Kas pirmais ir spēli uzsācis, tas diktē noteikumus. Bet vinnē tas, kurš spēj izgudrot kaut ko jaunu. /Z. Ungurs/

Nodarbību vietas

Rīga

Rīgas tuvumā

Vidzeme

Zemgale

         
                     


Kā izvēlēties nodarbības vietu?

Lai izvēlētos sev piemērotāko vietu, izvēlies reģionu un klikšķini uz tā. Nonāksi lapā, kur būs redzamas visas šobrīd eksistējošās grupas. Lai uzzinātu vairāk par grupas norisi, vari klikšķināt uz nodarbības laika, lai atvērtu grupas vadītājas lapu. Savukārt, ja vēlies doties pie konkrētas vadītājas, bet nezini, kurā vietā viņa vada grupu, izvēlies sadaļu "Grupu vadītājas" un meklē tur "savu" vadītāju!

Kā notiek nodarbības?
Figūras Draugu kluba nodarbības notiek reizi nedēļā un ilgst 45 minūtes. Ierasties uz nodarbību 15 min pirms nodarbības sākuma, lai mierīgi varētu nosvērties, izmērīt savus apkārtmērus  un vajadzības gadījumā uzdot sev aktuālos jautājumus.

Kad pieteiksies/-cies grupā, vadītājs Tevi nosvērs un izmērīs vidukļa apkārtmēru. Katru nedēļu Figūras kartē tiks ierakstītas svara izmaiņas. Apmēru izmaiņas vari fiksēt retāk (piemēram, reizi mēnesī). Katru nedēļu nodarbībā tiks apspriesta noteikta tēma, kas palīdzēs sekmīgāk samazināt svaru. Protams, ja lielākajai grupas daļai aktuāla būs cita, ne nodarbībā paredzētā tēma, vadītāja ar prieku runās par dalībnieku aktualitātēm.

Pirmās 12 apmeklējuma reizes saņemsi arī drukātus materiālus par veselīgu dzīvesveidu. Papildus materiāliem katru nedēļu saņemsi arī savu "darba materiālu" - plānotāju 1 nedēļai, kur cītīgi atzīmēsi savu ēdienkarti, iztērētās vienības un noskaņojumu.