Ja padoms labs, nav svarīgi, kurš to devis. /T. Fulers/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Sāku visu pa jaunam


page: [1]   2   3   (page size 50)
missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 29.07.2015 16:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/07/2015 16:36:16 - Rakstīja :
Pirms diviem gadiem biju liela figūras draugu atbalstītāja un izdevās kaut nedaudz tikt galā ar saviem ēšanas paradumiem. Tad man  radās iespēja iet uz darbu, kur ēst regulāri bija diezgan apgrūtinoši un pamazām es attālinājos no tik labajiem ieradumiem. esmu emocionāls ēdājs un no 80 strādājot uzēdu 92, tagad manā pasaulē ir nācis viens mazs eņģelītis esmu 3 mēnešus māmiņa vēl vienam mazulītim un nu ļoti gribas patikt sev un būt lepnai ar sevi. Gribu savest sevi kārtībā un šādi neviļus domas atgriezās pie figūras draugiem. Nu esmu pie Jums atpakaļ un centīšos draudzēties no Jums ar visu sirdi un dvēseli, jo draugu man manos laukos tiešām ļoti pietrūkst

Dace1968 (on-line)
Publicēts: 29.07.2015 18:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/07/2015 18:42:13 - Rakstīja :
Es ari esmu te jau bijusi vairakas reizes,bet arii tagad te ienaku pa retam,bet skatos-baigais klusums,,

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 30.07.2015 07:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2015 07:04:02 - Rakstīja :
Es ar esmu manījusi, ka te iestājies klusums. Laikam visi bauda īpatnējo vasaru.
Man vajag vienkārši izlikt savu emociju kaut kur. Savas domas kaut kur, ar cerību, ka spēšu sevi disciplinēt.
Vakar visu dienu izdevās noturēt sevi rāmjos, bet vakars, kads pārrodas vīrs nez kāpēc vienmēr mani tik traki izsit no sliedēm - vai tās visas dienas ilgas, vai saviļņojums, ka beidzot viņš ir mājās - un visu vakaru mute tik kust - man paliek kauns no viņa.
Esmu viņam lūgusi, lai, kad redz kad es vairs nevaldu pār savu ēšanu kaut vārdiņu pasaka - drusku piebremzē mani, dažreiz viņš to dara, bet ļoti reti. Es saprotu viņu, viņš ar Jūtas tad noteikti drusku neērti, varbūt bailes, ka es uzknābšu, kā es emociju vadīta daru
Es gribu sev izveidot režīmu, ka iespējams ir pagrūti ar gandrīz 3 mēnešus mazu mazuli mājās. Bet nu kaut cik jāturās pie kaut kāda dienas rituma

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 30.07.2015 12:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2015 12:44:26 - Rakstīja :
Sveikas, meitenes! Laipni lūgtas pulciņā. :) missrozentale- saprotu, viegli nav. Man vakari arī ir trakākais laiks...bet nu ko darīt? Cīnos, dzeru ūdeni, tēju, lasu , adu utt. 

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 30.07.2015 17:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2015 17:16:16 - Rakstīja :
Man tagad vakars nāk virsū gaidu mīlo vīru mājās nu tad cīnīšos. šodien tāds prieks par padarīto. esmu pat beidzot veikusi visu vingrinājumu kompleksu un no laimes gandrīz lidoju - galvenais noturēt sevi rāmjos līdz nakts dusai

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 30.07.2015 18:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2015 18:19:03 - Rakstīja :
Jā, nu , bet nav jau variantu...Jātur tas rāmis...jātur...

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 30.07.2015 21:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2015 21:22:42 - Rakstīja :
Sveikas! 
Es ar esmu beidzot normaali atpakalj peec 20 atvaljinaajuma dienaam! Missrozentaale un citas- lai mums izdodas! :) 

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 31.07.2015 11:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/07/2015 11:27:13 - Rakstīja :
Es ļoti, ļoti ceru ka izdosies

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 31.07.2015 11:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/07/2015 11:29:28 - Rakstīja :
šodien diena sākusies savādāk. No rīta ļoti ļoti nāca miegs, domāju uzliešu kafiju izdzeršu, bet pamodās mazā un bija jāiet barot viņu, tā nu aizsnaudos  un pamodos tik ap 11.00. Bet nu tagad ar jaunu sparu sākšu darīt šīs dienas plānus

Dace1968 (on-line)
Publicēts: 01.08.2015 17:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/08/2015 17:16:57 - Rakstīja :
Vakaros iesaku ienakt te palasities,smelt idejas,,kaa jau visas zinam dators apeed laiku,,skat,un stunda pagajusi,,galvenais,ka nevirinam ledusskapi,,un pie datora-tik ar udens glazi,,esmu sevi taa pieradinajusi,,un biezhi veelaas vakarinjas izpaliek,,un noejot nost no datora,paskatos TV par resnishiem,,un tad tieshaam neko negribas -gultaa iekshaa un gatavs jaunai dienai;))

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 01.08.2015 21:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/08/2015 21:42:06 - Rakstīja :
Jā tas varētu būt variants

siltuma (on-line)
Publicēts: 03.08.2015 09:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/08/2015 09:33:44 - Rakstīja :
arī es  divus gadus atpakaļ atgriezos pie FD, kā svara vērotājiem, sanāca labi, "nometu"" 20 kg un pārstāju pie sevis strādāt precīzi, jau pusotra gada turos pie vispārējiem principiem ēšanā un ja nebūtu saulespuķu sēklu un reizēm pārēšanās tūres, tad viss būtu labi, svars svārstās 2 kg robežās (uz augšu,protams,), bet visinteresantākais ir tas, ka nevaru sevi piespiest ievērot režīmu, nesaprotu, kā man tas izdevās divus gadus atpakaļ..it kā jau uztraukumam vēl nav pamata, bet pagājis tikas 1.5 gadi, vēl 1.5, vēl...un skaties 6 būs, bet varbūt nebūs

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 03.08.2015 17:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/08/2015 17:18:52 - Rakstīja :
Man liekas tur jābūt kādam klikšķim lai ietutētu kādu režīmu. Es visu laiku cenšos šo klikšķi ierosināt. Un galvenais pēc tam no šī režīma nenovirzīties. Nesaprotu kapēc tas ir tik grūti

Dace1968 (on-line)
Publicēts: 03.08.2015 17:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/08/2015 17:42:04 - Rakstīja :
Piekritu,,arii pati esmu vairaakas reizes nometusi,viss liekas OK,paiet noteikts laiks un viss atgriezhas,,arii gruuti sev iesleegt to,pie kaa pareizi buutu jaapieturas,,vairaakas reizes esmu nometusi no 15-20kg,,tad viss feini,kaapeec nevaru ar savu figuru atljauties saldeejumu,,,naakamo reizi glaazi vina,,un paq gadu,diviem viss leenaam atgriezhas,,,nevaru vien sagaidiit savu klikskji,kad nostraadaas manas smadzenes pareizajaa virzienaa.;))

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 04.08.2015 12:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/08/2015 12:02:53 - Rakstīja :
Jā, ir grūti cīnīties, ja smadzenēs ir vecais klikšķis un ieradums...ehh..vakaros arī ir grūti..pa dienu varu vispār neēst. Bet nu cenšos visu izkārtot tā, ka ēdu vakariņas diezgan vēlu...nu ne jau pirms gulētiešanas tieši, jo man tas palīdz turēties. Obligāti ēdu brokastis, negribas jau, bet nu ēdu, tad nu varu ilgi dzīvoties tāpat, bet vismaz esmu iedevusi organismam enerģijas devu, pusdienas ar sanāk vēlāk pēcpusdienā, un man tas palīdz, jo galu galā nepārēdos vakaros. :) Galvenais katram atrast to savu sistēmu, kā palīdzēt savam organismam  un tai smadzenei, kura klikšķinās. :)


sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 04.08.2015 21:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/08/2015 21:35:58 - missrozentale Rakstīja :
Man liekas tur jābūt kādam klikšķim lai ietutētu kādu režīmu. Es visu laiku cenšos šo klikšķi ierosināt. Un galvenais pēc tam no šī režīma nenovirzīties. Nesaprotu kapēc tas ir tik grūti
Es arī atsākot darba gaitas esmu pieņēmusies nu jau par 8 kg no oktobra , kliekšķis nenāk, vienu periodu milzonīgā stresa dēļ nevarēju aiziet gulēt neapēdusi šokolādi, tagad spiežu uz gurķiem un kabačiem, bet tā vispār ēdu darbā tikai siermaizītes un uzgraužu gurķi, vispār negribas neko gatavot, kad pienāk brīvdienas , tad tās nav manas laimīgās dienas , jo doma par to ka vajag kaut ko paēst, iedzen izmisumā :(

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 04.08.2015 21:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/08/2015 21:37:08 - Rakstīja :
Kaut gan brokastis man ir super veselīgas, auzu putra ar biezpienu :)

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 05.08.2015 07:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/08/2015 07:40:52 - Rakstīja :
Es šodien mēģināšu atsākt savu vingrošanu... Beidzot jāsāk nopietni cīnīties par savu skaistumu.
Nez no kurienes rodas tāda tik šausmīga atkarība no ēdiena. es vīram saku ka citiem ir alkoholisms, man ir kaut kas līdzīgs tik ēšanas izpausmē.
Jauna diena jauns sākums, tas nekas ka ar diviem saldējumiem, esmu lasījusi, ka no rīta var ēstdaudz un visu ko , jādomā vairāk ko ēd uz vakarpusi. Drusku sevis mierināšanai

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 05.08.2015 11:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/08/2015 11:03:55 - Rakstīja :
EHh kāds kaifs un šobrīd tāda debešķīga enerģija. Pavingroju savus mīļos vingrojumus - nu es esmu kā spārnos - kaut šie spārni mani noturētu visu dienu....
SSSuppperrr....

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 06.08.2015 07:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/08/2015 07:45:27 - missrozentale Rakstīja :
EHh kāds kaifs un šobrīd tāda debešķīga enerģija. Pavingroju savus mīļos vingrojumus - nu es esmu kā spārnos - kaut šie spārni mani noturētu visu dienu....SSSuppperrr....
Izklausaas lieliski! :) 

Evalet (on-line)
Publicēts: 07.08.2015 19:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/08/2015 19:53:14 - Rakstīja :
Sveikas! Skatos, ka šeit tāds liels klusums:) Esmu pievienojusies FD divas dienas atpakaļ. Pēc mazākās meitas piedzimšanas (8 gadus atpakaļ) gāju uz klātienes nodarbībām, un zinu, ka šī ir mana metode svara nomešanai, jo vairāk vai mazāk tiku pie aptuvena iepriekšējā svara atpakaļ, bet protams šo gadu laikā esmu palaidusies, un ja agrāk vēl varēju ar sevi kautkā tikt galā, tad pēdējo divu gadu laikā jūtu, ka esmu ieguvusi savu lielāko svaru, ja neskaita grūtniecības. Esmu pilna apņēmības sevi saņemt grožos un atkal būt skaista. Man jānomet kādi 12 kg, nu tā gribētos:)))
Varbūt varat kāda man palīdzēt ar info, vai ir kur atrodamas kādas FD vai svara vērotāju receptes ar visiem punktiem:)))) Nu kā jau slinkam, un aizņemtam cilvēkam tas būtu liels palīgs un veids, ka sevi nedaudz atslogot:) Jo esmu metusies kārtējā avantūrā, jo strādāju, mācos augstskolā un mēģinu to visu apvienot ar ģimeni:) Tā kā strādāju bērnu dārzā par audzinātāju, tad bieži sanāk ēst darbā, bet esmu sapratusi, ka no tā jāatsakās, jo gada laika esmu pieņēmusies par 5 kg, tādēļ saprotu, ka jāgatavo māja pēc FD un jāņem līdzi.
Paldies jau iepriekš:)))
 Un piedod, ka ielaužos tavā forumā,  bet redzu, ka citur te nekas nenotiek:)))

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 09.08.2015 11:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/08/2015 11:33:43 - Evalet Rakstīja :
Sveikas! Skatos, ka šeit tāds liels klusums:) Esmu pievienojusies FD divas dienas atpakaļ. Pēc mazākās meitas piedzimšanas (8 gadus atpakaļ) gāju uz klātienes nodarbībām, un zinu, ka šī ir mana metode ...
Sveika! Laipni lūgta pulciņā!!!! :) Viss atrodams - receptes utt. zem sadaļas On-line klubs, galerijās arī šo to var atrast! :) Lai izdodas!

Kolorowy
					Poste: 13
Kolorowy (on-line)
Publicēts: 09.08.2015 12:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/08/2015 12:19:51 - Rakstīja :
Sveikas, meitenes! Arī man kaut kā tā ir gadijies, ka atkal ir nācis svars atpakaļ. Biju te pirms 3 gadiem, bet ik pa laikam mājās skaitu vienības un sveru ēdienu lai turētos kādos rāmjos, bet nu tagad sapratu, ka svars atkal ir nācis klāt, bet ir nepieciešams no tā tikt vaļā, jo pati nejūtos labi tajā formā kā esmu tagad :-( Sevišķi grūti man ir vasarā, jo tik ļoti garšo visi augļi, ka varu ēst tos vienā laidā. Saprotu, ka cukurs tajos arī ietekmē svara pieaugumu, bet nevaru atteikties nedz no avenēm ,nedz no aprikozēm vai arbūza. Ēdu daudz arī dārzeņus, bet kā pienāk vakari tā augļu un ogu šķīvis priekšā!

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 10.08.2015 11:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/08/2015 11:30:16 - Kolorowy Rakstīja :
Sveikas, meitenes! Arī man kaut kā tā ir gadijies, ka atkal ir nācis svars atpakaļ. Biju te pirms 3 gadiem, bet ik pa laikam mājās skaitu vienības un sveru ēdienu lai turētos kādos rāmjos, bet nu taga ...
Sveika! :) Nu, jā...augļi ir augļi....bet nu skaties no gaišās puses- labāk augļu bļoda, nekā kaut kādi neveselīgi čipsi, bulkas un cepumi utt.....:) Vismaz vitamīnus būsi uzkrājusi. :) bet kā saka, katram savs, augļi nav mans klupšanas akmens. Bet gan ēdiens kopumā...

Evalet (on-line)
Publicēts: 10.08.2015 15:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/08/2015 15:56:14 - Rakstīja :
Vanillasky paldies:) Parakos un atradu receptes:) Tagat mēģinu ievērot.
Kolorowy cik atceros no sv vērotājiem, tad ja ēd augļus vairāk, tad bija dārzeņi arī vairāk jāēd papildus, lai izlīdzinas, ja pareizi atceros, tad attiecība bija 1:2 , bet galu galā galvenai lai vitamīni uzņemti:))

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 15.08.2015 07:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/08/2015 07:51:00 - Rakstīja :
Vakar laikam pirmo dienu man no rīta līdz vakaram izdevās noturēt sevi rāmjos. Un ir tik ideāla sajūta, ka ir vērts šīs sajūtas dēļ paspīdzināt sevi. tik jāsaglabā šī viegluma sajūta kaut kur sirsniņā. Pa dienu pat sanāca biku mazāk ieēst - domāju ka tas būs iemesls lai vakarā netiktu ar sevi galā, bet nē.... Tas deva man stimulu šodien no rīta piecelties un stundu pavingrot

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 15.08.2015 21:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/08/2015 21:17:32 - Rakstīja :
Ļoti garšīgs sautējums sanāca-kabacis ar ziedkāpostu

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 16.08.2015 09:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/08/2015 09:37:57 - Rakstīja :
Jā, tā sajūta, ka esi noturējies un savācies ir fantastiska!Viegli jau nav, bet kad savācas, kolosāli....Malacis, tā turpināt!!!

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 17.08.2015 10:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2015 10:03:07 - Rakstīja :
Šodien bija grūti piecelties un savā prātā jau dominēja doma ka necelšos pavingrošu pa dienu, bet tad ap 7 pamodos no murga un vīrs pavēris acis prasīja- tu jau celsies ? Tā nu es saņēmos un piecēlos. Vakar neapēdu visas man paredzētās vienības, tik daudz pa vidam bija visādu darbu, ka atlika laiks tik lai padzertos

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 19.08.2015 10:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/08/2015 10:28:41 - Rakstīja :
Vakar bija mazajam meitukam  vārdadiena apēdu 2 gabaliņus meduskūkas, šodien ar satraukumu kāpu uz svariem un šeku reku 2 kg pa nedēļu pazuduši
Tik labs garīgaos šīs dienas iesākumā, tik viegli vingrojās. Tagad šajās dienās jānotur sevi rāmjos, jo sākušās īpašās sieviešu dienas un hormoni šajās dienās uz apetīti atstāj briesmīgu iespaidu. Bet esmu apņēmības pilna- šoreiz nenorauties

taurencc
					Poste: 5
taurencc (on-line)
Publicēts: 19.08.2015 10:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/08/2015 10:45:26 - missrozentale Rakstīja :
Vakar bija mazajam meitukam  vārdadiena apēdu 2 gabaliņus meduskūkas, šodien ar satraukumu kāpu uz svariem un šeku reku 2 kg pa nedēļu pazudušiTik labs garīgaos šīs dienas iesākumā, tik viegli vingroj ...
Apsveicu ar zaudētajiem kilogramiem. :) Es arī vakar ēdu meduskūku- man bija vārda diena. :) Vispār kaut kā pat izdevās iekļauties normā vakar,  bet tik un tā jūtos kaut kā ''piepampusi'', laikam arī hormoni trako, tāpēc sajūta, ka mīņājos uz vietas šonedēļ.

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 25.08.2015 07:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2015 07:37:57 - Rakstīja :
Tajās sieviešu dienās drusku norāvos. No sliedēm arī izsita tas, ka vīram beidzas atvaļinājums un pamainās dienas režīms, bet nu jau trešo dienu atkal esmu savākusies un esmu laimīga.

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 23.10.2015 08:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/10/2015 08:03:09 - Rakstīja :
Šie trīs mēneši bija kā pa kalniem un kā pa lejām un teikšu godīgi. Online abonents drusku lika man vilties. Meitenes esiet aktīvākas un dalaties ar savu ikdienišķo pieredzi.
Esmu patīkami pacilāta. Šodien beidzas mans abonents. Žēl jo 2 mēn. Te nekaas nenotika bet naudiņa tāpat bija jāmaksā. Bet nu iestājos figūras draugu klātienes nodarbībās. Un tas dod cerību.
Es zinu ka man vajadzīga palīdzība no malas jo viena es netikšu galā.

Eny118
					Poste: 87
Eny118 (on-line)
Publicēts: 23.10.2015 10:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/10/2015 10:50:32 - Rakstīja :
Es te tikai no augusta sakuma un neesmu redzejusi seit lielaku aktivitati :)
Bet kaut kad apsaktijos kadas mazliet vecakas foruma temas butu jau interesantak ja tadas butu ari tagad :)

missrozentale..un cik daudz Tev vel lidz beigam palicis?

koncha (on-line)
Publicēts: 23.10.2015 11:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/10/2015 11:46:13 - Rakstīja :
Sveikas!

Ir zināms klusums. Tas tiesa. Bet tas jau no mums pašām atkarīgs, cik aktīvas būsim.

Man jau šķiet, ka tā nelaime slēpjas tamā, ,ka netā ir daudz visādu tievētāju pulciņu. Piemēram, dukānotāji.  Nu kas tad nekait - ēd pilnu muti līdz nelabumam un tievē. Tikai par sekām jau neviens nedomā.

Bet mēs esam gudrākas un izvēlamies labāko variantu tievēšanai

Uz savas ādas iepriekš jau esmu izbaudījusi šīs programmas efektivitāti un zinu, ka man tā tiešām palīdz tievēt. Grūtākais ir tikt galā ar sevi un noturēt sevi vajadzīgajos rāmjos. Programma ir laba, var paēst garšīgi un bada sajūtas nav. Bet tas prasa lielu pašu darbu un mūsdienu steidzīgajam cilvēkam tas ne vienmēr izdodās.

Bet mums viss būs labākajā kārtība'!!!!!!

Eny118
					Poste: 87
Eny118 (on-line)
Publicēts: 23.10.2015 12:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/10/2015 12:00:01 - Rakstīja :
Steigas zina un ertibu zina man tiesam zel ka nav Figuras draugu android un ios aplikacijas!! :)
Tadd varetu ertak lietot vienibu kalkulatoru un planotaju utt. Bet ar so domu jau laikam neko jaunu noteikti nepateicu!! Gan jau daudzas man piekritis ka tas butu super erti un praktiski :)

Dikāns ir interesants un rezultatus dod, bet galigi neder ka ilgtermina dzives veids!!

Esmu patiesam sajusma ka peksni vasara atcerejos ka ir tadi Figuras draugi :) Pirms 8 gadiem loti veiksmigi Svara verotajos nometu diezgan daudz un bija interesanti

koncha (on-line)
Publicēts: 23.10.2015 13:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/10/2015 13:31:20 - Rakstīja :
Pilnīgi piekrītu par mobīlajām aplikācijām.

Varbūt Dikāns rezultātus arī dod, bet, manuprāt, noturēt nepalīdz. Mana draudzene nometa vairāk kā 25 kg, bet tikko beidza to visu programmu, tā svars bija atpakaļ. Turklāt tur ir par daudz, manuprāt, tādu nedabīgu produktu - cukura aizvietotāji, glutēns, utt.. Turklāt kāda jēga no tā visa, ja tas neatradina no rīšanas un pamatos domāšanā neko nemaina.

Eny118
					Poste: 87
Eny118 (on-line)
Publicēts: 23.10.2015 14:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/10/2015 14:44:17 - Rakstīja :
Nu ja Dikānam bija specifiski tas cukura aizvietotajs kas LV nav seviski lets. Tas ka nedrikst est glutenu ( visus miltus iznemot kukuruzas). Un partikt pamata tikai no gala, kas viena bridi ari nebija leti. Un jaa saku ari dzirdet arvien vairak stastus ka svars nak atpakal un loti strauja tempa.

un koncha cik tad Tev ir palicis lidz ceretajam beigam?
sis lieta man laikam visvairak interese par Jums visam! man ir 17 kg, bet kaut ka tiesi sobrid tas neliekas nekas nesasniedzams. Bet gan jau protams uznaks vel brizi kad viss apniks.

koncha (on-line)
Publicēts: 26.10.2015 12:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2015 12:01:45 - Rakstīja :
Un, man līdz vēlamajam svaram vēl tālu- ne mazāk kā 23 kg!!! Mans stāsts droši vien līdzīgs daudziem. Biju tieva, bet manai mammai viss vienmēr ir grozīties ap ēdienu. Turklāt esmu emocionālā ēdāju. Pēc studiju beigšanas pamazām svars sāka nākt klāt. Tā līdz pirmajam bērnam kādi 10 kg, pēc pirmā bērna vēl tik pat. Nu un pēc otrā bērna vēl kādi 7 kg. Tagad nu jācīnās. Un visgrūtāk ir atrast ļoti spēcīgu motivāciju.  Jā, gribu būt skaista un vesela, bet šīs domas ne vienmēr attur no kārtējā kumosa.

Eny118
					Poste: 87
Eny118 (on-line)
Publicēts: 26.10.2015 13:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2015 13:56:03 - koncha Rakstīja :
Un, man līdz vēlamajam svaram vēl tālu- ne mazāk kā 23 kg!!! Mans stāsts droši vien līdzīgs daudziem. Biju tieva, bet manai mammai viss vienmēr ir grozīties ap ēdienu. Turklāt esmu emocionālā ēdāju. P ...
Es ari pievienojos emocionalo edaju pulcinam!! Pirmo reizi par resnu paliku kad bija stress studiju laika par nepareizi izveletam macibam! Pec tam loti veiksmigi Svara verotajos tiku loti tuvu idealajam!! Uz kadu laiku viss bija labi bet tad kadu laiku neizdevas atrast darbu un ar bakalaura darba rakstisanu ari negaja kaa vajag un paliku loti loti resna! Bija ta ka bija lieki 30 kg...tagad 13 kg ir nost ar sadam un tadam dietam! Un palikusi vel 17..kurus laikam gribas pec iespejas nomest tada veida lai pec tam nebutu ari gruti noturet iecereto svaru!! Pagaidam skiet ka ar Figuras draugu metodi tas varetu izdoties

koncha (on-line)
Publicēts: 26.10.2015 14:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2015 14:06:35 - Rakstīja :
Es vispār reizēm nesaprotu, kas ar mani notiek. Man garšo liess ēdiens. Es patiesībā to protu arī pagatavot. It kā ir visi priekšnoteikumi, lai tik tievētu un nekad vairs neuzresnētu. Bet nu mūždien man gadās kaut kas! Ir baigās dusmas uz sevi. Kaut kur lasīju, ka agrākos laikos kādā no Austrumu valstīm pat bija uzskats, ka gribasspēka trūkums ir pielīdzināms psihiskai saslimšanai. Reizēm škiet, ka tas ir par mani. Nu kā es - it kā domājošs, izglītots un adekvāts cilvēks, nevaru tikt galā ar ēšanas problēmām.
Manai emocionālajai ēšanai pat nevajag sliktas emocijas. Arī tad, kad ir lieli prieki, man sākas rīšana!

Eny118
					Poste: 87
Eny118 (on-line)
Publicēts: 26.10.2015 14:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2015 14:30:57 - Rakstīja :
vai ne? es arii dazreiz taa domaju ka esmu tacu izglitotata utt bet ar kaut ko tadu netieku gala!! Kas pec butibas ir passaprotama lieta labi justies un labi izskatities! It ka jau varetu teikt ka labi izskatities un justies var jeb kura lieluma cilveks...bet es no sii apgalvojumam nekad neesmu noticejus!!Galvenokart no savas pieredzes jo zinu kaa viss dzive uzlabojas kad uzlabojas izskats!!

2014. gada vasara kad pirms RTU izlaiduma ar Dikanu biju skaisti notievejusi un pec tam divu nedelu brivdienas arzemes to visu uzedu atpakal un pat vel mazliet vairak tad vispar jutos ka kaut kada traka!! Domaju ka var taa est un sevi piekrapt!! Tad tiesam jutos neadekvata

koncha (on-line)
Publicēts: 26.10.2015 17:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2015 17:29:11 - Rakstīja :
Hm, nu nezinu, es nekad neesmu varējusi justies labi, skaisiu utt., kopš man ir liekais svars. Zinu, ka ir cilvēki, kas tiešām sevi mīl ar visiem liekajiem kg, bet es nepiederu pie šiem cilvēkiem. Faktiski liekais svars man ir jau kādus 10 gadus un viss šis laiks ir pagājis pašpārmetumos un kompleksos. Man tas tiešā veidā traucē dzīvot. Ne tikai justies skaistai, sievišķīgai, bet arī būt pārliecinātai par sevi darbā, piemēram. Man tas patiešām traucē, bet tajā pašā laikā esmu ēdiena vergs. Kaut kāds vāks!!!!!

Eny118
					Poste: 87
Eny118 (on-line)
Publicēts: 26.10.2015 18:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2015 18:15:46 - koncha Rakstīja :
Hm, nu nezinu, es nekad neesmu varējusi justies labi, skaisiu utt., kopš man ir liekais svars. Zinu, ka ir cilvēki, kas tiešām sevi mīl ar visiem liekajiem kg, bet es nepiederu pie šiem cilvēkiem. Fak ...
Un tagad viss!! nedrikst mest mieru un kaut vienu reizi nenosutit online atskaiti kamer nav sasniegts velamais!! kad tad ja ne tagad (kaut ko lidzigu pedeja laika es saku ari sev)
bet vispar ka saprotu tad online atskaiti visi suta tikai tad ja ir minusos svars? plusos lai atskaite butu vienmer neviens ja?

koncha (on-line)
Publicēts: 27.10.2015 09:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2015 09:46:48 - Eny118 Rakstīja :
Un tagad viss!! nedrikst mest mieru un kaut vienu reizi nenosutit online atskaiti kamer nav sasniegts velamais!! kad tad ja ne tagad (kaut ko lidzigu pedeja laika es saku ari sev)bet vispar ka saprotu ...
Paldies par uzmundrinājumu!
Man šķiet, ka atskaiti sūta gan ja ir plusi, gan - ja mīnusi. Atskaitei jau jāatspoguļo reālā situācija. Tad, kad gāju uz klātienes nodarbībām, arī bija jāsverās neatkarīgi no plusiem vai mīnusiem. Vismaz es sūtītu arī plusus. Nu kā ir tā ir! Jāskatās patiesībai acīs!

Eny118
					Poste: 87
Eny118 (on-line)
Publicēts: 27.10.2015 10:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2015 10:18:35 - koncha Rakstīja :
Paldies par uzmundrinājumu! Man šķiet, ka atskaiti sūta gan ja ir plusi, gan - ja mīnusi. Atskaitei jau jāatspoguļo reālā situācija. Tad, kad gāju uz klātienes nodarbībām, arī bija jāsverās neatkarīgi ...
Paldies par uzmudrinajumu atskaites sakara..jo skiet man bus soreiz pluss!! nez vel kas pie vainas...laikam jau slikta vienibu matematika jo katru dienu mazliet drosvien par daudz kaut ko apedu!! un speka trenins jau ari laikam gluzi svaru nemazina!!
Man apnemsanas lidz savai dzimsanas dienai 26. novembri vel -5 kg! loti ceru ka sanaks!! Jasak vel uzmanigak domat lidzi

koncha (on-line)
Publicēts: 27.10.2015 12:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2015 12:32:26 - Rakstīja :
Es pilnīgi noteikti zinu, ka, ja stingri turētos pie paredzētā vienību skaita, man svars ietu labāk nost. Es visu laiku kaut ko sagrēkoju. Bet kā lai nesamērojami, ja, piemēram, bērns no visas sirds pagatavojis brokastu sviestmaizi ar īstu sviestu un sieru, protams, ar baltmaizi

Eny118
					Poste: 87
Eny118 (on-line)
Publicēts: 27.10.2015 12:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2015 12:49:47 - koncha Rakstīja :
Es pilnīgi noteikti zinu, ka, ja stingri turētos pie paredzētā vienību skaita, man svars ietu labāk nost. Es visu laiku kaut ko sagrēkoju. Bet kā lai nesamērojami, ja, piemēram, bērns no visas sirds p ...
Nu jaa ta ir ka berniem nevar atteikt un vel omitem kuras apciemojot ir viss kaut kas sataisiits un noteikti vajag kaut ko apest!! Tadas dienas tiesam nav iespejams isti saskaitit...it ka jau to varetu kompenset ar fiziskam aktivitatem vismaz pa dalai!!
Rit sutisu ta ka ir un tad meginasu vienu nedelu tikt gala perfekti ar matematiku...butu interesanti kads tad butu rezultats

koncha (on-line)
Publicēts: 27.10.2015 16:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2015 16:55:26 - Rakstīja :
Nu es jau arī sūtīšu to, kas būs. Es gan mēģinu vēl pa kādai atslodzes dienai ievērot saskaņā ar tām mēness fāzēm. Piemēram, šodien man ir atslodzes diena. Bet es to daru vairāk rakstura audzināšanas dēļ un man patīk tā apziņa, ka varu! Tiesa gan, es atslodzes dienās nebadojos - dzeru paniņas, kefīru, ēdu biezpienu, utml. - atļautā vienību skaita ietvaros. Nu kaut kā tā. Šoreiz ir tā labi sanācis, ka atslodzes diena ir pirms svēršanās dienas.

Eny118
					Poste: 87
Eny118 (on-line)
Publicēts: 27.10.2015 20:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2015 20:57:52 - koncha Rakstīja :
Nu es jau arī sūtīšu to, kas būs. Es gan mēģinu vēl pa kādai atslodzes dienai ievērot saskaņā ar tām mēness fāzēm. Piemēram, šodien man ir atslodzes diena. Bet es to daru vairāk rakstura audzināšanas ...
tad jau Tev noteikit jabut pozitivam rezultatam!! Ir jasuta rit vai ne? es taa kaut kur izlasiju un iesaku taa darit bet ja to visu apkopo 4dien pa dienu varbut var ari 4dien no rita? kaut ka sodien kad nav tik labi rezultati par to domaju!!


page: [1]   2   3   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās