Tas cilvēks, kuru tu mīli manī, protams, ir labāks par mani: es tāds neesmu. Bet tu mīli, un es centīšos būt labāks, nekā esmu. /M. Prišvins/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

šodien uz kafe


kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 21.03.2009 08:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/03/2009 08:49:31 - Rakstīja :
gatavojos,kā uz pamatīgu pasākumu.isteniba nekāda liela svinēšana jau nebūs.aizbrauksim vakara uz kafe,paedisim un uz majam(tetukam 65gadi paliek).šorit brokastis apedu tikai abolu.nakošaja reizē,kad gribesies ēst pagatavošu auzu pārslas ar paštaisīto jogurtu.(bērni gan pašlaik ēd pašgatavotus čeburekus un kūku).krāju vienības vakaram.tikai man jau nav jēgas krāt.tik un tā tur neko lāga needišu.nevelk mani vairs kafe ēdieni.un ,ja pa dienu neko need,tad ari vakara nekas nelien iekšā.

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 22.03.2009 07:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/03/2009 07:25:11 - Rakstīja :
labi,ka sataupījos pa dienu.nu īsti sataupīties pareizi nesanāca,kā vēlējos,bet,kaut kas jau izdevās.bet kafe nebija nekā grillēta,nekā tāda,kas mums derētu un tikai lielās porcijas.pusporcijas deva tikai tās,kur siers bija-panēts ar sieru,ietīts iekšā siers.zupās krējums un sviests,salātos-majonēze(kaut kā nevelk vairs majonēze),un ne jau virskārtā,bet viss samaisīts.paņēmu mazāk kaitīgu-liellopu rostbifs(cerēju,ka būs gaļas gabals,bija mazi gaļas gabaliņi) sacepts ar ananasiem,papriku,šampinjoniem+tvaicēti dārzeņi.gardi jau bija.bet vēders mājās sāpēja pamatīgi(man ir kunģa kaite,nedrīkstu neko tādu ēst,drīkstu tikai fd ēst.kā noraujos,tā vēders sāp).bet svari šorīt 300g plusā tikai.kamērtā sāls izpeldēs...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās