Troksnis ir visu domu slepkava. /A. Šopenhauers/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Vacu step


Ingreta
					Poste: 42
Ingreta (on-line)
Publicēts: 06.03.2012 10:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2012 10:00:10 - Rakstīja :
Jautājums-vai kāda ir bijusi vai dzirdējusi par Vacu step trenažieri?es vakar biju uz to pirmo  nodarbību(biju izdomājusi,ka man noteikti vajag uz turieni iet un pirkt abonementu)!tur ir japērk abonements 89ls uz tam 20 dienām(20reizes),bet man vakar nebija noņemta nauda no kartes,ar karti tur maksāt nevarēja un tā salona administratore teica,lai maksāju šodien!Bet pirms vēl es esmu samaksājusi-jau sāku šaubīties...!vai ir tā vērts 89ls maksāt?vai labak 2 mēnešus par to naudu k-kur citur iet?kaut vai uz zāli vai airobiku va jogu?kāda vēl ir dzirdējusi vai gājusi uz tiem vibro trenažieriem?par tiem ar esmu domājusi...

Svetiņa
					Poste: 680
Svetiņa (on-line)
Publicēts: 06.03.2012 10:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2012 10:10:14 - Rakstīja :
Добрый день.
На счёт всех этих тренажёров "лёгкой" работы над своим телом -я считаю что выкинутые деньги.
Сама ходила. Результат будет, но минимальный. Моё мнение или в спортзал, чтобы и вправду попотеть над собственной коррекцией фигуры, причём мне кажется больше удовольствия сами получите, либо на массаж. За эти деньги можно раз 10 ходить и результат будет шикарным. Тоже ходила. Но тут главное массажист должен быть хорошим и заинтересованный в вашем избавлении от целлюлита и коррекции вашего тела, а не на зарабатывание денег за счёт Вас.

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 06.03.2012 16:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2012 16:10:10 - Ingreta Rakstīja :
Jautājums-vai kāda ir bijusi vai dzirdējusi par Vacu step trenažieri?es vakar biju uz to pirmo  nodarbību(biju izdomājusi,ka man noteikti vajag uz turieni iet un pirkt abonementu)!tur ir japērk abone ...
Es gāju uz šo trenažieri, izmantojot kuponu, 3 reizes. Rezultāti? No 3 reizēm droši vien nevar neko pateikt. bet katrā ziņā man likās pārāk grūti un vienveidīgi (lai arī diezgan regulāri eju sportot), ka es abonomentu tālāk pārējām reizēm nepirku, un vairāk uz tādu neietu.
Jāatceras, ka FD ieskatos, prātīgāk ir FIZISKAS AKTIVITĀTES, nevis PĀRSPORTOŠANĀS. Tāpēc es tās dienas, kad izdodas divas reizes dienā nostaigāt vismaz pa stundai uzskatu par veiksmīgākām nekā tās, kurās visu dienu dejoju savas tautiskās dejas (piemēram, koncertu dienās).

Ingreta
					Poste: 42
Ingreta (on-line)
Publicēts: 06.03.2012 17:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2012 17:46:57 - Rakstīja :
Paldies,par viedokļiem!
šodien iebraucu tajā salona un pateicu,ka tomēr neiešu!k-kā vienā brīdī sapratu,ka tas trenažieris no citiem atšķiras tikai ar savu vakuumu!un turklāt ja es ietu tās !!!20!!!! reizes mēnesī uz zāli(tas ir diezgan daudz ja tā padomā)-pieļauju,ka rezultāts būtu līdzīgs,bet par mazāku cenu...



sandraniks
					Poste: 101
sandraniks (on-line)
Publicēts: 06.03.2012 18:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2012 18:25:26 - LaimesKaleja Rakstīja :
Es gāju uz šo trenažieri, izmantojot kuponu, 3 reizes. Rezultāti? No 3 reizēm droši vien nevar neko pateikt. bet katrā ziņā man likās pārāk grūti un vienveidīgi (lai arī diezgan regulāri eju sportot), ...
Ļoti laba lieta ir nūjošana. Nūjojot  izkustinās lidz 90% muskuļu, ko neviens trenažieis nedos. Pa to naudu var nopirkt labas nūjas un apavus. Vajag sameklēt instruktoru, lai parāda kādas nūjas jāpērk un kā  pareizi nūjot un uz priekšu, pa stundai vai pusotrai dienā, Kā nekā  pavasaris tuvojās svaigs gaiss un sportošana, kas var būt labāks par šo. Un nūjas kalpos vairākus gadus, nevis tikai 20 dienas.
Var palasīt par nūjošanu
  http://www.nujotajiem.lv/lat/par-nujosanu/


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās