Cilvēka vērtību nosaka nevis tas, ko viņš spēj sasniegt, bet gan tas, ko viņš dod. Centieties kļūt nevis par veiksmīgu cilvēku, bet vērtīgu. /Alberts Einšteins/

BUJ - klātienes nodarbības

Klātienes nodarbības

Es vēlos pieteikties grupā. Kā man to izdarīt? 
FD grupas darbojas kluba režīmā – tajās vienlaicīgi darbojas gan cilvēki ar lielu tievēšanas pieredzi, gan cilvēki, kuri tikai sāk domāt par dzīvesveida maiņu. Tāpēc dalībai grupā nav iepriekš jāpiesakās – vienkārši jāizvēlas piemērotākā vieta un laiks un jādodas uz šo nodarbību.

Cik maksā  nodarbības?
Pirmā (iestāšanās) nodarbība maksā 20 EUR (vai 10 EUR akcijas laikā). Akcijas laikā mājaslapā pieejams kupons: Iestājies ar atlaidi! Katra nākošā nodarbība maksā 7.00 EUR. Ar otro nodarbību Jūs varat iegādāties abonementu uz 6 nedēļām (30 EUR) vai 12 nedēļām (50,40 EUR). Ja esat pensionārs, par nodarbību Jums būs jāmaksā 6.00 EUR, bet abonements 6 nedēļām izmaksās 25,20 EUR. Visu FD pakalpojumu cenas varat atrast sadaļā - Cenu lapa.

Kur es varu atrast nodarbību sarakstu?
Nodarbību sarakstu meklējiet sadaļā - Nodarbību vietas. Nodarbību saraksti ir sadalīti pa novadiem. Izvēlieties Jums interesējošo novadu - atradīsiet tur visas nodarbību vietas. Ja Jūs interesē, kas vada konkrēto nodarbību, tad, uzklikšķinot uz nodarbības laika, nonāksiet šīs nodarbības vadītājas lapā.

Kas notiek FD nodarbībās?
• Pirms nodarbībām - svēršanās un mērīšanās
• Tiek izsniegti svara samazināšanas programmas materiāli
• Veiksmīgāko apbalvošana par katriem 3 zaudētiem kg
• Diskusijas par aktuālāko saistībā ar lieko svaru (uztura jautājumi, kustības, motivācija)
• Grupas atbalsts, dalīšanās pieredzē

Vai FD nodarbībās ietilpst arī vingrošana?
Nē, kustības ir ļoti svarīgas svara zaudēšanas procesā, tomēr nodarbībās runājam par uzturu un psiholoģijas jautājumiem.

Vai man būs jādzer kādas zāles?
Nē. Figūras draugu  sistēma balstās tikai un vienīgi uz sabalansētu uzturu. Lai samazinātu un noturētu svaru, nav nepieciešama ķīmisku preparātu lietošana.

Kāda ir maksāšanas kārtība? Vai ir iespējams maksāt ar pārskaitījumu?
Jūs maksājat katru reizi par konkrēto nodarbību. Maksājums notiek skaidrā naudā. Ar pārskaitījumu maksāt nav iespējams.

Kas ir jāņem līdzi, pirmo reizi ejot uz FD nodarbību?
Līdzi jāņem gribasspēks, pildspalva (ja ir vēlēšanās kaut ko pierakstīt), iestāšanās maksa.

Vai nodarbībās man sastādīs ēdienkarti?
Nē, FD nodarbību mērķis ir sniegt informāciju par sabalansētu uzturu, kā arī motivēt cilvēku zaudēt svaru. Ēdienkarti sev sastāda katrs pats, balstoties uz savu ikdienas vienību skaitu.

Cik ātrā laikā es zaudēšu lieko svaru?
Programma garantē 0,5 – 1 kg svara zudumu nedēļā.

Cik noturīgi ir sasniegtie rezultāti? 
FD apgūtie principi jāievēro visu mūžu. Atgriežoties pie iepriekšējās ēdienkartes, atgriezīsies arī iepriekšējais svars.