Nevar aizdzīt mušu, dusmojoties uz to. /Āfrikāņu teiciens/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Sarosaties!Atsaucaties!


DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 31.01.2016 18:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/01/2016 18:33:10 - Rakstīja :
Sveikas,meitenes!Man gribas atrast līdzdalībnieci,lai kopīgi tievēt...Varbūt ir kāda no Rēzeknes?Gribētos,lai tu būtu tā kura tikko sākusi tievēt,jo neesmu nometusi ne vienu kg Man ieteica,ka divatā vai vairākām kopā ir interesantāk un viena otru motivē,stimulē.Man klātienes nodarbību nav tāpēc meklēju biedrus te,kurus varētu satikt katru dienu.Gaidīšu!Ceru.

marina z (on-line)
Publicēts: 03.02.2016 10:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2016 10:39:58 - Rakstīja :

Sveikiņi! Ja jau vēlies kontaktēties šajā lapā, tad, man šķiet, nav obligāti jābūt no Rēzknes.  Esmu no Rīgas, bet mani centieni droši vien līdzīgi kā Tev, cenšos nomest liekos kg, kas gadu gaitā sakrājušies uz manas jaukās miesas un neatlaiž mani.  Man gan no janvāra sākuma izdevies nomest 6 kg, bet tas iet diezgan grūti.

Es labprāt reizēm varētu ar Tevi pačatot šeit, bet diemžēl, ne katru dienu. Uz tikšanos!


DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 04.02.2016 08:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2016 08:19:26 - Rakstīja :
Sveika!Prieks redzēt,ka kāds ir atsaucies!Tu gan esi malacis,ja par mēnesi mīnuss 6!Tas taču ir ļoti labi!Es tā pa īstam esmu šo lietu sākusi pirms 6 dienām,rīt svēršos Man jānomet 15kg Un cik tev?Tu apmeklē klātienes nodarbības?Tu vingro?

Kaira
					Poste: 127
Kaira (on-line)
Publicēts: 04.02.2016 10:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2016 10:10:00 - Rakstīja :
Sveika Dachuk! Vai esi on-line nopirkusi? Tad es arī labprāt pačatotu, bet gribās "slēgtajā teritorijā". 

marina z (on-line)
Publicēts: 04.02.2016 10:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2016 10:35:59 - Rakstīja :

Sveiki! Es labprāt nomestu 20 kg, un varbūt vēl kādus 5 kg. Klātienes nodarbībām man nesanāk laika, tāpēc onlin darbojos. Ar vingrošanu ir bēdīgi, arī laika deficīts. Cenšos sestdien, svētdien mazliet vairāk izkustēties. Kamēr bija sniegs ar bērnu gājām uz kalniņu ar ragavām - augšā - lejā, ad vēl baseins vai vienkārši pastaigas. Darba dienās kustības ofisā īpaši pirkstiņu kustības pa datora klaviatūru

Es domāju, ka satraukumam nav pamata. Es FD pievienojos ik pa laikam. Ja tiešām ievēro šos pamatprincipus, svars krītas, pamazām, bet krītas. Un nav bada sajūtas. Vari ēst visu, bet skaiti tikai punktiņus.  Jauku dienu Tev!!!


Dace1968 (on-line)
Publicēts: 08.02.2016 17:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2016 17:34:55 - Rakstīja :
Sveika,DACHUKS,laikam buusi mana varda maasa..,Es labprat ar Tevi te paklacotos pa vakariem..esmu taa teikt ar pieredzi,,vairakas reizes esmu nometusi svaru ,no sakuma-Svara verotajos,Tad Figuras draugi,,un kad viss ir ok,lenam saaku naskoties,,un svars nemanot naak klaat,,Kaa man teica pazinjas,ka es visu dzivi dzivoshu ar sho programmu,,neesmu on-line,,braukaju uz nodarbibaam,tagad gribu atkal atsaakt,tik nezinu pie kuras no grupam versties,esmu no Rigas,mums te iespeju daudz,,,Starpcitu-Kaa svars peec varda dienas svinibaam?

DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 08.02.2016 18:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2016 18:15:05 - Rakstīja :

Sveika,Dace1968!

Šoreiz svētki bija ar dārzeņu motīvuCentos!Ar vienu glāzīti šampi pamielojos...Kā tev?Es sveros reizi nedēļā,pa sestdienām.Pa pagājušo nedēļu nometu 300g.Es nevingroju,pagaidām nevaru sevi piespiest.Žēloju sevi.Zinu,tas ir slikti,bet smadzenes domā savādāk.Kāpēc negribi mēģināt on-line tievēt?


Dace1968 (on-line)
Publicēts: 08.02.2016 20:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2016 20:26:22 - Rakstīja :
Man kaa pa kalniem-augsha,lejaa,katru riitu sveros,,
Ar vingrosanu-atzistos,esmu slinka,apnjemos 1 nedelju,bet atri mana apnjemshanaas kaut kur pazuud.Zinu no pieredzes,kad redzi,ka svars paliek mazaaks,pati nevaru vairs noseedeet mierigi,gribas kusteeties,,taapeec pagaidiishu,kad mazliet pamodinashu savu organismu,,
Par online-lieta taada,ka es daudz no taa visa zinu,visas broshuras man arii ir uz rokas,,savaa laikaa pat bija piedaavaajums veidot grupu,,kad biju nometusi lielu daudzumu no saviem labumiem,,tapec izvelos apmekleet klatienee,man patiik pasedeet,parunaat,nu taa atmosfeera,,un galvenais izrauties no majam,,man ir ljoti svariga kontrole,,,taapeec svarigi katru nedelju aizbraukt,nosverties,,visu parejo lielumaa apmeram zinu,,
Bet Tu esi malacis,300gr,tas ir svars,ko met leenaam,bet tas ir noturiigs,,ideaali jau 500gr,bet arii tas ir daudz,iedomaajies mazliet vairaak par sviesta pacinju,,,feini,,velaak ,kad svars kritiis leeni,priecaasies ar par 200gr,,malacis,

Dace1968 (on-line)
Publicēts: 08.02.2016 20:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2016 20:26:23 - Rakstīja :
Man kaa pa kalniem-augsha,lejaa,katru riitu sveros,,
Ar vingrosanu-atzistos,esmu slinka,apnjemos 1 nedelju,bet atri mana apnjemshanaas kaut kur pazuud.Zinu no pieredzes,kad redzi,ka svars paliek mazaaks,pati nevaru vairs noseedeet mierigi,gribas kusteeties,,taapeec pagaidiishu,kad mazliet pamodinashu savu organismu,,
Par online-lieta taada,ka es daudz no taa visa zinu,visas broshuras man arii ir uz rokas,,savaa laikaa pat bija piedaavaajums veidot grupu,,kad biju nometusi lielu daudzumu no saviem labumiem,,tapec izvelos apmekleet klatienee,man patiik pasedeet,parunaat,nu taa atmosfeera,,un galvenais izrauties no majam,,man ir ljoti svariga kontrole,,,taapeec svarigi katru nedelju aizbraukt,nosverties,,visu parejo lielumaa apmeram zinu,,
Bet Tu esi malacis,300gr,tas ir svars,ko met leenaam,bet tas ir noturiigs,,ideaali jau 500gr,bet arii tas ir daudz,iedomaajies mazliet vairaak par sviesta pacinju,,,feini,,velaak ,kad svars kritiis leeni,priecaasies ar par 200gr,,malacis,

DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 09.02.2016 09:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2016 09:56:02 - Rakstīja :
Paldies,Dace1968 par uzmundrinājuma vārdiem!Neiedomājos,ka var zaudēto salīdzināt ar reāli taustāmo,kā šoreiz,sviesta paciņa!Forši!Mazs dzinulis radās pēc taviem vārdiemEs jau arī labprāt ietu uz klātienes nodarbībām,bet pie mums nav.Man vajag runāt...Pastāsti,ko tu ēd brokastīs?

Dace1968 (on-line)
Publicēts: 09.02.2016 14:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2016 14:59:35 - Rakstīja :
Galvenais sāc ar glāzi ūdens,,tas palīdzēs Tavam organismam pamosties,,Es izverteju ēdienreizes,,,šodien zinot,ka esmu ieplānojusi 2st,garu pastaigu,līdz arto atļāvos tā kārtīgāk paēst;
2šķ,graudu maizīte,70gr,siļķe mazsālīta,1olatomats,gurķis,,,,pusdienās man būs biešu zupa/gaļas vietā liku vistas fileju/,,vakariņās daaarzeņi +1gb lasis sutināts pannā ar vāku,,lai nav jāliek eļļaielēju mazliet ūdeni,pa dienu vēl uztaisīšu paniņas sablenderēsu ar kivi,apelsīns,,,pa starpai daudz dzert.
Vakarā izskatu savu ēdienkarti ,lai zinātu,ka esmu obligāti izlietojusi pienu un taukus,,,,ja par maz tauku,uzēdu olīvas/man garšo/,,un piena variantam jau ir daudz versiju,,
Iesaku vskarā neest neko sāļu,jo es piemēram no rita sveros priekš sevis,un tad svars nekriit,jo sālais visu aizsprosto,,
Turies,,pieradīsi,,un vēl man palidz ,ka visu pierakstu,,paņēmu kladi,,tās vienibas zinu ,,paraleeli veel apreekinu kalorijas,,un pieraksti paliddz,,ja nepierakstu,tad pa mazuminjam vien viss nonaak puncii..
Lai veicas,,

Dace1968 (on-line)
Publicēts: 09.02.2016 15:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2016 15:01:55 - Rakstīja :
P,s vēl iesaku biežāk palasīt veiksmes stāstus,tas nekas,ka tie atkartojas,,izlasot man tieshaam negribas ko lieku bāzt mutē;)))00


DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 09.02.2016 17:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2016 17:41:24 - Rakstīja :
Paldies!Tu malacīte,zini,ko dari.Man jāmācās.Patika tava ideja par paniņu koktēli.Obligāti pamēģināšu.Klau,kā tu domā,kefīru var dzert?

DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 09.02.2016 17:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2016 17:43:28 - Kaira Rakstīja :
Sveika Dachuk! Vai esi on-line nopirkusi? Tad es arī labprāt pačatotu, bet gribās "slēgtajā teritorijā". 

Sveika!Kur ir tā "slēgtā teritorija"?


Dace1968 (on-line)
Publicēts: 09.02.2016 20:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2016 20:58:26 - DACHUKS-R Rakstīja :
Paldies!Tu malacīte,zini,ko dari.Man jāmācās.Patika tava ideja par paniņu koktēli.Obligāti pamēģināšu.Klau,kā tu domā,kefīru var dzert?
Protams ,ka kefiru vari lietot,tapat arii pienu,bet njem veraa,piemeram sajaucot pienu ar banaanu/varen garshiigs kokchiks/,,tas jau ir kalorijam bagaats,,banaans jau pats par sevi,,
Tad es skatos tos produktus,kam mazak kalorijas,liesaaki,piemeeram paninjas 0,5%,kivi,pus bumbieris,abols,nu tie augli kas pie rokas,,
Kefiru iesaku dzert vai nu 0,5%,,vai pariet uz paninjaam,,,Lai labi garsho;)

DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 12.02.2016 16:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/02/2016 16:57:30 - Rakstīja :

Čau,Dace1968!

Kā klājas?Beidzot darba nedēļa garām.Pēdējās dienas bija sasprinktas.Paldies par ieteikumiemt!Man ļoti garšo koktēlīši,ņamīgiKo tu vēl garšīgu gatavo?


santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 13.02.2016 09:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/02/2016 09:16:34 - Rakstīja :
Kokteiliishi ir garshiigi.. bet mani personiigi labaak piepilda auglji kaa auglji.. ;) Zheel vieniibas teereet kokteiljos. :) 

Dace1968 (on-line)
Publicēts: 18.02.2016 11:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/02/2016 11:35:00 - DACHUKS-R Rakstīja :
Čau,Dace1968!Kā klājas?Beidzot darba nedēļa garām.Pēdējās dienas bija sasprinktas.Paldies par ieteikumiemt!Man ļoti garšo koktēlīši,ņamīgiKo tu vēl garšīgu gatavo?
Sveika,,cik noprotu,esmu daudz vecaka par Tevi,tachu tas nemaina lietas butiibu,visas gribam buut skaistas,,taa kaa dzivoju pa majaam,man patiik paskatities pa LNT 14,20,,katru darba dienu iet feins raidijums-ED UN TIEVEE,,tas prieksh mums,,vakar bija kolosala recepte,to ar pagatavoju sev pusdienaam,,,
Sauteetas maltaas galjas frikadeles ar cukiini,super,,labakais bija tas,ka uzzinaaju,ja nav sauteshanas katls,ielej pannaa udeni,uzvaari,udenii ieliec cepamo papiru/par ko nobrinijos/uz papira uzliec frikadelites,vaks virsuu,sutinaas 10min,,un frikadeles gatavas,bez taukiem,tvaicetas,supper,
Par cukini vai kabaci-ar mizojamo nazi sagriez smalkaas stremelees,arii panna ar mazu udens daudzumu ,zem vaaka ,pasutini 5min,un gatavs,,izskataas kaa makaroni,,garshinjai parbeeru mazliet rivetu sieru,,,
Iesaku smelties idejas no shi raidijuma..
jauku Tev dienu un izdoshanos ;)))

DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 21.02.2016 11:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2016 11:17:05 - Rakstīja :

Sveika!

Vecums nav šķērslisPaldies par idejām!Esmu mazliet sašutusi...vakar uzskāpu uz svariem un -200g.Un pie sevis domāju:sportoju 4reizes nedēļā (tā kārtīgi),rīta vingrošana,bez kārumiem un bez kviešu miltiem un tikai 2000g,bet tad, kad ne sportoju -400g.Ko es ne tā daru,jo sportojot jāzaudē vairāk!?Varbūt rudzu maize?!Jo to ēdu brokastīs un šonedēļ sanāca pusdienās 3reizes ēst rudzu maizi!?Vai prosas putra vakarā?!Vai blanšētie riekstiņi vakarā?!Vakarā,tas ir līdz plkst.19.00.Nesaprotu!!!Vakar vakarā gribējās jau rīt cepumus!Knapi noturējos...jo cerēju,ka vingrojot zaudēšu 1kg,bet...Atcerējos,vēl vienu vakaru ēdu ābolus un 2banānus.Var būt tas pie vainas?!Iesakiet,lūdzu!Ko es daru ne tā?


Lene
					Poste: 260
Lene (on-line)
Publicēts: 21.02.2016 23:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2016 23:06:25 - Rakstīja :
Sveika Dachuk, lasot materiālus figūras draugu mājas lapā, sapratu, ka sportojot vajag novērtēt to slodzi, ja viņa ir palielu tad arī nav labi, vajag vidēju slodzi, tā es vismaz sapratu. Kāpēc nepiedalies vebināros? Var uzprasīt vadītājām visus jautājumus, arī ja Tev neskaidrība kādā jomā, jautā pie atskaites vai tieši prasi vadītajai. Turamies un nenoraujamies. Lai Tev izdodās. 

DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 22.02.2016 10:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2016 10:17:44 - Rakstīja :

Paldies,Lene!Es nezināju,ka pie atskaites var uzdot jautājujumus.

Vakar mazliet norāvos...cepumus vakarā uzēdu...nenoturējos.


santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 22.02.2016 14:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2016 14:33:24 - DACHUKS-R Rakstīja :
Sveika!Vecums nav šķērslisPaldies par idejām!Esmu mazliet sašutusi...vakar uzskāpu uz svariem un -200g.Un pie sevis domāju:sportoju 4reizes nedēļā (tā kārtīgi),rīta vingrošana,bez kārumiem un bez kvie ...
Dachuk-R- eest tu praktiski var JEBKO, ja vien iekljaujies vieniibaas... 
Un sportoshana- vislabaak ir viegla ilgstosha slodze (kaa aktiivas pastaigas, ritenjbraukshana utt) zaudeejot svaru.


DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 24.02.2016 11:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2016 11:05:41 - Rakstīja :

Es jau ēdu iekļaujoties vienībās,dažreiz pat mazāk izlietoju.


santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 24.02.2016 17:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2016 17:35:59 - DACHUKS-R Rakstīja :
Es jau ēdu iekļaujoties vienībās,dažreiz pat mazāk izlietoju.
Vai dzer pietiekami daudz uudens? :) 
Ja tieshaam seko programmai, nu tad reuzltaatiem jaabuut... 
Varbuut MR tuvojaas? Man taas vienmeer nostopeejushas rezultaatus. 
Vai sver visu uz elektriskajiem svarinjiem un pieraksti visu?
Ja nav rezultaatu, tad kautkur ir jaabuut kljuudinjai, es domaaju. :) 
Un noteikti jaaizmanto VISAS vieniibas dienas garumaa. 

DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 24.02.2016 20:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2016 20:47:09 - Rakstīja :

Sākšu pierakstīt,ko ēdu.


santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 25.02.2016 07:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2016 07:39:56 - DACHUKS-R Rakstīja :
Sākšu pierakstīt,ko ēdu.
Dari taa! Tad redzeesi kljuudas! Un, ja tu neredzeesi, tad citi varees paliidzeet redzot konkreetu sarakstu. 

Dace1968 (on-line)
Publicēts: 29.02.2016 10:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2016 10:58:24 - DACHUKS-R Rakstīja :
Sveika!Vecums nav šķērslisPaldies par idejām!Esmu mazliet sašutusi...vakar uzskāpu uz svariem un -200g.Un pie sevis domāju:sportoju 4reizes nedēļā (tā kārtīgi),rīta vingrošana,bez kārumiem un bez kvie ...
Sveika,,galvenais nepardzivo,ne katru nedēļu varēsi redzet uz svariem vēlamo svaru,,bet bieži ir tā,ka ja vienā nedeļā ir -200gr,,tad otrā nedēļā ir dubulti-400gr,varbūt vakaraa ieedi kosāļu,kas aiztur ūdeni,,,neiesaku vakarā aizrauties ar putrām,,,vakars ir paredzēts kam vieglam-dārzenim,,zivtiņai/sutinātai/,vārītai vistai,utt,,domāju,ka rieksti vakarā ari ir nepareizi,,rieksti ir tauku vieniba,,var atlauties mazu saujinu,,un no taa nevar paeest,tik kāuzkodas,
Turies,Tev vēl viss process priekšā,,un lai izdodas nenorauties ar cepuminiem,,kaa saka-mirklis uz mēles,cm ap gurniem,,


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās