Dzīve nav tikai kilometru stabi, bet gan mirkļi. /Roza Kenedija/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Baudīt procesu, jeb atgūt slaidumu ar prieku!


page: [1]   2   (page size 50)
Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 08.07.2010 08:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2010 08:51:58 - Rakstīja :
Sveikas šajā saulainajā rītā! Kā solīju atveru jaunu tēmu, kurā katru dienu varam ierakstīt, kas patīk tievējot! Kā jau minēju, lai būtu rezultāti, jādara ar prieku, pretējā gadījumā - cik ilgi izturēsi, atkal un atkal atkrītam kādu solīti atpakaļ.
Man pašai atgūstot slaidumu ļooooooooti patika uz svariem ieraudzīt arvien mazāku ciparu!
Savukārt pašā procesā patīk veikalā pētīt un atklāt arvien jaunus liesus produktus!
Vēl man patīk gatavot liesus ēdienus!

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 08.07.2010 14:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2010 14:11:26 - Rakstīja :

Šobrīd varu likt roku uz sirds un teikt, ka es beidzot varu bez kauna izjūtas jebkuram, kursh uzdroshinaas pajautaat manu svaru atklāt cik viegla(smaga) esmu! Līdz šim man tās bija lielākās mocības nosaukt savu svaru. Sākumā kad svari rādīja arvien mazāku un mazāku ciparu, protams tas ceela nedaudz spārnos, bet tik un tā kamer svars bija liels es nespēju justies labi, jo nepatiku pati sev, nepatiku sev pat tad kad biju nometusi 10 un 15 kg.....Zinat meitenes es vēl ka šobaltdien atceros kaa pirmajās klasītēs bija jāiet uz svēršanos cik daudz emocionalu mocību man tas sagādāja, jo ceturtajā klasē es jau svēru 60kg, iedomājaties šobrīd(pēc 15 gadiem) esmu par 6 kg smagāka kā 4 klasē!Tās bija šausmas nezinu kā bet es to nemanīju, nu labi biju es tāda apaļāka, bet kurš gan labi ēdis bērns nav apaļš, klasē bija ar pa kādam vēl apaļajam!Tad nu šo visu atceroties esmu tik ļoti laimīga cik gan man tur vairs ir palicis lai svertu tik pat cik 4 klasē :), lai gan šobrīd vēl šķiet ka tas tak nav iespējams (bet zinu ka ir tas iespējams) tik ar zem tiem 60 kg! Un uz to jau šobrīd arī esmu izlemusi iet! Tad nu šobrīd mani jau priecē arī tas cipars kas rādās uz svariem, bija te vēl pirms jāņiem kad uzkāpu no svariem un lēkādama no laimes aiztecēju pie drauka ar brīnumjauko vēsti ka esmu jau tik un tik tieva!!! Viņš protams arī jūt milzīgās pārmaiņas gad skata gan smaguma ziņā un priecājas man līdzi!!

Kas vēl mani šobrīt iepriecina, mani iepriecina ļoti ļoti apģērbs kas nu jau man manāmi ir mainījis izmēru lielumu!!!Es pirms gada laikam antilā pamanīju vienu skaistu kleitinu un man viņa tā iepatikās ka nespēju noturēties un pasūtiju maksimālais izmērs tur bija 42 tad nu pasūtīju un tad kad atnaca brīnumainā kārtā tā arī uzlīda man virsū, tā kā viņa man tik ļoti iepatikās es izdomāju ka pasūtīšu vienu izmēru vēl mazāku sev nākotnei(jo tad jau tievēju) un vēl skatos ka tur pats mazākais bija 38 izmērs(nodomāju ka manai tievajai māsai derēs) tad nu pasūtīju abus divus!kad atnāca tās kleitiņas stūķēju 40 izmēru virsū un izskatījās drausmīgi iespīlēti savukārt tievajai māsai ar tas pats mazākais izmērs bija krietni par lielu līdz ar to tās kleitiņas ieliku dziļi skapī un piemirsu par viņām!Tad nu tagad staigāju tajā izmērā kuru biju domājusi māsai piešķirt un nu jau šī kleitiņa atkarājas un jau sāku domāt ka vajadzēs nest pie šuvēja lai iešuj smuki vēl pa kādu izmēru mazāku!!!

Kas vēl vēl mani nu jau iepriecina arī spoguļa attēls vēl šobrīd ne 100 % bet nu jau man sāk patikt un tas jau ir daudz tiešām DAUDZ!ņemot vērā ka pirms gada es no spoguļa izvairījos kā vampīrs no saules!Vakardien nodarbībā runājāt par spoguļa un fotolartiņas attēlu, tad man tagad ir tā ka pie spoguļa pieejot redzu šeit un šeit un vēl drusciņ šeit vajadzētu piestrādāt, tad fotobildītē liekas ka vis jau ir super!!!

zinu arī to ka ja es dzīvotu pa mājām tad man nu noteikti patiktu meklēt un gatavot ēdienus FD gaumē, bet tā kā es strādāju tad nu man atliek tikai 1-2 dienas brīvas nedēļā kuru laikā fiziski nespēju meklēt jaunas receptes jo pretejā gadījuma es vienkārši neatradīšu laiku atputai kas man ir ļoti ļoti nozīmīga lai veigsmīgi tievētu....

Uj ku daudz sarakstīju, bet nu tievēt ir forši, bet vēl foršāk ir būt tievam un skaistam!!!!


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 08.07.2010 14:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2010 14:23:51 - Rakstīja :
Jolite, cik ilgaa laikaa Tev izdevaas sis ekstremalaas parvertibas?

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 08.07.2010 14:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2010 14:49:09 - denia Rakstīja :
Jolite, cik ilgaa laikaa Tev izdevaas sis ekstremalaas parvertibas?
Neesmu no tām meitenēm, kurām izdodas vienkārši un ātri tievēt!Vienubrīdi cīnījos un pēros par g kritumu nedēļā!Bet nu tā kopā tīri cik tievēju tie ir gads un astoņi mēneši!Bet ja no iestāšanās dienas tad  no pirmās dienas kad iestājos grupā līdz šodienai ir pagājuši divi gadi un četri mēneši! Gandrīz tieši pa vidu šim periodam kad tievēju biju atradusi iemeslu kāpēc netievēt - tas bija laiks kad mainījās SV uz FD un man laiks jaunām attiecībām (iemīlēšanos) TAD BIJU IZDOMāJUSI KA Tā PAT IR LABI  un pus gadu ne ko nedarīju neskaitīju, un tad ar pilnīgi jaunu un rozā skatu uz dzīvi atkal ķēros klāt tievēšanai, jo gribēju būt visskaistākajai un laimīgākajai.... nu un šobrīd esmu ļoti tuvu neticamajam!!:)

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 08.07.2010 17:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2010 17:19:45 - Rakstīja :

Man shodien bija prieks no tievēšanas- es sapratu tehniku kā ap manu kuslo miesu var gorīt to riņķi. Par jū tūbā pamācības noskatījos. no rīta vilku no lodžijas riņķi un mēģināju pēc pamācības darīt. Nu šodien esmu žvērs- veselu minūti noturējos. Man tas ir daudz! Iepriekš pēc 7-10 apgriezieniem riņķis novēlās zemē (atceros tievajos laikos varēju stundām ar parasto plastmasnieku griezties, vislabāk man patika griezt rinjkji ap kaklu. Labi man sanāca).

Tagad esmu nolēmusi trenēties tik tālu, lai sanākutu 5 minūtes bez apstājas.


joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 09.07.2010 09:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2010 09:00:05 - E.S. Rakstīja :
Man shodien bija prieks no tievēšanas- es sapratu tehniku kā ap manu kuslo miesu var gorīt to riņķi. Par jū tūbā pamācības noskatījos. no rīta vilku no lodžijas riņķi un mēģināju pēc pamācības darīt ...
Nu re, māka rokā, galvenais nepadoties:) pēc neilga laiciņa atcerēsies šito ka max vareji 10 reizes nogriezt un tad smiesies vēdēru turējusi!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 09.07.2010 09:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2010 09:05:36 - joliite Rakstīja :
Neesmu no tām meitenēm, kurām izdodas vienkārši un ātri tievēt!Vienubrīdi cīnījos un pēros par g kritumu nedēļā!Bet nu tā kopā tīri cik tievēju tie ir gads un astoņi mēneši!Bet ja no iestāšanās dienas ...
Kolosāli! Sapņi piepildās! Tikai jānotic tiem no visas sirds!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 09.07.2010 09:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2010 09:06:23 - E.S. Rakstīja :
Man shodien bija prieks no tievēšanas- es sapratu tehniku kā ap manu kuslo miesu var gorīt to riņķi. Par jū tūbā pamācības noskatījos. no rīta vilku no lodžijas riņķi un mēģināju pēc pamācības darīt. ...
Foršs mērķis!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 09.07.2010 11:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2010 11:36:44 - Rakstīja :
Meitenes, ar ko smagais masazas rinkis ir labaks (efektivaks) par parasto (vieglo) rinki? Es ik pa laikam pagriezu parasto rinki. Vai tiesam efektivakai tievesanai (liniju veidosanai) labaks ir masazas rinkis?

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 09.07.2010 12:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2010 12:52:04 - denia Rakstīja :
Meitenes, ar ko smagais masazas rinkis ir labaks (efektivaks) par parasto (vieglo) rinki? Es ik pa laikam pagriezu parasto rinki. Vai tiesam efektivakai tievesanai (liniju veidosanai) labaks ir masaza ...

Precīzi atšķirību gan nepateikšu...neesmu griezusi ar parasto rinjkji bet varu iedomaaties cik viegls vinjsh ir!!!

Griezu sākuma ar acu hula hoop biju jau labi ierinjkjojusies peec tam nomainīju pret nedaudz smagaaku un bija nepiecieshams atkal ierinjkjoshanaas periods jo palika visi zili saani!!!Bet nu man patiik ar dynamic 1.6 kg rinjkji straadaat!!!nu kopsh esmu saakusi griezt regulaari rinjkji tieshaam ir manaami rezultaati vairaak gan kaa formu korigjeeshana ne kaa svara zushana!Pirmais kas pazuda bija tauku kaartinja uz gurnu kauliem...:)

 


E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 09.07.2010 14:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2010 14:25:51 - Rakstīja :
atshkjiriiba ir zilumos tas tochna! Maneejie nepaariet jau kopsh sveetdienas

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 09.07.2010 14:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2010 14:28:29 - E.S. Rakstīja :
atshkjiriiba ir zilumos tas tochna! Maneejie nepaariet jau kopsh sveetdienas
Un kaa ir, vai sie zilumi sap ari?

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 09.07.2010 15:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2010 15:13:00 - denia Rakstīja :
Un kaa ir, vai sie zilumi sap ari?
njaa un diez gan saap...bet nu ne visaam ir tie zilumi!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 09.07.2010 15:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2010 15:44:34 - Rakstīja :
Es no sava tievēšanas procesa esmu ĻOTI, ĻOTI daudz ieguvusi! Es baudu to, ka spēju novērtēt svaigu, veselīgu pārtiku, ka esmu iepazinusi daudzus jaunus ēdienus, garšvielas, dažādas virtuves gudrības, kuras parasti manu draugu, radu un paziņu lokā nemaz neprot pielietot un pat neko nezina par tām. Esmu iemācījusies ieklausīties sava ķermeņa un gara signālos un pielietot tos savas veselības labā, nevis nepārtraukti graut savu veselību.
Es gūstu baudu, kad kāds no kolēģiem, radiem, draugiem, paziņām iespaidojas no mana dzīvesveida, protams, uzskata mani par jukušu, bet tomēr ar zināmu interesi vēro un droši vien slepus arī daudz ko izmēģina no tā, ko daru es!!!
Esmu iemācījusies gūt baudu no dabas, nečīkstēt, ja jāiet kājām kaut kur, jādara kāds ilgstošs fizisks darbs - es to uztveru kā fizisko nodarbi, kā ķermeņa nodarbināšanu par labu manai formai!!
Es gūstu baudu no dažādām atklāsmēm, kurām palīdz rasties manas domubiedres - iesakot izlasīt kādu grāmatu, izmēģināt jaunu recepti, tikt galā ar kādu konfliktu saskarsmē ar cilvēkiem vai pašai ar savām emocijām. Man patīk, ka mūsos sāk atkal raisīties Sieviete šī vārda visplašākajā nozīmē!!!

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 09.07.2010 16:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2010 16:45:43 - Rakstīja :
nu jau ari es varu teikt,ka  atgūstu slaidumu.lēnām ...ļoti ,ļoti lēnām svars pieauga.protams,ka pie vainas tikai mana nolaidība.cik daudz iemeslus atradu,lai kaut ko nenosvērtu....lai apēstu treknu....atkal kopš ievēroju fd,ir ļoti forši no rītiem uz svariem redzēt,ka ir mīnusi.tas tievēšanas procesā ir pats jaukākais.un vēl ēdienreizes ēst veselīgi pēc fd.tad diena vispār lieliski pavadīta!un nenāk ne prātā pukstēt,ka malka jāskalda,zāle jāpļauj vai ūdens no akas jāstiepj,jo zinu ka tas viss manam ķermenim tikai nāk par labu.tāda forša izvingrošanās!šodien vispār jūtos kā taurenītis,tik lekt un dejot vien gribas

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 09.07.2010 18:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2010 18:15:55 - Rakstīja :
Man patik, ja pamana un noverte. Ja saka, ka nu esmu palikusi dzivespriecigaka.
Man patik tas, ka veikala esmu pilnigi vienaldziga pret cepumiem, konfektem un tadam lietam, bet varu loti ilgi pavadit darzenu nodala.
Man patik minusi uz svariem. Plusi dzen izmisuma. Man skiet, ka es esmu atkariga no minusiem... Nezinu ka bus, kad izdomasu stabilizeties.
Protams, patik, ka varu veikala nopirkt to, kas patik, nevis tikai to, kas der.

Kad uzsaku tievet, driz pec tam atguvu pasapzinu un pie pirmajiem nokususajiem kilogramiem ieguvu ari savu Lielisko. :)
Nezinu vai to tik viennozimigi varu saistit, bet, manuprat, lielakais ieguvums ir tas, ka ieguvu savu milestibu. :)

Es varu noskriet 5km bez apstasanas, kas agrak likas neiespejamā misija. Es varu pieliekties, noliekties, saliekties un visu ko citu, kur man veders agrak trauceja. :)

Esmu laimiga.
un ta varetu turpinat vel un vel un vel. :)

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 09.07.2010 19:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2010 19:50:39 - Rakstīja :

Manu straujo svara kapumu 9 menesu garumaa ari daleji izraisija nolaidiba. Jo visi tak teica-tev jaed pa diviem un  kapec tev vel tik mazs veders u.t.t. Luk,nu  nevar klausit un iespaidoties  tikai no apkartejiem!!! Ari strauja smekesanas atmesana rosinaaja vilka  apetiti...Bet tas viss jau ir pagatnee.

Protams, arii  mani bezgala priecee ieraudzit uz svariem mazaaku ciparu. Tas  dod vienu no vislielakajiem stimuliem tieveet un apzinaaties, ka eju pareizo celu.Lielu prieku dara ari tas, ka nu jau driz deres ari vecie apgerbi.Ar sausmaam skatos uz seviim fotografijaas, kas uznemtas pirms tievesanas. Patiesibaa jau es izvairijos no kameras, ta kaa nav nemaz tik daudz bilzu no si perioda.Svarigi ari, ka jo vieglaka klustu, jo labak un "vieglaka"  jutos, atgriezas pasapzina . Prieku sagadaa  ari arvien jaunu recepsu meklesana,to izmantosana, variesana.  Pasapzinu pacel, kad ilgak nesatiktas pazinas saka- kaa tu esi notieveejusi, kaa tas tev izdevaas,kaadu dietu tu ieveero?? Virs sakuma neticeja, ka es kersos pie lietas un saksu tieveet. Man ir loti svarigs ari vina novertejums, tapat kaa ari meitas novertejums.Bez darzeniem nevaru iedomaties savu edienkarti. Pirmais, ko daru veikalaa- ielieku ratos darzenus, tad seko parejais. Ari no saldumiem esmu praktiski atradusi. Tos lietoju loooti reti, bet tad pus tafelite aiziet uzreizi;(( Man ir ari klade, kuraa atzimeju katras dienas svaru un apestaas vienibas. Man patik to parskirstit un redzet, kaa ir samazinaajusies nomestie kg no pirmaas tievesanas dienas. Man patik ari ik pa laikam pierakstit vertigakas atzinas, gardakaas receptes  un visu, kas saistits ar tievesanu. Sis tievesanas process nav nemaz tik briesmigs kaa sakumaa likas.Ari FD onlains man sagadaa prieku darboties-seit ,praktiski, 24 st diennakti  gut pieredzi, lugt padomu, apmainities viedoklos ar domubiedriem,piedalities nodarbibas u.t.t.  Paldies FD, paldies visaam jaukajaam onlain meiteneem! Saubos, vai bez Jusu atbalsta butu tikusi tur, kur esmu tagad! Un visbeidzot,esmu guvusi atzinu, ka tievesana- tas ir liels, smags un neatlaidigs darbs ar sevi!!!!


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 09.07.2010 21:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2010 21:12:11 - Rakstīja :
Meitenes, tik iedvesmojoši ir Jūsu stāsti! Paldies, ka padalāties ar tiem!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 15.07.2010 09:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2010 09:32:45 - Rakstīja :
Es baudu to, ka apkārtējie cilvēki, kuri kaut ko nojauš, ka man ir lielie gaidīšanas prieki, nevar saprast - ir vai nav viņiem taisnība, jo vēderiņš gan ir tāds bumbulīgs, bet tikpat labi tas var liecināt par netrenētu vēderpresīti, bet pati esmu tievāka nekā ziemā palikusi...

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 15.07.2010 11:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2010 11:57:18 - mumins1980 Rakstīja :
Es baudu to, ka apkārtējie cilvēki, kuri kaut ko nojauš, ka man ir lielie gaidīšanas prieki, nevar saprast - ir vai nav viņiem taisnība, jo vēderiņš gan ir tāds bumbulīgs, bet tikpat labi tas var liec ...

A ja viņi tiešī jautā  , tu neko neatbildi!?Vai viņi neuzdrošinās jautāt jo baidās aizvainot!!:)?


joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 15.07.2010 12:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2010 12:02:03 - Rakstīja :

Par ko es vakardien sapriecājos- agrāk man tik shausmiigi nepatika iet garaam puishu bariem jo ejot garām isskaneeja ne tie paši labākie komantari! Bet vakardien biju devusies uz aptieku un nācās paiet garām nu manu gadu puishu beram!!mmmmm...kādi komentāri izskaneja....paejot garām smaids uzreiz aiz ausīm aizkabinājās!!!!

tad vel vakara aizbraucu pie meitas krusmāmiijnas un vina mani ieraugot: "ak, Dievs tu jau kā skals izskaties" neesmu jau vēl kā skals bet tik un ta to dzirot bija ļoti patīkami!!!

TIEVēT IR FORŠI BET BŪT TIEVAI VĒL FORŠĀK!!!


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 15.07.2010 14:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2010 14:31:44 - joliite Rakstīja :
A ja viņi tiešī jautā  , tu neko neatbildi!?Vai viņi neuzdrošinās jautāt jo baidās aizvainot!!:)?
Nejautā jau. Tie tādi padomju laika cilvēki, bet dažiem ir teikts un dažiem nav!!! Protams, ka nav ko slēpt, es tik par to sajūtu, ka jūtos tieva pat tad, ja aug vēderiņš!!!

Danucis (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 10:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 10:23:21 - Rakstīja :
Sveikas meitenes ! es sezu uz SV no 15.aprila. pa so laiku nomesti 8 kg. un tagad jau 3 ar pus nedelas nekadi netieku gala ar 9 kg. programmu neparkapju , bet svars vairs negrib kristies. man bija 81 kg, tagad 73 kg. pec cik ilga laika svars atkal sak kusteties no vietas ?

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 11:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 11:13:39 - Danucis Rakstīja :
Sveikas meitenes ! es sezu uz SV no 15.aprila. pa so laiku nomesti 8 kg. un tagad jau 3 ar pus nedelas nekadi netieku gala ar 9 kg. programmu neparkapju , bet svars vairs negrib kristies. man bija 81 ...
Sveika!!!

Esmu novērojusi,ka man svars apstājās tad kad es "uzsēžos" uz vienveidīga dzīvesveida.Ja esmu atradusi kaut ko garšīgu,tad man patīk pieturēties pie jaunā ēdiena uz ilgķu laiku.Atceros kā senāk cepu vistu šķiņķīšus bez ādas ar kartupelīšiem mikrenē bez taukiem.Nu garšoja jau fantastiski,programmu nepārkāpu,bet svars uz priekšu kā ni un ni Vienveidīgs ēdiens iespaido svara kritumu.

Kā otru lietu es aizdomātos par kustībām.Varbūt organismam vajag kaut ko "piespēlēt" no tām.Ja vien netiek jau sportots.Es jūtu,ka man arī vajadzēs sākt kaut ko aktīvāku bez ikdienas peldēm.

Tas ir no manas personīgās pieredzes ar ko es esmu saskārusies. Vissvarīgākais šajā situācijā ir "neuzkāpt uz šķivja malas" tā es saucu novirzīšanos no programmas.Gan arī citas meitenes dos padomus.Lai veicas atrast pareizo iemeslu un izdodas sagaidīt svara kritumu

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 11:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 11:17:43 - mumins1980 Rakstīja :
Es baudu to, ka apkārtējie cilvēki, kuri kaut ko nojauš, ka man ir lielie gaidīšanas prieki, nevar saprast - ir vai nav viņiem taisnība, jo vēderiņš gan ir tāds bumbulīgs, bet tikpat labi tas var liec ...
Man atkal ļoti nepatika tā pētošā sajūta Es nekad neesmu sapratusi,kāds cilvēkiem tiek no tā labums,ja nu tomēr viņiem izdodās atšifrēt,ka sieviete ir stāvoklī.Kā mūsu mazpilsētā es redzu tikai klačošanās baudu

Danucis (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 11:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 11:22:30 - Rakstīja :

ja, ar sportu neiet nekadi . man sanak labibas porcijas pamainit , bet darzenos tik vien gurki un tomati vien ira


Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 13:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 13:03:21 - Danucis Rakstīja :
ja, ar sportu neiet nekadi . man sanak labibas porcijas pamainit , bet darzenos tik vien gurki un tomati vien ira
Danuci kāpēc Tu  neiekļauj savā ēdienkartē jaunos kāpostiņus,puķkāpostus, nu jau parādās arī jaunie burkāniņi,lapu salātus,papriku.Tīe ir tie dārzeņi,kurus es tagad lietoju.Vakar ēdu skābeņu zupiņu.Fotogalerijās vari aplūkot ar visu pagatavošanas procesu.

Vienā foruma tēmā nupat Mumins atgādināja,ka ir taču jau klāt piena-sakņu zupiņas laiks no jaunajiem dārzenīšiem.Es jau saprotu,ka vieglāk ir to salātu uzēst maximāli vienkārši sašķēlējot,bet pamēģini sevi nedaudz iepriecināt,pagatavojot no dārzeņiem kaut ko neierastāku Uztaisi dārzeņu sautējumu ar malto gaļu,tas neprasa ļoti daudz laika

Par sportu varu vien teikt to,ka mums abām jāsāk darboties

Būs ok!!!

Danucis (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 13:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 13:09:43 - Rakstīja :
mja , esmu diezgan vienveidiga salu gatavosana. it ipasi nemot vera , ka ari pietrukst izdomas ,ka vinus garsigi un atlautaja norma sagatavot.

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 15:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 15:22:07 - Danucis Rakstīja :
mja , esmu diezgan vienveidiga salu gatavosana. it ipasi nemot vera , ka ari pietrukst izdomas ,ka vinus garsigi un atlautaja norma sagatavot.
Uzrakstīšu Tev savus vakardienas fiksos salātus. Bija atlikusi dārzeņu vienība.Ņēmu Svaigus gurķus,sagriezu kopā ar karbju nūjiņām 130g un 15g Helmans vieglās majonēzes,kā arī daudz diļļu Klāt ēdu Dinellas maizīti Tā teikt,kas pie rokas,tas vēderā,bet protams veselīgi

Patreiz man top sautējums no kāpostiem un gaļas ielikšu fotogalerijās,varbūt iespaidosies un arī sev pagatavosi

Danucis (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 18:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 18:12:57 - Jolanta77 Rakstīja :
Uzrakstīšu Tev savus vakardienas fiksos salātus. Bija atlikusi dārzeņu vienība.Ņēmu Svaigus gurķus,sagriezu kopā ar karbju nūjiņām 130g un 15g Helmans vieglās majonēzes,kā arī daudz diļļu Klāt ēdu Di ...

Tadus salatus gan rit es varetu pagatavot . vienigi nav skaidrs , ja ir palikusi tikai darzenus ko apest , tad krabji tacu pieskaitas pie proteiniem un majoneze pie taukiem ,un vel maizite ??/


Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 18:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 18:20:06 - Danucis Rakstīja :
Tadus salatus gan rit es varetu pagatavot . vienigi nav skaidrs , ja ir palikusi tikai darzenus ko apest , tad krabji tacu pieskaitas pie proteiniem un majoneze pie taukiem ,un vel maizite ??/
Varbūt ne tā uzrakstīju Bija arī vienības pārējiem produktiem ļoti nopietu ēdienu uztaisīt nesanāca,bet salātiņi ar maizīti sanāca tīri jauki

Danucis (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 18:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 18:55:46 - Jolanta77 Rakstīja :
Varbūt ne tā uzrakstīju Bija arī vienības pārējiem produktiem ļoti nopietu ēdienu uztaisīt nesanāca,bet salātiņi ar maizīti sanāca tīri jauki

 skaidrs ! a kadu saldejumu jus edat saja karstaja laika ? pati esmu iesakusi tio zilaja papiriti !


Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 22:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 22:10:43 - Danucis Rakstīja :
 skaidrs ! a kadu saldejumu jus edat saja karstaja laika ? pati esmu iesakusi tio zilaja papiriti !
Es parasti ēdu Vēsmu un džungļu suliņas,reizēm atļaujos arī ko treknāku,bet reti Man ir sasaldētas maltas zemens,ar tām arī var lieliski aizvietot saldējumu

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 22:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 22:33:10 - Rakstīja :
ļoti garšīgs ir Rūjienas piena saldējums, kalorijas 64.55 uz 100 ml. iepakojumā ir 125ml, tātad arī tikpat vienību, 1,25 viens saldējums, tikai laikam reti kur viņu var nopirkt, viņam ir ļoti skaists iepakojums ar baltām margrietiņām virsū un garšo kā plombīrs. Es ēdu ar svaigām ogām, ņamm, ņamm.
http://i25.tinypic.com/142s0z.jpg

Danucis (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 23:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 23:13:41 - Rakstīja :

wow tio ir 92 kkal . Tagad atbalstisu rujienas biznesu  . es vienmer esmu sakusi tievet septembri un parasti uz ziemu noraujos , bet tagad atkalju ,ka vasara pat diezgan viegli notureties , jo gribas vilkt apspiletus topinus  rit jaturpina cinities ar manu 9 kg , galu gala atkapsanas nav!


Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 17.07.2010 23:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2010 23:38:44 - Rakstīja :
Danuci, veel pameegjini vairaak dzert uudeni, tas arii paliidz, cvismaz pie sevis to emu noveerojusi un arii forumaa lasiiju, ka kaadai meitenei svarss izkusteejaas koliidz vinja saaka dzert vairaak par noteiktajaam 8 glaazeem dienaa! Lai veicas.

Danucis (on-line)
Publicēts: 18.07.2010 08:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/07/2010 08:23:39 - Rakstīja :
Ar udeni man toc problemu nav un dzeru loti daudz . it ipasi saja karstaja laika. par udeni es jau sen zinaju,ka jadzer daudz . es zinu ,ka ir posms ,kad svars apstajas , un pec tam atkal sak iet, tikai cik ilgi staves.

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 18.07.2010 10:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/07/2010 10:20:07 - Danucis Rakstīja :
 skaidrs ! a kadu saldejumu jus edat saja karstaja laika ? pati esmu iesakusi tio zilaja papiriti !
Man ārkārtīgi garšo šāds pašas gatavots saldējums: saldēts banāns (tos iepriekš jau sametu saldētavā, lai vienmēr ir pa rokai) un jebkuras vasaras ogas. Iemetu blenderī, kuļu, kamēr banāns izšķīdis. Kas var būt vienkāršāk, bet ciiiiiiik garšīgi!

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 18.07.2010 19:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/07/2010 19:38:07 - Aneteka Rakstīja :
Man ārkārtīgi garšo šāds pašas gatavots saldējums: saldēts banāns (tos iepriekš jau sametu saldētavā, lai vienmēr ir pa rokai) un jebkuras vasaras ogas. Iemetu blenderī, kuļu, kamēr banāns izšķīdis. K ...
Noteikti ir gardi,tā pat kā saldētas sablendētas zemenes Es tā iedomājos,ja gribas kaut ko krēmīgāku uz saldējuma pusi,noteikti var biku pielikt 10% krējumu

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 18.07.2010 20:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/07/2010 20:10:36 - Jolanta77 Rakstīja :
Noteikti ir gardi,tā pat kā saldētas sablendētas zemenes Es tā iedomājos,ja gribas kaut ko krēmīgāku uz saldējuma pusi,noteikti var biku pielikt 10% krējumu
Šis "saldējums" jau tāpat sanāk krēmīgs un biezs. To krēmīgumu dod banāns. Saldētas zemenes man arī garšo, bet vienas pašas tās ir ūdeņainākas.

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 18.07.2010 20:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/07/2010 20:28:46 - Rakstīja :
Esmu ievērojusi, ka mums ir tendencīte jebkuru diskusiju tēmu gala beigās pārvērst par sarunām gar un ap ēdienu
Par Unas iesākto tēmu   Kā jau kaut kur minēju, man brīžiem ir gandrīz vai žēl slaido, kuri nekad nevarēs izbaudīt tievēšanas prieku Man tievēšanas procesā visvairāk patika:
1. Redzēt mīnusus uz svariem
2. Eksperimentēt un pārveidot receptes, meklējot un atklājot jaunas garšas
3. Vērot spogulī kā tauku mētelītis pamazām kūst un atklāj skatam stingrus muskuļus
4. Pamazām nomainīt garderobi
5. Uzklausīt apkārtējo cilvēku komplimentus un izjust apbrīnu
6. Izjust, kā, sakārtojot savu ķermeni, sakārtojās arī galva



Meks (on-line)
Publicēts: 25.07.2010 20:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/07/2010 20:56:05 - Aija Rakstīja :
ļoti garšīgs ir Rūjienas piena saldējums, kalorijas 64.55 uz 100 ml. iepakojumā ir 125ml, tātad arī tikpat vienību, 1,25 viens saldējums, tikai laikam reti kur viņu var nopirkt, viņam ir ļoti skaists ...
Kur Tu pirki šo saldējumu?

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 26.07.2010 13:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 13:49:19 - Rakstīja :
Es esmu no Valmieras, bet, arī pie mums ne visos veikalos viņš ir, runāju ar aģenti, viņa teica, ka veikali nepieprasot, lielveikalu tīklos viņu nopirkt nevarot. Tagad sazvanīju un noskaidroju, ka var nopirkt:
 Rīgā, Marijas ielā 2 veikalā "Bravo",
t/n "Kurši" Jūrmalā,
 tad vēl ņem Aibes veikali
 Baltstar (Saulkrastos, Salacgrīvā, Jūrmalā) veikali,
 Cēsīs Uzvaras bulvārī 4, SIA "SEOR" veikalā,
 Antara tīklos (bet, tie ir pārsvarā Daugavpilī, Rēzeknē, Viļānos).

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 26.07.2010 13:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 13:52:00 - Rakstīja :
Lai jums veicās atrast, viņš tiešām ir ļoti garšīgs, garša kā plombīram, nevis piena saldējumam, vakar ēdu ar svaigām avenēm. Tagad esmu panākusi, ka pie manas mājas arī veikalā ir atvests.

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 26.07.2010 14:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 14:18:02 - Rakstīja :
Varu pastāstīt savu prieciņu par patīkamu tievēšanu. :)
Biju iestagnējusi uz 80 ar komatu, tāpat biju mazliet iestagnējusi uz tomātiem un gurķiem, jo tikko jau atkal pārvācos un atkal nav virtuves svariņu... tomātiem un gurķiem vismaz uz aci var pateikt. :)
Bet tā kā vakar mani svari beidzot parādīja maģiskos 79 ar komatu, tad vakar vēlu naktī ņēmu cauri foruma receptes un skatījos ko varētu šodien pagatavot. Būs ne tikai mani, nu jau iecienītie, cukini placenisi, bet arī kartupelu-burkanu-senu sacepums. :)
un ir izdomāts arī ko tādu foršu ēst rīt!
vismaz uz divām dienām nekādu tomātu un gurķu! :)

Meks (on-line)
Publicēts: 26.07.2010 15:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 15:11:51 - Aija Rakstīja :
Es esmu no Valmieras, bet, arī pie mums ne visos veikalos viņš ir, runāju ar aģenti, viņa teica, ka veikali nepieprasot, lielveikalu tīklos viņu nopirkt nevarot. Tagad sazvanīju un noskaidroju, ka var ...
Paldies liels!  Es jau Rimi visas saldējuma kastes esmu izrevidējusi un Maximā arī!

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 26.07.2010 15:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 15:15:11 - ilze_ Rakstīja :
Varu pastāstīt savu prieciņu par patīkamu tievēšanu. :)Biju iestagnējusi uz 80 ar komatu, tāpat biju mazliet iestagnējusi uz tomātiem un gurķiem, jo tikko jau atkal pārvācos un atkal nav virtuves svar ...
Ilzīt,es ar šodien ēdu agro kāpostiņu,jo arī tiešām jau pāris nedēļas svaigajos gurķi un tomāti vien.Tā arī ir,ja mēs sniedzam ko jaunu veselīgu,organisms parādā nepaliek ar labiem rezultātiem To sacepuma receptīti gaidīšu

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 26.07.2010 15:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 15:19:46 - Rakstīja :
Rimi un Maximā nav, paskaties šajā internetā adresē, kāds viņš izskatās( http://i25.tinypic.com/142s0z.jpg)

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 26.07.2010 17:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 17:07:36 - Jolanta77 Rakstīja :
Ilzīt,es ar šodien ēdu agro kāpostiņu,jo arī tiešām jau pāris nedēļas svaigajos gurķi un tomāti vien.Tā arī ir,ja mēs sniedzam ko jaunu veselīgu,organisms parādā nepaliek ar labiem rezultātiem To sac ...
Es iedvesmojos no foruma receptem, kur meitenes runāja par kartupeļu pankūkām.
Tātad.
Mīklai -->
 300g kartupeļi,
100g burkāni,
1 ola
Sarīvē, sajauc ar olu. (Var likt miltus, bet es vienkārši nospiedu sulu un neliku miltus).

Pildījumam -->
Uz pannas sasautē 200g sēnes, sīpolu, 50g šķiņķīti.

Es liku uz mazas pannas folliju, uz tā vienu kārtu ar mīklu, tad šenes, tad atlikušo mīklu.

Pagaidām vēl ir krāsnī, bet smaržo fantastiski!!
Un porcija ir pamatīga, kopā sanāk tikai 6 vienības, bet man sanāks vismaz divām ēdienreizēm tur.


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 26.07.2010 17:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 17:33:54 - Rakstīja :
Ai, cik garšīgi sanāca!! !! 

Cik forši - man beidzot sanāk arī eksperimentēšana virtuvē! :) :)


page: [1]   2   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās