Kurš var, tas dara, kurš nevar - māca. /B. Šovs/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

tā pat nav noraušanās... bet..


lieliskaa
					Poste: 33
lieliskaa (on-line)
Publicēts: 11.08.2011 20:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/08/2011 20:21:57 - Rakstīja :
vai kādai vēl tā mēdz gadīties?.. - apēdu 1 vienību augļu šodien vairāk nekā paredzēts.. tik ļoti gribējās kko garšīgu - pat lielo ekselences saldējumu vafelē ar siera garšu - bet ieraudzīju mazu nektarīnu un notiesāju to, kam sekoja pārdzīvojumi, ka esmu sagrēkojusi :(
patiesībā.. laikam jau būtu jāpriecājas - ka tas nebija tas lielais salčāns
bet tomēr - kā jūs tiekat galā ar pārmetumiem, ka ir apēsts par daudz? - vai es te tāda vienīgā?


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 11.08.2011 20:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/08/2011 20:56:59 - lieliskaa Rakstīja :
vai kādai vēl tā mēdz gadīties?.. - apēdu 1 vienību augļu šodien vairāk nekā paredzēts.. tik ļoti gribējās kko garšīgu - pat lielo ekselences saldējumu vafelē ar siera garšu - bet ieraudzīju mazu nek ...

Palasi cītīgāk forumu un šķitīs, ka te vispār viena našķotāju un rīmu biedrība vien ir  .

Katrai ir gadījies norauties, sanašķēties, pārsniegt vienības vai... nu sauc to kā gribi.  

Pēc programmas būtu jārīkojas tā, ka VAI NU jāatņem tā pārtērētā viena vienība no, piemēram, labību vienībām (kā našķis), VAI NU jāaizmirst šis sāpīgais gadījums un nākamajā dienā 100% jādzīvo pēc programmas, jo neviens neko neietaupa un arī nepārceļ uz citām dienām. Katra diena ir citāda un pavisam jauna.

Pēc foruma meiteņu pieredzes ir arī citi varianti - sākas tā saucamā "servīžu dauzīšana". Respektīvi, tā viena pārsniegtā vienība ir "viena sasistā tasīte", bet dusmu, skumju un sevis žēlošanas dēļ gadās "sasist  visu servīzi" - ja jau nav kaut kas sanācis, lai tad nav nemaz! Un tad dažas (vai varbūt daudzas?) ņem un ēd visu pēc kārtas, pārvēršas īstos rijības monstros. Nākamajā dienā, protams, domā, ka ir muļķīgi rīkojušās un labu neko no svariem negaida. Vai izvēlēties servīžu dauzīšanu - tas ir Tavā ziņā   .

Vēl pastāv variants, ka pēc šādas nonašķošanās konkrētā persona (arī kā Tu šodien) ienāk forumā, izsūdz savus grēkus, sev piedod šo pārkāpumu un dzīvo tālāk ne par ko neraizējoties.  

Citai viens pārkāpums var likt izbeigt visu tievēšanu, jo viņa sev iestāsta, ka nav jēgas, ka viņai nesanāks, ka viss jau tāpat atnāks atpakaļ, ka tā jau ir sevis mocīšana, ne dzīvošana utt. Tāds gaudulīgs variants, kurš pasaka tikai to, ka cilvēks NAV gatavs pārmaiņām un patiešām to NEGRIB no visas sirds.

Mēdz būt arī pavisam nelāgs iznākums šādām pārēšanās (droši vien pēc servīžu dauzīšanas) reizēm - bulīmiska rīcība, taču tā, šķiet, ir reti sastopama mūsu veselīgo draudziņu klubiņā .

 

Es te tā nedaudz aprakstīju to, ko esmu palasījusi no foruma un izjutusi pati.


lieliskaa
					Poste: 33
lieliskaa (on-line)
Publicēts: 11.08.2011 21:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/08/2011 21:23:02 - Rakstīja :
xe xe.. paldies par morālo atbalstu :D

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 11.08.2011 23:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/08/2011 23:01:26 - lieliskaa Rakstīja :
xe xe.. paldies par morālo atbalstu :D
Vienmēr laipni  !

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 12.08.2011 00:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/08/2011 00:39:58 - lieliskaa Rakstīja :
vai kādai vēl tā mēdz gadīties?.. - apēdu 1 vienību augļu šodien vairāk nekā paredzēts.. tik ļoti gribējās kko garšīgu - pat lielo ekselences saldējumu vafelē ar siera garšu - bet ieraudzīju mazu nek ...

Cau,Lieliska!!! MAn jau skiet,ka ja ari sagadas kadreiz parsaut pari stripai,tad nevajag sevi saustit.Jo vairak sevi tados gadijumos sausta,jo atrak tie taucini no "greka abola" uz mums nogulsnejas. Par so temu jau  bijusas ari on lain nodarbibas,ta ka der palasit (tikai es isti neatceros kuras par to bija runats).

 


iev@ (on-line)
Publicēts: 12.08.2011 10:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/08/2011 10:09:57 - Rakstīja :
Lieliskā, bet tev taču būtu jābūt lepnai, ka neapēdi saldējumu, bet izvēlējies sagrēkot ar vienu mazu nektarīnu  . Es tavā vietā sevi nudien nešaustītu. 


lieliskaa
					Poste: 33
lieliskaa (on-line)
Publicēts: 12.08.2011 11:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/08/2011 11:09:54 - Rakstīja :
..tas gan! rīts jau gudrāks par vakaru! :D - vakardienas pārmetumi šķiet smieklīgi.. pat muļķīgi :D

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 12.08.2011 18:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/08/2011 18:14:03 - lieliskaa Rakstīja :
..tas gan! rīts jau gudrāks par vakaru! :D - vakardienas pārmetumi šķiet smieklīgi.. pat muļķīgi :D
Bet tagad šis ieraksts daudz palīdzēs citām dāmām, kas nonākušas līdzīgā situācijā!  Jo tajā brīdī jau viss šķiet citādāk kā nākamajā dienā! 


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās