicēts: 09.09.2011 13:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/09/2011 13:00:53 - Rakstīja :

Sveikas, skaistās, slaidās un visādi citādi burvīgās dāmas!

Mans jautājums šoreiz vairāk gan attieksies uz tām, kuras jau ilgāku laiku ievēro FD ēšanas principus - pieļauju domu, ka Jums arī noraušanās varētu būt retākas, jo organisms beidzot ir ieguvis un līdzsvarojis visas dzīvībai nepieciešamās vielas..

Bet kā ar Jums  ir ar ēšanu augošajā mēnesī? Ir grūtāk atteikties no kārdinājuma? vai tomēr Jūs mēness fāžu ieteikmi nejūtat?

 

paldies :)


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 09.09.2011 15:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/09/2011 15:00:20 - lieliskaa Rakstīja :
Sveikas, skaistās, slaidās un visādi citādi burvīgās dāmas! Mans jautājums šoreiz vairāk gan attieksies uz tām, kuras jau ilgāku laiku ievēro FD ēšanas principus - pieļauju domu, ka Jums arī noraušan ...

Sveika,Lieliska! Mani ari agrak loti nodarbinaja sis jautajums.Tapec es pierakstiju katru dienu savu svaru kalendara blakus meness fazem un pec tam papaetiju. Secinaju,ka dilstosa menesi svars man tomer krita vislabak.Pat tad,ja atlavos ari apest dazas vienibas pa virsu. Ka noveroju,ari pilns meness man bijis labveligaks tievesanas zina. Tacu,ja programma tika ieverota par visiem 100%,tad svars labi kritas ari jaunaa un augosa menesi. Pati meness fazu ietekmi neizjutu. Vel esmu piefiksejusi,ka tiesi pirms menesreizem man loti,loti prasas ko saldu.


lieliskaa
					Poste: 33
lieliskaa (on-line)
Publicēts: 12.09.2011 10:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/09/2011 10:43:33 - Rakstīja :

nu jā.. es jau vairāk biju domājusi par to spēju ievērot programmu par visiem 100% :) jo man tā brīžiem īsti nesanāk    



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās