Pagātnes priekšā noliec galvu, nākotnes priekšā uzloki piedurknes. /H.L.Menkens/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

T.Malahovas uztura sistēma.


Sauļuks
					Poste: 24
Sauļuks (on-line)
Publicēts: 10.06.2013 15:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2013 15:28:00 - Rakstīja :
Vēlos zināt Figūras draugu viedokli par šo uztura sistēmu.

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 10.06.2013 15:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2013 15:55:21 - Sauļuks Rakstīja :
Vēlos zināt Figūras draugu viedokli par šo uztura sistēmu.
Mēs jau protams varam googlei pajautāt , bet vai negribi sniegt vairāk informācijas?

Sauļuks
					Poste: 24
Sauļuks (on-line)
Publicēts: 11.06.2013 12:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2013 12:23:48 - Rakstīja :
Es sapratu,ka pēc foruma noteikumiem nedrīkst apspriest citas metodes,bet par cik daudz kopīga šai sistēmai ar FD,tad man arī radās tāda interese,ko saka FD.Es pati no Maskavas iegādājos grāmatu,patreiz to studēju un 20 dienu laikā jau 3 kg nost,bez vismazākās bada sajūtas.Pati jau FD esmu no pašiem pirmsākumiem un principā visus šos gadus esmu to visu ievērojusi un zinu jau visu no galvas.Bet šai sistēmai ir pāris manuprāt ļoti vērtīgas nianses,kuras varētu arī ieteikt FD un tas nebūtu nekas nošpikots.Piemēram,vienā maltītē NEKAD nejaukt kopā produktus,kuru sastāvā ir dzīvnieku un augu tauki.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 11.06.2013 16:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2013 16:03:51 - Sauļuks Rakstīja :
Es sapratu,ka pēc foruma noteikumiem nedrīkst apspriest citas metodes,bet par cik daudz kopīga šai sistēmai ar FD,tad man arī radās tāda interese,ko saka FD.Es pati no Maskavas iegādājos grāmatu,patre ...
Šāda informācija ir arī Figūras Draugu programmās, konkrētāk - Uztura Simfonijā! Tur ir skaisti parādīts, kuras uztura grupas vajadzētu kombinēt, bet kuras - ne. Lūk, šeit var apskatīties: http://www.figurasdraugi.lv/client/default.asp?wa_id=1495&wa_object_id=1&wa_id_key=


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās