Viegli uzņemas pienākumus tas, kam viegli nākas to neizpildīt. /Rainis/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Kā top veiksmes stāsti?


page: [1]   2   (page size 50)
baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2011 08:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2011 08:46:55 - Rakstīja :

Sveikas!

Man sagribējās uzzināt, kā notiek veiksmes stāstu tapšana!

Gribētos vēl redzēt jaunus veiksmes stāstus, kurās lieliskie panākumi ir redzami un arī motivējošā stāstā uzrakstīti! Tie ļoti palīdz darboties un noskaņot sevi mērķim, kā arī priecē acis un rada pārliecību - tas ir iespējams!

 Varbūt ir kādi vecāki veiksmes stāsti (piemēram, Dagnijas, kas ir izņemts no lielā saraksta (http://www.figurasdraugi.lv/client/default.asp?wa_id=987&wa_id_key=  ) ), kurus ir iespējams kaut kā savādāk izlasīt, piemēram, caur linkiem šajā forumiņā?

Motivēsim sevi un citus!


debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 24.02.2011 15:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2011 15:07:09 - baibinjsh1 Rakstīja :
Sveikas! Man sagribējās uzzināt, kā notiek veiksmes stāstu tapšana! Gribētos vēl redzēt jaunus veiksmes stāstus, kurās lieliskie panākumi ir redzami un arī motivējošā stāstā uzrakstīti! Tie ļoti pal ...

Sveiki,

Katrs var iesūtīt savējo kopā ar bildēm. Paldies, ka pieminēji šo, jo to taisīja kādreizējā mājas lapas administratore un ši lapa bija slēpta, un es pat to neredzēju. Tagad es atkal viņu aktivizēju, lai ir ko palasīt! Paldies!


Natuzzi
					Poste: 115
Natuzzi (on-line)
Publicēts: 24.02.2011 15:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2011 15:14:13 - Rakstīja :
baibinjsh1 - gribu tev arī pateikt paldies par šo lapu ar Dagnijas stāstu! Ļoti aizraujošs stāsts!  

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2011 20:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2011 20:12:29 - Rakstīja :
Pirms apņemšanās dzīvot veselīgi, un pašā sākumā veiksmes stāsti ir neizmērojams iedvesmas avots. Visus "Shape" saglabāju, tieši tāpēc, lai pārlasītu veiksmes stāstus. Jo vairāk redzēju pozitīvus piemērus, jo reālāka šķita cīņa ar lieko svaru. Kamēr bija liekais svars, tā zaudēšana šķita nereāla, neiespējama.
FD veiksmes stāstus esmu pārlasījusi nnnn tās reizes. Loti patīk, ka ir arī video. Unas video esmu skatījusies daudz reižu. Tieši veiksmes stāsti ir tie, kas ļauj noticēt, ka svaru zaudēt ir iespējams.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2011 21:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2011 21:07:39 - melllene Rakstīja :
Pirms apņemšanās dzīvot veselīgi, un pašā sākumā veiksmes stāsti ir neizmērojams iedvesmas avots. Visus "Shape" saglabāju, tieši tāpēc, lai pārlasītu veiksmes stāstus. Jo vairāk redzēju pozitīvus piem ...

Jā, arī video ir super! Es sākumā skatījos tikai motivācijas video, bet tad sapratu, ka tie visi gatavošanas video ir tiešām superīgi! Tik labi izstāsta, tik forša noskaņa rodas!

Diemžēl man nav ne tagadējo, ne vecāku Shape žurnālu... Ja pērk to iespēju lasīt internetā, tad var piekļūt arī vecajiem numuriem?


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2011 21:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2011 21:09:48 - debora Rakstīja :
Sveiki, Katrs var iesūtīt savējo kopā ar bildēm. Paldies, ka pieminēji šo, jo to taisīja kādreizējā mājas lapas administratore un ši lapa bija slēpta, un es pat to neredzēju. Tagad es atkal viņu akti ...

O, nu re, cik jauki!

Varbūt vēl kādas lapas ir kaut kur paslēpušās ?

Meitenes, kurām ir tie ļoti iespaidīgie rezultāti (Melllene arī šajā kategorijā) - varbūt uzrakstiet savus stāstus? 

Piemēram, ja es būtu tādā situācijā, ka man būtu tik daudz zaudēto kg, es droši vien uzrakstītu stāstu un aizsūtītu bildes, bet tikai ar vienu noteikumu - ja es būtu sasniegusi savu mērķa svaru!  Tātad sekojošs jautājums - kuras no foruma meitenēm ir sasniegušas savu lielā mērķa svaru? 


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2011 21:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2011 21:10:19 - Natuzzi Rakstīja :
baibinjsh1 - gribu tev arī pateikt paldies par šo lapu ar Dagnijas stāstu! Ļoti aizraujošs stāsts!  
Super! Es viņu tā pavisam nejauši uzgāju, man arī patika! Super, ka viņš ir tāds plašs - ar ieteikumiem, ēdienu bildēm... 

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2011 22:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2011 22:51:34 - baibinjsh1 Rakstīja :
bet tikai ar vienu noteikumu - ja es būtu sasniegusi savu mērķa svaru!  Tātad sekojošs jautājums - kuras no foruma meitenēm ir sasniegušas savu lielā mērķa svaru? 
Man vēl 5-10 kg "atlikuši"...
Būtu pārlaimīga lasot veiksmes stāstus, kur svars ir ilgāku laiku saglabāts un "burvju noslēpumus" kas to palīdz realizēt.

Natuzzi
					Poste: 115
Natuzzi (on-line)
Publicēts: 25.02.2011 09:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2011 09:40:10 - Rakstīja :
Man vēl 4 kg...  Var būt mans veiksmes stasts būs mana motivācija?!!! (Pēdējā laikā mana motivācija kaut kur pazuduši... ) Gribu uzrakstīt savu veiksmes stāstu, kad sasniegšu savu mērķa svaru!!! (tagad man ir mērķis :) , baibinjsh1- paldies par ideju ;) )

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 25.02.2011 10:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2011 10:16:12 - Rakstīja :
Es arī ceru, ka drīz taps mans veiksmes stāsts!!!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 25.02.2011 12:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2011 12:00:52 - Rakstīja :

Nu re, būšu aizsākusi veiksmes stāstu atgriešanos!

Visas taču tā priecājamies, ka varam viena otru motivēt on-line, bet tomēr vecie veiksmes stāsti kādreiz liekas, ka nepietiek, tāpēc, Natuzzi, TAVS VEIKSMES STĀSTS NOTEIKTI BŪS GAN TAVAI MOTIVĀCIJAI, GAN VISU PĀRĒJO MOTIVĀCIJAI! Mumin, tik uz priekšu! 


Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 04.03.2011 19:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/03/2011 19:16:12 - baibinjsh1 Rakstīja :
Nu re, būšu aizsākusi veiksmes stāstu atgriešanos!Visas taču tā priecājamies, ka varam viena otru motivēt on-line, bet tomēr vecie veiksmes stāsti kādreiz liekas, ka nepietiek, tāpēc, Natuzzi, TAVS VE ...
Meitenes, pie veiksmes stāstiem bija Dagnijas stāsts, bet, nu vairs atkal nav, kaut ko nesaprotu, kur viņu var izlasīt?

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 05.03.2011 22:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/03/2011 22:50:00 - Natuzzi Rakstīja :
Man vēl 4 kg...  Var būt mans veiksmes stasts būs mana motivācija?!!! (Pēdējā laikā mana motivācija kaut kur pazuduši... ) Gribu uzrakstīt savu veiksmes stāstu, kad sasniegšu savu mērķa svaru!!! (taga ...
Natuzzi, līdz at pavasari Jauns Veiksmes stāsts iedvesmotu!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 05.03.2011 22:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/03/2011 22:51:07 - mumins1980 Rakstīja :
Es arī ceru, ka drīz taps mans veiksmes stāsts!!!
vispār jau Tev nav izvēlesTev ir sociālā atbildība, lai tās, kas notievē, zinātu, ka grūtniecība iegūto slaidumu nesabojās

emily (on-line)
Publicēts: 06.03.2011 11:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2011 11:04:53 - debora Rakstīja :
Sveiki, Katrs var iesūtīt savējo kopā ar bildēm. Paldies, ka pieminēji šo, jo to taisīja kādreizējā mājas lapas administratore un ši lapa bija slēpta, un es pat to neredzēju. Tagad es atkal viņu akti ...

Sveiki!

Paldies par interesanto mājas lapu. Būs atkal japērk on-line abonemets, lai var visu izlasīt un sekot līdzi notikimiem. Jautājums Deborai - kur tos Veiksmes stāstus var atkal palasīt, neatradu. Vai vēl ir pieejami Veiksmes stāsti no Svara cērotāju laikiem, tur bija ļoti daudzi interesanti stāsti, neatceros visu veiksminieču vārdus, viens no tiem stāstiem bija Jeļenas Purgeles veiksmes stāsts. Paldies!


debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 06.03.2011 19:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2011 19:02:15 - emily Rakstīja :
Sveiki! Paldies par interesanto mājas lapu. Būs atkal japērk on-line abonemets, lai var visu izlasīt un sekot līdzi notikimiem. Jautājums Deborai - kur tos Veiksmes stāstus var atkal palasīt, neatrad ...
Tos var atrast sadaļā "Panākumu fakti"

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 06.03.2011 22:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2011 22:38:07 - debora Rakstīja :
Tos var atrast sadaļā "Panākumu fakti"
Zem panakumu faktiem ir tikai pedejie..
pat Dagnijas stasts nu ir pazudis atkal.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 06.03.2011 23:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2011 23:22:52 - Rakstīja :
Man skiet,ka tas meitenes ir tievejusas pec Svara Verotaju principiem,ko ari stasta savos veiksmes stastos. Iespejams,ka si iemesla del sie stasti nav pievienoti citu meitenu veiksmes stastiem,kas tievejusas pec FD principiem. Skiet,Svara Verotaji ir kaut kas loti lidzigs Figuras Draugiem.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 06.03.2011 23:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2011 23:44:41 - Natuzzi Rakstīja :
Man vēl 4 kg... Var būt mans veiksmes stasts būs mana motivācija?!!! (Pēdējā laikā mana motivācija kaut kur pazuduši... ) Gribu uzrakstīt savu veiksmes stāstu, kad sasniegšu savu mērķa svaru!!! (taga ...
Man ari vel palikusi 4 kg lidz finisam. Cik jau esi zaudejusi un cik ilga laika?

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 07.03.2011 07:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/03/2011 07:56:43 - debora Rakstīja :
Tos var atrast sadaļā "Panākumu fakti"
Panākumu faktos tiešām ir tikai pēdējie, Dagnijas stāsts bija neilgu laiku un nu vairs nav.

Natuzzi
					Poste: 115
Natuzzi (on-line)
Publicēts: 07.03.2011 10:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/03/2011 10:00:39 - denia Rakstīja :
Man ari vel palikusi 4 kg lidz finisam. Cik jau esi zaudejusi un cik ilga laika?
Sveiki, denia! Vispirms gribu patekt LIELS PALDIES par taviem receptiem no fotogalerejas  :) Ļoti, Ļoti garšigi un  skaisti!!!  Es zaudēju 16.3 kg pusgadu laikā. Tas bija ļoti sen :) 1999.gadā. Desmit gadus ar manu svaru viss bija kārtībā. 2010 gadā, sakarā ar dažadam dzīves apstākļiem es pieņēmu svara par 7 kg - 8 kg. Un tad es sapratu, ka viena pati nevaru ar tiem tikt gala. Tapēc es esmu šiet :) Kopā ar jums :) It kā nav daudz,  bet es zinu, kā var būt arī +16.3 :) un atpakaļ es tas negribu!  Kad es sveru par 16.3 vairāk, motivācija bija lielāka... Tagad mans svars krīt lēnāk...  

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 08.03.2011 00:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/03/2011 00:22:41 - Natuzzi Rakstīja :
Sveiki, denia! Vispirms gribu patekt LIELS PALDIES par taviem receptiem no fotogalerejas :) Ļoti, Ļoti garšigi un skaisti!!! Es zaudēju 16.3 kg pusgadu laikā. Tas bija ļoti sen :) 1999.gadā. Desmit ...
Paldies! Man ari svars tagad krit lenak neka sakuma.Man galvenais,ka notiek virziba uz prieksu un priecajos par katru zaudeto gramu! Esmu parliecinata,ka musu merktieciba aizvedis mus pie sava sapnu svara un spesim tadu svaru saglabat ari turpmak

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 10.04.2011 09:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/04/2011 09:54:48 - Rakstīja :

Negribēju speciāli veidot jaunu diskusiju, domāju - pielikšu te, varbūt moderators pamanīs! :)

Pie Jolantas veiksmes stāsta (visu stāstu sarakstā) rakstīts -18kg. Vai drukas kļūda? Jābūt taču -40kg! 

Tas tā - varbūt neviens nebija ievērojis.... ;)


UN PALDIES PAR JAUNO VEIKSMES STĀSTU! 


kasija
					Poste: 262
kasija (on-line)
Publicēts: 10.04.2011 09:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/04/2011 09:59:48 - baibinjsh1 Rakstīja :
Pie Jolantas veiksmes stāsta (visu stāstu sarakstā) rakstīts -18kg. Vai drukas kļūda? Jābūt taču -40kg!
Man rāda - 40kg..., kāpēc tev ir savādāk?

kasija
					Poste: 262
kasija (on-line)
Publicēts: 10.04.2011 10:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/04/2011 10:15:52 - kasija Rakstīja :
Man rāda - 40kg..., kāpēc tev ir savādāk?
jā, jā tur,kopā , arī pārējo meiteņu veiksmes stāsti, tiešām - 18kg

Natuzzi
					Poste: 115
Natuzzi (on-line)
Publicēts: 11.04.2011 14:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/04/2011 14:49:29 - Rakstīja :
Очень понравился "Jolantas veiksmes stāsts"!!! Такая красивая, жизнерадосная, умная девушка!!! Столько жизненной энергии, целеустремлённости и сил!!! :)

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 11.04.2011 18:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/04/2011 18:37:27 - Natuzzi Rakstīja :
Очень понравился "Jolantas veiksmes stāsts"!!! Такая красивая, жизнерадосная, умная девушка!!! Столько жизненной энергии, целеустремлённости и сил!!! :)
Un jābrīnās, kā tādām fantastiskām sievietēm, kādas ir gan veiksmes stāstos, gan vienkārši forumā, kuras tagad STARO, varēja būt tādi trakumi iepriekš! Man no sirds liels prieks par katru, kura izvēlējusies pārvilkt svītru melnajam periodam un kļūt par tauriņu! 

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 17.05.2011 01:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2011 01:30:51 - Rakstīja :
Meitenes, rakstīt veiksmes stāstu izrādās nemaz nav tik viegli. Ko Jūs tajos vēlaties izlasīt. Kāda informācija visvairāk noder? Man vienmēr galvenais bija redzēt, ka tas ir iespējams, kā Jums?

Mantra
					Poste: 39
Mantra (on-line)
Publicēts: 17.05.2011 05:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2011 05:26:32 - melllene Rakstīja :
Ko Jūs tajos vēlaties izlasīt. Kāda informācija visvairāk noder? Man vienmēr galvenais bija redzēt, ka tas ir iespējams, kā Jums?
Mani parasti vismazāk interesē, kā cilvēki tikuši pie liekā svara, bet visvairāk interesē, kas tieši licis saņemties, kas motivējis, kas liek nepadoties un turpināt procesu.
Protams, pamatā jau laikam gribās izlasīt, ka tas vispār ir iespējams, ka viens normāls cilvēks, kam dzīve pilna ar stresu, pienākumiem un dažādiem ierobežojumiem, tomēr var to izdarīt.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 17.05.2011 07:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2011 07:32:23 - melllene Rakstīja :
Meitenes, rakstīt veiksmes stāstu izrādās nemaz nav tik viegli. Ko Jūs tajos vēlaties izlasīt. Kāda informācija visvairāk noder? Man vienmēr galvenais bija redzēt, ka tas ir iespējams, kā Jums?

Man interesē tas, kā un kad cilvēks ticis pie liekā svara (jo tas tomēr ir svarīgi - visu dzīvi bijis apaļš vai tikai, piemēram, pēc bērniņa vai sākšanas dzīvot ar vīrieti ). Forši ir tad, ja uzraksta vai un kā sportoja tievējot (BET GODĪGI!), kā iepirkās, kā atrada spēku iet šo maratonu, kādi bijuši lūzuma punkti, kādi ieguvumi (vēl bez slaidā auguma), kā bijis ar attieksmi no citiem/pret citiem....

Melllene, es ticu, ka Tev sanāks fantastisks veiksmes stāsts! Ļoti gaidīšu!!! 


Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 13:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 13:41:45 - Rakstīja :
Šodienas jaunajā "Shape" numurā ir interesants veiksmes stāsts "Ilgais ceļš līdz uzvarai", nometusi 35 kg (starp citu, lietojusi arī "brīnumzāles" Lida.
Ir arī raksts "Ja tevi resnu padara draudzība" - ko darīt, ja tavi draugi tīšām vai netīšām kaitē taviem svara zaudēšanas centieniem, arī vēdera preses vingrinājumi.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 17.06.2011 13:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 13:56:20 - Aija Rakstīja :
Šodienas jaunajā "Shape" numurā ir interesants veiksmes stāsts "Ilgais ceļš līdz uzvarai", nometusi 35 kg (starp citu, lietojusi arī "brīnumzāles" Lida.Ir arī raksts "Ja tevi resnu padara draudzība" - ...
Hmm, jau jaunais numurs klāt! SUPER! Paldies par info!
Mazai intrigai - es jau zinu vienu rakstiņu, kas būs nākamajā numurā


champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 13:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 13:57:12 - melllene Rakstīja :
Man vēl 5-10 kg "atlikuši"...Būtu pārlaimīga lasot veiksmes stāstus, kur svars ir ilgāku laiku saglabāts un "burvju noslēpumus" kas to palīdz realizēt.
Ja tā pilnīgi godīgi, tad mani visvairāk interesē tieši nomestā svara SAGLABĀŠANA, jo es visu savu mūžu esmu dzīvojusies kā pa viļņiem - augšā, lejā, augšā, lejā! Neesmu skaitījusi, bet domājams, ka vismaz 100kg kopsummā esmu zaudējusi un, protams, arī uzēdusi Ļoti gribētos zināt, cik daudz no veiksmes stāstu senākajām rakstītājām vēl joprojām saglabā savu ideālo svaru...

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 17.06.2011 14:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 14:12:04 - champagne Rakstīja :
Ja tā pilnīgi godīgi, tad mani visvairāk interesē tieši nomestā svara SAGLABĀŠANA, jo es visu savu mūžu esmu dzīvojusies kā pa viļņiem - augšā, lejā, augšā, lejā! Neesmu skaitījusi, bet domājams, ka v ...
Una! Una! Una! Ir LIELISKS piemērs! Tāpēc īpaši priecājos, ka iepriekšējā tiksānās reizē šī mums bija nodarbības tēma un Una dalījās ar pieredzi, kā arī katru mūs druksu "pakratīja"
Guna te ik pa laikam parādās. Tad vēl JeļenaK, Jollīte, Natuzzi un noteikti, ka ir vēl, tikai man šīs pirmās nāk prātā, jo dikti nu slaidas bildes stāv galerijās un ik pa laikam redzu online.
Es sev esmu apsolījusi FD online ik pa laikam paŗādīties arī tad, kad būs sasniegts mērķa svars, tā, kā to dara Guna, jo tas LOTI noder pārējām tievētājām.
Lai saglabatu svaru, esmu jau sākusi prātā piemest dažādus plāna punktus. Esmu pārliecināta, ka šoreiz tas ir uz visiem laikiem, jo: es par to domāju(kā saglabāt svaru), man ir plāna punkti rīcībai, jau gadu pilnībā, pirms tam 1g daļēji dzīvoju ar FD un man ir pilnībā pieņemams šis dzīves veids.
Mēs varētu ieviest online atsevišķu tēmu "Svara saglabāšana".

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 17.06.2011 14:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 14:20:30 - Rakstīja :
P.S. Vēl esmu par 100% pārliecināta, ka tās, meitenes, kuras tievē (un taisnības labad jāsaka ir jau notievējušas) kopš brīža, kad es sāku, arī saglabās savu svaru, jo ilgtoši pie tā strādājot, to pieņemam par savu jauno dzīves veidu. Kurš gan vairs Deniai vai Baibinjsh1 iemānīs trīs dienas pēc kārtas neveselīgu ēdienu?
Pagājušajā nedēļas nogalē sapratu, ka var kaut caur adatas aci izlīst, bet var dzīvot ar FD. Es biju darba pasākumā 3 dienas, kur bija organizētā ēšana. Morāli jau biju noskaņojusies uz pamatīgiem plusiem, jo redzēju pirms tam ēdienkarti: brokastīs zemnieku brokastis, pusdienās grillētas desiņas ar ceptiem kartupeļiem, vakariņās kartupeļu pankūkas, brokastīs maizītes... tik super sanāca, ka palūdzu virtuvei vai varu paņem nevārītu kartupeli un tomātu brokastīm, un pusdienās arī ēdu aukstu ar mizu vārītu kartupeli(kas bija paredzēts cepšanai) un tiku pie zivs, kas nebija darbinieku ēšanā. Numurinā man bija līdzi tomāti, gurķi un banāni. Man jau sāk šķist, ja pats tiecies pēc sev labvēlīga ēdiena, tad arī apstākļi nāk tev pretim.
Tā es te gudri runāju, bet kad tikšu vasarnīcā pie vecmāmiņas klātā galda, tad būs ziepes. Pagaidām risinājums - nebraucu ciemos... Zinu, gan ka vecmāmiņa sapratīs, ka ēdīšu savu ēdienu. Tajā pašā laikā baidos par savu rakstura noturību, jo tie ir ēdieni, kas kūst mutē...

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 14:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 14:40:51 - Rakstīja :
Ak, melllene, paldies par tik izsmeļošu rakstu! Zini kā es sev šobrīd esmu noformulējusi svara saglabāšanu? Nekādā gadījumā nedrīkst zaudēt kontaktu ar FD. Grupai ir milzu spēks, nedrīkst palaist vējā piederību! Man šķiet, ka visefektīgākais veids kā patiesi saglabāt sasniegto, ir grupu vadīšana (ja tas iet pie sirds un vēlas ar to nodarboties). Vai nu arī pastāvīga piedalīšanās FD on-line dzīvē. 
Esmu ļoti labi pazīstama ar alkohola, narkotiku un azartspēļu atkarīgo ārstēšanas programmu (kad biju Latvijā, strādāju tieši šajā lauciņā) un statistikas dati liecina, ka tie, kas regulāri pēc ārstēšanās kursa apmeklē AA grupu nodarbības, tie arī ir tie, kas gadiem ilgi dzīvo skaidrā

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 14:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 14:48:55 - melllene Rakstīja :
Hmm, jau jaunais numurs klāt! SUPER! Paldies par info!Mazai intrigai - es jau zinu vienu rakstiņu, kas būs nākamajā numurā
Nu tad jau droši vien par tevi, vai ne?

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 14:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 14:51:01 - Aija Rakstīja :
Nu tad jau droši vien par tevi, vai ne?
Es ari ta domaju!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 14:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 14:59:03 - champagne Rakstīja :
Ak, melllene, paldies par tik izsmeļošu rakstu! Zini kā es sev šobrīd esmu noformulējusi svara saglabāšanu? Nekādā gadījumā nedrīkst zaudēt kontaktu ar FD. Grupai ir milzu spēks, nedrīkst palaist vējā ...

Esmu dzirdejusi,ka palidz ari ampulas iesusana(alkoholikiem).Ta isti nekad neesmu lidz galam sapratusi,ka si ampula darbojas,vai tiesam to suj kaut kur ieksa? Varbut,ka svara saglabasanai ari deretu kaut kas tamlidzigs? Nu joks,protams! Es ari ta domaju,ka svaru vieglak butu saglabat,ja pats esi riktigi visa saja ieksa. Un tiesi ta,ka Tu saki,vai nu klut  par FD vaditaju vai nepartraukti darboties onlaina.

Man driz bus klat ciemini uz samera  ilgu laiku. Parasti tad nemu sversanas atvalinajumu un sev par merki izvirzu saglabat esoso svaru.  Bet tagad TIK labi tievejas,ka gribas iet lidz galam. Es loti ceru ari ar visu cieminu busanu sasniegt savu merka svaru,jo tiesam,nav palicis vairsn daudz!

 


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 15:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 15:05:06 - melllene Rakstīja :
P.S. Vēl esmu par 100% pārliecināta, ka tās, meitenes, kuras tievē (un taisnības labad jāsaka ir jau notievējušas) kopš brīža, kad es sāku, arī saglabās savu svaru, jo ilgtoši pie tā strādājot, to pie ...

Tur nu tiesa,neveseligus edienus es vairs sev negatavoju un needu! Zel,ka savam viram nevaru iemacit veseligas esanas pamatprincipus. Produkti pasi par sevi nav neveseligi,bet veids,ka tos pagatavo,manuprat,ir sausmigs.Tapec vel joprojam gatavoju 2 katlos.

Uh,kad es iedomajos,ka no 1.julija es ari sedesu KATRU dienu pie gardi klata galda,kur bus ari visadi labumi no Latvijas,tad man ari bus ziepes BEt nu es centisos,loti centisos saja laika nevis tikai sagalabt svaru,bet gan zaudet


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 17.06.2011 15:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 15:15:14 - Aija Rakstīja :
Nu tad jau droši vien par tevi, vai ne?

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 17.06.2011 15:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 15:16:51 - denia Rakstīja :
Tur nu tiesa,neveseligus edienus es vairs sev negatavoju un needu! Zel,ka savam viram nevaru iemacit veseligas esanas pamatprincipus. Produkti pasi par sevi nav neveseligi,bet veids,ka tos pagatavo,ma ...
Hmm, varbūt vari gatvavot ciemiņiem FD gaumē. Tev tik garšīgi ēdieni, ka neviens pat nenojautīs no kuras puses vējš pūš

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 15:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 15:29:27 - denia Rakstīja :
Esmu dzirdejusi,ka palidz ari ampulas iesusana(alkoholikiem).Ta isti nekad neesmu lidz galam sapratusi,ka si ampula darbojas,vai tiesam to suj kaut kur ieksa? Varbut,ka svara saglabasanai ari deretu k ...
T.s. ampulas iešūšana ir triks, kas iedarbojas ar baiļu palīdzību. Kurš tad grib nomirt? Tomēr paiet laiks un cilvēkam bailes mazinās un roka sniedzas pēc glāzītes (mums - kūkas). Pamēģina vienreiz, nekas nenotiek, pamēģina vēlreiz - atkal nekas (mums - svari rāda aptuveni to pašu)! Un maisam gals vaļā! Ja jau nekas nenotiek no 1-2 reizēm, nekas nenotiks arī no vairāk. Un iekāpjam tajās pašās novalkātajās čībās, uz jau pazīstamās iemītās taciņas Un riņķa dancis sākas no gala...

Par ciemiņiem, gardi klātajiem galdiem utt. Viss mūsu vilinājums atrodas ne jau uz gardi klātā galda, bet mūsu galvā jeb attieksmē pret to, ko redzam. Katra lieta pati par sevi ir neitrāla, tās vērtīgumu vai nevērtīgumu nosaka mūsu attieksme pret konkrēto lietu. Ja man ēdiens, kas stāv uz galda ir baudas avots, tas būs nemitīgs vilinājums un ar šādu attieksmi es ātri vien varu norauties. Bet, ja es sevi būšu tā nostādījusi, ka ēdiens ir nepieciešamība un tikai tik daudz un tas, ko varu atļauties, tad visi kārie gardumi manā uztverē būs tikai uzskates materiāls kā, piemēram, vāze vai trauki uz galda (tos taču negribam apēst, vai ne?)
Es ticu un ceru, ka Tava motivācija būs tā, kas izvērtēs ko kurā brīdī likt uz kārā zoba Ja Tu sevi jau šobrīd esi tā nostādījusi, ka ne tikai saglabāsi sasniegto, bet iesi tālāk, tad tā arī notiks! Protams, motivācija var mainīties jebkurā mirklī, bet tieši tāpēc mēs visas šeit esam, lai viena otru uzbukņītu, atbalstītu, samīļotu un iedrošinātu Katrā ziņā es esmu ar Tevi un gatava jebkurā brīdī uzmundrināt, ja motivācija pašķobās

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 16:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 16:57:06 - champagne Rakstīja :
T.s. ampulas iešūšana ir triks, kas iedarbojas ar baiļu palīdzību. Kurš tad grib nomirt? Tomēr paiet laiks un cilvēkam bailes mazinās un roka sniedzas pēc glāzītes (mums - kūkas). Pamēģina vienreiz, n ...
Triks??? Bet ir nu gan triks!!! Pazistu vienu cilveku,kam "iesuva" ampulu,ka bija tuss ar alkoholu,ta sis vienmer laidas projam.  Seit,kad stastiju par tadu ampulu,neviens nezinaja kas tas ir,laikam ne visas zemes ta tiek pielietota?
Paldies,Champagne,par labajiem vardiem,ta vien gribas Tevi mili apkert  un sabucot no sirds!!!

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 17:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 17:25:48 - denia Rakstīja :
Triks??? Bet ir nu gan triks!!! Pazistu vienu cilveku,kam "iesuva" ampulu,ka bija tuss ar alkoholu,ta sis vienmer laidas projam.  Seit,kad stastiju par tadu ampulu,neviens nezinaja kas tas ir,laikam n ...
Ampulas iešūšana - tā ir veca padomijas laika metode, kas plaši tika pielietota visā bijušajā PSRS. Ir gadījumi, kad iešuj tiešām īstas zāles, kas laika gaitā uzsūcas organismā, bet... lielākoties tas viss strādā tikai uz pacienta bailēm. Skaidrs, ka dienvidu zemēs par šādu metodi nevins neko nezina, jo tikai Krievijā un bijušajās padomijas republikās narkoloģija bija atsevišķa medicīnas nozare, visā pasaulē atkarība no alkohola un psihotropajām vielām ir psihiatrijas kompetencē. Nekur pasaulē tomēr tik traki nedzer kā bijušajā PSRS, ka šai parādībai jāatvēl vesela medicīnas nozare
TURAMIES!

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 17.06.2011 22:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 22:12:07 - Aija Rakstīja :
Šodienas jaunajā "Shape" numurā ir interesants veiksmes stāsts "Ilgais ceļš līdz uzvarai", nometusi 35 kg (starp citu, lietojusi arī "brīnumzāles" Lida.Ir arī raksts "Ja tevi resnu padara draudzība" - ...
Meitene rakstā zaudējusi 25 kg, nevis 35
Raksts kopumā labs, tikai kā vienmēr neattaino nedaudz detalizētāk pašu svara zaudēšanas procesu ( ko ēdusi, ko darījusi utt.) - bildes motivējošas

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 17.06.2011 22:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 22:14:56 - melllene Rakstīja :
Mazai intrigai - es jau zinu vienu rakstiņu, kas būs nākamajā numurā
Tad tomēr piekriti!?
Tāda malacīte! Gaidu nākošo žurnāla numuru

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 21.07.2011 23:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/07/2011 23:14:33 - Rakstīja :
Melllene, vakar vakarā izdomāju, ka es neesmu ar  nevienu vārdiņu uzlielījusi Tavu skaisto veiksmes stāstu žurnālā SHAPE!!! Man ļoti, ļoti patika!!! Un ļoti iedvesmoja!!! Bet vispār - vārdiem ir tik grūti pateikt, tie liekas tik niecīgi salīdzinājumā ar sajūtām, kādas valda manī!!!

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 16.08.2011 14:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/08/2011 14:23:48 - Rakstīja :
 Baibinjsh  !

Šodien iegādājos jauno Shape numuru - mani sagaidīja patīkams pārsteigums - neviens cits, kā Tu  - veiksmes stāstā . Tu esi tāda malacīte - tiešām prieks par tevi un tavu sasniegumu! Kad nopērku šo žurnālu, pirmo, ko izlasu, šo veiksmes stāstu - nu tavējo stāstu turpat jau veikalā izlasīju , nevarēju nociesties līdz mājām, to neizlasot, mājās pārlasīju vēlreiz! Paldies tev par motivējošo stāstu!

Melllene, GunA un Baibinjsh - jūs visas esat superīgas, ka uzdrošinājāties padalīties ar savu tievēšanas stāstu ne tikai šeit FD lapā, bet arī Shape žurnālos ( piedodiet, ja kādu vēl nepieminēju, kas bijušas Shape žurnālā)

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 16.08.2011 14:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/08/2011 14:39:12 - Elīna. Rakstīja :
 Baibinjsh  !Šodien iegādājos jauno Shape numuru - mani sagaidīja patīkams pārsteigums - neviens cits, kā Tu  - veiksmes stāstā . Tu esi tāda malacīte - tiešām prieks par tevi un tavu sasniegumu! Kad ...
Tad beidzot ir iznācis... Jādodas uz veikalu...


page: [1]   2   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās