Dod mušai spārnus, cik vien gribi - paliks muša. /O. Vācietis/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Interesanta atbilde???


marzina (on-line)
Publicēts: 08.01.2014 21:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2014 21:00:03 - Rakstīja :
Labvakar!
Pāgājušo nedēļu iegādājos Oline abonomentu FD uz trīs mēnešiem. es jau nopriecājos nu pat sākšu visu lasīt un ar pirmdienu sāksies mana apņemšanās ēst veslelīgi.
Iejot FD mājas lapā, kas parēdzēta man ir ļoti daudz informācijas. Visam izgāju cauri - lasiju, bet īsti gudra nekļuvu ar ko man būtu jāsāk.
Vakar, šo jautājumu ierakstiju vakara sarunā, bet man  un vēl divām meitenēm atbilde bija ieje Online klubā un lasi. Cerēju gan saņemt izsmeļošāku atbildi, tāpēc uzskatu, ka naudu esmu izsviedusi vējā.

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 08.01.2014 21:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2014 21:50:17 - Rakstīja :
Vieglak ir atbildet uz konkretiem jautajumiem.
Vai tev radas kadi konkreti jautajumi?

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 08.01.2014 21:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2014 21:55:20 - Rakstīja :
Un jaatzist, ka apjoms ir pamatigs, ta ka iesakuma var rasties 'es te neko nesaprotu' sajuta. Bet nevajag cirst kaju zemee un teikt, ka nauda veejaa. 
Mans ieteikums '(taa vismaz mums bija, kad es pirmsakumos saku klatienee) - sakt ar pirmo bukletinu. Un tikai. Mums nodarbibas bija katru otro nedelu un mes dabujam pa vienam bukletinam. Atceros, cik man loti aizraujoss likas pirmas nedelas bukletins ar piramidu - piekarinaju to pie ledusskapja un tik saaku sveert! :) Un principa izgaju tikai no tiem produktiem un produktu grupam, kas bija piramida. Nakamajaa reizee jau bija vairak info, utt, utt.

Bet tiesam - pamegini uzrakstit ko tu tiesi nesaprati, mes tev pa visaam noteikti varesim palidzet.

auša
					Poste: 407
auša (on-line)
Publicēts: 08.01.2014 22:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2014 22:04:34 - marzina Rakstīja :
Labvakar!Pāgājušo nedēļu iegādājos Oline abonomentu FD uz trīs mēnešiem. es jau nopriecājos nu pat sākšu visu lasīt un ar pirmdienu sāksies mana apņemšanās ēst veslelīgi.Iejot FD mājas lapā, kas parēd ...
Es ieteiktu  "On-line klubā" sākt ar 3. ierakstu - vienību tests. Tajā, atbildot uz jautājumiem, noteiksiet, cik vienības dienā jāapēd, un kā tās vienības sadalās pa produktu grupām. Tad var turpināt ar "uztura programmu" un lasīt bukletus, kur atradisiet cik  grami tai vai citā produktā atbilst 1 punktam. Tad var rēķināt, ko ēst. Ir atrodamas arī gatavas ēdienkartes tiem, kam ir 16 p

marzina (on-line)
Publicēts: 09.01.2014 13:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/01/2014 13:31:03 - Rakstīja :
Paldies par atbildi, sākšu ar 1 nedēļas bukletu un apskatīšos cik vienības katram produktam!!!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās