Kurš neiet uz priekšu, tas iet atpakaļ - stāvēšana uz vietas nav iespējama. /V. Beļinskis/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

citigi sportoju bet pienemos par 10kg


cakija26
					Poste: 3
cakija26 (on-line)
Publicēts: 03.06.2015 19:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/06/2015 19:19:54 - Rakstīja :
Labdien.
lieta tada ka biju 59kg saku sportot pirms 3menesiem,braucu ar riteni,presites,peldesana,bet rezultata ir 72kg edu veseligi,cukuru vairs nelietoju,dzeru udeni 2-3litriem udeni diena,sakum bija labi bet pedeja menesi pieputos.bet rezultads ir drausmigs esmu piepusta ka balons,ko man iesakt?

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 04.06.2015 10:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/06/2015 10:56:18 - cakija26 Rakstīja :
Labdien.lieta tada ka biju 59kg saku sportot pirms 3menesiem,braucu ar riteni,presites,peldesana,bet rezultata ir 72kg edu veseligi,cukuru vairs nelietoju,dzeru udeni 2-3litriem udeni diena,sakum bija ...
Sveika, domāju, ka esi uzaudzējusi muskuļu masu un tas arī pamatā veido tavu svaru. Un iespējams arī vairāk apēd nekā pati domā, jo kad sporto vairāk un intensīvāk parasti arī gribas ēst, man piemēram, kad kārtīgi izkustos tā ir vienmēr...varētu visu ledusskapi izēst. Vai Tu ievēro FD programmu? Vai skaiti kalorijas? Vai esi nomērījusi apkārtmērus pirms un pēc? Jo svars arī ne vienmēr parāda to, kas notiek. Bet nu neesmu eksperts tikai tievētājs un fizkultūrietis( jo ar augstas intensitātes sporta aktivitātēm nenodarbojos)

cakija26
					Poste: 3
cakija26 (on-line)
Publicēts: 04.06.2015 13:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/06/2015 13:19:21 - Vanillasky Rakstīja :
Sveika, domāju, ka esi uzaudzējusi muskuļu masu un tas arī pamatā veido tavu svaru. Un iespējams arī vairāk apēd nekā pati domā, jo kad sporto vairāk un intensīvāk parasti arī gribas ēst, man piemēram ...
Sveika,Nu es skaitu kalorijas,diena ir lidz 2000 plus veel dzeru udeni,godigi sakot ir bail kautko darit,patlaban tikai skrienu apakrt grizinam,
un es ja ir par 6-8cm lielaki gurni,un par kajam vispar nerunajot,jo ja bija man XS izmers tad patlaban ir L.esmu izplatusies..
un pec sportosanas man est nemaz negribas ka tikai dzert udeni.taka nezinu kas varetu but pie vainas..!

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 04.06.2015 14:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/06/2015 14:02:41 - cakija26 Rakstīja :
Sveika,Nu es skaitu kalorijas,diena ir lidz 2000 plus veel dzeru udeni,godigi sakot ir bail kautko darit,patlaban tikai skrienu apakrt grizinam,un es ja ir par 6-8cm lielaki gurni,un par kajam vispar ...
Katrā gadījumā esmu pārliecināta, ka esi reāls atlēts tagad :) Nu, jā, jo augstas intensitātes sporta nodarbības mazāk der svara samazināšanai kā zemas. Tad skaidrs, ka pamatā masa ir no muskuļiem. 2000kcal manuprāt ir diezgan daudz, es gan nezinu, tavu augumu cm, jo ir tā, ka katram ir savs kaloriju apjoms, lai uzturētu šī brīža svaru un cits, lai sāktu to zaudēt. Nu, es esmu rēķinājusi, un man, pamata kaloriju daudzums ir 1835 nevis tas 2000kcal, kas ir tas standarts, ja es ēdu 2000kcal, tad principā pieņemos svarā., vēl tas ir atkarīgs no aktivitātes līmeņa, bet tas ir pamats. Bet ar šo ciparu es svaru zaudēt nevaru, pie mana līdzšinējā svara, tad tikai paliktu, kur esmu, un ja sportotu kā Tu, pieļauju, ka arī būtu reāls svara pieaugums. Pirms 15 gadiem, es sportoju nopietni un man bija reāli lieli apakšstilbi, ka tikai varēju vilkt bikses ar platiem galiem, jo vienkārši nederēja uz kājām nekas. 

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 04.06.2015 14:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/06/2015 14:12:03 - Rakstīja :
Tagad es kalorijas neskaitu, bet ievēroju FD programmu! Tu negribi pamēģināt? Ir forši, nāc pulkā, kopā ar visām meitenēm un paskaties, kas notiks. 

cakija26
					Poste: 3
cakija26 (on-line)
Publicēts: 04.06.2015 14:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/06/2015 14:34:11 - Vanillasky Rakstīja :
Tagad es kalorijas neskaitu, bet ievēroju FD programmu! Tu negribi pamēģināt? Ir forši, nāc pulkā, kopā ar visām meitenēm un paskaties, kas notiks. 

paldies mils tev.bet jutos ka mazins zilonis ;) :D vot tur jau ta lieta ka nekas vairak nelien virsu,tapec saku tikai skriet un daudz staigat,cerot ka apaksstilbus samazinasu. :D
es ar sodien ari saku ieverot FD programu,pameginasu kas bus. jo auguma esmu 166cm .

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 04.06.2015 15:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/06/2015 15:22:31 - cakija26 Rakstīja :
paldies mils tev.bet jutos ka mazins zilonis ;) :D vot tur jau ta lieta ka nekas vairak nelien virsu,tapec saku tikai skriet un daudz staigat,cerot ka apaksstilbus samazinasu. :Des ar sodien ari saku ...
Ziloņa sajūta-pazīstama lieta.Nu ja augums 166cm, tad 2000kcal ir par daudz, jo es esmu 171cm un man tas cipars rādīja 1835kcal. Bet nu man 31 gads. Atslābsti ar savu trako sportu tagad, sakārto ēšanu pēc FD programmas un būs labi. Ej pastaigāties, kaut ko mierīgu pasāc, padejo. Varbūt ar to skriešanu trako arī piebremzē, es gan nezinu, cik Tu daudz un bieži skrien, bet pēc tā ko minēji iepriekš , izklausās baigi nopietni.

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 09.06.2015 07:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2015 07:19:59 - Rakstīja :
tvnet raksts par sho jauraajumu:
http://www.tvnet.lv/egoiste/veseliba/563317-sportoju_citigi_un_regulari_bet_svars_turpina_pieaugt_kapec_ta


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās