Pagātnes priekšā noliec galvu, nākotnes priekšā uzloki piedurknes. /H.L.Menkens/

Maira (- 15 kg) - kopā taču vieglāk un interesantāk!

Vārds, uzvārds  Maira Krievāne
Vecums  39 gadi
Augums  164 cm
Svars pirms  74 kg
Svars pēc  59 kg
Zaudētais svars  15 kg 9 mēnešos
Nodarbību vieta  Rīga, Inga Pūce

Esmu divu bērnu mamma, un, kā ikviena sieviete, arī es gribu labi justies un izskatīties. Ieejot veikalā, neko vairs nevarēju no drēbēm nopirkt, jo nekas nepatika, kā izskatās... Bija izmēģinātas daudzas tautā populāras diētas, bet teikšu godīgi – nevienu līdz galam nevarēju izturēt, gandrīz jau samierinājos ar šo domu, ka tā tam laikam jābūt – gadi, vielmaiņa, gēni...

Un tad vienā dienā draudzene man saka: ejam pamēģināt pie Figūras draugiem. Es, ilgi nedomādama, attraucu: ejam! Kopā taču vieglāk un interesantāk!

Pirmā nodarbība mums bija oktobra sākumā. Vadītāja Inga Pūce uzdeva man pavisam negaidītu jautājumu: kāds būtu mans vēlamais svars. Nedaudz padomāju un pateicu skaitli, kāds sen nebija bijis, nu vismaz gadus 15. Pati tajā brīdī absolūti neticēju, ka to varu sasniegt! Mans uzdevums bija nomest apmēram 12 kg. Draudzenei tikai noteicu, bet tas būtu tik skaisti – sasniegt šādu svaru vismaz līdz vasarai.

Nodarbības apmeklējām regulāri reizi nedēļā, jo tas disciplinē. Esmu iemācījusies ļoti daudz. Tagad regulāri un garšīgi ēdu, dzeru ūdeni un ļoti labi jūtos, un iesaku Figūras draugus ikvienam, kas grib iemācīties veselīgi, garšīgi, daudz ēst un vēl sasniegt vēlamo svaru! Savu norādīto svaru sasniedzu krietni ātrāk, jau februāra beigās! Bet sapratu, ka pie tā apstāties vēl negribu! Šobrīd jau esmu zaudējusi apmēram 15 kg! Esmu saņēmusi tik daudz komplimentu! Daudzi ir pārsteigti, ka es to sasniedzu, un tas tik ļoti motivē neapstāties un turpināt iesākto!