Izstaro laimi visur, kur tu ej - kā roze dāvā smaržu visiem un vienmēr. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

iestāšanās fd jaunajai māmiņai


sintijap (on-line)
Publicēts: 05.11.2014 12:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/11/2014 12:11:48 - Rakstīja :
Sveiki!
esmu jaunā māmiņa jau 3,5 mēnešus. Payi baroju savu mazo.
pēc dzemdībām svēru 77 kg, bija palikuši 5 kg līdz pirmsdzemdību svaram. Domāju ka barošana ar krūti palīdzēs nomest visu lieko. Bet nekā. Svars tikai pieauga un nu jau ir 80 kg. Ēst ar gribas visu laiku. Bet man ir tikai 25 gadi un gribu izskatīties jauna skaista un ar atbilstošu figūru, nevis apaļa jaunā māmiņa. Sportot laika nesanāk, tikai tik cik iziet 2 stundas ar mazo laukā pastaigāt. 
Nesaprotu kāpēc man pazudusi motivăcija ko darīt? Vai jau ir iestājusies rutīna mājās sēžot. Vīram ēst jātaisa, jo viņš strādā fiziski smagu darbu un ēst grib diezgan sātīgu ēdienu.  Plusā tam visam esmu stresa ēdāja, un saldummīle. 
Iegādājos lielo online abonamentu mēnesimm bet īsti nesaprotu ar ko lai săk. Vai rakstīt arī visu uz papīru vai tikai šeit? 
Ļoti vēlētos lai kāds mani šeit morāli atbalsta, palīdz noticēt sev.
lasot veiksmes stāstus pilnīgi asaras sariešas kā gribas lai man tā ir.
paldies!

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 05.11.2014 15:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/11/2014 15:57:42 - Rakstīja :
Sveika. Arī man ir tikai 25 gadi. Figūras draugos iestājos jau pagàjušo gadu, un dažu mēnešu laikā tiku vaļā no 10 kilogramiem. Tad nāca vasara un laukos darba daudz pamazām sāku piemirst par ēšanu pēc programmas. Nu jau gads pagājis un atkal sāku tievēt, šoreiz esmu apņēmibas pilna nepadoties. Arī man pēc dēliņa dzimšanas svars nāca klāt ļoti daudz. Agrāk arī biju apaļīga. Punktu pielika tas ka vairs nevarēju izturēt savu izskatu. Iedomājies cilvēku ar 117 kilogramiem, nav daudz ko patīkami. Tā ka saņemies un cīnies. Man ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi. Arī es esmu liela saldummīle,bet gfūtas ir pirmas divas vai trīs nedēļas. Es kad sāku tievēt veicu pierakstus un viss ir pieejams rokas attālumā, ja nevēlies rakstīt var taču nokopēt to uztura programmu. Galvenais izpradt visu. Un šeit noteikti stradīsies kāds kas tevi atbalstīs. Lai veicas.

Gunitto
					Poste: 5
Gunitto (on-line)
Publicēts: 05.11.2014 16:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/11/2014 16:37:46 - Rakstīja :

Sveika, es ar nopirku abonomentu online šodien, un sākšu savu jauno skaistoo dzīvi!

Arī es baroju mazo un mazajai jau ir 10 mēneši :)) Pēc pirmā bērna pienāca 15 un aizgāja 7 kādi un tagad pēc otrā pienāca 17 un 7 kādi nogāja. TAgad man ir 93 un sāk apnikt, ka nevaru uzvilkt to, kas patīk. Arī esmu saldummīle un stresa situācijās arī ēdu. Vel pa vidu strādāju un ar laikie, ir traki, tad sanāk ieēst neveselīgi un uz ātru. Bet gribu vienkārši feini izskatīties, kad būs vasara uzvilkt peldkostīmu un nedomāt, nē es neiešu peldēt, jo visi uz manīm skatīsies, ka es resna. Man apnicis un esmu nogurusi. Ņemšu pirmo piedāvātās receptes un škatīšos, drusku jāsaprot, kā skaitīt visu, ja taisu zupu. Jo pusdienas vienmēr man ir zupa. Vai svariņi jāpērk, vai uz acs. Vo to vel nesapratu. Lai mums sanāk!


sintijap (on-line)
Publicēts: 05.11.2014 17:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/11/2014 17:13:02 - Rakstīja :
Vēl ir tā, ka mēs vasarā sataisam no lauku labumiem ziemai visu ko burciņās. Nesaprotu kā tad man tām lietām jāskaita?

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 06.11.2014 14:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/11/2014 14:42:31 - sintijap Rakstīja :
Vēl ir tā, ka mēs vasarā sataisam no lauku labumiem ziemai visu ko burciņās. Nesaprotu kā tad man tām lietām jāskaita?
Es skaitu piemēram salātiem kas likti burcoņās kopā ar eļļu uz 150 gramiem salātu 1 tauku vienību. Marineti gurki vai vēl kas cits no dārzeņiem skaitās tāpat kā paradti dārzeņi. Bet es ar tādien īpaši neaizraujos jo tur ir daudz sāls, cukura un etiķa, lai gan pagrabs ir pilns ar marinējumiem.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 06.11.2014 14:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/11/2014 14:48:33 - Gunitto Rakstīja :
Sveika, es ar nopirku abonomentu online šodien, un sākšu savu jauno skaistoo dzīvi!Arī es baroju mazo un mazajai jau ir 10 mēneši :)) Pēc pirmā bērna pienāca 15 un aizgāja 7 kādi un tagad pēc otrā pie ...
Es zupas vāru atsevišķā katliņā priekš sevis. Ūdeni var ņemt vidēji 300 ml. Ja grib var vàrīt šķidrāku bet tad bus liela porcija. Forumā kaut kur Baibiņa rakstīja kā gatavot visu vienā lielā katlā ja tzisa visai ģimenei un kā rēķināt vienības. Var pameklēt to tēmu, zem mana segvārda jo es viņu iesāku.

juulis
					Poste: 18
juulis (on-line)
Publicēts: 04.01.2015 14:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/01/2015 14:33:48 - Rakstīja :
sintijap, Gunitto
Kā jums, meitenes, iet? Es arī baroju mazo, šodien paliek 5 mēneši :) Es jau pāris mēnešus mēģinu saņemties kaut ko sāk ievērot, sekot, domāt līdz, bet nekas nesanāk. Man ir motivācija, bet nav rakstura :D Parasti viss apstājas pie tā, ka pārējie neēd to ko es ēdu un tik daudz laika, lai gatavotu atsevišķi, man nav... Bet tik ļoti gribas!!!!!

zandii (on-line)
Publicēts: 05.01.2015 14:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/01/2015 14:11:34 - Rakstīja :
Sveikas, maaminjas :)
Esmu 8. gr. menesii un jau saaku plaanot savu tieveshanas rutiinu, tadelj esmu te, jo te nav jabadojas, te nav jaaizdzivo no 500 kalorijam dienaa, bet vnk jaiemacas pareizi est un jaatrod kaads, kursh ir kopa ar Tevi un motivee... Es pirmo reizi FD izmeginaju pirms 3 gadiem, atceros pirmo nedelju - neticeju, ka tik daudz eedot var nedeljas laikaa zaudeet ap 2 kg!!! Noveelu visaam veiksmi!!

auša
					Poste: 407
auša (on-line)
Publicēts: 05.01.2015 17:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/01/2015 17:21:12 - sintijap Rakstīja :
 Ļoti vēlētos lai kāds mani šeit morāli atbalsta, palīdz noticēt sev.lasot veiksmes stāstus pilnīgi asaras sariešas kā gribas lai man tā ir.paldies!
Sveikas JAUNIŅĀS! Apsveicu ar iestāšanos FD! Ja arī uzreiz neatrodat atbildes uz saviem jautājumiem, tikai nemetiet plinti krūmos. Pēc 15. janvāra te atsāksies rosība - būs arī iknedēļas on-line nodarbības un varēsiet saņemt speciālistu atbildes. Bet pagaidām paklejojiet pa forumu, pameklējiet agrākās nodarbības, sarunas. Arī ierakstot  lodziņā "ātrā meklēšana" kādu "Atslģvārdu"  varat atrast, kas par šo tēmu te rakstīts agrāk.

auša
					Poste: 407
auša (on-line)
Publicēts: 05.01.2015 18:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/01/2015 18:04:12 - auša Rakstīja :
Sveikas JAUNIŅĀS! Apsveicu ar iestāšanos FD! Ja arī uzreiz neatrodat atbildes uz saviem jautājumiem, tikai nemetiet plinti krūmos. Pēc 15. janvāra te atsāksies rosība - būs arī iknedēļas on-line nodar ...
Bija domāts - atslēgvārds. Piemēram - biezzupa vai tml. Var atrast receptes ar aprēķinātām vienībām. Bet pašām, vārot zupu visai ģimenei, produkti jānosver un punktu daudzums jāaprēķina "visam katliņam". Ka zupa izvārīta, nosver to, aprēķina, cik vienību ( dārzeņu, olbaltumvielu, tauku vienību u.c.) ir ,piemēram, 100 g zupas pēc tam ielej sev porciju, nosver to un aprēķina, cik vienības apēstas. 

dacex (on-line)
Publicēts: 31.03.2015 16:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/03/2015 16:12:04 - Rakstīja :

Sveikas, meitenes!

Pacelšu diskusiju. Gribu zināt kā jums iet? Arī esmu jaunā māmiņa. Manai preilenei jau tūlīt gads. Tikko iestājos. Jānomet 8kg. Ejot pie dietologa Brēmaņa esmu jau nometusi 4kg 1,5 mēneša laikā. Bet tā kā netieku regulāri pie viņa, tad domāju pamēģināt apvienot Brēmaņa ieteikumus ar figūras draugu punktiem on-line režīmā. Tas par mani. Bet kā jau rakstīju, gribētos dzirdēt, kā jums iet?



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās