Sliņķis nav slinks izdomāt četrdesmit atrunas un iemeslus savai bezdarbībai. /Kirgīzu sakāmvārds/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Ēšana ārpus mājām


regiinaa (on-line)
Publicēts: 05.11.2015 17:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/11/2015 17:34:09 - Rakstīja :
Vai šeit ir kāda, kurai izdevies ievērot FD principus ēdot darba dienās ārpus mājām?
Šobrīd ir tāda situācija, ka nesanāk uz darbu ņemt līdzi ēdienu. Teorētiski redzu, ka ir aprēķinātas vienības arī ēdienam ārpus mājas, bet vai to nav grūti  aprēķināt? Vai šeit starp tām kas notievējušas ir arī kāda, kura ēdusi ārpus mājām regulāri? Manā gadījumā tā ir viena ēdienreize darba dienās.

koncha (on-line)
Publicēts: 05.11.2015 21:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/11/2015 21:37:01 - Rakstīja :
Ēdot ārpus mājas cenšos ievērot pirmkārt to, ka ēdu salātus (bez majonēzes vai krējuma) vai nu kopā ar labības produktiem (kartupeļi, griķi, utt.), vai nu kopā ar gaļu, zivīm. Otrkārt, nekad neņemu mērces, saldos, kaut kādus apšaubāmus it kā dārzeņu sautējumus, vispār kaut kādus sarežģītus mistrojumus. Gaļu un zivis arī ņemu pēc iespējas vienkāršākus. Piemēram, ja vistas šķiņķis, tad tam noņemu ādu, ja kotlete vai karbonāde, tad visvienkāršākā, nevis ar kaut ko pildīta vai ar "siera cepurīti" utt. Bet nu galvenais - riktīgi daudz salātus.

koncha (on-line)
Publicēts: 05.11.2015 21:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/11/2015 21:38:04 - Rakstīja :
Kartupeļi, protams, vārīti. Nevis frī vai biezenis, vai cepti utt.

koncha (on-line)
Publicēts: 05.11.2015 21:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/11/2015 21:40:46 - Rakstīja :
Un vēl - jātrenē "acs". Proti, ja Tev kafejnīcā ēdienu nesver, bet vienkāršu uzliek porciju, tad jāmācās novērtēt aptuveno apjomu.

Eny118
					Poste: 87
Eny118 (on-line)
Publicēts: 06.11.2015 09:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/11/2015 09:41:48 - Rakstīja :
Es edot arpus majas needu kotlets un tada veida izstradajumus!! man laikam visertaka lieta skiet ko vienmer var nemt ir Cezara salati!! Tur vai nu lasis veseligi pagatavots vai vistas fileja vienkarsi sacepta...merce gan kaa kuru reizi bet parasti jau taa tur nav daudz!! Ar tiem man tada sajuta ka var saskaitit vienibas daudz maz erti!! un nebus ari nekadu parsteigumu ar liela daudzuma to kas isti nav ieteicams!
Bet taa jau jaa viss apmeram uz aci sanak!! Parasti edienam arpus majas skaitu mazliet vairak ka vajadzetu!
Zupas protams jacensas izveleties bez salda krejuma...man biezi sanak ar kokosriekstu pienu...isteniba nekad nav sanacis bundzinai kokosriekstu piena izskaitit punktus tapec tas sanak tiesam aptuveni...bet ka tur isti ar to kokosriekstu pienu?? kada citam pieredze




Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās