Pēkšņi izcili panākumi ir maksa par daudzu gadu neveiksmēm. /R. Braunings/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Ēšana pēc treniņa


Xiacinte (on-line)
Publicēts: 16.04.2012 11:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/04/2012 11:22:38 - Rakstīja :

Sveiki! Varbūt, ka šāda tēma jau bijusi, bet nevaru uzreiz atrast.

Tiko pārlasīju bukletu UGS. Par sportošanu - vai pareizi saprotu, ka, ja ir bijis spēka treniņš, tad 1 h laikā pēc tā ir jācenšas uzņemt OBvielas+ labība? Līdz šim tomēr centos ievērot principu, ka vakarā ēdu tikai dārzeņus, jo ļoti patīk ēdienkarte saskaņā ar Saules un Mēness enerģijas principiem. Taču treniņus man ir iespēja ieplānot tikai vakarā pēc darba, t.i., ap 18.00. Beidzas ap 19.00. Mājas esmu ap 19.30. Kaut kā īsti man negribas ap šo laiku sākt ēst Ob+labību... Būs pa smagu. Kā darāt Jūs?


Levi
					Poste: 16
Levi (on-line)
Publicēts: 18.04.2012 10:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/04/2012 10:24:05 - Rakstīja :
Es arī cenšos ēst dārzeņus + biezpienu klāt. Bet vispār, kad nopietni trenējos man teica, ka aptuveni 30 min pēc treniņa var pat kādu kārumu, jo vielmaiņa ir paātrināta un pat eklers nekādu skādi figūrai nenodarīs. Pati gan grēkoju, bet ne eklera apmēros :)

zaika
					Poste: 204
zaika (on-line)
Publicēts: 18.04.2012 10:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/04/2012 10:39:27 - Rakstīja :
Es edu olbaltumvielas - vai nu sieru, vai nu biezpienu, man vienkarsi organisms isti neprasa oglhidratus. Man vispar tajas dienas, kad sportoju organisms 'pieprasa' vairak olbaltumus, bet ne oglhidratus. Ta nu es, klausot savam kermenim, aizstaju sad un tad kadu 1-2 labibas vienibas ar olbaltumiem!
AA, un, ja trenins ir bijis pavisam velu, tad es panemu sporta kluba proteina kokteiliti un tas riktigi piepilda kungi un negribas est! Jo man ir bijis ta, ka atnakot majas parek velu pec trenina un vel paedot, nakti gruti gulet! :)


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās