Netiesā, pirms neesi uzklausījis. /Reinis Kaudzīte/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

liekam jaunu bildi iekšā...


zumzums (limited)
Publicēts: 04.12.2012 10:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/12/2012 10:17:18 - Rakstīja :
Labdieniņ,
Esmu jaunpienācēja ar 1,67 m un 80kg svaru....arī 3bērnu mamma, pašlaik uz pilnu slodzi...barojoša māmiņa 2,5 nedēļas mazai mazajai meitiņai. Tee esmu tāpēc ka saprotu ka mana vielmaiņa kļust slinkāka un atšķirībā no iepriekšējām 2 reizēm, ir grūtāk pēc grūtniecības atgriezties normālsvarā, kas pagaidām būtu -10 kg (un tad pēc tam varbūt vēl -10). It kā jau skaidrs par ēšanas pamatprincipiem, BET es gribu pati barot mazo līdz pat gadam....un vēl, mana cīņa ar saldumiem...ak, pat nezinu kā tikt ar to galā....bet pieņemu, ka sākot ēst pēc FD programmas tas arī varētu nostabilizēties...Ceru uz jūsu iedrošinājumu un atblalstu, jo esmu pārliecinājusies ka kompānijā daudz vairāk iespējams...

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 04.12.2012 22:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/12/2012 22:45:20 - zumzums Rakstīja :
Labdieniņ,Esmu jaunpienācēja ar 1,67 m un 80kg svaru....arī 3bērnu mamma, pašlaik uz pilnu slodzi...barojoša māmiņa 2,5 nedēļas mazai mazajai meitiņai. Tee esmu tāpēc ka saprotu ka mana vielmaiņa kļus ...
Saku tievet, kad baroju mazo. Pec apmeram menesa pareizas esanas saldumu kaare mazinajas.  tev tikai jaed 5 v vairak ka sanakaprekina. slikti ir est par maz V.

zumzums (limited)
Publicēts: 05.12.2012 10:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/12/2012 10:27:39 - melllene Rakstīja :
Saku tievet, kad baroju mazo. Pec apmeram menesa pareizas esanas saldumu kaare mazinajas.  tev tikai jaed 5 v vairak ka sanakaprekina. slikti ir est par maz V.
Paldies - pašlaik laSu visu pieejamo info un meiteņu pieredzi, tā teikt tieku skaidrībā ar galvu...tuvākajās dienās pievienošos arī on-line klubiņam un tad pa nopietno pieķeršos klāt plānošanai. Kaut gan galvenās vadlīnijas jau tagad ir skaidras...

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 05.12.2012 10:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/12/2012 10:56:32 - zumzums Rakstīja :
Labdieniņ,Esmu jaunpienācēja ar 1,67 m un 80kg svaru....arī 3bērnu mamma, pašlaik uz pilnu slodzi...barojoša māmiņa 2,5 nedēļas mazai mazajai meitiņai. Tee esmu tāpēc ka saprotu ka mana vielmaiņa kļus ...
Sveika, prieks, ka pievieojies! Kāre pēc saldumiem samazināsies, ja dienā izlietosi 6 labības vienības - kartupeļi, griķi, rīsi, makaroni, maize.

Esengga (on-line)
Publicēts: 05.12.2012 20:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/12/2012 20:59:09 - Rakstīja :
Labvakar!
Vai programmas ietvaros ir kādi ierobežojumi kafijas dzeršanai? Tiešām nevaru atrast neko tādu, caurskatot materiālus..

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 05.12.2012 21:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/12/2012 21:01:22 - Esengga Rakstīja :
Labvakar!Vai programmas ietvaros ir kādi ierobežojumi kafijas dzeršanai? Tiešām nevaru atrast neko tādu, caurskatot materiālus..
Nav ierobežojumi!

Vinetapa
					Poste: 42
Vinetapa (on-line)
Publicēts: 01.01.2013 22:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/01/2013 22:44:28 - Rakstīja :
Kurām vienībām tās 5 vienības likt klāt???

Liena.T.
					Poste: 3
Liena.T. (on-line)
Publicēts: 02.01.2013 22:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/01/2013 22:47:48 - Rakstīja :
Sveikas!
Arī es esmu jaunpienācēja :) Mēģinu aprast ar vienību skaitīšanu - pagaidām īsti nevedas (labības daudz par maz, pārējais - mazliet par daudz).
Ir radušies pāris jautājumi:
1) Par ūdeni. Var dzert arī gāzētu? Tas ir daudz, daudz, daudz garšīgāks, bet vai tikpat veselīgs ("viskautkas" dzirdēts - gan, ka labs, jo palīdz gremošanai, gan, ka slikts) ?

2) Par to man vēl pāragri domāt, bet tomēr - gribas zināt. Tātad - apmēram 16 vienības dienā ir jāizlieto tad, kad tievē. Bet, kad ir sasniegts optimālais svars - ko tad? Tad ir kaut kāds konkrēts vienību skaits, kas jāēd papildus, lai svars "stāvētu" uz vietas? Jo tā jau var tievēt bezgalīgi... Un - ja pieņemam, ka šis ir dzīvesveids, tad visu mūžu cauru dienu būs jāskaita vienības?

Liels paldies jau iepriekš!

annely
					Poste: 181
annely (on-line)
Publicēts: 02.01.2013 23:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/01/2013 23:38:56 - Rakstīja :
Visu mūžu cauru dienu jāēd veselīgi, jākustās cik vien var un jādzer ūdentiņš ;) Un jābūt labā omā un labi jāizguļas! 

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 03.01.2013 00:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/01/2013 00:25:23 - Liena.T. Rakstīja :
Sveikas!Arī es esmu jaunpienācēja :) Mēģinu aprast ar vienību skaitīšanu - pagaidām īsti nevedas (labības daudz par maz, pārējais - mazliet par daudz).Ir radušies pāris jautājumi:1) Par ūdeni. Var dze ...
Sveika.
Un laipni lugta barinaa.
Gazetu dzerienus, t.sk. udeni nav labi dzert, jo tas paskabina organismu. Labak tiru, parastu udeni (vislabak ar citrona skeliti).

Kad velamais svars sasniegts, tad man skiet, ka ir taa, ka nem pa vienibai klat ik nedelu un skatas ko svari saka. Un megina atrast to 'idealo' vienibu skaitu. Man skiet, ka taa bija. Ja kas, labojiet. :)

Liena.T.
					Poste: 3
Liena.T. (on-line)
Publicēts: 03.01.2013 08:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/01/2013 08:01:07 - ilze_ Rakstīja :
Sveika.Un laipni lugta barinaa.Gazetu dzerienus, t.sk. udeni nav labi dzert, jo tas paskabina organismu. Labak tiru, parastu udeni (vislabak ar citrona skeliti).Kad velamais svars sasniegts, tad man s ...
Paldies! Gribējās prasīt, kāpēc tieši ūdeni ar citronu, bet atradu pati - "Lai gan citroni pēc garšasir skābi, svarīgs ir nevis ēdiena relatīvais skābums vai sārmainība, bet efekts, kādu tas dod, nonākot organismā. Šķietami skābi produkti (tādi kā citrons, laims un tomāts) ir skābi savā pamatstāvoklī, bet, produktam tiekot pārstrādātam organismā, tie rada sārmainu efektu. Šo produktu augstais sārmaino minerālvielu saturs veicina to, ka apēsti un metabolizēti tie palielina ķermeņa šūnu sārmainību, tāpēc iedarbojas labvēlīgi."

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 04.01.2013 10:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/01/2013 10:33:43 - Rakstīja :
Sveikas! Esmu atgriezusies pie FD ar šo brīdi, ne vēlāk un ne agrāk! Nolēmu pievienoties pie šī foruma, jo man daudz kas ir aizmirsies un ceru, ka šeit varēsim padalīties ar padomiem!
Šorīt svari mani pārsteidza vairāk, kā nekad (negatīvi), tad nu vairs nespēju palaisties savā slinkumā un rijībā! Kaut kā jātiek galā ar savām atkarībām!
No augusta līdz oktobrim regulāri gāju sportot, biju jau palikusi formīgāka bez milzīgas piedomāšanas pie tā, ko ēdu, bet no novembra kaut kā palaidām ar vīru garām abonomentu un Cityfitness, ja nepērc uzreiz, tad sanāk baigi dārgi... Tā nu gaidījām akcijas (zinu zinu, ir jau arī citi klubi, bet... likās labs attaisnojums paslinkot!) Tad nu visticamāk ar rītdienu atgriežos sporta klubā, bet iespējams jau šovakar! :)
Man visi materiāli jāpārstudē no jauna, obligāti apņemos iesūtīt iknedēļas atskaites, apņemos nečīkstēt ik uz soļa (šo īpaši)!!! Apņemos godīgi atzīt savas sagrāves un savas uzvaras! :)
Šodienu sāku ar ūdens pudeli uz galda! Būs jāiegādājas citroniņš, lai šo ūdentiņu varētu baudīt labāk un iespējams arī vērtīgāk! :)

Tagad jautājums - ko jūs, strādājošās meitenes, kas nespēj piecelties no rīta laicīgi lai mājās paēstu, ko jūs ēdat brokastīs? Vai gatavojat iepriekšējā vakarā?
Man darbā pieejams ledusskapītis un mikrene, tā ka pusdienas turpmāk ņemšu līdz (izņemot šodienu, jo apņemšanās tik ar šodienu). Kā spējat sakārtot savu dienas ritmu, lai paēstu vismaz līdz 19.00 un pēc tam vairs ni ni? Man baigi grūti ir ko gatavot vīram, vai pašai sēdēt blakus un noskatīties kā kāds gardi ņammā, bet gribas tiešām saņemties un pēc 19.00 neēst... Kā sevi "apmānat"?

Vēlu visām jaunpienācējām un protams arī stabilajām FD ievērotājām veiksmi, izturību un vairāk lepoties ar panākumiem, nekā kreņķēties par klupieniem! :)


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 04.01.2013 12:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/01/2013 12:49:41 - trakums Rakstīja :
Sveikas! Esmu atgriezusies pie FD ar šo brīdi, ne vēlāk un ne agrāk! Nolēmu pievienoties pie šī foruma, jo man daudz kas ir aizmirsies un ceru, ka šeit varēsim padalīties ar padomiem! Šorīt svari mani ...

Sveika, Trakums! 

Sen neesi redzēta foruma pļāpās! 
Prieks par Tavu apņēmību un novēlu izdošanos! Iesaku necensties sevi kaut kā apmānīt, jo meliem lielas acis. Vienmēr sevis mānīšana noved pie slikta iznākuma - agri vai vēlu. Labāk pamēģini FD principus pielāgot savai ikdienai. Pietiks jau ar to, ka atsāksi sportot, dzersi ūdeni un ēdīsi sabalansētāk un liesāk. Ja vēlāk jutīsi, ka gribas radikāli mainīt ēšanas laikus, tad to varēsi darīt, bet pagaidām nesteidzies. :) Tas tā - lai tievēšana ir prieks un dzīvesveids, nevis stress un mocības, no kurām tā vien gribas kā aizmukt prom. 


trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 04.01.2013 13:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/01/2013 13:40:32 - baibinjsh1 Rakstīja :
Sveika, Trakums! Sen neesi redzēta foruma pļāpās! Prieks par Tavu apņēmību un novēlu izdošanos! Iesaku necensties sevi kaut kā apmānīt, jo meliem lielas acis. Vienmēr sevis mānīšana noved pie slikta i ...
Paldies baibinjsh1 par padomu! Ņemšu viņu noteikti vērā un sākšu pamazām! Es jau vienu laiku mēģināju pēc 19.00 neēst, tad, kad sanāca, tad liels gandarījums!
Sen gan neesmu te bijusi, kaut kā visam atmetu ar roku, jo nekādi nespēju pielāgoties! Sāku ēst pa savam, it kā veselīgi, daudz dārzeņi, sportiņš... rezultāts bija, bet tiklīdz sportiņš atmetās, tā arī viss pārējais pamazām atkrita, viarāk kārojās vakaros ēst u.t.t. A tā pēc zālītes atnāc, it kā izsalcis kā vilks, bet apēd salātiņus kādus svaigos, vai vispār neēd un ej čučēt :) Žēl bija ēst nezin ko pēc tāda darba!

Tiešām gribētos lai ir prieks nevis mocības, kā bija iepriekšējā reizē, kad visu krasi gribēju pagriezt un klupšana ļoti sāpīgi iespaidoja mani...

Vinetapa
					Poste: 42
Vinetapa (on-line)
Publicēts: 05.01.2013 22:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/01/2013 22:10:33 - Rakstīja :
vēlreiz jautājums: pie kurām vienībām likt klāt 5 - barojošai māmiņai?

annely
					Poste: 181
annely (on-line)
Publicēts: 07.01.2013 12:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/01/2013 12:30:14 - Vinetapa Rakstīja :
vēlreiz jautājums: pie kurām vienībām likt klāt 5 - barojošai māmiņai?

Sveika! Una forumā uz šo jautājumu atbildēja šādi: 1 kalcija vienība, 1 tauku vienība, 1 olbaltumvienība, 2 labības vienības.

Es ieteiktu palasīt "Jautājumu Unai II", tur visādi āķīgi jautājumi ir atbildēti Lai veicas!



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās