Daudzi cenšas redzēt to, kas atrodas aiz tālām jūrām, turpretī noniecina visu, kas ir viņu acu priekšā. /Plīnijs jaunākais/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Atbalsts...


page: [1]   2   (page size 50)
Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 17.05.2010 09:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 09:49:35 - Rakstīja :
    Katrs no mums ir dzirdējis šīs dzejas rindas –
“Gūt var dodot, gūt var ņemot,
 Dodot gūtais neatņemams!”   
Ko dzejnieks ir domājis ar šīm rindiņām?

Kādus divu tipu cilvēkus mēs varam atrast šajā dzejolī?


joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 17.05.2010 10:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 10:46:15 - Rakstīja :

Dzejnieks domājis to ka dodot cilvēks iegūst daudz vāirak kā ņemot, dzīvē ir pierāddījies ka agrāk vai vēlāk no cilvēkiem kuri tikai  ņem pārējie norobežojas!

tipi - devējs kas iegūst, ko priekš sevis noderīgu, dodot un otrs ņēmējs, kurš iegūst ko ņemot!


joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 17.05.2010 10:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 10:47:23 - Rakstīja :
ne velti saka- "Ja tu smaidīsi pasaule smaidīs tev pretī!"

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 17.05.2010 11:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 11:07:16 - Rakstīja :
Pirmā tipa cilvēki, cik esmu ievērojusi, nekad nebūs apmierināti ar dzīvi - šie cilvēki visu laiku gaida, kad kāds izdarīs viņu vietā, ka viņam viss pienākas, ka pasaule ir pakārtota viņam, ka visiem citiem ir jādara viss, lai pasaule mainītos, bet tikai ne viņam.
Otri - tie ir cilvēki, kuri ir laimīgi tikai tad, ja var dot, kuri visu prasa no sevis, nevis no kāda cita. Šo cilvēku labprāt ieredz, un šie cilvēki ir ideāls ņemšanas objekts pirmajiem...
Pirmajiem, manuprāt, ir vieglāk dzīvot, bet viņi nav laimīgi.
Otrie - tiem nepaliek bieži laika sev, bet šos cilvēki spēj būt laimīgi, priecājoties par citu laimi...

Laimdota
					Poste: 328
Laimdota (limited)
Publicēts: 17.05.2010 11:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 11:45:49 - Una Rakstīja :
Katrs no mums ir dzirdējis šīs dzejas rindas – “Gūt var dodot, gūt var ņemot, Dodot gūtais neatņemams!” Ko dzejnieks ir domājis ar šīm rindiņām? Kādus divu tipu cilvēkus mēs varam atras ...
Viens cilveks uzdavina otram cilvekam davanu .abi cilveki priecajas par to,tacu davinataja prieks ir lielaks par sanemeja prieku.Tas nozime ka ir dazadi cilveki ar dazadiem raksturiem. Viens cilveks ir devigs ,otrs skops. Man ari patik sanemt davanas,tacu naudu es taupu,tapat nauda man pietrukst.

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 17.05.2010 12:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 12:26:56 - Rakstīja :
Ja Tu dod, tad, kur ko ņemt nemaz nav jāmeklē...viss notiek tāpat. Īstie cilvēki, īstajā brīdī vienmēr uzradīsies, ja vien pats neesi bijis savtīgs ņēmējs un patērētājs. Tā teikt" Ko sēsi, to pļausi!".

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 17.05.2010 12:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 12:27:43 - Rakstīja :
Tieši tā runa ir par devējiem un ņēmējiem....
Ne reti gadās sastapt cilvēkus, kuriem ir nepieciešams, lai viņus uzmundrina, iedrošina, atbalsta vai iedvesmo. Lai iegūtu šādu palīdzību, ir nepieciešami cilvēki, kuri ir iedvesmas pārņemti, optimistiski, ar pozitīvu skatu uz dzīvi un , kuriem ir vēlēšanās dalīties savās izjūtās ar citiem cilvēkiem. Jebkurā brīdī Figūras Draugu on - lain grupā varam atrast cilvēkus, kuri jūtas pacelti 20cm virs zemes, iedvesmas pilni un absolūti optimisti un, kuri spēj iedvesmot citus. Tai pat laikā grupā var atrast cilvēkus, kuriem pagājušā nedēļa nebija tā veiksmīgākā, tātad ļoti nepieciešams atbalsts un iedvesma darboties tālāk. Pie kam, jebkurā brīdī  cilvēkiem var ar šīs lomām mainīties. Samiksētā “devēju”  un  “ņēmēju”  kompānija ir tas, kas on - lain grupas darbu padara efektīvu. Tas izceļ grupas atbalsta vērtību.


Kurš šobrīd jūtas tā, ka varētu mūs visus iedvesmot ar kādu savu sasniegumu, ieradumu maiņu par ko Jūs esat ļoti lepns par sevi?





mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 17.05.2010 15:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 15:08:59 - Rakstīja :
Es, Uniņ, lepojos jau ar to vien, ka spēju sevī rast motivāciju un atgriezties pie FD principiem! Sasniegumi būs, par to es cenšos katru dienu rūpēties un ne jau tikai svara kritums man ir būtisks - man ir svarīga laba sejas āda, spoži mati, spēcīgs organisms, augsta imunitāte, sportiska forma, man ir svarīgi būt kā labam paraugam savam dēliņam, lai es būtu labs paraugs veselīgam dzīvesveidam, protams, arī laba pašsajūta ( ka neesi pārēdies, ka neesi neēdis), man ir arī svarīgi tas, ka man ir domubiedri jomā par veselīgu dzīvesveidu. Nevaru, protams, lepoties ar to, ka esmu savā ideālajā svarā un to ideāli noturu, bet varu lepoties ar to, ka man ir gribasspēks kaut ko darīt savā labā, nevis tikai gaidīt no malas kaut kādus brīnumus - pareizās Mēness fāzes, pirmdienu, Jaunu gadu, tievēšanas brīnumlīdzekļus utml.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 17.05.2010 15:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 15:33:27 - Rakstīja :

Kurš šobrīd jūtas tā, ka varētu mūs visus iedvesmot ar kādu savu sasniegumu, ieradumu maiņu par ko Jūs esat ļoti lepns par sevi?
 Soriit no riita nosveeros, un skatos, ka esmu nopelniijusi savu 3 zvaigzniiti Cerams,ka nebuus nekaadu meeness faazu maina un riit svari raadiis to pasu vai veel mazaak! Kops reaali "darbojos" FD, man nav neregulaaru eedienreizu kaa bija agraak, savu eedienkarti plaanoju un man patiik to dariit! Pirms iegaadaaties jaunus produktus, kaartiigi izpeetu visu informaaciju (uzturveertiibu). Man


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 17.05.2010 15:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 15:42:55 - Rakstīja :

Man galiigi nekaarojas vairs saldumi (sokolaade), vismaz es sevi esmu taa nostaadiijusi.Parasts piena kokteilis man bija superiigs atklaajums (palocka-virucalocka).Piedevaam pienu es nekad dziivee neesmu dzeerusi (vienkaarsi negarso), bet tagad kokteila veidaa to dzeru, precizaak-baudu skaistaas, baltaas putinas! Ja pa dienu vieniibas ir izteereetas, vakaraa dzeru zalo teeju- daudz teejas un ticiet vai nee,eest galiigi vairs negribas.


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 17.05.2010 16:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 16:22:17 - Rakstīja :
Tu esi malacīte, Denia! Tā ir - daudzas lietas sāk iegaršoties un treknās lietas vairs nevari iedomāties ēst...

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 17.05.2010 16:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 16:46:56 - Una Rakstīja :
Tieši tā runa ir par devējiem un ņēmējiem....Ne reti gadās sastapt cilvēkus, kuriem ir nepieciešams, lai viņus uzmundrina, iedrošina, atbalsta vai iedvesmo. Lai iegūtu šādu palīdzību, ir nepieciešami ...
Es, piemēram, esmu labs paraugs, ka nav tāda iemesla, vai atrunas, lai tieši, tad, kad doma pievienoties FD ienāk galvā, to nedarītu...Es no 11. aprīļa esmu slimnīcā...un vēl joprojām esmu...FD pievienojos 23.aprīlī. Un visu šo laiku esmu kopā ar jums, meitenes, gan domās, gan darbos. Vietai nav nozīmes, pat esot šeit es veiksmīgi varu realizēt programmu. Protams, bez atbalsta neiztikt- vīrs palīdz ar praktiskām lietām- piegādā pārtiku, lai gan arī slimnīcas ēdienu ļoti veiksmīgi varu iekļaut programmā- putras, dārzeņu sautējumi, netreknas zupas utt.!!! Palīdz arī personāls, varu kādam mierīgi palūgt, lai ko atnes- kādu auglīti, ūdeni vai dajebko!Esmu pateicīga, ka viss ir tā, kā ir- atbalsta man netrūkst!Galvenais rīkoties!!! Paēst pēc FD var vienmēr un visur!!! Esmu laimīga un lepna par savu lēmumu, patiesi, lai gan nevienam oficiāli neesmu paziņojusi par pievienošanos FD, jo labāk jau nē...Veselīgs dzīvesveids daudziem nav problēma(ja gribi ievēro), bet ja tas ir SV vai FD, tā gan ir problēma . Tagad jau esmu ietrenējusi aci uz vienību noteikšanu tāpat bez rēķināšanas( protams, sevi arī pārbaudu, vai tomēr nekļūdos) Porciju lielums arī jau skaidrs. Tā kā domāju, ka tad, kad atgriezīšos mājās, man nebūs nekādu problēmu ar rēķināšanām!!!Un vēl, protams, situācija, kurā esmu nav patīkama, bet vismaz man ir daudz laika, lai lasītu par veselīgu un sabalansētu uzturu, vitamīniem, minerālvielām, sportiskām aktivitātēm, un tas preicē!!! Nav ļaunuma, bez labuma

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 17.05.2010 17:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 17:17:33 - mumins1980 Rakstīja :
Es, Uniņ, lepojos jau ar to vien, ka spēju sevī rast motivāciju un atgriezties pie FD principiem! Sasniegumi būs, par to es cenšos katru dienu rūpēties un ne jau tikai svara kritums man ir būtisks - m ...
Malacīte, man prieks par Tevi, tiešām iedvesmojoši!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 17.05.2010 17:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 17:18:54 - denia Rakstīja :
Man galiigi nekaarojas vairs saldumi (sokolaade), vismaz es sevi esmu taa nostaadiijusi.Parasts piena kokteilis man bija superiigs atklaajums (palocka-virucalocka).Piedevaam pienu es nekad dziivee nee ...
Paldies, Tev, man prieks par Tevi!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 17.05.2010 17:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 17:20:18 - breaching Rakstīja :
Es, piemēram, esmu labs paraugs, ka nav tāda iemesla, vai atrunas, lai tieši, tad, kad doma pievienoties FD ienāk galvā, to nedarītu...Es no 11. aprīļa esmu slimnīcā...un vēl joprojām esmu...FD pievie ...
Tu esi "lauva" - labā nozīmē, slimnīcā tievēt - suprer!!!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 17.05.2010 17:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 17:24:22 - Rakstīja :
Ar kādām problēmām esat saskārušās tievējot?


breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 17.05.2010 17:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 17:49:01 - Una Rakstīja :
Ar kādām problēmām esat saskārušās tievējot?
Nu,
1. Motivācijas zudums.( pašlaik tas vēl nedraud!)
2. Pārēšanās lēkmes...( tas gan bija agrāk, tagad ar FD tā nav bijis, našķi, protams, gadās un kādas vienības pārēstas uz virsu)
3.Apkārtējo attieksme, kas izpaužas kā - piebarošanas mānija, speciāli našķu un treknu lietu piedāvāšana, izsmejoša attieksme par to, ka kaut ko dari sevis labā. Reizēm šķiet, ka daži indivīdi paliek vai traki, kad uzzina, ka ēd veselīgi,( nu, protams, tas viņus manās acīs padara tikai smieklīgus, jo lieta jau skaidra, kāpēc tāda reakcija). bet nu katrā gadījumā vienalga nepatīkami.
4. Tievēšana apkārtējo anorektisko uzskatu ietekmē( jā, tā diemžēl ir bijis...), ārprāc...kas tikai nav mūsu galvās...jo kauli ir skaisti, nevis slaids un veselīgs augums...Rezultāts- pilnīga izgāšanās, psiholoģiska sagrāve, un nomocīts organisms. Sāku tticēt, tam, kā nemaz nebija...
5. Ēšana ārpus mājas. Lai gan tas ir visai nosacīti...vienmēr var visu piekoriģēt...nu, kaut vai kafejnīcā pasūtīt nu, piem. grieķu salātus, bet bez eļļas...normālā vietā, viemīļi, labrāt izpilda lūgumus. un nav problēma), man draugos ir cilvēki ar alerģijām( pārtikas), un viņi arī palūdz, lai ēdienam nepievieno attiecīgo produktu, un ir ok. Nu, piem., ja mēs ar draudzeni ietu uz kafejnīcu, viņa pasūtītu tos grieķu salātus bez sīpoliem, bet es bez eļļas kaudzes( riekstu un olīvu daudzumu jau pats šķīvī piekoriģē) Un kāda atšķirība starp mums?


breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 17.05.2010 18:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 18:51:43 - Rakstīja :
Ai, es laikam esmu neglābjama optimiste uzskatu, ka vienmēr var izgrozīties, protams, pie nosacījuma, ja ir pareizā motivācija un psiholoģiskā stabilitāte( adekvāts pašvērtējums). Tad izšķirošu lomu nespēlēs ne vietas faktors, ne visādu tanšu- bakstītāju faktors, ne kārdinājumu faktors...Bet bez cīņas jau neiztikt!!!
Šobrīd mana lielākā vēlme ir, lai FD programma manā dzīvē iekļaujas  organiski. Nu, negribētu es visu laiku pavadīt ar vienību kalkulatoru un pierakstu blociņu rokā, un rēķināt un rēķināt un pārrēķināt. Vēlos, lai apgūtais paliek par tik pat dabisku lietu, kā duša vai zobu tīrīšana. Un lai acs jau automātiski zina, kkas un cik daudz jāēd, un roka stiepjas pēc pareizajām lietām...Vai tas ir reāli? Hmm...man gan tikko ienāca prātā, ka šis te varētu pārvērsties par manu klupšanas akmeni...nu, zināms risks jau pastāv...noliekot blociņu pie malas...Ko domājat?

nesiite
					Poste: 149
nesiite (on-line)
Publicēts: 17.05.2010 22:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 22:21:28 - Rakstīja :

Denia,  ! Ja tā padomā, tad 9 kg ir gandrīz pilns spainis ar ūdeni, cik priecīgs ir tavs organisms, ka atbrīvojies no tāda smaguma!

Es laikam varētu palepoties ar to, ka vairs nedomāju par to, ko ēdīšu vai neēdīšu tad, kad būšu sasniegusi vēlemo svaru. Priekš sevis esmu atradusi tādas ēdienu kombinācijas, kas man garšo un pilnībā apmierina. Nesapņoju vairs par sardelēm. salami u.t.t. Vienīgais, ko plānoju, kad sasniegšu mērķa svaru, 1x nedēļā vai 1x 2 nedēļās ieviest našķu dienu, kad var panašķoties nevis ar 1 cepumu, bet ar vairākiem un nākamajā dienā atkal atgriezties pie programmas, bet līdz tam vēl tāls ceļš ejams.


breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 17.05.2010 23:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 23:00:57 - nesiite Rakstīja :
Denia,  ! Ja tā padomā, tad 9 kg ir gandrīz pilns spainis ar ūdeni, cik priecīgs ir tavs organisms, ka atbrīvojies no tāda smaguma! Es laikam varētu palepoties ar to, ka vairs nedomāju par to, ko ēdī ...
Cik ilgi jau esi FD?

nesiite
					Poste: 149
nesiite (on-line)
Publicēts: 17.05.2010 23:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 23:44:01 - breaching Rakstīja :
Cik ilgi jau esi FD?

Tieši 3 mēnešus, uzsāku 16.februārī, tā kā nekāds veterāns neesmu, bet man ir iekšēja sajūta, ka esmu pieņēmusi šādu dzīvesveidu, kad ir ikdiena un ir svētki. Vēl pirms iestāšanās FD vīram teicu, ka kādreiz karbonādes cepa tikai uz svētkiem (bērnībā), bet tagad gandrīz reizi nedēļā. Mums kaut kā tā bija iegājies: karbonādes, krāsnī cepta kakla karbonāde u.t.t. un ja vēl tam visam pieēd klāt lielu daudzumu maizes, makaronus vai kartupeļus, tad ir oi, oi, oi. Trūka izpratnes par porcijas lielumu un to cik daudz dienas laikā var un vajadzētu apēst.


breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 18.05.2010 05:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 05:58:35 - nesiite Rakstīja :
Tieši 3 mēnešus, uzsāku 16.februārī, tā kā nekāds veterāns neesmu, bet man ir iekšēja sajūta, ka esmu pieņēmusi šādu dzīvesveidu, kad ir ikdiena un ir svētki. Vēl pirms iestāšanās FD vīram teicu, ka k ...
Super! Jā, tas jau ir galvenais- pieņemt šo dzīvesveidu!!! Par svētkiem Tev, taisnība - tagad tik daudz ikdienā gatavojam tādus ēdienus, kas agrāk bija tikai svētkos pieļaujami!!! Tagad mums viss ir...veikalos nopērkama neierobežota izvēle...un tajā viss, diemžēl ietilpst arī liekais svars...Zini, es pat no bērnības atceros, ka, piem., kaut vai žāvētā desa uz baltmaizes šķēles bija tāds ekskluzīvs svētku ēdiens, tagad par to jāsmejas...Visādi našķi bija tikai svētkos...njā...attīstība, bet nu es tomēr teiktu tā, ka mums vēl ēšanas ziņā Latvijā ir o.k.  kopumā, bet, ja paņem Ameriku...oi, oi, oi...Ja ar angļu valodu esi uz Tu, tad iesaku paskatīties youtube.com video sēriju- Jamies Food Revolution...Mati sacelsies stāvus- bērni sākumskolā neatšķir pat dārzeņus vairs- nepazīst- ne tomātus, ne kartupeļus...un skolā pusdienās viņiem ir pica un visādi ātro uzkodu našķi- tas atbilstot oficiālajām ASV ēdināšanas vadlīnijām!!!!!!!Nu tas tā...ātro uzkodu nācija ir pavisam traka palikusi...Mēs šeit LV, vēl esam laimīgi...

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 18.05.2010 07:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 07:32:44 - nesiite Rakstīja :
Denia,  ! Ja tā padomā, tad 9 kg ir gandrīz pilns spainis ar ūdeni, cik priecīgs ir tavs organisms, ka atbrīvojies no tāda smaguma! Es laikam varētu palepoties ar to, ka vairs nedomāju par to, ko ēdī ...
Kolosāli

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 18.05.2010 07:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 07:37:01 - breaching Rakstīja :
Ai, es laikam esmu neglābjama optimiste uzskatu, ka vienmēr var izgrozīties, protams, pie nosacījuma, ja ir pareizā motivācija un psiholoģiskā stabilitāte( adekvāts pašvērtējums). Tad izšķirošu lomu n ...
Tas ir dzīvesveids, tieši tā pat kā duša katru rītu, ar laiku jau uz aci vari pateikt cik kurš produkts sver, cik vienības. Tomēr tas ir diezgan slidīgi.............tāpēc ik pa brīdim, ja svars sāk "staigāt", jāņem atkal palīgā viss ekipējums - blociņš, svari!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 18.05.2010 07:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 07:38:22 - breaching Rakstīja :
Nu,1. Motivācijas zudums.( pašlaik tas vēl nedraud!)2. Pārēšanās lēkmes...( tas gan bija agrāk, tagad ar FD tā nav bijis, našķi, protams, gadās un kādas vienības pārēstas uz virsu)3.Apkārtējo attieksm ...
Kas Tev palīdzēja ar problēmām tikt galā?

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 18.05.2010 07:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 07:41:22 - Rakstīja :
Kā Jūs jūtaties, ja problēmsituācijā Jums dod padomu cilvēks, kurš pats ar tamlīdzīgu situāciju ir ticis galā?

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 18.05.2010 08:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 08:39:59 - Una Rakstīja :
Kas Tev palīdzēja ar problēmām tikt galā?
Godīgi sakot...neviens no malas tas nebija, jo vispār esmu gandrīz vienīgā no saviem draugiem, kam interesē veselīgs uzturspraksē, nevis teorijā, kaut kādas pārmaiņas savas veselības labā( tagad gan izņēmums ir mans vīrs, viņš arī cenšas nerīt visu pēc kārtas, necieš treknu ēdienu,sāli nelieto utt.)Bet visvairāk man palīdzēja tieši tas, ka beidzot tiku galā ar savu nenormāli zemo pašvērtējumu...līdz ar to, man vienalga, ko saka citi par maniem centieniem, ko uzlabot. Sāku cienīt sevi, līdz ar to arī tās pāŗēšanās lēkmes pārgāja...un visāda citāda organisma mocīšana. Jā, man ir bijuši konflikti ar cilvēkiem dēļ ēdiena- tas ir absurds, bet fakts, taču tagad mani tas neietekmē, protams, ka ir žēl...taču, es netaisos tādēļ, ko mainīt. Vairāk sāku saprast to cilvēku rīcības motivāciju, kas iesmej par to visu...un...tagad iesmeju par viņiem. Atceros, kad pirms diviem gadiem sāku strādāt jaunā darbā, tad tur bija paradums, ka visi samet naudu un kāds no kolektīva uztaisa visiem pusdienas. Es atteicos no šī pasākuma un kā visi uz mani blenza!!!!!Pratināja, kāpēc, ko un kāpēc neēdu...uz virtuvi pudienot gan gāju ar visiem, man pusdienu kastīte tika pētīta ar dramatisku skatienu...( jā, tad vēl bija vairāk laika, un varēju sagatavot sev līdzņemšanai ko veselīgu!)- nu, nekas jau tur tāds nebija- piem. brunie rīsi, vistas fileja, gurķi, tomāti utt. Ai, bet nu... tagad, protams, ka palīdz FD online klubiņa meitenes!!!!Kopā tomēr labāk, tad tu redzi, kā klājas citiem, ka nedēļas plusi, nav tikai tava nelaime, bet tā tas gadās visiem. Tiešām atbalsts šeit ir milzīgs!!!! Gan morāls, gan tīri praktisks!

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 18.05.2010 08:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 08:41:35 - Una Rakstīja :
Kā Jūs jūtaties, ja problēmsituācijā Jums dod padomu cilvēks, kurš pats ar tamlīdzīgu situāciju ir ticis galā?
Nu, viņš zina, ko runā! Ir lielāka uzticība viņa teiktajam.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 18.05.2010 12:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 12:59:03 - Una Rakstīja :
Ar kādām problēmām esat saskārušās tievējot?

Pasaa saakuma  peetot pasuutitos  neklaatienes materiaalus, nekaadiigi nevareeju saprast kur man kaa ar kruuti barojosai maaminai  likt  papildus pienaakosaas 5 vieniibas(kaa pareizi sadaliit pa uzturgrupaam), nekur taada informaacija nebija atrodama.Reultataa 2vieniibas  liku pie taukiem un 3 pie kalcija. Taa es mullaajos uz vietas ilgu laiku

Veel nekur nav  noraadits vai jaauznem papildus vieniibas ,ja saak saak piebarosanu.Protams, ja ir onlain aboniments un cilveeks aktiivi darbojas tajaa (lasa, jautaa), taa ir cita lieta. Bet visi jau nav vienaadi- varbuut kaadam nav laika lasiit iepriekseejaas nodarbiibas, kur taada informaacija, iespeejams,ir izskaneejusi.To es saku, spriezot peec saviim, jo kaa jau teicu,ka pasaa saakumaa tieveesana man snaaca galiigi neefektiiva (liidz tam briidim kameer pati neneemu reaalu darbiibu onlainaa-piedaliitis nodarbibaas, izteikt viedokli forumaa, nebaidiities jautaat u.t.t.

Tas gan vairaak ierosinaajums "administraacijai"  jeb moderatoram, lai daliibnieki neaizmirstu to, ka veel papildus uzmaniiba jaaveers tam,  ka zaudeejot noteiktu skaitu kg, jaaseko liidzi vieniibu kalkulatooraa,vai nav pienaacis laiks jaasamazinaat apeesto vieniibu skaitu. Man nez kapeec bija galvaa ieseedies, ka jaasamazina taa viena vieniibaa, sasniedzot noteiktu skaitu kg. Labi, ka "taa pa visam nejausi" iegaaju tajaa sadalaa un apreekinaaju no jauna, cik vieniibas ta jaapeed , uz nu jau esoso manu svaru. Izraadijaas, ka jau ilgu laiku apeedu 0,5 vieniibas par daudz!

Un veel vareetu buut noraade uz to, vai papildus vieniibas uzreizi visas kaa ar nazi jaanogriez vai jaasaazina pakaapeniski, gadiijumaa, ja baro ar kruuti. Manupraat, neklaatienes bukletos un arii onlain kada atseviska sadalaa to vareetu papildus aprakstiit, jo pielauju iespeeju, ka daudzas maaminas vienkaarsi baidaas taa ipanemt un saakt tieveet uzreizi beec beebja piedzimsanas,seviski, ja FD principi ir svesi. . Es, piemeeram, uzreizi atmetu taas 5 papilds vieniibas. Tad arii svars saaka reaali kusteetu uz leju.  Protams, katram jau tas ir individuaali un varbut nav taada viena "recepte" visiem. Bet saadas informaacijas pieejemiiba bez ilgas mekleesanas vai papildus jautaasanas -man tas skiet tomeer looti buutiski.


Laimdota
					Poste: 328
Laimdota (limited)
Publicēts: 18.05.2010 14:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 14:50:03 - Una Rakstīja :
Tieši tā runa ir par devējiem un ņēmējiem.... Ne reti gadās sastapt cilvēkus, kuriem ir nepieciešams, lai viņus uzmundrina, iedrošina, atbalsta vai iedvesmo. Lai iegūtu šādu palīdzību, ir nepieciešam ...
Es iesaku svetdien  pie svaigiem kapostiem lietot kefira , kiploka,zalumu merci.Tad kaposti neliekas bezgarsigi.Vel iesaku est darzenus par 900 gramiem diena.

Laimdota
					Poste: 328
Laimdota (limited)
Publicēts: 18.05.2010 14:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 14:59:09 - Una Rakstīja :
Ar kādām problēmām esat saskārušās tievējot?
Tievejot es edu katru dienu vienus un tos pasus  produktus.Man ne visai garso svaigi darzeni .Labak man garso rasols.Lai apestu labi darzenus svaiga veida man japiespiezas.

Laimdota
					Poste: 328
Laimdota (limited)
Publicēts: 18.05.2010 15:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 15:04:08 - Una Rakstīja :
Kā Jūs jūtaties, ja problēmsituācijā Jums dod padomu cilvēks, kurš pats ar tamlīdzīgu situāciju ir ticis galā?
Es nemu no vina piemeru un sekoju padomam.

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 18.05.2010 17:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 17:07:39 - breaching Rakstīja :
Godīgi sakot...neviens no malas tas nebija, jo vispār esmu gandrīz vienīgā no saviem draugiem, kam interesē veselīgs uzturspraksē, nevis teorijā, kaut kādas pārmaiņas savas veselības labā( tagad gan i ...

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 18.05.2010 17:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 17:08:33 - Laimdota Rakstīja :
Tievejot es edu katru dienu vienus un tos pasus  produktus.Man ne visai garso svaigi darzeni .Labak man garso rasols.Lai apestu labi darzenus svaiga veida man japiespiezas.
Kāpēc Tu ēd vienus un tos pašus ēdienus?

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 18.05.2010 21:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 21:34:07 - Una Rakstīja :
Ar kādām problēmām esat saskārušās tievējot?
Tievējot mana problēma esmu tikai vienīgi es pati un mana uztvere! Gan attieksmē pret sevi, gan attieksmē pret citiem. Sevī jārod liela pārliecība un ticība tam, ko dari, tad arī šķēršļi liekas sīki un viegli pārvarami.  Un, esot pārliecinātam par sevi, visi baidās atklāti kaut ko nopelt. Zinu jau, ka aiz muguras daudzi kaut ko saka - šitā ar saviem SV vai FD, bet tas ir lielākoties skaudības vai aprobežotības dēļ...
Man, JA ES IEVĒROJU PROGRAMMU, problēmu tievēšanas procesā nav!!!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 18.05.2010 21:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/05/2010 21:35:24 - Una Rakstīja :
Kā Jūs jūtaties, ja problēmsituācijā Jums dod padomu cilvēks, kurš pats ar tamlīdzīgu situāciju ir ticis galā?
Tie cilvēki ir visforšākais stimuls, kāds vien var būt! Kaut tādu būtu vairāk un biežāk mums būtu jāatgādina par šādiem cilvēkiem!!!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 19.05.2010 08:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2010 08:09:23 - Una Rakstīja :
Kāpēc Tu ēd vienus un tos pašus ēdienus?
Tieši tā, ja ievēro programmu!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 19.05.2010 10:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2010 10:53:10 - Rakstīja :
Kā jūtaties pašas, ja ir bijusi iespēja palīdzēt savam domu biedram īstajā brīdī?

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 19.05.2010 11:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2010 11:07:03 - Una Rakstīja :
Kā Jūs jūtaties, ja problēmsituācijā Jums dod padomu cilvēks, kurš pats ar tamlīdzīgu situāciju ir ticis galā?
Ja Tu, Una, man piemeeram pateiktu, ka veel veiksmiigaakai svara zaudeesanai naskos labaak netereet to pasu vienu vieniibu dienaa(un nemaz nerunaajot par vairaak), jo Tu taa dariiji visas tieveesanas procesa laikaa, iespeejams, es atteiktos arii no"gotinaam", kuras neesmu 5 gadus eedusi. Tas noziimee, ka uzticibas moments ir loti augsts. Ja to pasu teiktu cilveeks, kas eed saldumus diendienaa, be ir tievs kaa skals, par to tikai pasmaidiitu un nenemtu par pilnu.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 19.05.2010 11:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2010 11:24:27 - Una Rakstīja :
Kā jūtaties pašas, ja ir bijusi iespēja palīdzēt savam domu biedram īstajā brīdī?
tas jau attiecas ne tikai uz tieveesanu vien Kaa juutos? Pacilaati, reizeem pat lielaaks gandariijums nekaa tam kam sii paliidziiba sniegta Runaajot par tieveesanas procesu taas meitenes, kuras jau ir uz veelamaa svara robezas, pasas varbuut iisti neapzinaadamaas, loti paliidz,raada taadu kaa piemeeru,nu loti iedvesmo,burtiski uzlaadee uz tieveesanu!!! Un vel atbalstam ir looti liela noziime, kas on lainaa ir pieejams nepaartraukti,tapeec paldies saku gan Tev, Una, gan pareejaam jaukajaam onlain meiteneem, jo ar jums kopaa tieveet ir netikvien jauki, bet arii patiikami

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 19.05.2010 12:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2010 12:28:18 - Una Rakstīja :
Kā jūtaties pašas, ja ir bijusi iespēja palīdzēt savam domu biedram īstajā brīdī?
Lieliski! Ja man pieredze gan pozitīvā, gan negatīvā kādam var noderēt, nu super!!!!!

Laimdota
					Poste: 328
Laimdota (limited)
Publicēts: 19.05.2010 12:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2010 12:37:25 - Una Rakstīja :
Kāpēc Tu ēd vienus un tos pašus ēdienus?
Es vienus un tos pasus edienus edu tapec,ka viniem es zinu punktu skaitu ,vinus viegli nopirkt.

Laimdota
					Poste: 328
Laimdota (limited)
Publicēts: 19.05.2010 13:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2010 13:09:02 - Una Rakstīja :
Kā jūtaties pašas, ja ir bijusi iespēja palīdzēt savam domu biedram īstajā brīdī?
Es ,lai notievetu iesaku est darzenes daudz,tikai saku,ka tie jaed ,piemeram ar sieru,lai butu garsigaki.Man preti atbild ,ka jaed biezi ,bet mazas porcijas.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 19.05.2010 14:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2010 14:44:52 - Una Rakstīja :
Kā jūtaties pašas, ja ir bijusi iespēja palīdzēt savam domu biedram īstajā brīdī?
Tas ir TĀDS gandarījums, Uniņ! Un galvenais, ka tas dod stimulu arī pašai un neļauj nolaisties!!!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 19.05.2010 16:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2010 16:12:52 - denia Rakstīja :
Ja Tu, Una, man piemeeram pateiktu, ka veel veiksmiigaakai svara zaudeesanai naskos labaak netereet to pasu vienu vieniibu dienaa(un nemaz nerunaajot par vairaak), jo Tu taa dariiji visas tieveesanas ...
Kamēr tievēju, našķojos tikai svētkos!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 19.05.2010 16:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2010 16:13:38 - denia Rakstīja :
tas jau attiecas ne tikai uz tieveesanu vien Kaa juutos? Pacilaati, reizeem pat lielaaks gandariijums nekaa tam kam sii paliidziiba sniegta Runaajot par tieveesanas procesu taas meitenes, kuras jau ir ...
Man prieks, ka spēju iedvesmot!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 19.05.2010 16:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2010 16:14:00 - mumins1980 Rakstīja :
Tas ir TĀDS gandarījums, Uniņ! Un galvenais, ka tas dod stimulu arī pašai un neļauj nolaisties!!!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 20.05.2010 18:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2010 18:21:53 - Rakstīja :
Kāda veida atbalsts vai padoms Jums visbiežāk ir nepieciešams?

nesiite
					Poste: 149
nesiite (on-line)
Publicēts: 20.05.2010 22:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2010 22:53:27 - Rakstīja :

Kamēr vīrs nebija pieslēdzies FD, man liels atbalsts bija tas, ka 80% gadījumu viņš pats sev gatavoja ēst un arī šobrīd samērā daudz pats visu sakombinē, es tikai uzlieku vārīties kartupeļus vai puķkāpostus vai uztaisu salātus un atbildu par iepirkumiem.  

Šeit gūstu emocionālu atbalstu, ka neesmu vienīgā, kam jāmācās pareizi ēst, lai būtu formā, jo apkārt ir daudz tādu, kuri var ēst visu ko grib un cik daudz grib. Atbalsts no maniem un vīra vecākliem bērnu pieskatīšanā, jo šad tad gribas kaut kur vienai vai kopā ar vīru aiziet vai aizbraukt, vai vienkārši pagulēt, kamēr bērni ir ārā.


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 21.05.2010 00:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/05/2010 00:57:35 - Una Rakstīja :
Kāda veida atbalsts vai padoms Jums visbiežāk ir nepieciešams?
Mana pieredze raada,ka darbosanaas onlain grupaa tieveesanas procesu padara efektivaaku.Tiesi te var sanemt atbalstu, padomu, uzzinaat ko jaunu, maaciities, apmainiities viedokliem. Tas ir tas ,kas man nepieciesams, kas nelauj noiet no cela un, ja nu reizeem pasliid kaaja, ar dubultsparu noliek atpakal pareizajaa gultnee. Ja tieveetu savaa nodabaa, klaatos grutaak, par to esmu paarliecinaata.


page: [1]   2   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās