Draudzība, tāpat kā tēja, laba tad, ja tā ir stipra un ne pārāk salda. /F. Gladkovs/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

svara vērošana bērnam


irbene (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 11.07.2013 17:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/07/2013 17:50:23 - Rakstīja :
Manai meitai 6g., ir liekais svars. Man šķiet ļoti pieņemamas idejas un principi pēc kādiem strādā figūras draugi, lai sakārtotu svaru. Vai figūras draugu speciālisti strādā pēc kādas īpašas, bērniem piemērotas programmas arī ar bērniem? Varbūt varat ieteikt labu alternatīvu? 
Esam konsultējušies ar dažiem speciālistiem, bet vnk ieteikumi nedot tik daudz ēst, nedot sulas utt. man nav grūti izpildāmi, bet bērnam to visu akceptēt "sausā" veidā bez kādiem pievilcīgiem, akceptējamiem spēles elementiem nav viegli. Gribas to visu darīt ar elastīgāku, gudrāku pieeju līdzīgi kāda ir figūras draugiem pieaugušajiem.

kodmanja
					Poste: 195
kodmanja (on-line)
Publicēts: 14.07.2013 09:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2013 09:43:02 - irbene Rakstīja :
Manai meitai 6g., ir liekais svars. Man šķiet ļoti pieņemamas idejas un principi pēc kādiem strādā figūras draugi, lai sakārtotu svaru. Vai figūras draugu speciālisti strādā pēc kādas īpašas, bērniem ...

Man ar ir radusies papildus motivacija - manam 14 gadus vecam bachkam ar ir svara problemas.

Nolemu klut par piemeru - vienojamies, ka vienu dienu apciemoshu un izskaidroshu kas ir kas... Un jasaak biezhaak iet peldeet vismaz, izvelkot vinju no maajaam ar :)! Tas stimulee :)



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās