Jau neliela uzvara pār sevi dara cilvēku daudz stiprāku. /M. Gorkijs/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Jāšana


AG (on-line)
Publicēts: 22.11.2010 15:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/11/2010 15:22:20 - Rakstīja :
No savas personīgās pieredzes varu ieteikt jāšanas nodarbības. Pirmkārt, slodze nav liela (tātad aerobā, nevis anaerbā), otrkārt, tiek labi trenēti augsštilbi un dibens, tiek arī vēdera presītei - vietas, kur vismaz man visvairāk tauciņu krājas, treškārt, tā ir vismaz stunda svaigā gaisā un skābeklis, kas tik ļoti nepieciešams organismam. Nu jau reizi nedēļā gadu eju uz jāšanas nodarbībām un dibens un kājas ir daudz, daudz tvirtākas un slaidākas nekā agrāk. Vēderam gan jāliek klāt slodzīte ar papildu vingrojumiem, jo atšķirībā no kājām un dibena, tā tik ļoti aktīvi nestrādā.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 22.11.2010 16:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/11/2010 16:29:47 - Rakstīja :
Ticu,ka jasanas sports padara ne tikvien tvirtakas kaajs un dibenu, bet sniedz armilzigui emocionalo gandariju!!! Man dikti patik zirgi! Bet sedejusi zirgam mugura esmu tikai bernibaa. Draudzenes vecakiem  stalli bija 2 darba zirgi,isti kleperi, un mums tik loti gribejaas jat,ka izludzamies pa vakariem atlauju jat. Tikai vienreiz zirgam uznaca dullie un vins nogaza mani zemee No taa laika tikai paris reizes sedos zirgam mugura, bet jat vairs nesanaca, nepratu vairs.Bet tada jauka pavizinasanaas zirga muguraa sanaca gan!

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 22.11.2010 18:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/11/2010 18:30:23 - Rakstīja :
Man skiet, ka vismaz bukletinaa jaasana bija iedalita pie anaerobas slodzes. Par to ari nobrinijos un prasiju Unai, jo pirms parcelos uz Daniju, mana izglitiba, profesija un ikdiena bija zirgi un jasana. Bet vispar ja padoma, tad tads kartigs trenins ar leksiem un manezas riksiem ir pamatiga slodze. Citreiz pec kartigas leksu pienemsanas esi pats vairak aizelsies nekaa zirgs. :)
Nu jau gadu neesmu zirgam mugura sedejusi, bet ai kaa gribaas...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās