Netiesā, pirms neesi uzklausījis. /Reinis Kaudzīte/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

..kad sasniegts vēlamais svars..


lieliskaa
					Poste: 33
lieliskaa (on-line)
Publicēts: 19.08.2011 08:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/08/2011 08:36:02 - Rakstīja :

labrīt!

 

..un ko mēs darām šādā gadījumā? - turpinām ēst savas 16 vienības? vai liekam kādu vienību bonusā?

 

paldies


joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 19.08.2011 09:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/08/2011 09:52:57 - Rakstīja :
Sveika!:)
Nepārtraukti strādājam lai svars paliktu nemainīgs!Par tām vienībāk kā nu kuram būs, atkarībā no fiziskās slodzes un konkrētā cilvēka dzīvesveidam, citam būs jāpaliek pie tām 16 vienībām lai svars nepalielinātos savukārt kādam būs iespēja palielināt vienību skaitu par vienu vai divām vienībām....
Bet tā visā visumā nepārtraukti būs jāseko tāpat kālīdz svara sasniegšanai ko un kā ēd pretējā gadījumā svars atgriezīsies ja nebūsi mainījusi savus pirmstievēšanas ieradumus ....
Lai izdodās!

lieliskaa
					Poste: 33
lieliskaa (on-line)
Publicēts: 19.08.2011 10:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/08/2011 10:29:40 - Rakstīja :

nu ja! tad jau būs jāveic eksperimenti :)

tā kā esmu arī aktīva dzīvesveida piekritēja, parasti nācās pat pielikt klāt 2vienības, vairāk gan neatļāvos, kaut gan bonusu kalkulators atļāva, bet vispār - esmu šokā un stāvā sajūsmā! cik viegli un ātri es atbrīvojos no saviem 4kg, kas pat īsti nebija lieki, bet vnk traucēja!!

 

super super!!

lielisku nedēļas nogali visiem apņēmīgajiem tievētājiem!!


Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 19.08.2011 10:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/08/2011 10:42:56 - joliite Rakstīja :
Sveika!:) Nepārtraukti strādājam lai svars paliktu nemainīgs!Par tām vienībāk kā nu kuram būs, atkarībā no fiziskās slodzes un konkrētā cilvēka dzīvesveidam, citam būs jāpaliek pie tām 16 vienībām la ...

Ja palielina vienību skaitu par 2 vienibam piemeram, tad piek kuras grupas tās vienības jāpieliek?


joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 19.08.2011 11:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/08/2011 11:27:59 - lieliskaa Rakstīja :
nu ja! tad jau būs jāveic eksperimenti :) tā kā esmu arī aktīva dzīvesveida piekritēja, parasti nācās pat pielikt klāt 2vienības, vairāk gan neatļāvos, kaut gan bonusu kalkulators atļāva, bet vispār - ...
Super!Prieks ka tev ir izdevies !
Un jārogramma tiešām vienkārša un svars padodas viegli ja viss tiek ievērots kā nākas un ir klāt fiziskās aktivitātes!:) 

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 19.08.2011 11:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/08/2011 11:37:28 - Minkinja Rakstīja :
Vienību palielināšanu jāsāk pamazām
Max līdz  4 vienībām, bet es jau minēju citam  tā būs viena citam divas...utt
Pirmajā nedēļa palielini savu ikdienas vienību skaitu par vienu, tad skaties ko rāda svari, ja svars samazinās vairāk kā par 0.5 kg tad nākamajā nedēļā palielini vēl par vienu vienību ja svars samazinās par vairāk kā 0.5 kg turpini palilināšanu katru nedēļu pa 1 vienībai līdz maxim 4 vien.
Pievienojot vienības tu vari izvēlēties kurai pārtikas grupai vēlies pievienot šo papildus vienību(tai kura prasās visvairāk), Ja vari palielināt vienības maxinālajā daudzumā es ieteiktu neņet visas 4 vienības no vienas produktu grupas bet sadalīt pa grupām


Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 19.08.2011 11:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/08/2011 11:54:41 - joliite Rakstīja :
Vienību palielināšanu jāsāk pamazām Max līdz 4 vienībām, bet es jau minēju citam tā būs viena citam divas...utt Pirmajā nedēļa palielini savu ikdienas vienību skaitu par vienu, tad skaties ko rāda ...
Paldies par informaciju, savādāk nekur īpaši info  par šo jautajumu es neatradu... tagad zināšu uz priekšdienām, jo mērķa svars drīz būs sasniegts!

iev@ (on-line)
Publicēts: 19.08.2011 15:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/08/2011 15:26:41 - lieliskaa Rakstīja :
nu ja! tad jau būs jāveic eksperimenti :) tā kā esmu arī aktīva dzīvesveida piekritēja, parasti nācās pat pielikt klāt 2vienības, vairāk gan neatļāvos, kaut gan bonusu kalkulators atļāva, bet vispār - ...
Oho! Jau? Malacis!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 19.08.2011 22:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/08/2011 22:33:39 - Rakstīja :

.. kas notiek, kad sasniegts vēlamais svars - kādi ir svara stabilizācijas principi un vispār, kā turpināt ēst pēc vēlamā svara iegūšanas, to nepalielinot?

 Vēlamais svars tiek sasniegts, tad, kad pašai pieņemts tāds lēmums. Katrai tas ir individuāli. Var skatīties pēc BMI skalas. Tādēļ, kad uzsāk svara samazināšanu ir jāizdomā un jānosprauž savs mērķis, uz kuru doties. Ir situācijas, kad sākotnēji uzstādītais mērķis sasniegts, taču pašai ie iekšēja sajūta, ka vajag atbrīvoties no vēl dažiem kilogramiem, tad to arī dara. Taču, kad tas tiek izdarīts ir -   4 nedēļu stabilizācijas programma, kuras laikā arī  ir jāseko līdzi apēstām vienībām. Uz nedēļu pievieno vienību vai vairāk un vēro, kas notiek pa nākamo nedēļu. Ik nedēļu obligāti sveroties, tad pēc situācijas pieņemot lēmumu ko un kā darīt. Kad stabilizācija izieta ir zināms ideālais vienību skaits dienā, pie tā tad arī jāpieturas, lai saglabātu savu iegūto svaru. Pārējais ir pašas rokās. Ja apēsto vienību skaits būs ikdienā lielāks kā vēlamais, tad arī svars sāks pieaug.

Atsauce: http://figurasdraugi.lv/client/forum/forum.asp?wa_id=2948&wa_site_id=6&wa_post_id=49056&wa_paged_list_i=1  



baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 20.08.2011 14:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/08/2011 14:23:53 - denia Rakstīja :
.. kas notiek, kad sasniegts vēlamais svars - kādi ir svara stabilizācijas principi un vispār, kā turpināt ēst pēc vēlamā svara iegūšanas, to nepalielinot?  Vēlamais svars tiek sasniegts, tad, kad pa ...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās