Dzīve nav tikai kilometru stabi, bet gan mirkļi. /Roza Kenedija/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Dalieties pieredzē, meitenes! :)


Ievamjau
					Poste: 22
Ievamjau (on-line)
Publicēts: 26.08.2013 10:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/08/2013 10:02:54 - Rakstīja :

Meitenes, esmu izmisumā, tādēļ vēlējos padalīties ar savu stāstu un dzirdēt kādu padomu no jūsu puses. Pirms diviem gadiem mans svars bija 65 kg, ņemot vērā to, ka esmu maza auguma, biju apaļīga. Tad iemīlējos nu jau savā topošajā vīrā J un notievēju līdz 58 kg, tad sekoja pārcelšanās uz Rīgu – mazāk ēdu, vairāk staigāju kājām un kādu 2 mēnešu laikā jau svēru 52 kg. Pēc tam nokritos uz 48 kg, kas bija mans ideālais svars – pašsajūta lieliska un izskats super. Tad nāca lieli stresi, kā rezultātā, pieņēmos svarā par 10 kg. Šobrīd sev nepatīku, ir ļoti grūti sadzīvot ar liekajiem kilogramiem, zinot to, ka varu izskatīties daudz labāk. Ar šodienu beidfzot esmu sākusi ēst pēc speciāli man sastādītas ēdienkartes, kas paredzēta veselīgai svara samazināšanai. Nezinu, kādēļ, bet man nav tās ticības sev, ka varu notievēt. Galvā kkāds sviests sakūlies tiešām. Iepriekš jau arī svaru samazināju, jo mazāk ēdu.

Kā jūs tikāt galā ar kukaiņiem savā galvā, kas liedz ticēt sev?


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 26.08.2013 13:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/08/2013 13:34:15 - Rakstīja :
Palasīju "Veiksmes stāstus" gan te online, gan žurnālos.
Rezultāti ēdot pēc FD programmas ir diezgan ātri, tāpēc redzot rezultātu uzreiz rodas sajūta: "Jā tas strādā".

Svetix
					Poste: 1
Svetix (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 31.08.2013 14:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/08/2013 14:46:42 - Ievamjau Rakstīja :
Meitenes, esmu izmisumā, tādēļ vēlējos padalīties ar savu stāstu un dzirdēt kādu padomu no jūsu puses. Pirms diviem gadiem mans svars bija 65 kg, ņemot vērā to, ka esmu maza auguma, biju apaļīga. Tad ...
Man ari panika. domāju ar ko sākt? Ko nolēmi darīt Tu? 
Es jau gribēju klātienē,bet skatos,ka pa vasaru te visur man Rīga ir grupas slēgtas:(

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 31.08.2013 17:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/08/2013 17:46:37 - Rakstīja :
Torņkalna grupa strādā, laipni gaidīta ceturtdienas 18:15.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās