Klusēšana nemazina, bet gan pavairo ļaunumu. /Verkors/

BUJ - Lielais on-line abonements - pirmie soļi

Lielais on-line abonements

Apsveicam! Tu esi nolēmusi atbrīvoties no liekā svara, atgūt veselību vai apgūt veselīga uztura principus - tas ir lielisks lēmums. Lūk, pāris ieteikumi, ar ko sākt un kā darboties ar on-line resursiem!

1. Vienību tests. Lai noteiktu, cik vienības drīksti iztērēt un kā tām jāsadalās pa uztura grupām, ir jāizpilda vienību tests. Ievadot savus individuālos parametrus, uzzināsi, cik enerģijas nepieciešams Tavai pamatvielmaiņai - t.i., cik vienības katru dienu jāapēd.

2. Plānotājs. Tas ir Tavs ikdienas darba materiāls. Plānotājā ir redzams Tavs ikdienas vienību skaits (no vienību testa), iespēja ievadīt nopelnītās bonusa vienības, iespēja ievadīt apēsto, pievienojot vienības, kā arī atzīmēt iztērētās vienības pa produktu grupām. Tāpat vari atzīmēt arī savu vidukļa un gurnu apkārtmēru, lai sekotu līdzi ne tikai svara, bet arī figūras izmaiņām.

3. E - bukleti - programmas pamatmateriāli. Lai saprastu, kādi ir programmas pamatprincipi, noteikti izlasi visus bukletus.

 

4. Vienību kalkulators. Tu noteikti jau pamanīji, ka 2. bukletā - Produktu saraksts - ļoti daudzi produkti ir pārveidoti vienībās. Tas atvieglo ikdienas skaitīšanu. Bet ko darīt ar produktiem, kuriem vienības nav norādītas? Šajā gadījumā izmanto vienību kalkulatoru - ievadi produkta kaloriju daudzumu (100 g) un cik daudz no tā vēlies apēst. Kalkulators aprēķinās vienību daudzumu un piedāvās iespēju pievienot šo vērtību plānotājā.

5. Bonusa vienību kalkulators. Lai kilogrami veiksmīgi samazinātos, nepieciešams ne tikai sabalansēts uzturs, bet arī pietiekoši daudz kustību. Jau pirmajā bukletā "Veiksmīgam sākumam" uzzināsi par obligāto kustību minimumu, bet 4. bukletā "Aktīvam dzīvesveidam" uzzināsi, kādas kustības ir ieteicamas, bet no kādām būtu jāizvairās tievēšanas laikā. Ja tomēr nevēlies atteikties no lielām slodzēm, vari par tām pelnīt bonusa vienības. Lai tās noteiktu, izmanto bonusa vienību kalkulatoru - atrodi aktivitāti (vai savai aktivitātei līdzvērtīgu), ievadi savu svaru un to, cik ilgi veici šo aktivitāti.

 

Tagad, kad esi aizpildījusi vienību testu, sapratusi, kā darbojas plānotājs, un izlasījusi programmas pamatmateriālus, vari sākt darboties patstāvīgi - neaizmirsti - tikai iegādājoties on-line abonementu, nekas nenotiks. Lai kilogrami zustu, Tev pašai būs jāiegulda darbs, jāmaina uztura paradumi, domāšana, jāmācās uz daudzām lietām paskatīties no citas puses.  Lai būtu vieglāk, vari izmantot:

6. Vebināra nodarbības. Katru otrdienu un ceturtdienas vakaru no plkst.19.00 - 20.00  sadaļā Vebinārs grupas vadītāja Inga vadīs vebinārus par tēmām, kas parādās pie jaunumiem un forumā.

7. Foruma dalībnieku atskaites lapiņa. Ja Tev nepieciešama neliela kontrole, vari piedalīties iknedēļas atskaitē - katru trešdienu līdz pl. 24.00 sūti savu rezultātu uz e-pastu: superfigura inbox.lv , pelni virtuālās zvaigznītes un redzi, kā kilogrami zūd Tev un citām dalībniecēm! On-line tievētāju iknedēļas rezultātu apkopojums parādās katru trešdienu sadaļā "FD on-line kluba nodarbības".

8. Foruma on-line sadaļas. On-line sadaļā atradīsi gan foruma dalībnieču receptes ar vienibām, gan dažādus padomus, gan atbalstu, kad tas nepieciešams.