Patiesība ir kā rūgta dzira, nepatīkama pēc garšas, bet veselīga. /O. de Balzaks/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Atmiņu stāsti...


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 14:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 14:01:39 - Rakstīja :
Sveikas! Pagājušajā nedēļā mēs aplūkojām - vienu no klupšanas akmeņiem - pagātnes nasta! Taču, ja nasta, tad traucē, bet bieži vien ir tik jauki brīži pagātnē........... viss kopā - atmiņas, pieredze... 
Padalīsimies...

Es atcerējos situāciju, kas ir nu jau vairākus gadus atpakaļ, no laikiem, kad man līdzi bija jānēsā 30 lieki kilogrami - vizuāli iedomājoties - 30 paciņas cukura...
Tai laikā mūsu pilsētā bija atvērta Svara Vērotāju grupa un vairākas meitenes no manas darba vietas to apmeklēja, satiekot kādu dienu divas no meitenēm, kas gāja šajā grupā, apjautājos, ko tad Jūs tur ēdat, sāka man stāstīt, es tik nošausminājos - es gan tā nevarētu... uz ko viena no meitenēm man atbildēja - Tad tik staigā resna! Protams, ka šoks, nu kā viņa man tā pateica, taču nosmējos un aizgāju...
Secinājums, ne man gribasspēka, ne kā. Tā pat taču ar to nevar cīnīties, tā ir tikai ilūzija. Katram jāstaigā tādam, kāds ir, visi taču nevar būt slaidi, un vispār man ir lēna vielmaiņa, un kaut kur senčos jau arī ir apaļīgi cilvēki.............utt. vienu vārdu sakot dialogs ar sevi pa pirmo! Un vēl kolēģes pasaka, Tu taču tik forša, tev piestāv apaļums, kāda Tu izskatītos tieva... Un IR, IR, tūkstošiem miljoniem iemeslu, LAI NEKO NEDARĪTU!

Veiksmes stāstā jau rakstīju, kā nonācu līdz tam, lai sāktu tievēt, taču pēc nodarbības datorā apskatīju bildes, no laikiem, kad tikko biju ieguvusi vai atguvusi savu slaido augumu! Meitenes, fantastiska sajūta - kā iemīloties - taureņi vēderā! Goda Vārds!

Viens no iemesliem, lai uzdrošinātos tievēt bija lietuviešu rakstnieces (iedodiet neatceros uzvārdu) grāmata - "Tievē, un ēd ar baudu!" Man radās sajūta, ka runa ir tieši par mani, precīzi necitēšu, bet doma sekojoša:
- Ik katrs cilvēks ir pelnījis būt tieši tāds kā vēlas. Neviens no dabas nav veidots resns, katrā ir iespēja atgūt slaidumu. Neviens nav pelnījis lieko svaru.  Vienalga, lai cik arī smags nebūtu, zem milzīgās tauku kārtas ir viens fantastiski jauks slaids cilvēks - Tu. Ļengana āda - muļķības, jādzer ūdens un viss kārtībā. Un pats galvenais, ka jāēd tas, kas garšo, un ne tikai garšo, bet ļoti, ļoti garšo, tikai jāievēro kaloriju deficīts! Un es sāku!  Meitenes, es ēdu tikai to, ko tajā brīdī ļoti, ļoti gribēju, kas man garšoja, un iedomājieties manu izbrīnu, kad uzkāpu uz svariem - jau biju vieglāka!  Izbrīns, laime, tauriņi vēderā un pilnīga pārliecība, ka tas strādā! Laika gaitā pasūtīju neklātienes kursu, un sapratu, ka tas ir tieši tas, ko es daru, tikai vienkāršāk, jo nav jāskaita kalorijas, bet viss jau priekšā. Un es turpināju. Katru nedēļu man bija mērķis kļūt par 1 kilogramu vieglākai. Un viss! Cita mērķa nebija! Katru nedēļu jauns mērķis - atkal kļūt par 1 kilogramu vieglākai - šo ciparu arī jau sev pateicu, pierakstīju, un ar pilnu pārliecību zināju, ka tieši tā arī būs!  Brīnumi - droši vien! Taču mēs katra pati esam tā, kas veido savu brīnumaino dzīvi! 
Ko es ar šo garo monologu gribēju pavēstīt, kas var! JA KAUT KO VĒLIES, TAD NOTEIKTI TAI LĪDZI SEKO IESPĒJA TO IZDARĪT! Tik vien tāds sīkums - DARĪT!
Es savu iespēju izmantoju - man līdz ar to dzīve ir atnesusi milzum daudz citu iespēju, kuras izmantoju, un goda vārds, ja man kāds piecus gadus atpakaļ pastāstītu par manu dzīvi šodien - vai ticētu, kaut gan es vienmēr klusībā esmu ticējusi, ka var visu, ja vien ļoti, ļoti grib!

Meitenes, arī Jūs varat iegūt vai saglabāt skaistu slaidu augumu uz mūžu! (šīs ir atmiņas ar 4, 5 gadu stāžu)
Lai Jums viss ko darāt izdodās!

florentina (on-line)
Publicēts: 24.02.2012 14:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 14:40:38 - Rakstīja :
iedvesmo :). Vislabāk man patīk tas, ka var ēst kas patīk un ir garšīgi.

Meks (on-line)
Publicēts: 24.02.2012 15:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 15:01:50 - Rakstīja :
Una, katru reizi gaidu jaunus Tavus ierakstus un izlasu tos vienā elpas vilcienā! Paldies, ka dalies atmiņās! Es arī uzreiz iedomājos savas tievās bildes - un tiešām tās sajūtas ir fantastiskas, liekas, ka gaiss tad smaržoja savādāk!  Es gribu atgūt to, kas man kādreiz jau bija! 

auša
					Poste: 407
auša (on-line)
Publicēts: 24.02.2012 17:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 17:48:40 - Rakstīja :
Esmu apstājusies. Lai gan daru it kā to pašu , ko līdz šim, kad izdevās nomest 15 kg. Bija lidojums. Bet tagad  to vairs nejūtu.  Svars joproj Nolēmu -  jāsāk sevi ieprogrammēt- šonedēļ svēršu par par pus kilo mazāk! (Tas man  bija vidējais nedēļā nomestais svars.) Jānotic, ka es varu!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 19:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 19:21:27 - Meks Rakstīja :
Una, katru reizi gaidu jaunus Tavus ierakstus un izlasu tos vienā elpas vilcienā! Paldies, ka dalies atmiņās! Es arī uzreiz iedomājos savas tievās bildes - un tiešām tās sajūtas ir fantastiskas, lieka ...
Noteikti atgūsi, ja vien darīsi ar prieku! 

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 19:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 19:21:56 - florentina Rakstīja :
iedvesmo :). Vislabāk man patīk tas, ka var ēst kas patīk un ir garšīgi.
Ja patiešām vēlas notievēt, tad tikai tā! 

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 19:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 19:22:32 - auša Rakstīja :
Esmu apstājusies. Lai gan daru it kā to pašu , ko līdz šim, kad izdevās nomest 15 kg. Bija lidojums. Bet tagad  to vairs nejūtu.  Svars joproj Nolēmu -  jāsāk sevi ieprogrammēt- šonedēļ svēršu par pa ...
Kā notika Tavs tievēšanas process? 

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 19:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 19:58:51 - Rakstīja :
Una, lasīju un beigās nodomāju, kaut tās meitenes, kuras nespēj noticēt tam, ka ir iespējams zaudēt tik daudz svara, atrastu savu pieeju, kā arī bez ticības sasniegt "neiespējamo svaru" - iesākt un turpināt tievēt. Mana pieeja biji Tu, jo ik pa laikam norādīji man uz maniem sapņiem&mērķiem un man nekas cits neatlika kā ticēt :)!
Ikreiz, kad ir online tusiņs rādu, savu bildi ar vēl dauz liekajiem kg, kur es peldkostīmā lepni pozeju, jo esmu taču slaida (pirmie -13kg), BET Tev izdevās mani pārliecināt, ka ir iespējams notievēt vēl vairāk, līdz savam "sapņa svaram" - par to esmu ārkārtīgi pateicīga.
Meitenes - visvienkāršākais ir DARĪT - ŠODIEN, ŠEIT, TAGAD! Nevis atlikt tievēšanu uz pirmdienu vai "pēc svētkiem", bet saldumus atlikt uz pirmdienu vai kādu īpašu svētku dienu.

Meks (on-line)
Publicēts: 24.02.2012 20:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 20:31:02 - auša Rakstīja :
Jānotic, ka es varu!
Bet Tu taču arī vari!  Pati teici, ka 15 kg jau nomesti un tad ir ĻOTI DAUDZ! 

airi
					Poste: 241
airi (on-line)
Publicēts: 24.02.2012 21:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 21:32:37 - Rakstīja :
Paldies par stāstu un aicinājumu uz poziīvu atieksmi! Es līdz mielēm esmu izpratusi, ka rezultāts var būt TIKAI tad, kad kaut ko dara ar prieku, nevis ar mokām un lielu atteikšanos. Es beidzot esmu sevi sapratusi (es tā ceru) un iepriekšējo gadu bagāža (nevis nasta!) māca to, kas MAN der vai neder. Jāēd ir garšīgi. Vienmēr var atrast arī atļautajos ēdienos to, kas garšo. Es neatteikšos arī no visa cita, ja patiešām to gribēsies. Tikai pa retam un nedaudz- izbaudot.
 Un es zinu, ka iegūšu savu sapņu svaru! Dzīve mainīsies un ļoti pozitīvi. Jau mainās...

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 22:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 22:30:13 - melllene Rakstīja :
Una, lasīju un beigās nodomāju, kaut tās meitenes, kuras nespēj noticēt tam, ka ir iespējams zaudēt tik daudz svara, atrastu savu pieeju, kā arī bez ticības sasniegt "neiespējamo svaru" - iesākt un tu ...
Man patiess prieks par Tevi! malacīte!  

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 22:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 22:30:41 - airi Rakstīja :
Paldies par stāstu un aicinājumu uz poziīvu atieksmi! Es līdz mielēm esmu izpratusi, ka rezultāts var būt TIKAI tad, kad kaut ko dara ar prieku, nevis ar mokām un lielu atteikšanos. Es beidzot esmu se ...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās