Dievs dod cilvēkam to, ko viņam vajag, ne to - ko viņš grib. Tāpēc neprasiet - par ko, bet padomājiet - kāpēc? /.../

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

FD ēšana pēc operācijas!


Ingreta
					Poste: 42
Ingreta (on-line)
Publicēts: 03.04.2012 17:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/04/2012 17:24:41 - Rakstīja :
Lieta tāda,ka man gandrīz mēnesi atpakaļ bija apendicīta operācija un ne tikai...man tur bija k-kādi saaugumi,un vispār iztīrīja tur visu ko vien varēja!slimnīcā un pāris dienas pēc tam ēdu viskaut ko mīkstu(tā man teica),pēc tam turpināju pēc FD!nu nezinu,vai man tiešām ļoti slikti tur iekšā dzīst,bet man ir periodiskas sāpes...vairāk jau pēc ēšanas tieši tajā vietā,kur operēja!tās sāpes nav no rētas,man rēta ir otrā pusē...nu vispār man taisīja laproskopiski,tā ka trīs cauruniņi!es nedrīkstu tagad daudz ko ēst,un cenšos tos aizliegtos produktus kompensēt ar atļautajiem!bet īsti k-kas nav...!man nedrīkst citrus augļus- es pērku ogas saldētas!vienīgais tāds auglis,ko varu ēst ir banāns!bet to es miksēju ar ogām!dārzeņus ar šķiedrvielām nevaru ēst!kāpostus vispār nē...!katru dienu dzeru burkānu sulu,jo tas ir vienīgais dārzenis,ko varu iedomāties šķidrā veidā!vēl grillēju šad tad k-ko ...baklažānus,papriku!vāru ķirbju zupu!ā,papriku es ēdu svaigu,vēl gurķus un tomātus,bet ļoti reti!maizi tā neēdu,tikai šad tad sausmaizītes ar kāruma sieru,ko īsti nezinu,kur skaitīt,bet kā sapratu,tad pie ob!lai tik gaļa daudz nav jāēd,tad ar vēders tāds jocīgs!ēdu putras!
Maza gan cerība,ka kādai no jums ir bijusi līdzīga situācija vai vismaz brīdis,kad jāmaina visi ierastie produkti...
Varbūt ir kādi ieteikumi?būtu ļoti pateicīga...

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 03.04.2012 19:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/04/2012 19:42:51 - Rakstīja :
Sveika!
Visupirmāmkārtām vēlu, lai Tev viss tur sadzītu un atveseļotos pēc iespējas ātrāk!
Otrkārt, tā kā man, par laimi, nav bijusi līdzīga pieredze, varu ieteikt vēl kādus šķidros dārzeņus - tomātu sulu, vārītus un sablenderētus puķkāpostus (ja drīksti ēst kartupeļus, tad ideāli - sablenderē tos kopā, pieliec drusciņ pienu/kausēto sieru un garšvielas), var mēģināt taisīt kādus zaļos vitamīnu kokteiļus, piemēram, šeit ir labi viss parādīts un izstāstīts:
http://www.youtube.com/watch?v=T6RnJHiID_c
Šajā lapā ir gara diskusija par zaļajiem kokteiļiem, varbūt var pasmelties iedvesmu:
http://www.calis.lv/forums/tema/13078784-zalie-kokteili-teorija-pieredze-receptes/22/
Šeit ir ieteikumi ēšanai pēc operācijas un cita informācija:
http://www.vieglaks.lv/public/31322.html

Ceru, ka noderēs!


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 03.04.2012 20:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/04/2012 20:13:11 - Rakstīja :
Sveika,
Es mēnesī pēc laproskopijas izvairījos no dārzeņiem, pēc tam viss bija OK, tikai es pati biju atradusi tos lietot.

:)
D.

Ingreta
					Poste: 42
Ingreta (on-line)
Publicēts: 03.04.2012 21:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/04/2012 21:04:01 - Rakstīja :
Paldies,meitenes par ieteikumiem!jaa,tomaatu sulu biju piemirsusi!man tach veel tik loti labi vina garso:)un tomaatu zupa ar!:)nu no darzeniem cesnsos gan neizvairities,jo ta mani svari ar mani nedraudzejas:D
vel es iedomajos,ka varbut esana nav pie vainas,bet gan sulas-precizak berzu un klavu!savaacos laukos no krustmaates,atvedu uz rigu un tagad dzeru kaa udeni!nu pag.gad. gan vel svarus nebiju iegadajusies un nemaz netieveju,bet par izskatu nesudzejos!riktigi nokritos!biju smuka:Dgribas ari sogad!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās