Vārdi šķiet vienmēr drosmīgāki nekā darbi. /F. Šillers/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Jauniņā


Joliitis (on-line)
Publicēts: 24.09.2013 14:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/09/2013 14:54:34 - Rakstīja :
Sveikas!
Esmu tikko pievienojusies online klubam, gribējās jau iet uz klātienes nodarbībām, bet Ventspilī grupa bija jau nokomplektēta un mani vairs neņēma;(
Esmu visam izgājusi vairākas reizes cauri, aizpildījusi vienību testu- man ir 18vienības.
Šeit es vērsos, jo man vienalga nepielec.
Ceru,ka būsiet saprotošas un varētu man tādiem vienkāršiem vārdiem, visu pēc kārtas pastāstīt.
Piemēram, kā es īsti varu saprast, taisot maltīti, cik vienības man ir, cik vēl vajag?
Vienu vārdu sakot, man ir vajadzīgs,lai kāda varētu man izskaidrot visu vienkārši, lai es ar pilnu jaudu varu sākt tievēt:)

Agnese81
					Poste: 518
Agnese81 (on-line)
Publicēts: 24.09.2013 15:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/09/2013 15:08:16 - Joliitis Rakstīja :
Sveikas! Esmu tikko pievienojusies online klubam, gribējās jau iet uz klātienes nodarbībām, bet Ventspilī grupa bija jau nokomplektēta un mani vairs neņēma;( Esmu visam izgājusi vairākas reizes cauri ...
Vai tiešām neņēma klātienēs nodarbībās? Kaut kā nevaru tam noticēt... Cik tad tajā grupā bija jau dalībnieki? Esmu ar "svara vērošanas" stāžu no 1996.gada, bet nekad neesmu neko tādu dzirdējusi... Interesanti!

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 24.09.2013 15:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/09/2013 15:43:08 - Joliitis Rakstīja :
Sveikas! Esmu tikko pievienojusies online klubam, gribējās jau iet uz klātienes nodarbībām, bet Ventspilī grupa bija jau nokomplektēta un mani vairs neņēma;( Esmu visam izgājusi vairākas reizes caur ...

Hm, manī arī pārsteidz šis fakts! Varbūt ļoti maza telpa kur notiek nodarbības. Bet nu ar laiku jau noteikti kāds atbirst.

Varbūt pamēģini tā:

paņem baltu lapu vai uzreiz kādu kladi, un sāc pierakstīt
1) ko apēdi brokastīs, cik par to iztērēji vienības, pēc tam sarēķini cik vēl palikušas vienības , katrā grupā
2) ko apēdi uzkodā, cik par to iztērēji vienības , cik palika
3) tā turpini, kamēr redzi ka viss apēsts - tas būtu viens variants

Otra iespēja, paņem kādu no gatavajām ēdienkartēm, mazliet pamainot, ja nepieciešams, dotos produktus, vari ļoti labi pielāgot savai gaumei. Kamēr ēdīsi pēc gatavās ēdienkartes, izlasīsi materiālus kas doti, piedalies šodien vakarā nodarbībā, lasi, uzdod jautājumus un esmu pārliecīnāta, ka drīz vien Tev viss būs skaidrs. Bet jautājumus vari uzdot visu laiku
Tev noteikti izdosies


Joliitis (on-line)
Publicēts: 24.09.2013 18:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/09/2013 18:11:46 - Agnese81 Rakstīja :
Vai tiešām neņēma klātienēs nodarbībās? Kaut kā nevaru tam noticēt... Cik tad tajā grupā bija jau dalībnieki? Esmu ar "svara vērošanas" stāžu no 1996.gada, bet nekad neesmu neko tādu dzirdējusi... Int ...
Pateica, ka grupa pilna.
Teica, lai mēģinu onlainā, vai dabūju 10 cilvēkus  un būs vēl viena grupa..
tiešām nezinu kāpēc, bet tā bija..

Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 24.09.2013 19:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/09/2013 19:08:21 - Rakstīja :
varu padalīties, ka savas augļu vienības apēdu ābolos. viens vidēja izmēra ābols ir apmēram 1 vienība. Labi noder, lie iemestu somā un ēstu, kad nāk virsū izsalkums vai našķošanās kāre.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās