Tik miers, tik miers mums dvēselē, dod apskaidrotu dzīvi. /Ēriks Ādamsons/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Beztauku un maztauku produkti


Sany
					Poste: 2
Sany (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 28.07.2010 09:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/07/2010 09:27:28 - Rakstīja :

Labdien mīļās meitenes un pārējie draugi. :)

Esmu beidzot uzsākusi veselīgas ēšanas režīmu, ēdu vismaz 5 reizes dienā, nelielām procijām. Drīzumā atsākšu peldēt un skrituļot. Bet ne par to ir jautājums.

Gribēju uzzināt, varbūt kada/s zin kur un kādi skaitās maztauku piena produkti, jogurti, sieri. Jo īpaši sieri. Nevienā veikalā līdz šim neesmu redzējusi liesāku sieru kā 35% tauku.

Varbūt kādam/ai ir informācija kur tos var meklēt.

Ar cieņu, Sanita


Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 28.07.2010 09:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/07/2010 09:43:14 - Rakstīja :
Sveika Sany! Apsveicu ar  labām pārmaiņām

Es pati šad un tad lietoju tādus sierus:

Dzintara light kausēto sieru 138kcal un 7.5% tauku
Tējas sieru(pērku Rimi pie grieztajiem sieriem) 190 kcal,par taukiem varu samelot,bet manuprāt bija 24%

Šie ir tie,kuri man garšo.Zinu,ka esmu ēdusi vēl kautkādus liesākus,bet tie man negāja pie sirds tāpēc arī ir piemirsušies pat nosaukumi Lai veicas!

Meks (on-line)
Publicēts: 28.07.2010 09:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/07/2010 09:49:53 - Rakstīja :

Sveika! Prieks, ka mūsu pulciņš kļūst lielāks!  

Ja tas ir iespējams, es Tev ieteiktu iegūt on-line statusu un foruma sadaļā Atradumi veikalu plauktos ir ļoti daudz minēti liesi produkti - piens, siers, gaļas izstrādājumi u.c. Sieri ir dabūjami 10%, 17%, ir redzēti arī 5%. Smērējamie sieri paciņās arī ir dažādi - 10%, 12%. Siers Filadelfija ir pat ar 5% tauku, tas gan tikai Sky veikalā redzēts. Biezpieni arī ir 0,5% vājpiena. Jogurtiem vispār ir ļoti liela izvēle Valmieras pienam ir vājpiena jogurts ar 0.05% taukiem un ja pareizi no galvas atceros, tad kalorijas ir tikai 29!!! Paskaties veikalā plaukots produktu iepakojumus un būsi pārsteigta, cik daudz īstenībā arī pie mums ir nopērkami liesi produkti. Ir pat čipsi ar samazinātu tauku un kaloriju daudzumu!  Lai veicas Tev un visām mums gan tievējot, gan liesus produktus meklējot un atrodot!


Sany
					Poste: 2
Sany (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 28.07.2010 09:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/07/2010 09:58:25 - Rakstīja :

Paldies draugi un draudzenes par atbalstu. Nu es lai tā saprastu savu organismu sāku ar drastisku pārbaudi, tagad mēģinu pielāgoties ar Sautbīčas diētas palīdzību - ievērojot tos principus. Bet ceru ka būs o.k.

Skatīšos, varbūt tiešām iznāks pievienoties on-line grupai. :)


Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 28.07.2010 10:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/07/2010 10:29:30 - Sany Rakstīja :
Paldies draugi un draudzenes par atbalstu. Nu es lai tā saprastu savu organismu sāku ar drastisku pārbaudi, tagad mēģinu pielāgoties ar Sautbīčas diētas palīdzību - ievērojot tos principus. Bet ceru k ...
Drastiskā pārbaude var tikai nosist dūšu tievēt vispār Pēc manas pieredzes Svara vērotāji senāk un FD šobrīd ir vienīgā cilvēcīgā programma,ar kuras palīdzību var saudzīgi, pret savu ķermeni un psihi, zaudēt lieko svaru,kā arī turpmāk spēt saglabāt jauniegūtos apmērus Mēs Tevi gaidīsim!!!

Meks (on-line)
Publicēts: 28.07.2010 15:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/07/2010 15:00:33 - Jolanta77 Rakstīja :
Drastiskā pārbaude var tikai nosist dūšu tievēt vispār Pēc manas pieredzes Svara vērotāji senāk un FD šobrīd ir vienīgā cilvēcīgā programma,ar kuras palīdzību var saudzīgi, pret savu ķermeni un psihi ...
Tieši tā!  Es vēl varētu papildināt, ka saudzīgi un garšīgi (kas priekš manis ir ļoti, ļoti no svara ) zaudēt lieko svaru! Gaidām, Sany, pulciņā! Lai kg ripo!

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 28.07.2010 18:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/07/2010 18:20:07 - Meks Rakstīja :
Tieši tā!  Es vēl varētu papildināt, ka saudzīgi un garšīgi (kas priekš manis ir ļoti, ļoti no svara ) zaudēt lieko svaru! Gaidām, Sany, pulciņā! Lai kg ripo!
Jā,Mek,kā es aizmirsu šo brīnumvārdiņu GARŠĪGI piebilst.Tas katrā ēdienreizē ir no svara,pat ēdot augļus,dārzeņus,kuri kā zināms daudziem neizraisa patīkamas asociācijās.Bet mēs te tiešām esam lutinātas ar svaigu,veselīgu,sabalansētu uzturu,GARŠĪGU uzturu

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 28.07.2010 21:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/07/2010 21:12:59 - Jolanta77 Rakstīja :
Jā,Mek,kā es aizmirsu šo brīnumvārdiņu GARŠĪGI piebilst.Tas katrā ēdienreizē ir no svara,pat ēdot augļus,dārzeņus,kuri kā zināms daudziem neizraisa patīkamas asociācijās.Bet mēs te tiešām esam lutināt ...
100% piekrītu!!! Nez vai kādu no diētām, kas tiek piespēlētas visos žurnālos var kopumā nosaukt par garšīgām un pilnvērtīgām!!!

vija (on-line)
Publicēts: 29.07.2010 19:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/07/2010 19:43:42 - Rakstīja :
Sen neesmu diskutējusi forumā, jo bijis tik daudz stresainu piedzīvojumu-radu slimības, divas bēres, kad vienā gadījumā pāragri aiziet tuvs radu vīrietis. Precīzi neatceros, kur-vai lasīju, vai dzirdēju pa radio par beztauku produktiem Izrādās, ka tie ir īstie tauku audzētāji. Mūsu ķermenis nepazīst sadauzītas piena tauku molekulas ( homogenizācia), no kurām top visi ar mazu tauku saturu piena produkti. Un kas tik neslēpjas zem šiem 'veselīgajiem"produktiem. Āmerika, kur sen lieto attaukotos produktus visvairāk sastopas ar resno cilvēku problēmām. Tas ir īstais bizness tiem kuri piedāvā tievēšanas līdzekļus. Tāpat saldinātāji-ko ķermenis nepazīst, jo nezina, ko ar to darīt, noliek tauku šūnās, tur tie kā nelikvīdi noliktavā stāv, bojājas, indē šūnas. Labāk apēd mazu porciju īsta biezpiena ar karoti īsta krējuma, augsnē augušiem dārzeņiem, piekožot mazu riecieniņu rupmaizes un dabūsi sāta sajūtu ilgākam laikam , nekā ēdot to pašu praktiski bez taukiem, bet lielākā apjomā. Gribētos, ka mēs padalītos domām. Patreiz izsaku savu viedokli. FD princips var sastāvēt arī šādā veidā.Aicinu uz diskusiju.

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 29.07.2010 20:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/07/2010 20:24:55 - Rakstīja :
Redz ko es atradu: http://www.kasjauns.lv/lv/news/svaigs-pilnpiens-kaite-veselibai-par-un-pret&news_id=23513

vija (on-line)
Publicēts: 29.07.2010 21:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/07/2010 21:09:56 - Aneteka Rakstīja :
Redz ko es atradu: http://www.kasjauns.lv/lv/news/svaigs-pilnpiens-kaite-veselibai-par-un-pret&news_id=23513
Izlasīju. Bet tā taču mūsējā Inga.  Ko tur kaunēties, dzīve mainās, ēšanas principi arī. Neviena patiesība nav mūžīga. Priecē tas, ka Inga ir tiks drosmīga, bez locīšanās saka kā ir. Tādam cilvēkam var ticēt. Es jau arī vēl domāju par to, ka vienā reizē tris vai vairāk ēdienu ēst nevar būt veselīgi. Esmu dzīvojusi tajos tālajos laikos, kad maizi cepa mājās. Bet kā gribējās pirkto "ķieģelīti".Un to varēja atļauties bagātu vecāku atvases. Maize ar pienu -manas bērnības ēdiens. Un biju sīks, bet ņiprs meitēns. Kā tiku pie visādiem veikalā pērkamiem labumiem, tā centners klāt.Jādomā, jādomā- pastāvēs, kas pārmainīsies.............

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 29.07.2010 21:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/07/2010 21:15:59 - Rakstīja :
Mēsu rajona laikrakstā bija interesanta kabaču recepte, izklausās garšīgi un mums draudzīga, padalīšos http://i31.tinypic.com/w7mxbp.jpg

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 29.07.2010 21:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/07/2010 21:20:54 - Rakstīja :
Ups, kļūda, šeit būs īstā recepte - http://i27.tinypic.com/s6u1ec.jpg

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 30.07.2010 00:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2010 00:14:06 - Aneteka Rakstīja :
Redz ko es atradu: http://www.kasjauns.lv/lv/news/svaigs-pilnpiens-kaite-veselibai-par-un-pret&news_id=23513
Vel nesen tepat forumaa lasiju,ka viena FD meitene nespeja iztikt bez savas gotinas tikko slauktaa piena un uzskatija par absurdu, ka vinai butu japerk citas gotinas attaukotais piens veikalaa.Es ari saviem vecakiem sludinaju,ka kazu piens pats par sevi ir trekns, ka labak izveleties attaukoto veikala pienu..  Veselibas labaa butu gatava sakt dzertkaut pa biskitim svaigu pilnpienu,tacu  seit ir nereali taadu nopirkt!

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 30.07.2010 08:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2010 08:05:48 - Rakstīja :
Es vakar nopirku 2 veidu svaigpienus - vienu tirgū no zemniekiem, otru lielveikalā. Abi garšoja lieliski! Nez kāpēc pie abiem bija rakstīts "Pirms lietošanas uzvārīt". Es dzēru nevārītus un domāju pavērošu sava vēdera reakciju, jo viņš man tāds cimperlīgs. Bet viss ir

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 30.07.2010 09:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2010 09:22:27 - vija Rakstīja :
Precīzi neatceros, kur-vai lasīju, vai dzirdēju pa radio par beztauku produktiem Izrādās, ka tie ir īstie tauku audzētāji. Mūsu ķermenis nepazīst sadauzītas piena tauku molekulas ( homogenizācia), no ...
Vija, esmu pilnīgi un galīgi vienisprātis ar Tevi!!! Es pie šī slēdziena nonācu tikai pati, neko nelasot un ne no kā neietekmējoties. Vienu brīdi tiešām lietoju visus tos mazkaloriju un maztauku produktus - vājpienu, jogurtus, gaļas utt. Bet vienā brīdī es vnk jutu, ka nevaru to visu vairs sevī dabūt iekšā... Sākās jau ar jogurtiem - likās, vē! Tad ar pienu... Sāku dzert nokrejotu svaigpienu, bet mazākā daudzumā - cita garša, bet svaram tas neko nemainīja... Arī gaļu... nu, pirktā vistas fileja - dažreiz pagatavoju gan... pārmaiņai, bet nu kad paskaties, ka pat kaķis un suns diži neēd... Tad jādomā, vai arī man tas ir pats labākais... Ēdu liesu cūkgaļu - ne vienmēr tā ir karbonāde vai fileja no mājas cūciņas, citreiz no cepamgabala nogriežu liesumu, ēdu mazāk nekā fileju vai karbonādi, bet šitai gaļai vismaz ir garša!!!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 30.07.2010 09:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2010 09:27:11 - Rakstīja :
Tāpat ar dārzeņiem... nopērku, piemēram, papriku. Smuka, skaista, spīd vien - nu, nevaru es viņu svaigā veidā dabūt iekšā, liekas, ka pēc tam tāda kā sajūta, ka būtu plastmasu saēdies, goda vārds - pilnīgi ar mokām tādu ēdu svaigā veidā... vārītu vai ceptu - vēl, vēl...mājās no siltumnīcas - cita lieta... Tas pats ar tomātiem un gurķiem... Nemžuām nevaru, teiksim, paņemt lielveikala gurķi visu gabalu un "nograuzties" - jā, kaut kur salātos zem majonēzes vai krējuma kārtas nejūt, bet, ja jāēd, piemēram, salātos ar eļļu - nu jūtu, ka gurķis ir "svešs"... vēl citreiz ir lielveikala noliktavas piegarša... Cimperlīga? Jā, bet es no laukiem...

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 30.07.2010 09:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2010 09:33:49 - Rakstīja :
Un mājās ceptas rupjmaizes garša, Vija, tas ir dievu ēdiens!!! Mans sapnis ir māja ar īstu maizes krāsni... Tagad man gan arī mājās ir krāsns un maizīti tajā var cept, esmu cepusi rupjmaizi - sanāk... bet tomēr īstajā maizes krāsnī, liekas, sanāk labāk...
Jocīgi, bet man ir no sirds žēl to cilvēku, kuri loka iekšā tikai lielveikalu piedāvāto par vislētākajām cenām... Dīvainas krāsas gaļas, pārsalušus vistu stilbus, spīdīgus kā no plastmasas dārzeņus... Lai gan rīdziniekiem ir Centrāltirgus, kā nav mums - un tur ir ļoti daudz kas svaigs no laukiem, pat vairāk nekā mums - mums pašiem jāaudzē...

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 30.07.2010 10:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2010 10:10:38 - mumins1980 Rakstīja :
Lai gan rīdziniekiem ir Centrāltirgus, kā nav mums - un tur ir ļoti daudz kas svaigs no laukiem, pat vairāk nekā mums - mums pašiem jāaudzē...
Jā, draudziņ, ir gan, bet strādājošam cilvēkam ir nereāli līdz tam tirgum izbraukāt Man atvaļinājums, varkar tur biju, bet pamatīgi apvīlos - pilns ar importa aprikozēm, nektarīniem, plastmasas tomātiem un baklažāniem. Es nemaz nerunāju par tiem turku/ķīņu lupatu un grabažu kalniem, kas starp gaļas paviljonu un ziediem... Vietējie zemnieciņi iespiesti pavisam kaut kur pāāāšā stūrī. Gribēju nopirkt vietējo zemnieku audzētu liellopu gaļu, lauku olas vai vistu. Kas tev deva!! Visur tikai nezināmas izcelsmes produkcija...

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 30.07.2010 10:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2010 10:18:18 - Aneteka Rakstīja :
Jā, draudziņ, ir gan, bet strādājošam cilvēkam ir nereāli līdz tam tirgum izbraukāt Man atvaļinājums, varkar tur biju, bet pamatīgi apvīlos - pilns ar importa aprikozēm, nektarīniem, plastmasas tomāt ...
Tagd Rīgā laikam pāris reizes mēnesī kaut kur,tikai nezinu kur,rīko zemnieku tirgu,tikai saka,ka tur esot diezgan lielas cenas .....

Agatii
					Poste: 294
Agatii (on-line)
Publicēts: 30.07.2010 10:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2010 10:31:35 - Aneteka Rakstīja :
Jā, draudziņ, ir gan, bet strādājošam cilvēkam ir nereāli līdz tam tirgum izbraukāt Man atvaļinājums, varkar tur biju, bet pamatīgi apvīlos - pilns ar importa aprikozēm, nektarīniem, plastmasas tomāt ...
Kā ar to Mildas tirdziņu? Ir vērā ņemams? Esat kāda bijusi?

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 30.07.2010 10:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2010 10:36:25 - Agatii Rakstīja :
Kā ar to Mildas tirdziņu? Ir vērā ņemams? Esat kāda bijusi?
Kas tas tāds? Tā kā man lauki ir netālu no Straupes, es regulāri braucu uz Straupes lauku labumu tirdziņu, ko organizē Slow Food kustība. Tikai žēl, ka reti notiek - reizi 2 nedēļās. Bet tagad jau vasarā viss izaug savā zemītē un mežā. Vienīgi lopus un putnus mēs neturam, tāpēc gribētos atrast kādu labu zemnieku, no kura to iegādāties.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 30.07.2010 11:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2010 11:18:38 - Aneteka Rakstīja :
Jā, draudziņ, ir gan, bet strādājošam cilvēkam ir nereāli līdz tam tirgum izbraukāt Man atvaļinājums, varkar tur biju, bet pamatīgi apvīlos - pilns ar importa aprikozēm, nektarīniem, plastmasas tomāt ...
Droši vien, ka vienā vietā visu kāroto salasīt nevar, tas gan... Mums jau ar pie vietējās liellopu gaļas - patiesībā nezinu, kur tikt, olas man kaimiņiene piegādā, cūkgaļu - vīra vecāki tur rukšus, pienu pērkam no pazīstamiem cilvēkiem - brauc tik pakaļ ar savu trīslitru burku... upes zivis ar var dabūt, ja tik pasūta. Bet tādas mazās jābrauc tik ķert uz vīra vecāku laukiem. Vienreiz pati pagatavoju no tādām mazajām konservus - karūsiņas tomātu mērcē. Dievīgas!!! Ņemšanās jau gan baigā!!! Bet rezultāts bija gandrīz identisks skumbrijai tomātu mērcē - asakas kūst mutē....

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 30.07.2010 11:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2010 11:23:01 - Rakstīja :
Reizēm sapņoju, ka man vīrs nebūtu tik ļoti "pret" laukiem. Man būtu visas iespējas turēt savus lopus, bet manējais pat vistas teica negrib turēt... Es gan gribētu... Manī laikam zemnieka gēns aizķēries... Zinu, ka vieglāk ir tā, kā ir tagad, ka laukos ir šausmīgs darbs, darbs, darbs... Bet man patīk darbs...nez kā būtu, mož jau pēc mēneša aizskrietu kājām prom no savām vistām un rukšiem...

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 30.07.2010 13:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2010 13:40:13 - mumins1980 Rakstīja :
Reizēm sapņoju, ka man vīrs nebūtu tik ļoti "pret" laukiem. Man būtu visas iespējas turēt savus lopus, bet manējais pat vistas teica negrib turēt... Es gan gribētu... Manī laikam zemnieka gēns aizķēri ...

Pastavigi dzivot istos laukos gan es negribetu! Agraak man patika visvairak saads modelis-darbadienas pilsetaa, nedelas nogales-laukos. Jo dzivot istos laukos,manuprat, tas ir gruti un ne katrs to vairs speej, jo laukos darbi nebeidzas nekad!Saubos, vai kaads laucinieks taa isti apmierinaats ar savu lauku romantiku(kaut gan,skiet,ka mans tetis jaa).Es vairaak sliecos domaat,ka so romantiku vairaak novertee tikai pilsetnieks. Mani ari ik pa brizam uzpeld sis zemnieku gens. Gribas iziet araa un rusinaties darzaa. Tagad samierinos ar mazuminu.Bez pukeem,kosumkrumiem un zaales man vel ir viena neliela dobe-apstadiju to ar visadaam garsvielam,darzeniem,audzeju melones un arbuzus. To visu varetu ari nedarit, bet patik. Citi par to nez kapeec brinaas..Trakakais bija,kad pie mums atbrauca radi no Londonas.Viniem ir 2 berni (sakumskolas vecuma) un vini nekad dzivee nebija redzejusi kaki..No  manejas piemiligaas kakenes  baidijaas ka no uguns. Par to,ka govis dod pienu un vistas dej olas, teoretiski jau zin,jo ir skirstitas bilzu gramatas. Luuk,kada paaudze aug! Esmu loti lepna par to, ka mana  meita ir audzinaata pec Anastasijas metodeem (no "Skanosajiem ciedriem").Liels paldies par to manai mammai!


Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 03.08.2010 16:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/08/2010 16:09:35 - Rakstīja :
varbūt būs nedaudz dārgāk kā tirgū, bet toties 100% dabīgs, gan dārzeņus, gan gaļu, arī piena produktus, patiesībā praktiski visu var pasūtīt dabasdobe.lv

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 03.08.2010 16:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/08/2010 16:45:56 - Gabora Rakstīja :
varbūt būs nedaudz dārgāk kā tirgū, bet toties 100% dabīgs, gan dārzeņus, gan gaļu, arī piena produktus, patiesībā praktiski visu var pasūtīt dabasdobe.lv
Bet piegāde noteikti ir tikai Rīgā, ne?

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 03.08.2010 16:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/08/2010 16:59:17 - mumins1980 Rakstīja :
Bet piegāde noteikti ir tikai Rīgā, ne?
nē nav gan,

   
 
Kā darbojas piegāde
Kā notiek iepirkšanās Dabas Dobē?
Dabas Dobes piedāvātos ekoproduktus Jūs varat iegādāties, iepriekš tos pasūtot. Jūs ienākat mūsu mājas lapā, izvēlaties produktus un mēs tos nogādājam līdz pat Jūsu namdurvīm. Tas ir ērti un vienkārši.
Pasūtīšana Dabas Dobes mājas lapā ir ļoti vienkārša. Ja vēlaties, varat nereģistrēties, tikai ienāciet Bodē un ieklikšķiniet tos produktus, kurus vēlaties saņemt. Pēc tam ejiet uz Grozu, tur ievadiet savu kontaktinformāciju un nospiežat podziņu PIRKT. Pēc tam drošības labad sagaidiet savā e-pastā apstiprinājumu, ka Dabas Dobe Jūsu pasūtījumu ir saņēmusi. Ja apstiprinājums pienācis, viss kārtībā. Tad tikai atliek gaidīt, kad ieradīsies Dabas Dobes šoferītis ar gardajiem lauku labumiem.
Mājas lapā varat arī reģistrēties, tādējādi iknedēļas produktu pasūtīšana kļūs ērtāka. 

Kurās dienās un kur tiek veikta piegāde?

Ekoproduktu piegāde notiek nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma veikšanas.
Pasūtījumiem līdz 10 latiem piegādes maksa Ls 3.00
Iepērkoties par vairāk kā 10 latiem, piegādes maksa Ls 1.50

Piegādes notiek: Rīgā katru dienu; uz Jūrmalu un Salaspili otrdienās un piektdienās.

Citur dzīvojošajiem pasūtījumu nogādāsim ar Latvijas Eksprespasta starpniecību (var izvēlēties produktus, kurus pārvadājot nav nepieciešams temperatūras režīms). Viena pasūtījuma piegādes cena ir 5 Ls.

Vai produktu var pasūtīt tikai internetā?
Ekoproduktus Jūs varat pasūtīt Jums ērtā veidā:



Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 03.08.2010 17:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/08/2010 17:01:06 - Rakstīja :
tel nr. 26009897 vai 67976569, piegādā arī uz Ogri

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 03.08.2010 17:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/08/2010 17:02:35 - mumins1980 Rakstīja :
Bet piegāde noteikti ir tikai Rīgā, ne?
bet labāk uzzvani viņiem un tad jau visu tev izstāstīs

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 03.08.2010 20:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/08/2010 20:19:08 - Gabora Rakstīja :
bet labāk uzzvani viņiem un tad jau visu tev izstāstīs
Paldies

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 28.08.2010 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/08/2010 00:00:43 - Rakstīja :
es braucu uz nakts tirgu(pie centrātirgus no 19:00-07:00 strādā). dabas dome tomati 1.75, tur Ls 0.60, gurķi Ls0.15/kg, puķkāposti Ls1/kg.Pērku pie busiņiem, jo tur ticu, ka paši zemniei pārdod. ķīmiķo jau gan protams, jo domāju, ka dabasdobe ir bez ķīmijas...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās