Kurš neprot dejot, mēdz teikt: "cik nelīdzena grīda!" /Indiešu sakāmvārds/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

AKCIJA - RUNĀ + TIEVĒ = PELNI BEZMAKSAS ON-LINE ABONEMENTU !!!


page: [1]   2   (page size 50)
debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 19.10.2010 14:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2010 14:48:17 - Rakstīja :

Pēc foruma aktivitātēm jūtam, ka klāt ir rudens ar iespējamo nostaļģiju un samazināto vēlēšanos sēdēt pie datora un kaut ko rakstīt.  Tomēr veids kā uzzināt citu Figūras Draugu pieredzi, iegūt jaunas receptes un padomus ir -  jautāt, dalīties pieredzē un motivācijā ar citām ieinteresētām personām - vienā vārdā RUNĀT, kas enerģētiski palielina katra labos nodomus!!

Tāpēc sākot no 19. oktobra  līdz pat 19.decembrim FD forumā spēkā ir akcija -
"Runā + Tievē = Pelni!" . Nopelnīt ir iespējams bezmaksas on-line abonementu 1 nedēļai!

Akcijas noteikumi:

1. Katru nedēļu Figūras Draugu forumā tiek noteikti 3 dalībnieki, kuri saņem bezmaksas piekļuvi on-line resursam uz 7 dienām.

2. Minimālais komentāru skaits, kas jāievieto FD forumā, lai piedalītos šajā akcijā, ir 50 komentāri  nedēļā (laikā no otrdienas līdz otrdienai).

3. Iepriekšējās nedēļas rezultāti tiek apkopoti unaktīvākie dalībnieki paziņoti nākošās nedēļas trešdienas rītā līdz 12.00.

4. Ja nedēļas laikā neviens dalībnieks nav pārsniedzis 50 komentāru robežu, on-line abonents nevienam netiek piešķirts. Ja 50 komentāru robežu ir sasnieguši un pārsnieguši vairāk kā 3 dalībnieki, balvu saņem 3 lielāko komentāru skaita īpašnieki.

5. Savu šī brīža komentāru skaitu varat redzēt, aizejot uz sadaļu "Mani zinojumi" (foruma lapas augšdaļā).

6. Lai komentārs tiktu ieskaitīts kopējā akcijas komentāru skaitā, tam jāsatur vismaz 1 teikumu. Netiks ieskaitīti komentāri, kuri sastāv tikai no emocijikonām vai attēliem.

Un tā, akciju pasludinu par atklātu!  
Jauku pļāpāšanu!


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 19.10.2010 14:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2010 14:53:31 - Rakstīja :
Loti forsi. Paldies, Debora.
Varbut sanemsimies un ieviesisim kadu dzivibu atpakal forumaa. :)

Vai sarunas ieks nodarbibam ari skaitisies?

dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 19.10.2010 15:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2010 15:01:29 - Rakstīja :
8 koment.dienā.Mēs te skaitamies 36 pļāpātājas reiz 8=288 koment.dienā

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 19.10.2010 16:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2010 16:25:56 - ilze_ Rakstīja :
Loti forsi. Paldies, Debora. Varbut sanemsimies un ieviesisim kadu dzivibu atpakal forumaa. :) Vai sarunas ieks nodarbibam ari skaitisies?

Tas gan- ta kā pamiruši :D:D:D:D

Domāju ka skaitīsies jo pie" maniem" ziņojumiem iet arī nodarbībā minetie komentāri!:)

Vispārībā Ilze kā tev sokas ar tievēšanu???Viss iet uz priekšu??


joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 19.10.2010 16:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2010 16:27:06 - dzigra Rakstīja :
8 koment.dienā.Mēs te skaitamies 36 pļāpātājas reiz 8=288 koment.dienā

Bet nu nejau visas 36 dabūs pagarinājumu, būs tikai 3 vairak runātājām!!:)

Dzigra drīkst tev jautāt tu gadījumā neapmeklēji Ogres grupiņu pie Vitas??


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 19.10.2010 16:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2010 16:53:05 - joliite Rakstīja :
Tas gan- ta kā pamiruši :D:D:D:D Domāju ka skaitīsies jo pie" maniem" ziņojumiem iet arī nodarbībā minetie komentāri!:) Vispārībā Ilze kā tev sokas ar tievēšanu???Viss iet uz priekšu??
Sveika, Jolit. 
Man iet taa, ka svari raada sonedel nelielu plusinu, bet esmu loti apmeirinata ar sevi - ir atkal virtuves svarini, sveru, pierakstu. Esmu atsakusi daudz varit zupas. Mmmm. :)
Lai ari svari iestregusi uz 78, apkartmeri par diviem centimetriem samazinajusies so nedelu laikaa, kops esmu ieks 78. :)
Vel ari tas, ka pirms daziem menesiem saku lietot kontracepcijas tabletes. Salasijos internetaa un sabaidijos jau loti, bet nu pagaidam tas ir mans risinajums un vismaz butisks svara pieaugums nav noverots. :)
Bet vispaar iet labi. Baigais pavasaris gan, kas sad tad izsit no ritma, bet es turos. :) 

Un kaa tev pasai, joliit? Viss kartiba??

debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 19.10.2010 17:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2010 17:10:27 - ilze_ Rakstīja :
Loti forsi. Paldies, Debora. Varbut sanemsimies un ieviesisim kadu dzivibu atpakal forumaa. :) Vai sarunas ieks nodarbibam ari skaitisies?
Jā, arī on-line nodarbību komentāri tiek ņemti vērā!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 19.10.2010 17:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2010 17:13:09 - Rakstīja :
Super! Beidzot manam pļāpīgumam būs attaisnojums

dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 19.10.2010 17:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2010 17:23:54 - joliite Rakstīja :
Bet nu nejau visas 36 dabūs pagarinājumu, būs tikai 3 vairak runātājām!!:) Dzigra drīkst tev jautāt tu gadījumā neapmeklēji Ogres grupiņu pie Vitas??
Nē.  Es biju pēdējo reizi 2004g.  pie Ineses

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 19.10.2010 17:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2010 17:23:56 - ilze_ Rakstīja :
Sveika, Jolit. Man iet taa, ka svari raada sonedel nelielu plusinu, bet esmu loti apmeirinata ar sevi - ir atkal virtuves svarini, sveru, pierakstu. Esmu atsakusi daudz varit zupas. Mmmm. :) Lai ar ...

Oho forši!!

Man jau vispār vajadzētu būt tā tīri neko!Lai gan stāvu uzvietas!Nezinu pagājušo nedēļ bija mistikas nedēļas ievērojot programmu svarst tik kāpa uz augšu pa 100 g dienā pienāca  svētdiena līdz tam jau biju tādā nepārāk optimālā garastāvoklī vārīju vakarā ķīseli uz kā arī uzrāvos!Bet nu mistika turpinās svars pagājušās nedēļas atskaites!Uj kā man gribētos redzēt mainamies citam cipariņam protams uz leju!Tāpēc sestdien vakarā palūdzu draugu noslēpt svarus lai šonedēļ varu mierīgi dzīvot!atļļāvu tikai atskaitei nosvērties!Un tagad tā arī šonedēļu planoju dzīvot bez svēršanās lai sevi nemulsinatu!:)Lai gan iemesli svara mistikai man ir zināmi tik un tā smadzenes negrib pieņemt!!!Tas nedaudz tracina!Brrr...Bet nu būs jau labi!Galvenais ka sestdien mainās mēnesfāzes pēc tam vajadzētu svaram smuki krist to pusotru nedēļu pēc tam laikam atkal svari būs jāslēpj!jo katru nedēļu paliek arviengrūtāk nomest kaut 100 gramus bet nu cīnos!Gaidu kad draugs beidzot vakaros būs mājās lai varētu iet uz airobiku!:)


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 19.10.2010 18:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2010 18:42:11 - joliite Rakstīja :
Oho forši!! Man jau vispār vajadzētu būt tā tīri neko!Lai gan stāvu uzvietas!Nezinu pagājušo nedēļ bija mistikas nedēļas ievērojot programmu svarst tik kāpa uz augšu pa 100 g dienā pienāca  svētdiena ...
Es pagajuso nedelu pie drauga dzivojos, un vinam nav svari majas. Ne virtuves, ne lielie. Mazos virtuves ganaizvilku no savam majam, bet otros lielos gan atstaju. Un labi, ka taa. Nevajadzeja katru riitu kaa sadegusai mesties uz vannasistabu sverties, vareju tikai pec jostas caurumiem sevi vertet.
Iesakuma bija ta jocigi, bet nu pierod., Sodien gandriz aizmirsu, ka tomer atskaitei janosveras. Ir, ir grutak nomest kaut 100gramus. Bet toties formas un apkartmeri mainaas.

Tapec ari gribeju prasit pasai Ingai - kapec mums neprasa apkartmerus?? 

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 20.10.2010 09:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2010 09:25:00 - Rakstīja :
Meitenes, nu neiespringstiet tik ļoti uz to svaru - ja sāk derēt bikses, kas iepriekš nederēja, bet svars stāv uz vietas vai pat pieaug - tas taču ir svarīgāk!!! Un 100 g šur vai tur, ja esat ievērojušas programmu - organismam varbūt uz to brīdi grib pataupīt rezerves, jo paliek aukstāks.... Bet jūs sev neatņemsiet to labumu, ko jums dod veselīgs un pareizs uzturs, vitamīni, balastvielas, šādā brīdī priecājieties par to!!!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 20.10.2010 09:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2010 09:29:11 - Rakstīja :
Forsa akcija!!Tatad sasparojies un tievee!!!!Tads panikums briziem onlainaa!!! Kur palicis Mumins???Sanak,ka dienaa jauzraksta tikai 7 komnetaari un nedelas abonements jau kabataa:)

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 20.10.2010 09:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2010 09:33:57 - ilze_ Rakstīja :
- kapec mums neprasa apkartmerus??

Hm,bet tikpat labi papildus vel  jau var  ari prasit ari KMI vai kermena tauku procentu u.c. kermena parametrus:) Acimredzot seit viss orientets uz svaru,kaut gan jaa, centimetri ari spelee lielu lomu tievesanas procesaa!


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 20.10.2010 09:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2010 09:37:18 - mumins1980 Rakstīja :
Meitenes, nu neiespringstiet tik ļoti uz to svaru - ja sāk derēt bikses, kas iepriekš nederēja, bet svars stāv uz vietas vai pat pieaug - tas taču ir svarīgāk!!! Un 100 g šur vai tur, ja esat ievēroju ...

Kaa Muminu piemin,ta Mumins klat! Aizvakar uzvilku bikses,kuras valkaju pirms grutniecibas. Der!!! Nu,lai smukak izskatitos, prasaas vel paris kg nomest!


dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 20.10.2010 09:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2010 09:44:54 - denia Rakstīja :
Forsa akcija!!Tatad sasparojies un tievee!!!!Tads panikums briziem onlainaa!!! Kur palicis Mumins???Sanak,ka dienaa jauzraksta tikai 7 komnetaari un nedelas abonements jau kabataa:)
Tas jau skan jauki,tikai 7 koment.Bet tās meitenes kas visu dienu pavada darbā un netiek te pļāpāt, tās ir apdalītas.Nesēdēs jau visu vakaru FD.Tad jau mājai un ģimenei vairs laika nebūs.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 20.10.2010 10:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2010 10:43:17 - denia Rakstīja :
Kaa Muminu piemin,ta Mumins klat! 
Pierauju "kaķi aiz astes" - jāsakārto visas lietas, lai var doties pelnītā atpūtā!! Tāpēc jau tāds klusums...

latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 20.10.2010 14:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2010 14:41:38 - Rakstīja :
Juhuuu, ļoti jauka akcija :)


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 21.10.2010 12:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 12:41:04 - joliite Rakstīja :
!Galvenais ka sestdien mainās mēnesfāzes pēc tam vajadzētu svaram smuki krist
Skiet,ka meness fazes tiesam spelee lielu nozimi ari tievesanaa! Esmu totali aizmirsusi par taam!Tagad, paskatoties,kad bijusi man visveiksmigakie svara kritumi, ir bijusi ari meness fazu maina.Bet nevar  tak  but, ka svars labak kritas tikai tad, kad mainaas meness fazes. Cik atceros, tad vislabak svars kritas pie jaunas(?) menes fazes, savukart pie vecas (dilstosas) menes fazes organisms galigi negrib atdot liekos kg. Vai es saku pareizi vai kaut ko jaucu? Un kaa ir tad,ja ir pilnmeness,vai tas ari ietekmee tievesanu? Tagad skatos kalendaraa un redzu,ka  6 dien tiesaam ir meness fazu maina. Bet ko nozimee balts neiekrasots aplitis? Cik atceros, tad iekrasots aplis ir pilnemess(?),ja iekrasota kreisaa puse-vecs (dilstoss)meness,ja iekrasota labaa puse- jauns(?) meness. Meitenes, vai jums ir kadi noverojumi attiecibaa par svara krisanos jebkuraa meness fazu mainas gadijumaa?

dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 21.10.2010 13:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 13:30:50 - Rakstīja :
rīt 22 okt.sākās pilnmēness,un tad 23 dilstošs sākas. .

dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 21.10.2010 13:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 13:33:19 - Rakstīja :
Ko es te aplam ierakstīju 30 sākas dilstošs

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 21.10.2010 13:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 13:43:31 - denia Rakstīja :
Skiet,ka meness fazes tiesam spelee lielu nozimi ari tievesanaa! Esmu totali aizmirsusi par taam!Tagad, paskatoties,kad bijusi man visveiksmigakie svara kritumi, ir bijusi ari meness fazu maina.Bet ne ...

Jaa es ar jau kādu laiku sekoju līdzi mēnesfāzēm un uz to kā svars krītas!Un pilnīgi noteikti piekritīšu apgalvojumam ka svars arī krītas labāk vai sliktāk atkarībam no fāzēm!Man kalendārā aplītis ir 23!Bet nu tam jau īstenībā liela nozīme nav jo tās fāzes iestājas nejau 24 vai 00!bet nu jā no sestdienas līdz 5.11 vajadzētu būt tam labajam svara kritumam jo esmu novērojusi šajās fāzēs krīt tīri labi!Savukārt tā fāze kas mūs ietekmēja uz šo atskaiti bija augošs un līdz ar to svars varēja arī augt neskatoties uz to ka ievērojam programmu, bet nu mēs jau tādas esam ka ilgi nespējam skatīties uz pieaugošu skaitli kas rezultātā noved mūs pie izēšanās jebšu noraušanās kas savukārt garante svara pieaugumu!šajā fāzē arī palielinās apettīte vismaz man jau nu 100% :)
Bet nu mums jau vēl ir foršās sieviešu dienas kas ar daudz ietekmē(protams kā nu kurai!) un tad reizēm tiešām ir jāstrādā ar smadzenēm lai saprastu kāpēc man svars ceļās lai neuzkāptu uz grābekļa, bet normāli saprastu tā tagad ir tāda fāze, vai tā tagad tuvojas SD, un tā ja mēs saprotam tas palīdzēs novērst lieko stresošanu kas palīdz savaldīt apettīti!!:)


Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 21.10.2010 13:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 13:50:06 - denia Rakstīja :
Skiet,ka meness fazes tiesam spelee lielu nozimi ari tievesanaa! Esmu totali aizmirsusi par taam!Tagad, paskatoties,kad bijusi man visveiksmigakie svara kritumi, ir bijusi ari meness fazu maina.Bet ne ...
Kalendārā iezīmētais aplītis ar tukšu - neiekrāsotu vidu ir pilns mēness. Iekrāsots melns aplītis ir jauns mēness. Liekas, ka augošā mēnes fāzē vieglāk iegūt liekos kg, bet dilstošā mēnes fāzē  - no tiem vieglāk tikt vaļā. Arī pilna mēness laikā neievērojot pareizus ēšanas principus vieglāk pieņemties svarā, ja pārēdas, tad pilna mēness laikā smaguma sajūta vēderā ir vēl izteiktāka nekā parasti... Bet sīkākas nianses tad ir jāprasa kādam lielākam zinātājam...

dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 21.10.2010 13:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 13:54:09 - Rakstīja :
Vai tas būs pareizi vai nepareizi bet esmu nobriedusi uz lielo atslodzes dienu taisni šajā pilmnmēnesī.Jo citādi nekas nemainās. Daru visu kā vajag bet organisms kā spītīgiais

 auns.Varbūt ka jādod organismam trieciens.Kā būs pēc tam to redzēsim,izstāstīšu.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 21.10.2010 17:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 17:29:06 - Elīna. Rakstīja :
Kalendārā iezīmētais aplītis ar tukšu - neiekrāsotu vidu ir pilns mēness. Iekrāsots melns aplītis ir jauns mēness. Liekas, ka augošā mēnes fāzē vieglāk iegūt liekos kg, bet dilstošā mēnes fāzē - no t ...

Paldies par izskaidrojumu! Uzmetu googlee "meness fazes". Izmet daudz interesantas informacijas. Tikai nesaprotu pec kaa vadas astrologi, nosakot konkretos datumus kada labuma vai launuma iegusanai. Luk ko atradu,piemeram  www.astrologi.lv

ĒŠANAS un DZERŠANAS Kalendārs 2010

APJOMĪGS: 36 lappuses - katram mēnesim 3 lapas.
Derīgs tiem, kas vēro savu svaru, lieto veselīgu un dabiskajam ritmam atbilstošu uzturu, kā arī pasākumu rīkotājiem veiksmīgām lustēm, pieēdināšanām un piedzirdīšanām :)

Vizuāli viegli un saturiski piepildīti atspoguļojas gada 12 mēneši pa dienām.

Ko uzzināsi par konkrētu dienu:
1. uzturs iet labumā vai neiet
2. atslodzei - jā, nē
3. kam dodama priekšroka - taukiem, ogļhidrātiem, olbaltumvielām, minerāļiem
4. gaļai - jā, nē
5. šķidrumu lietošana un to veidi
6. alkohols - jā, nē
7. pasākumam, tusiņam - jā, nē
8. dienā ieteicamo produktu uzskaitījums
9. kaitīgās smēķēšanas dienas un kad atmest

Vai sis nav kartejaas mulkibas? Ko jus pat to domajat?


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 21.10.2010 17:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 17:42:01 - dzigra Rakstīja :
Ko es te aplam ierakstīju 30 sākas dilstošs
Paldies,internetaa atradu izskaidrojumus aplisiem! Tiesam, 30.oktobri plkst.20.47 sakas dilstoss Meness.Mes esam dala no Dabas, tapec domaju,ka taa vai citadi Meness fazu maina ietekmee mus noteikti!!! Bet cik saprotu, FD neiesaka atslodzes dienas,jo ja mes edam "pareizi" ,tad organismam nav nepiesama nekada papildus attirisanas un atslodze. Ja kaut ko ne  taa pateicu,labojiet! Un vel-kad labak bija matus griezt (lai atrak ataug),vai jaunaa (augosaa) menesii?

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 21.10.2010 17:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 17:54:59 - denia Rakstīja :
Paldies,internetaa atradu izskaidrojumus aplisiem! Tiesam, 30.oktobri plkst.20.47 sakas dilstoss Meness.Mes esam dala no Dabas, tapec domaju,ka taa vai citadi Meness fazu maina ietekmee mus noteikti!! ...
Denia, ir gan jauns, gan augošs mēness, matus laikam labāk griezt augošā mēnesī ( ja tiešām vēlas , lai mati ātrāk augtu), kad kalendārā tas ir atzīmēts ar uz labo pusi iekrāsotu pusmēnesi. Varbūt arī jaunā mēnesī ( kad kalendārā ir iezīmēts tumšs, iekrāsots aplītis) var griezt matus ātrākai ataudzēšanai - vajadzētu palūgt kāda friziera padomu, tiem jau noteikti ir savi novērojumi

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 21.10.2010 20:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 20:41:03 - denia Rakstīja :
Paldies par izskaidrojumu! Uzmetu googlee "meness fazes". Izmet daudz interesantas informacijas. Tikai nesaprotu pec kaa vadas astrologi, nosakot konkretos datumus kada labuma vai launuma iegusanai. L ...
Patiesībā astrologi jau nav nekādi muļķi, viņi tik tiešām pārzina katras Mēness fāzes pozitīvās un negatīvās puses, es, piemēram, ciest nevaru māņticību (nu, piedodiet, ja man stāsta, ka, ja liek zemē somu, nevis uz krēsla vai galda, tad naudas nebūšot vai, piemēram, nedrīkst galdu ar pliku roku slaucīt, tad būšot nabags... un nabaga melnais kaķis...), taču dabas ritumam ticu un Mēness ietekme arī ir jūtama, ne jau velti tas spēj jūras un okeānus kustināt, arī mūsos iekšā ir dažādi šķidrumi, kurus, iespējams, tas pievelk vai atlaiž...  šo gudrību ņemot par pamatu, tad viņi izskaidro visas cilvēka dzīves norises.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 21.10.2010 20:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 20:43:17 - mumins1980 Rakstīja :
Patiesībā astrologi jau nav nekādi muļķi, viņi tik tiešām pārzina katras Mēness fāzes pozitīvās un negatīvās puses, es, piemēram, ciest nevaru māņticību (nu, piedodiet, ja man stāsta, ka, ja liek zemē ...
Mēness fāžu ietekmi esmu izmantojusi, kopjot savu mazdārziņu - nu ir tā, ja vecā mēnesī dārzu izravē, tas lēnāk aizaug ar nezālēm...un nepareizā dienā sētais neaug tik labi kā gribētos, lai gan - lasīju, ka šo te kļūdu turpmāk ievērojot pareizās Mēness fāzes var labot...

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 21.10.2010 20:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 20:46:06 - Rakstīja :
Cik kolosāli, ka ir šī akcija!!! Man tas ir ne tik daudz kaut kādas uzvaras pēc, bet es tik ļoti priecājos, ka forumā atgriezusies dzīvība!!! Man tas ir tiešām svarīgi, jo es forumā smeļos spēku un iedvesmu...un idejas... un arī tāpat sievišķīga papļāpāšana ir ļoti forša!!!
Paldies par akciju!!!

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 21.10.2010 21:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 21:15:18 - mumins1980 Rakstīja :
Cik kolosāli, ka ir šī akcija!!! Man tas ir ne tik daudz kaut kādas uzvaras pēc, bet es tik ļoti priecājos, ka forumā atgriezusies dzīvība!!! Man tas ir tiešām svarīgi, jo es forumā smeļos spēku un ie ...
Man ari loti patik, ka ienakot seit, ir beidzot ko palasit. Nav taa, ka viens un tas pats nez cik dienas staav.
Tik baidos, ka kaa akcija buus cauri, ari aktivitates bus cauri...

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 21.10.2010 21:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 21:20:53 - Rakstīja :
Es arī priecājos par dzīvības pazīmēm šeit, jo pildu dienasgrāmatu onlaina, tapec, esmu te bieži. Vēl vērtīgi ir palasīt vecākas sadaļas, kad šeit ir klusums.
Tagad ir vakars un man LOTI gribas ēst, tas vakara bads ir neciešams. Vīrs cep vistas ruleti ar olām, es sevi mierinu ar domu, ka pēc 2h jau gulēšu un tad jau būs brokastis (+vēl zaļā tēja ar medu man tagad vakara palidz). es no rītiem ēdu kārtīgas brokastis, tad 12:00, tad 15:00 un tad 18:00, bet vienalga vakarā bads klāt.

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 21.10.2010 21:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 21:34:02 - melllene Rakstīja :
Es arī priecājos par dzīvības pazīmēm šeit, jo pildu dienasgrāmatu onlaina, tapec, esmu te bieži. Vēl vērtīgi ir palasīt vecākas sadaļas, kad šeit ir klusums. Tagad ir vakars un man LOTI gribas ēst, t ...
man loti palidz mazie grauzamie burkanini. vienmer ir lidzi somaa. grauzu ari vakaros, kad uznaak.
iesakumaa apkartejiem kritu uz nerviem ar savu snakstinasanos, nu jau pieradusi un smaida, kad atkal velku burkaanus aaraa no somas. :)

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 21.10.2010 22:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 22:25:21 - mumins1980 Rakstīja :
Cik kolosāli, ka ir šī akcija!!! Man tas ir ne tik daudz kaut kādas uzvaras pēc, bet es tik ļoti priecājos, ka forumā atgriezusies dzīvība!!! Man tas ir tiešām svarīgi, jo es forumā smeļos spēku un ie ...
Ja, piekritu. Citreiz ir bijis taa,ka ienakot forumaa gribas kaut ko uzrakstit,bet tad iesledzas tas latviesu kautrigums, sakautrejos un taa ari neuzrakstu,jo cik tad ilgi viens pats visu laiku rakstisi.. Tagad gan calosana kaa istaa dienvidnieku tirgu 

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 21.10.2010 22:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 22:28:16 - Elīna. Rakstīja :
Denia, ir gan jauns, gan augošs mēness, matus laikam labāk griezt augošā mēnesī ( ja tiešām vēlas , lai mati ātrāk augtu), kad kalendārā tas ir atzīmēts ar uz labo pusi iekrāsotu pusmēnesi. Varbūt arī ...

Nu gan es saputrojos. Paldies Tev par izskaidrojumu velreiz!


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 21.10.2010 22:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 22:29:42 - ilze_ Rakstīja :
Man ari loti patik, ka ienakot seit, ir beidzot ko palasit. Nav taa, ka viens un tas pats nez cik dienas staav. Tik baidos, ka kaa akcija buus cauri, ari aktivitates bus cauri...
Gan jau pec sis akcijas naks cita akcija 

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 21.10.2010 22:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 22:34:53 - melllene Rakstīja :
Es arī priecājos par dzīvības pazīmēm šeit, jo pildu dienasgrāmatu onlaina, tapec, esmu te bieži. Vēl vērtīgi ir palasīt vecākas sadaļas, kad šeit ir klusums. Tagad ir vakars un man LOTI gribas ēst, t ...
Man tieši tāpat, kā vakars klāt, tā......uh. Tagad pat, pirms gulētiešanas ienācu paskatīties, kas jauns sarakstīts, skuķis sēž un grauž cepumiņus ar zaptīti, jālaižas septiņu mērkaķu ātrumā prom, lai nekristu kārdinājumā.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 22.10.2010 08:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 08:47:15 - melllene Rakstīja :
Es arī priecājos par dzīvības pazīmēm šeit, jo pildu dienasgrāmatu onlaina, tapec, esmu te bieži. Vēl vērtīgi ir palasīt vecākas sadaļas, kad šeit ir klusums. Tagad ir vakars un man LOTI gribas ēst, t ...
Es ar nevarētu izturēt vakarā, ja pēdējo reizi būtu ēdusi tikai 18:00 - vai nav Tev iespējas pabīdīt savas vakariņas vai atstāt kaut kādu nieku, ko vakariņās mierīgu sirdi nograuzt??? Kaut vai izvāri kādu dārzeņu biezzupu...

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 22.10.2010 08:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 08:48:06 - denia Rakstīja :
Ja, piekritu. Citreiz ir bijis taa,ka ienakot forumaa gribas kaut ko uzrakstit,bet tad iesledzas tas latviesu kautrigums, sakautrejos un taa ari neuzrakstu,jo cik tad ilgi viens pats visu laiku raksti ...
Nu ja, man jau arī likās - ko es te maļos viena pati savā sulā, pie tam vēl ar nepareizu "novirzienu" - lielos ar saviem plusiem...

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 22.10.2010 08:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 08:49:04 - ilze_ Rakstīja :
man loti palidz mazie grauzamie burkanini. vienmer ir lidzi somaa. grauzu ari vakaros, kad uznaak. iesakumaa apkartejiem kritu uz nerviem ar savu snakstinasanos, nu jau pieradusi un smaida, kad atkal ...
Jā, mazie burkāniņi ir ideāli, mums, grauzējiem...

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 22.10.2010 09:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 09:04:10 - Rakstīja :
Jolanta, kur tu esi pazudusi? Pastāsti kā tev gāja ar SPA jaukumu izbaudīšanu?

Ingrīda (on-line)
Publicēts: 22.10.2010 10:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 10:36:20 - mumins1980 Rakstīja :
Patiesībā astrologi jau nav nekādi muļķi, viņi tik tiešām pārzina katras Mēness fāzes pozitīvās un negatīvās puses, es, piemēram, ciest nevaru māņticību (nu, piedodiet, ja man stāsta, ka, ja liek zemē ...

Patiesībā zem šīs "māņticības" slēpjas kas cits. Mana vīra krustmātei ir jau 90 - piekritīsiet, ka liela dzīves skola. Viņa teica tā: tas, meitiņ, lai labāk pamācītu. Nu piemēram - ar roku galdu neslauki, paliksi nabags. Vienkārši tas nav pieklājīgi, ir jāpaņem lupatiņa. Soma uz grīdas - kādam tā būs pa kājām, vai arī nosmērēsies un tml. Nedrīkst kāpt pāri maizes lizei, maize krāsnī pārsprāgs, bet arī tas gluži vienkārši ir necienīgi pret maizīti. Tā mācot, viss labāk aizķeras, nekā, vienkārši pasakot - neslauki, nekāp, utt.


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 22.10.2010 11:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 11:57:39 - mumins1980 Rakstīja :
Nu ja, man jau arī likās - ko es te maļos viena pati savā sulā, pie tam vēl ar nepareizu "novirzienu" - lielos ar saviem plusiem...
Mumin,bet Tavi plusi ir dabiski! Es apbrinoju Tevi nudien!!! Ja kadreiz vel gaidisu berninu, nemsu piemeru no Tevis

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 22.10.2010 12:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 12:59:10 - Ingrīda Rakstīja :
Patiesībā zem šīs "māņticības" slēpjas kas cits. Mana vīra krustmātei ir jau 90 - piekritīsiet, ka liela dzīves skola. Viņa teica tā: tas, meitiņ, lai labāk pamācītu. Nu piemēram - ar roku galdu nesla ...
Es tak saku, ka māņi... Bet Tev ir taisnība - mazam bērnam tikai tā var iestāstīt...

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 22.10.2010 13:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 13:01:02 - denia Rakstīja :
Mumin,bet Tavi plusi ir dabiski! Es apbrinoju Tevi nudien!!! Ja kadreiz vel gaidisu berninu, nemsu piemeru no Tevis
Paldies, es te tik tā kautrējos, jo esmu pagaidām vienīgā, kas grūtniecības laikā kaut ko vēro oficiāli un tas dažreiz liek justies neērti, bet lielākoties es kā tajā stāstiņā, kas bija Unas nodarbībā - es negribu būt ne Milzis, ne Punduris, es gribu būt Nāriņa...

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 22.10.2010 13:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 13:26:47 - mumins1980 Rakstīja :
Paldies, es te tik tā kautrējos, jo esmu pagaidām vienīgā, kas grūtniecības laikā kaut ko vēro oficiāli un tas dažreiz liek justies neērti, bet lielākoties es kā tajā stāstiņā, kas bija Unas nodarbībā ...

Mumin, kaa Tev izdevas klut par FD programmas dalibnieci (iespejami draudzigi  FD), ja esi grutniece??? Vel pagaisgada vasaraa,kad man drausmigi klat naca svars (grutniecibas laikaa es pienemos par veseliem 30 kg), daktere man ieteica dietu. Es  to papetiju un sapratu,ka tas bija kaut kas lidzigs kaa SvV. Tad ari internetaa mekleju SVV un uzduros FD. Bet ta kaa biju grutniece, Terine mani nenema pulcinaa. Es sakrenkejos par to un samierinajos ar likteni..,  pasutiju tikai neklatienes materialus... Un taa isti tieveet saku tikai tad,kad saku piebarot beebi,tatad vel 6 menesus pec bebja piedzimsanas!!! Es loti ceru,ka ja gaidisu vel berninu, varesu tapat kaa Tu- pec iespejas draudzigak FD. Jo NEKAD vairs negribu TIK DAUDZ liekaa svara,pat grutniecibaa nee!!!!


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 22.10.2010 13:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 13:38:07 - denia Rakstīja :
Ja, piekritu. Citreiz ir bijis taa,ka ienakot forumaa gribas kaut ko uzrakstit,bet tad iesledzas tas latviesu kautrigums, sakautrejos un taa ari neuzrakstu,jo cik tad ilgi viens pats visu laiku raksti ...
un tā mēs visas kautrējāmies, ja? P.S. Es jutos tieši tāpat kā Tu :)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 22.10.2010 13:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 13:48:39 - Rakstīja :
Paldies par vakara ieteikumiem. Esmu sev tos 18:00 nolikusi. Ja ēdu 19:00 man tas škiet par vēlu un daru to tikai izņēmuma reizēs. Dārzeņu plati ar pa reizei uzmeistaroju, tomēr kad sāku ēst dārzeņus tad šķiet, ka gribās arī sieriņu... pagaidām mēģināšu ar Sv spiesto sulu iztikt, jo tā man LOTI garšo.
Vakar man gadījās "rupš lamuvārds"  -biju kafe ar vīru, paņēmu grieķu salātus, kad biju paēdusi uzjautāju, cik grami siera ir porcijā, uh  - trīs olb.V pazuda vienā ēdienreizē. Sāku apsvērt domu nākamreiz paprasīt lai liek man 30 gr siera. Ar katru reizi es kļūstu ar vien interesantāka apmeklētāja kafejnīcām. Bet nesenā vīra radu jubilejā(mani radi jau pieradusi) secināju, ka tā mana panējuma kasīšana nost jau gadiem, joprojām mēdz kādu izbrīnīt un es tikpat lielā izbrīnā atpakaļ pajautāju, kāpēc man ēst olas un miltus eļļā apceptus.


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 22.10.2010 13:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 13:52:32 - denia Rakstīja :
Mumin, kaa Tev izdevas klut par FD programmas dalibnieci (iespejami draudzigi  FD), ja esi grutniece??? Vel pagaisgada vasaraa,kad man drausmigi klat naca svars (grutniecibas laikaa es pienemos par ve ...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA! 30 kg! Tādi rekordi jau izdodas tikai slaidajām un parasti ātri pazūd. Mans svars pirms un pēc bija vienāds.

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 22.10.2010 14:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 14:01:36 - melllene Rakstīja :
.... kāpēc man ēst olas un miltus eļļā apceptus.
Labi teikts!


page: [1]   2   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās