Nekas cits mums neizmaksā tik lēti un netiek vērtēts tik augstu kā pieklājība. /M. de Servantess/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

pirmā dienA!!!


maruzja (on-line)
Publicēts: 20.12.2013 19:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/12/2013 19:42:53 - Rakstīja :

Sveiciens visiem!!! Esmu tā te visu (ok, meloju, visu nav iespējams izlasīt) izlasījusi, bet nu veiksmes stāstus gan, esmu jau 10x pārlasījusi, mani tas tā iedvesmojis!!! Un forumos daudz ko iedvesmojošu esmu atradusi. tāpēc es ar sadūšojos un iestājos klātienes grupā, vakar bija pirmā tikšanās reize:) bet šodien bija pirmā pareizā ēšanas reize:) Teikšu atklāti- man BIJ ļOOOTI grūti:( es nespēju tik DAUDZ ieēst:( sāku uztraukties, varbūt ko nepareizi esmu darījusi:( esmu barojošā māmiņa, un man meitiņa ir uzaudzējusi lielu svaru (protams, ne jau meitiņa vainīga, bet pati) un man kopā sanāk ēst 23 vienības:( kad es saliku uz šķivja piemēram pusdienas- 100gr kartupeļus, 300 dažādus dārzeņus plus malta gaļa tomātā sautēta un kad paskatījos uz to šķivi- bij tāda sajūta , kā lai es dabonu iekšā. bet tā kā man ir tik LIELA apņemšanās, es gribu lai varu sev patikt un būt skaista māmma meitiņām... tad nu teiksim tā- tā jau vairs nebij ēšana, bet stūķēšana:( VARBŪT ES KO NEPAREIZI DARU? Varat ieteikt kā labāk un pareizāk? vai tas tikai sākums? paldies.


maruzja (on-line)
Publicēts: 21.12.2013 17:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/12/2013 17:39:56 - Rakstīja :

ŽĒL, ka Jūs kāda nepadalaties:( vispār šodien jau otrā diena, bet man tiešām no TĀ Daudzuma sāp kuņģis jau:(

Manī ir TĀDA apņemšanās, bet tagad tā apņemšanās sāk iedžit bailes... ja nu es ko ne tā esmu sapratusi???? :( 


Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 21.12.2013 19:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/12/2013 19:01:16 - maruzja Rakstīja :
Sveiciens visiem!!! Esmu tā te visu (ok, meloju, visu nav iespējams izlasīt) izlasījusi, bet nu veiksmes stāstus gan, esmu jau 10x pārlasījusi, mani tas tā iedvesmojis!!! Un forumos daudz ko iedvesmoj ...
Tā ir, ka no sākuma liekas, ka ļoti daudz jāēd. Bet radās jautājums vai tiešām tev jāēd 23 vienības? Vai tā teica grupas vadītāja?
Ja gadījumā tiešām ir 23 vienības, ko grūti apēst, tad no visām grupām izvēlies produktus, kas ir punktiem bagātāki. Piem., augļus, nevis tos, kam 200 g viena vienība, bet kam 100g viena vienība vai žāvētos augļus 30 g. Tāpat ar dārzeņiem- nevis lapu salātus 300 g, bet ko smagāku- kāļus, bietes, vai pupiņas, zirņus. Un tā ar visām pārtikas grupām.

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 22.12.2013 02:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/12/2013 02:06:23 - maruzja Rakstīja :
kad es saliku uz šķivja piemēram pusdienas- 100gr kartupeļus, 300 dažādus dārzeņus plus malta gaļa tomātā sautēta un kad paskatījos uz to šķivi- bij tāda sajūta , kā lai es dabonu iekšā. bet tā kā ma ...
Sveika!
100 gr kartupeļi, tas jau ir tāds nieks, tikai viens kartupelītis:) viens vidējs, pat vairāk uz maza pusi.
Neēd tik daudz dārzeņus vienā reizē, sadali pa  visām ēdienreizēm! 200 gr - 2 tomātiņi, 150 gr - 1 paprika, un tas nemaz nav daudz :)
Un tiešām pamēģini kā Milimetriņš saka, ēd to kam vairāk vienību, ja Tev to tiešām ir tik daudz, varbūt pārrēķini!

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 22.12.2013 02:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/12/2013 02:12:26 - maruzja Rakstīja :
ŽĒL, ka Jūs kāda nepadalaties:( vispār šodien jau otrā diena, bet man tiešām no TĀ Daudzuma sāp kuņģis jau:(Manī ir TĀDA apņemšanās, bet tagad tā apņemšanās sāk iedžit bailes... ja nu es ko ne tā esmu ...
Un obligāti seko līdzi izdzertajam ūdens daudzumam, vari izrēķināt cik Tev vajadzētu izdzert sareizinot savus kilogramus ar  30 ml, varbūt nav regulāras vēdera izejas, tāpēc visa liekas par daudz.

maruzja (on-line)
Publicēts: 22.12.2013 12:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/12/2013 12:52:52 - Rakstīja :

Paldies, meitenes:)

Nu man cik saprotu ir jāēd 18 vienības un tā kā es baroju mazulīti, tad plus vēl 5:) es pati nerēķināju, man vadītāja ierakstīja.

ūdeni es izdzeru daudz, non 3-5L dienā man kā minimums (tīrais ūdens) aiziet. un nē, par vēdera izeju man uztraukumi nav, ar to viss kār'tibā. 

Šorīt es jau brokastīs izdomāju, ka uzvaŗīju miežu putraimus un tie uzreiz bij smagāki, varēju 2n vienības uzreiz apēst. bet tad, ja paskatās, ka man vēl pa dienu 7 vienības labības jāpēd:( man ir tā, ka tā porcija, ko es uzlieku- nu teiksim tagad pusdienas- vārītas bietes 300g +100gkartupelis un + liesa zivs 160 nju teikšu godīgi, atkal ar raudāšanu man uz to porciju bij jāskatās, es moku iekšā:( jā, es varētu kaut kā teiksim to pa divām reizēm apēst (varbūt) bet tad es neapēdīšu visas vienības kas man jāpēd un uz vakaru negribu atstāt visu. nu dārzeņi nav tas, kas man uztrauc, es jau varu grauzt burkānus, kas man garšo. bet teiksim labības un olbaltumvielas tās ir mana problēma:(

tad liekas, ka man kuņģis tieši izstaipās no tā kvantuma. bet draugs mierina- saka- Tu jau ēd visu labu:) jā, es tiešām iepriekš varēju gandrīz neko pa dienu nēēst:( tā arī ir mana vaina, ka organisms tāpēc i nabadziņš kā ko dabūja, tā visu pārvērta rezerves krājumos- domāja, kad diezin vēl dabūs.

man ļooti gribas cerēt, ka man viss izdosies....


sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 22.12.2013 16:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/12/2013 16:14:54 - maruzja Rakstīja :
Paldies, meitenes:)Nu man cik saprotu ir jāēd 18 vienības un tā kā es baroju mazulīti, tad plus vēl 5:) es pati nerēķināju, man vadītāja ierakstīja.ūdeni es izdzeru daudz, non 3-5L dienā man kā minimu ...
Tās papildus 5 vienības, vismaz cik te forumā runāts ir tad, ja neesi sākusi bērniņu piebarot.
Nopērc Lāču maizi, tā ir smaga un kalorijām bagāta.
Dienā 3 ēdienreizes un 2 uzkodas, sadali tos savus problēmproduktus pa visām!
Vārītas bietes 300 gr būs vairāk kā viena vienība, tur jāskaita vienības pēv kalorijām, man piemeram ir veiklā pirktās , tās satur uz 100 gr vismaz 50 kcal!
Palasi šeit, mēs te šo tēmu apspēlējām http://www.figurasdraugi.lv/client/forum/forum.asp?wa_id=5728&wa_site_id=6&wa_f_to_date=22.12.2013%2015:56&wa_paged_list_i=5  
un tad paskaties porciju reģistrā, 300 gr vienībā ir SVAIGIEM dārzeņiem!
http://www.figurasdraugi.lv/books/default.asp?size=2L&wa_id=937&wa_object_id=1&wa_id_key=   
paskaties kas rakstīts par saldētiem dārzeņiem, tur minēts kaloriju daudzums un vienības lielums!
Un lūk, apēdīsi 100 gr mazāk bietes, varēsi apēst 100 gr vairāk kartupeļu :)

maruzja (on-line)
Publicēts: 22.12.2013 17:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/12/2013 17:21:08 - Rakstīja :

Man bērniņš maziņš, divi mēnesīši, baroju tikai pati.


es vot šodien mēģināju- sastādīt rītdienai visu ēdienkarti, lai varētu būt izlietotas visas vienības uz 5 ēšanas reizēm. bet tik un tā liekas, kad es to s''kivi ieraudzīšu īstajā- būs atkal LIELS šķivis:(

Bietes vārīju pati. bet teiksim dārzeņi, tos jau var ēst arī vairāk kā ieteiktais daudzums. un te piramīdā produktu rakstīts ka svaigi, vārīti saldēti un pat konservēti dārzeņi viena vienība ir tie 300 grami.

ar labību tagad it kā tiktu galā- ja es to maiizi paņemšu, ceru, ka būs labāk, kaut gan ne īpaši esmu uz maizēm:( gandrīz uzturā nelietoju maizi:( bet tad atkal dzīvnieku valsts olbaltumvielas- tā ir kārtējā problēma:( 5 vienības. 

tāpēc jauki, ka jūs dodat padomus, tad bšu vieglāk saprast visu. Tikai manuprāt, pēc šitādas ēšanas, man jau liekas, ka man kg būs klāt nevis nost:(

un paldies, es palasīšu ieteiktās tēmas:)

kaut gan jautājumu daudz man :(

kas notiktu, ja es nelietotu tās 5 vienības klāt?


maruzja (on-line)
Publicēts: 22.12.2013 17:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/12/2013 17:29:11 - Rakstīja :
Ā, Sinderella Tu raksti, ka jāskaita vienības pēc kalorijām. Un kā tas ir? kaut kur forumā redzēju ka 80kalorijas viena vienība? tā tas ir? tad sanāk, ka gluži uz vienībām tā nevajag paļauties, vairāk skatīties kalorijas? nu piemērma ņemsim sieru.lai būtu precīkās tad nevis tā, ka viena vienība 20 grami, bet paskatīties uz kalorijaam? ui, tad man kamēr visu aptveršu, būs putra galvā:( es labprāt ēstu tik dārzeņus vien un nedēļā reizi kādu gaļu vai zivi. nu jā, vēl biezpienu:) Galvenais, ja es būtu 100%n  pārliecināta, ka tas ko es tagad te daru tiešām ir pareizi un ka man svars ies lejā, tad jau nekas. bet ja nu es ko ne tā dau, kaut ko ne tā sapratusi:( tas biedē:( es pat svētku programmas uzturu jau sastādīju, ka nebūs nekādu te majonēžusalātu, ne treknu kotlešu vai karbonāžu. Tik ļooti ghribas ticēt un cerēt, ka nekļūdos nekur:(

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 22.12.2013 22:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/12/2013 22:16:57 - maruzja Rakstīja :
Man bērniņš maziņš, divi mēnesīši, baroju tikai pati.es vot šodien mēģināju- sastādīt rītdienai visu ēdienkarti, lai varētu būt izlietotas visas vienības uz 5 ēšanas reizēm. bet tik un tā liekas, kad ...
Nu vienalga kas vārīja, tur kaloriju vairāk :)
Ja saki, ka vari apēst dārzeņus vairāk, tas nozīmē ka vēderā vietas pietiek! Tātad vari apēst arī citus vajadzīgos produktus!
tur pat zem on-line kluba ir arī porciju reģistrs un citas interesantas lietas, izlasi visu!
Kas būs ja neēdīsi tās papildus vienības es nezinu, bet varu domāt, ka tad bērniņam kaut kas tiktu par maz no Tava piena. To vajag jautāt speciālistiem, kad nākamreiz iesi uz nodarbību uzdod visus Tevi interesējošos jautājumus!

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 22.12.2013 22:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/12/2013 22:23:31 - maruzja Rakstīja :
Ā, Sinderella Tu raksti, ka jāskaita vienības pēc kalorijām. Un kā tas ir? kaut kur forumā redzēju ka 80kalorijas viena vienība? tā tas ir? tad sanāk, ka gluži uz vienībām tā nevajag paļauties, vairāk ...
Tev nav obligāti par 5 vienībām jāēd gaļa, vari arī vairāk piena izdzert ja gribās :)
Piena produkti arī ir pie olbaltumvienībām, tikai obligāti jāizlieto par kalcija vienībam noteiktais daudzums, bet ja gribās tad var ēst vairāk un skaitīt nost no olbaltumvienībām!
Tā piemēram, ja Tev gribās, tad vari visu dienu ēst tikai sieru( man siers garšo, tāpēc tāds piemērs  ), un būs Tev gan kalcijs, gan olbaltumvielas 


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās