Kas neriskē ne ar ko, tas riskē ar visu. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Pupiņas un zirnīši???


Sauļuks
					Poste: 24
Sauļuks (on-line)
Publicēts: 02.12.2014 20:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/12/2014 20:27:23 - Rakstīja :
Porciju reģistra grāmatiņā šie produkti ir dārzeņu sarakstā un tas ir jauki,bet no dažiem lietotājiem ir dzirdēts,ka tos tomēr jāskaita pie kopējām olb.v. vienībām.Kā tur īsti ir,ja man dienā ir atļauts izlietot 3  Dzīvnieku valsts olb.v.Vienības...gaļa,zivis,olas....
Es saprotu,ka varu ēst  no šīm olb.v.grupām ..piemēram,210 g.gatavas vistas filejas ar vismaz 100 g.pupiņu visas dienas laikā???

debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 03.12.2014 17:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/12/2014 17:38:41 - Sauļuks Rakstīja :
Porciju reģistra grāmatiņā šie produkti ir dārzeņu sarakstā un tas ir jauki,bet no dažiem lietotājiem ir dzirdēts,ka tos tomēr jāskaita pie kopējām olb.v. vienībām.Kā tur īsti ir,ja man dienā ir atļau ...
Pākšaugus vari skaitīt gan pie olbaltumvielām, ja neēdi gaļu, zivis, olas utt., bet ja lieto šos produktus, tad vari pākšaugus skaitīt pie dārzeņiem, bet tad tikai divas vienības, ne vairāk, un, protams, centies tos neēst vakarā!

Sauļuks
					Poste: 24
Sauļuks (on-line)
Publicēts: 08.12.2014 15:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/12/2014 15:24:49 - debora Rakstīja :
Pākšaugus vari skaitīt gan pie olbaltumvielām, ja neēdi gaļu, zivis, olas utt., bet ja lieto šos produktus, tad vari pākšaugus skaitīt pie dārzeņiem, bet tad tikai divas vienības, ne vairāk, un, prota ...
Liels paldies par atbildi! 



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās