Uz zemes valdītu absolūts miers, ja nepastāvētu tādi jēdzieni kā "mans" un "tavs"! /H. Fīldings/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Vārda vistiešākajā nozīmē! :)


Meks (on-line)
Publicēts: 13.02.2009 14:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/02/2009 14:49:31 - Rakstīja :

Tā ... pēc nodarbības, kur runājām par augstajiem papēžiem un iekāpšanu čībās atpakaļ ... ko es izdarīju!!! Izvilku no skapja savus zābaciņus uz papēžiem  un plauktiņā noliku savus bezgala mīļos kerzaviku šļūcamos zābaciņus!  Un tagad jau vairākas nedēļas staigāju uz papēžiem!  Pirmajās dienās biju kā pīle uz ledus, jo visu laiku pierasts skriet! Nu jau eju kā ...

... Dāma ... Foršā Dāma!


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 13.02.2009 15:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/02/2009 15:46:28 - Rakstīja :
-man gan vēl savi 10 kg jānomet,lai nebūtu par smagu uz augstiem papēžiem staigāt-pirmie 10 jau nomesti-pirms tam būtībā vispār nevarēju pakluburēt uz augstiem,tagad jau reizēm netālos izgājienos izeju-vēl -10 un desošu uz nebēdu!!!!!!

crearting
					Poste: 246
crearting (on-line)
Publicēts: 13.02.2009 16:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/02/2009 16:37:58 - Meks Rakstīja :
Tā ... pēc nodarbības, kur runājām par augstajiem papēžiem un iekāpšanu čībās atpakaļ ... ko es izdarīju!!! Izvilku no skapja savus zābaciņus uz papēžiem  un plauktiņā noliku savus bezgala mīļos kerza ...
Super! Dāma, kas dāma! Man jau arī kādreiz tā gribās...tikai, kad es eju no mājas ārā, tad tas ir uz visu dienu. Tad mašīnā jāglabā čības. Tā jau reizēm arī daru. :) Pa dārzu, mežu un jūrmalu jau nebūtu piedienīgi tipināt ar augstiem papēžiem, kas ir mana ikdiena, bet nu reizi nedēļā uz augstiem papēžiem jau ir tīrās mokas...nepieradušam.

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 14.02.2009 07:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2009 07:33:01 - Rakstīja :
mekses ari esmu spiczābaku meklējumos...izrādās,ka mājās tādu nav


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās