Debesīs eņģelis nav nekas neparasts. /B. Šovs/

Vecapeni konkurss

Pavasaris atnāks tad, kad tas atnāks, bet reizēm kļūst mazliet skumji, ka nav mūsu spēkos pasteidzināt gadalaiku miju. Arī citās jomās var būt jāgaida ilgāk, nekā gribētos, un dažkārt pārņem sajūta, ka dzīve kļuvusi pelēka! Tad ir īstais brīdis atcerēties, ka iespējamas arī mazas un labas pārmaiņas, kuras Tu vari ieviest pats, ja vēlies, kaut vai rīt uz pusdienlaiku. Piemēram, nomainīt savu ierasto universālo garšaugu maisījumu pret kādu citu vai sākt lietot kādu jaunu produktu, kas tevi pārsteigs ar savu garšu bagātību un acīmredzamo enerģijas pieplūdumu.

Ja šis stāsts ir par Tevi vai Tev patīk gatavot, tad aicinām piedalīties figūrai draudzīgajā Vecapēnu recepšu konkursā, kad uzvarētājs ar savu ēdienu piedāvājumu 2011. gada Lieldienās  nokļūs Figūras Draugu pirmajā mājas lapā, lai dotu jaunas idejas veselīgai maltītei visiem tievēt gribētājiem un DĀVANĀ saņems: 1 mēneša on-line vai grupu apmeklējuma abonementu un pārsteiguma balvu no Vecapēniem - vakariņas diviem restorānā Fabrika !

Konkursa nolikums:
1) Receptes jāsūta uz e-pastu - info figurasdraugi.lv ar norādi - Vecapēnu konkursam!
2) Iesūtīšanas datums 2011. gada 20. aprīlis.
3) Trīs ēdieni, kuros izmantoti Vecapēnu produkcija (diedzēti graudi, kreses un garšaugi):
    a) salāti ( siltie, aukstie, veģetārie, gaļas, zivis, u.c.),
    b) zupas ( veģetārās, zivs, gaļas, u.c.),
    c) siltais ēdiens ( gaļas, zivs, sēņu, pupiņu, u.c.).
4) Receptē jānorāda ēdiena:
   a) pagatavošanas laiks,
   b) sastāvs,
   c) pagatavošanas veids,
   d) atšifrējums vienībās (kopējais un kā sadalās pa pārtikas grupām),
   e) cik personām.
5) Ļoti vēlams:
    a) pievienot fotogrāfiju.
Žūrijā piedalīsies FD biroja darbinieki un On-line nodarbību vadītāji - Una Mārtiņsone, Inese Miķelšteine un Vecapēnu pārstāvis!