Nekad nepārtrauciet savu ienaidnieku, kad viņš pieļauj kļūdas. /Napoleons/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

viesībās


kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 04.03.2009 18:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/03/2009 18:03:03 - Rakstīja :
varbūt  noder mana pieredze kā tieku galā pie viesību galda.:D pirmkārt rodas jautājums pie kā tu iesi ciemos??pie KŪKAS vai CILVĒKA??
viesībās,kad man piedāvā lielo šķīvi, es nekaunīgā veidā(lai piedod BEBIS,bet viņa jau vēl neko nesaprot:)) )pastāstu cik man neaudzināts bērns:D ,ka noteikti ar viņu  klepi no liela šķīvja nevarešu ēst,jo viņai rokas iet pa gaisu(visu gan sarunā ar vīru,lai tas nesteidzas tev paliga,at'ņemt bērnu),lai iedod maziņu šķīvīti(jau rodas pirmā iespēja neapēst daudz).un tad palūdzu lai novāc dakšu un nazi,jo paši taču saprot,-nav taču droši bebim(rodas otra iespēja nepārēsties,jo gaļu bez naža un dakšas neēdīsi:D ).tad nu paknibinos pa šķīvi kaut ko netreknu(jo mājās mani gaida MANIS pašas gatavoti netrekni salāti vai vakariņas).ā un palūdzu lielu krūzi ar tēju,jo esmu nesen siķļi saēdusies....tagad tā prasās dzert (blush) .un ilgi jau ar bebi nevar nosedet pie galda,paķeru kādu augli un eju uz bebišu stūrīti.ja nu kāds atceras par mani,tad piedāvā kūku,ja es nedrikstu ēst cik maz gribu,tad esmu jau iepriekš ar vīru sarunājusi-ka pusi ēdīs viņš,vai atstāšu daļu neapēstu uz šķīvja.dažreiz palūdzu lai iesaiņo līdzņemšanai,jo paši saimnieki saprot taču,ka negribu saķellēties ēdot kūku,kur vēl bebis karinās klāt:D :D kūkas gabalu izmetu šmucēs.un man nakošaja dienā ir DUBULTPRIEKS uzkāpjot uz svariem un redzot mīnusus.man nav pārmetumi redzot plusus.

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 04.03.2009 18:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/03/2009 18:10:37 - kate Rakstīja :
varbūt noder mana pieredze kā tieku galā pie viesību galda. pirmkārt rodas jautājums pie kā tu iesi ciemos??pie KŪKAS vai CILVĒKA?? viesībās,kad man piedāvā lielo šķīvi, es nekaunīgā veidā(lai pie ...
Bet vispār traki kad iedomājas kas tik mums nav jāizdomā un jāizštuko,lai tiktu vaļā no apkārtējo uzmācības ēdiena veidā.Ja pieklājīgi atsakies taču bāzīsies ar divtik lielu uzņēmību virsū.Lai gan man patīk pēdējā laika tendence tur kur esmu bijusi -tomēr uz galda ir dārzeņu plate,un tas ir apsveicami.

latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 04.03.2009 19:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/03/2009 19:30:36 - Rakstīja :
Mēs vasarā bijām kāzās un līdzi bija mūsu gadīgais dēļiņš.  Tad nu nebeidzu vien priecāties, cik kāzās labi ar bērnu mazinju: pie galda ilgi nesēdēsi, daudz neizdzersi, visu laiku kusteesies (puika tikko bij iemaacijies staigāt, tad nu vislaik tipināja).. ja kāds man steidzas palīgā, lai man ir atelpas brīdis, tad paķēru vīru un griezu dejā

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 04.03.2009 22:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/03/2009 22:01:44 - latss Rakstīja :
Mēs vasarā bijām kāzās un līdzi bija mūsu gadīgais dēļiņš.  Tad nu nebeidzu vien priecāties, cik kāzās labi ar bērnu mazinju: pie galda ilgi nesēdēsi, daudz neizdzersi, visu laiku kusteesies (puika ti ...

Ita
					Poste: 399
Ita (on-line)
Publicēts: 10.06.2009 10:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2009 10:52:10 - Rakstīja :
Es gan svētkos nekādus "vipendrāļus" netaisu, vienmēr atrodas, ko ēst. Kad braucu, piemēram, pie vīramātes, viņa jau zin, ka vispirms no galda manā vēderā pazudīs visi marinētie gurķi un tomāti želejā, kad vēl SvV atļāva, tad visās viesībās vispirms saēdos kartupeļus ar visādiem svaigiem un marinētiem dārzeņiem kādi ir galdā, tad uzlieku kotleti vai karbonādi pārējam atlikušajam vakaram. Tortes mani neuzrunā un krējuma mērcītes arī - to visi jau sen zin.

pegija
					Poste: 243
pegija (on-line)
Publicēts: 10.06.2009 11:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2009 11:06:02 - Ita Rakstīja :
Es gan svētkos nekādus "vipendrāļus" netaisu, vienmēr atrodas, ko ēst. Kad braucu, piemēram, pie vīramātes, viņa jau zin, ka vispirms no galda manā vēderā pazudīs visi marinētie gurķi un tomāti želejā ...
njā - es līdzīgi - ņemot vērā, ka neviens oficiāli nav informēts par manu tievēšanu (lai gan nu jau pēc 11kg mīnusā sākas arī jautājumi, ne tikai komplimenti kā iepriekš). nekad nešausminos par to, ko pārējie ēd, jo negribu, lai man pievērš uzmanību šajā sakarā. tāpat jau pievērš!! 

amo
					Poste: 334
amo (on-line)
Publicēts: 10.06.2009 12:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2009 12:37:42 - Rakstīja :
Man pagaidām nav problēmu ciemos vai viesībās. Atrodas arī man, kas ēdams! No tievēšanas netaisu noslēpumu, ja pajautā! Tuvākie radi tagad jautā, ko es ēdīšu no tā, kas viņiem ir

Ita
					Poste: 399
Ita (on-line)
Publicēts: 10.06.2009 12:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2009 12:58:37 - Rakstīja :
Un vēl bieži braucu uz viesībām ar savu mērcīti: jogurts + ķiploks vai kāda cita garšviela, kas tīk vai dilles vai čillī pipari. Man tā mērcīte pašai reti kad tiek, atliek vien izdarīt secinājumus.

amo
					Poste: 334
amo (on-line)
Publicēts: 10.06.2009 13:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2009 13:13:50 - Ita Rakstīja :
Un vēl bieži braucu uz viesībām ar savu mērcīti: jogurts + ķiploks vai kāda cita garšviela, kas tīk vai dilles vai čillī pipari. Man tā mērcīte pašai reti kad tiek, atliek vien izdarīt secinājumus.
Ita, secinājums - ļoti garšīga mērcīte un jātaisa dubulto mērces porciju!!!

ufologs
					Poste: 1
ufologs (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 25.10.2016 14:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/10/2016 14:47:39 - Rakstīja :
Tagad gatavoju ēsti tikai uz savaskrāsns


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās