Labāk kopā ar gudro akmeņus velt, nekā ar muļķi vīna kausu celt. /Krievu sakāmvārds/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

kā motivēt sevi????


page: [1]   2   (page size 50)
neta (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 01.02.2009 08:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/02/2009 08:21:21 - Rakstīja :
palīdziet, uzmundriniet! Skan muļķīgi, pati saprotu, bet .... nu nevaru pati tikt galā. Esmu apmeklējusi 2 pirmās nodarbības. Bija -4,4 kg. Trešajā nedēļā "norāvos" un viss. Gribas ēst, dārzeņi negaršo - vienīgi ūdens ir tas, ko ievēroju. Tagad 2nedēļu laikā visi zaudētie kg droši vien ir atpakaļ. Kauns iet uz nodarbību. Vienu jau izlaidu.Bet saprotu arī, ka - man jāiet, jāpārvar sevi. Gribas tak svaru nomest un - vīrs to ļoti vēlas. Arī veselība "sašķobījusies". Kā Jūs pārvariet šādus vājuma brīžus. Vai tiešām visas ir tik stipras????

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 01.02.2009 08:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/02/2009 08:33:00 - Rakstīja :
vai tik tiešām NEVIENS dārzenis negaršo???nodarbībā iegādājies abonomentu,ar to tu piekļūsi on-line diskusijām,nodarbībām.šeit mēs visu esam izrunājušas,kā sevi motivējam.viena otru atbalstam,uzmundrinam.es sevi motivēju tā-ik pa laikam uzmēru drēbes,kā ielienu šaurākās drēbēs,tā vecās,resnās ārā.un no rītiem,kad uzkāpju uz svariem un redzu patīkamu skaitli,un zinu ka jātievē,nu negribas dienas gaitā norauties.un šeit on-line mani tā iedvesmoja uz vingrošanusavu mūžu nekad nav paticis,bet nu jau 5to rītu vingroju.

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 01.02.2009 08:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/02/2009 08:46:57 - Rakstīja :
tikai un vienīgi ar on-line meiteņu atbalstu esmu nometusi 15 kg,vēl tik tāds nieks,kā 15 kg jānomet,    bet tas līdz maijam vēsi izdarāms...

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 01.02.2009 11:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/02/2009 11:04:40 - Rakstīja :
Es arī līdz šim laikam,kopš esmu on-line,agrak nevarēju sevi motivēt uz dārzeņiem-ja man uznāca ēdamais-tad kaut kas "konkrēts"-galīgi ne mazkalorijains-tagad varu sevi motivēt uz visu lieso,ja nevaru attureties no ēšanas tik cik vajadzētu-tad vismaz štopēju dārzeņus-bet tas viss pateicoties on-line meiteņu atbalstam....Vēl es varu tev ieteikt pieteikties uz psiholoģisko nodarbību ciklu pie Intas Iraidas FD birojā-tev droši vien ,kā daudzām meitenēm ir emocionālās ēšanas problēma,un ,ja tu apmeklēsi šo ciklu,tu iemācīsies strādāt ar sevi-un nemest plinti krūmos pie neveiksmes,bet celties kājās un doties tālāk!!!!!!

crearting
					Poste: 246
crearting (on-line)
Publicēts: 01.02.2009 14:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/02/2009 14:34:52 - Rakstīja :
Es no savas puses varu teikt, ka laikam pārāk strauji mainīji visus savus ēšanas paradumus. Vismaz man der formula-''pakāpeniski'', jo organisms sāk protestēt un sauc pēc tā, pie kā pieradis. Kā ar cirvi nocirst der ļoooti stipriem cilvēkiem, nu es tāda neesmu. Laikam arī Tu. Man pēc 2 mēnešu piestrādāšanas, nu jau ūdeni dzert un dārzeņus ēst, ir pierasta lieta un prasās. Arī trekam ēdienam organisms saka nē. Bet sāku visu šo ar vāju motivāciju un saņemšnos.  

Agatii
					Poste: 294
Agatii (on-line)
Publicēts: 01.02.2009 14:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/02/2009 14:38:01 - gitiene Rakstīja :
Es arī līdz šim laikam,kopš esmu on-line,agrak nevarēju sevi motivēt uz dārzeņiem-ja man uznāca ēdamais-tad kaut kas "konkrēts"-galīgi ne mazkalorijains-tagad varu sevi motivēt uz visu lieso,ja nevaru ...
Piekrītupar emocionālo ēšanu - tas ir jāpārvar. Arī man ir brīži, kad varu apēst "da jebko"... Atliek ienākt meiteņu klubiņā..ju hūū..Atkal esmu zirgā!! Un pats svarīgākais - noticēt tam , ko tu patiesībā vēlies

dzap
					Poste: 9
dzap (on-line)
Publicēts: 02.02.2009 14:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/02/2009 14:57:16 - Rakstīja :
Meitenes, man jau sāk zust motivācija! SV svars gāja nost, bet tagad jau 2 nedēļas ēdu pāc FD un nekas nav nonācis nost, pat pa svētkiem uzēsto nevaru dabūt nost. Vienības nepārtērēju - arī dārzeņus visus apēdu- pat drusciņ vairāk - kādus 100 gr. Neko nesaprotu!

Agatii
					Poste: 294
Agatii (on-line)
Publicēts: 02.02.2009 16:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/02/2009 16:04:09 - dzap Rakstīja :
Meitenes, man jau sāk zust motivācija! SV svars gāja nost, bet tagad jau 2 nedēļas ēdu pāc FD un nekas nav nonācis nost, pat pa svētkiem uzēsto nevaru dabūt nost. Vienības nepārtērēju - arī dārzeņus v ...
Varbūt organisms nespēj vēl tik ātri pārslēgties? Man sākumā bija grūti apēst visu pēc jaunās programmas, bet Una teica, ka pēc 2 nedēļām varētu viss saiet vietās. Un tā arī bija. Nu jau pāri nekas nepaliek... Varbūt arī tavējais streiko - tikai citā virzienā?!

Meks (on-line)
Publicēts: 02.02.2009 16:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/02/2009 16:11:18 - dzap Rakstīja :
Meitenes, man jau sāk zust motivācija! SV svars gāja nost, bet tagad jau 2 nedēļas ēdu pāc FD un nekas nav nonācis nost, pat pa svētkiem uzēsto nevaru dabūt nost. Vienības nepārtērēju - arī dārzeņus v ...

Dzap, es pirmās divas nedēļas vispār nesapratu, ko es šeit daru pēc SV, meitenes rakstīja, ka nevar apēst ... man jau dienas pirmajā pusē viss bija iztērēts ... dienu sāku kā FD un pabeidzu kā SV, jo tā bija vieglāk skaitīt ... nesapratu kā sadalīt vienības zupai - ko likt uz dārzeņiem, ko gaļai, ko labībai. 2 nedēļas vēl ir mazs laiks, lai tā ļoti, ļoti uztrauktos.


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 02.02.2009 21:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/02/2009 21:12:26 - Rakstīja :

Es jau mēnesi mīņājpos uz vietas,bet psiholoģijskās nodarbības pie Intas Iraidas man ir iemācījušas,ka termiņus var arī pārskatīt-tāpēc jau nav jāzaudē motivācija


Bushu_tieva
					Poste: 172
Bushu_tieva (on-line)
Publicēts: 02.02.2009 21:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/02/2009 21:15:17 - Rakstīja :

Dzap, es gandrīz 2 mēnešus - stagnēju uz vietas - nekas negāja nost, lai kā centos. ņepadevos, un skat- beidzot arī svars izkustējies, FD ar jau liekas tikpat vienkārši kā SV un dzīve ir skaista.. 

pacietību, tikai pacietīvu. Tu neko citu nevari zaudēt, tikai lieko svaru..


Agatii
					Poste: 294
Agatii (on-line)
Publicēts: 02.02.2009 21:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/02/2009 21:21:59 - Bushu_tieva Rakstīja :
pacietību, tikai pacietīvu. Tu neko citu nevari zaudēt, tikai lieko svaru..
Labais!!!
Pie šitā būs jāpiedomā!

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 02.02.2009 23:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/02/2009 23:25:50 - Rakstīja :
Meitenes atzīšos man kaut ko iet nu ļoti grūti ar programmas ievērošanu...kamēr esmu mājās viss ok,viss ir ielikts rāmjos utt.kā tieku darbā tā cauri.Sagatavots ēdiens pēc likumiem līdzi kārbiņās...rīts sākas arītā neko,bet tālāk....visas šīs dienas ,gan pagājušo gan šo darba nedēļu pastiprināti darbā atrodas šefi(viņi man 2 firmas īpašnieki)Visu laiku viņiem lien acīs ka es noteiktos laikos ēdu,viņiem tas liekas ka bieži,jo viņi labi ja vienreiz pieēdas ar visādām bulkām,desām un nez ko vēl citu.Man ēdot pēc FD plāna sanāk mazāk bet biežāk ēst.Bet nu tad es cenšos turēties un ēst retāk...kamēr līdz nākošai ēdienreizei es jau badā grabinu zobus...grābstos pie meitenēm pa rozīņbiezpiena spaini vai cepumu kastēm.Kad tieku nu ēst tad protams bads ka noēd da jebko.Svētdien te arī mums inventūra alkoholam un lai neparādītu ka es atkal ēdu,kārbiņas ar pareizu ēdienu vietā pa kluso noēdu vīram nopirkto žāvēto desu...tā pa kluso stūmu mutē,lai atkal šiem nebūtu acīs....un tā nebija vienīgā reize kad šādā veidā izsit mani no režīma un tad ir viss.Esmu domājusi visuvisādi kā man ielikties režīmā,bet kā darbā tā cauri ir.Priekšnieki sēd blakus un kaulainu aci lūr <eku šitai atkal ēšanas reize>Man sanāk darbā ēst brokastis,uzkodu,pusdienas,uzkodu,un tad vakarā pārbraucot vakariņas.Sitā man bija sadalīts pie tāda režīma pierasts.Izsitoties no tā ir diskomforts,parādās bada sajūta un tad ir tā ka da jebko.Bet tagad brīvā nedēļa un kaut arī jūtos apaukstējusies(man te apkārt visi slimi)viss ir atkal ok,ēdiens pietiek un režīms arī ir.Sitā dzīvojot pamazām zūd tas prieks par zaudētu svaru,jo vienu nedēļu viss pēc programmas vajadzētu tievēt,otrā nedēļā viss sviestā un svars atpakaļ...

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 02.02.2009 23:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/02/2009 23:38:38 - Rakstīja :
Bišku tā situācija dzen izmisumā....Un tas nav labākais padomdevējs ,tā ka meitenes kas ar mazajiem mājās..jus savā ziņā esat vinnētājas ka jums brīvais režīms.Tagad šefi sacēluši snīpjus augšā,jo darbaspēks stāv rindās uz vakancēm...Ha dilemma...ganrīz ej ragos ar šefiem uz vari zaudēt darbu,vai resnē uz nebēdu,jo neešana rada bada sajūtu un ar to es nesadzīvoju,tāpēc man nav līdzējušas nekādas diētas ar badināšanos...pierijos kā cūka pēc tam.Te nu ir veselīgs veids kā zaudēt svaru nejūtot badu un burtiski grib piespiest darīt kaut ko pretēju...Un reizē arī rodas emocionālā ēšana ,jo radīts diskomforts.dusmas,ka tevi žmiedz.Redz kāda grēksūdze sanāk,bet ja es to nepateiktu tad nebūtu godīga pati pret sevi.

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 08:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 08:08:01 - Rakstīja :
zinies iignja,ir gan man vieglāk tievēt mājās ar berniem sēžot,dažreiz es varu tikai apbrīnot ,jūs,strādājošās,kā jūs tiekat galā ar visiem kārdinājumiem.ja man būtu jāstrādā un vēl jātievē...nezinu,nezinu kā man ietu...bet,varbūt tev pie vainas ir stress darbā...jo,ja tu saki,ka knakstinies gar bulciņām,vai tāvietā  nevar paknakstināties gar burkāniem.?varētu jau šefam pateikt,ka tev ir kāda kaite,tāpēc jāēd bieži un īpaša pārtika,bet ,neviens jau tagad negribēs slimu cilvēku turēt darbā....grūti tev iet,grūti...turies ,iignja!

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 08:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 08:34:49 - Rakstīja :
Un vēl-Dzap-pamēries ar metramēru-tas arī ir rādītājs-dazkārt svars kadu laiku stāv uz vietas,bet centimetri kūst-tas arī dod labu noskaņojumu un nedod pazust motivacijai!!!!!

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 08:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 08:39:12 - Rakstīja :
Ja nevari darīt to, kas tev patīk, tad lai tev iepatīkas tas, ko tu dari.-citāts no lapas augšgala!!!!

dzap
					Poste: 9
dzap (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 08:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 08:47:07 - Rakstīja :
Paldies meitenes par atbalstu! Es protams vēl nepadošos!

Gunta (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 10:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 10:51:53 - Rakstīja :
Ak nabaga Iignja, kā  lai Tev palīdz, tie Tavi šefi ir stulbeņi, vispār jau kāda kuram daļa kā Tu darbā izmanto atelpai paredzētās minūtes, cits pīpē, cits dzer kafiju cits ēd, mani šajā ziņā var apskaust es ar savu burkānu toverīti jau esmu visus pieradinājusi pie tā ka ēdu starp ēdienreizēm, mans priekšnieks pat ir pasācis iegrābties manā toverītī, tagad jāmizo vairāk burkāni. Nu tad beidzot man arī ir tas brīdis pienācis, kad svars neiet uz leju, bet cm pazūd, laikam rumpis sapratis, ka viņam tiek atņemts treknuma slānis un šis ne par kādu cenu negrib nevienu lieku gramu atdot, bet ceru, ka tas drīz pāries es turēšos pie programmas kā organisms pie liekā svara un tad jau vajadzētu būt pēc nedēļas labam rez.

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 11:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 11:24:07 - Gunta Rakstīja :
Ak nabaga Iignja, kā lai Tev palīdz, tie Tavi šefi ir stulbeņi, vispār jau kāda kuram daļa kā Tu darbā izmanto atelpai paredzētās minūtes, cits pīpē, cits dzer kafiju cits ēd, mani šajā ziņā var apsk ...
tur jau ir tā lieta ka meitenes mani saprot un dod pa pirkstiem kad lienu kur nevajag,bet šefiņiem uzjautrināšanās moments ka es tik rijot cik varot.(tas tāda sajūta ka viņiem skauž par to ko un cik ēdu citu nevaru artast variantu)Vīrietim šefam sieva mājās negatavo un šefiene man razmer 12x12(jo 6x6 par maz teikts-tā ir tā kura atzīst bada diētas)es pat zinu ka man vajadzētu ieņemt savu nostāju,jo tā ir mana dzīve...bet pzīstot viņus sāksies tāda ironizēšana un psiholoģiska terorizēšana ka dai bože.vispār jā meitenes taču iet pīppauzēs es nesmēķēju....to varētu iebāzt degunā,visu dienu pavadam darbā,jāēd taču ir.Edienreižu un tādu atpūtas reižu nav,jo ja ir darbs tad jāstrādā ar karoti vienā rokā un pildspalvu otrā,jāēd kā vari.Un piedevām tagad ar krīzi saistīti un bezdarbu visu laiku tiek firmā kladzināts cik cilvēku stāv rindā uz mūsu vietām(p.s.vīrs palika pagaidām  bez darba-esmu vienīgā strādājošā,dzivojam jau uz manu algu un ietaupījumiem)Terors konkrēts.....man kaut kā jānostabilizē emocionālais stāvoklis.Varbūt tad būs iespēja saglabāt darbā līdzsvaru-baidos ka samazinās algu,jo visapkārt to dara.Lūk tā

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 11:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 11:40:23 - Rakstīja :
es pat nezinu kā izstāstīt kā jūtos......un zinu ka līdzēt nevarat...tik pažēlot uzmundrināt vai sadot pa pakaļu....MAN JĀTIEK GALĀ PAŠAI.....tik varbūt kaut ko no jūsu padomiem varu izmantot,varbūt bijušas līdzīgas situācijas utt.

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 11:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 11:44:26 - Rakstīja :
pie darba vietas tagad jāturās,jāpacieš,ka terorizē...tāda tagad valstī situācija....man gan ienāca prātā, vai tu nevari darba nedēlā tievēt pēc SV,brīvajā -pec FD?

RED (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 12:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 12:13:27 - iignja Rakstīja :
es pat nezinu kā izstāstīt kā jūtos......un zinu ka līdzēt nevarat...tik pažēlot uzmundrināt vai sadot pa pakaļu....MAN JĀTIEK GALĀ PAŠAI.....tik varbūt kaut ko no jūsu padomiem varu izmantot,varbūt b ...
IiGNJA, VARBŪT NAIVI SKAN,BET pamēģini atlaist bailes.Vai tiešām Tevi atlaidīs no darba tāpēc,ka regulāri un savādāk ēd? Tas tiešām atsvērtu Tavu kvalifikāciju un darba pieredzi? variants ir labs,ko kate ieteica, tikai jautājums vai FD darbojas kombinācijā ar SV? un vēl - nu uzcienā tos savus šefus ar burkāniem vai augļiem...vai arī turi krājumus somiņā un tad ar somiņu uz tualeti paēst...zinu vienu - tikko ļauj sevi terorizēt,tā cilvēki uz to "pavelkas" un sākas vēl trakāk...iedomājies,kas ir ļaunākais,ja paliksi bez darba - tiešām citu neatradīsi? nu,gatavosi un piedāvāsi FD ēdienus savējai šefienei,lai tā beidzot beidz skaust un sakārto sevi. Iignja,viss ir pārejošs un beigās sakārtojas,kā ir labāk

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 12:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 12:25:18 - RED Rakstīja :
IiGNJA, VARBŪT NAIVI SKAN,BET pamēģini atlaist bailes.Vai tiešām Tevi atlaidīs no darba tāpēc,ka regulāri un savādāk ēd? Tas tiešām atsvērtu Tavu kvalifikāciju un darba pieredzi? variants ir labs,ko k ...
Nekas nav naivi ,jo laikām tieši bailes ir mans pašreizējais posts...strādāju ar viņiem 10gadus un vai tiešām ja gribu ēst tā kā gribu man maksās algu vai darba vietu,ja gribēs smazināt algu tad atradīs vienalga kaut citu iemeslu(tad jau jāatlaiž visi pīpmaņi firmā)Un par to ka pavelkas uz teroru ja jūt TAS TIEŠAM jau pieredzēts.biju jau sevi šai ziņā sakārtojusi...nezinu kur tās bailes atkal izlīdušas.domāju ja vīram būtu darbs figu mani būtu izsituši no līdzsvara,jo nespēja sekot FD radās tagad .SV taču viss bija ok.-tievēju un bija vienalga ko šefi gremžas AK TĀS EMOCIJAS EMOCIJAS.Bet liels paldies par atbalstu,jo palasot sāk pavisam citas izjūtas rasties...pārliecība.UN VISPĀR LAI PAMĒGĪNA MANI ATLAIST PAR TO KA GRIBU ĒST!!!!

Meks (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 12:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 12:31:32 - Rakstīja :

Iignja, Tev jāturas un domāju, ka Tev savos ēšanas paradumos nav jāmaina itin nekas. Katrs ēd tā kā viņam patīk. Ja tie Tavi šefi ēd bulciņas, Dievs ar viņiem, lai ēd. Tu tajā laikā savus ēdienus. Jo vairāk par to cepsies un ņemsies, jo vairāk arī tiem šefiem acīs kritīs tas kā Tu ēd un tad arī vairāk sāks ķidāt, ko tad tā IIgnja tur ēd. Par darbu runājot - esmu sapratusi, ka medus maize darba ziņā nav nekur, visur ir savi plusi un mīnusi. Un darba vietu tagad pazaudēt - to man šķiet, neviens nevar šajos laikos atļauties. Jāsamierinās ar to, ka darba devēji šo situāciju izmantos konkrēti savā labā, ik pa laikam atgādinot, ka daudzi cilvēki uz ielas meklē darbu.  Tādi laiki pienākuši, nekas, pārdzīvosim to visu un izkruķīsimies!

Es šito esmu vairākkārt pārbaudījusi uz savas ādas, tiklīdz vairāk sāk runāt par vienu lietu tā arī visi pastiprināti uzmanību pievērš. Tas ir gan darbā, gan mājās. Jo vairāk ņemos ar svēršanu, jo vīrs ik pa laikam pavelk uz zoba, ka es esmu aizmirsusi nosvērt kafiju, ko ieberu krūzīte. Ja daru to tā, ka acīs nevienam nekrīt, tā uzreiz miers.

Vēl viens variants, noliec uz sava galda bulciņu, čipsu paku, desmaizi, vai ko tml., lai stāv. Tad nevienam jautājumi neradīsies, neprasīs taču, kad Tu to ēdīsi? Bet tie, kuriem patīk uzmanību pievērst un piekasīties, redzēs, ka Iignjai uz galda bulciņa, tātad viss kārtībā. Kad ej mājās, aiznes vīram vai sunim.


Gunta (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 12:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 12:44:41 - iignja Rakstīja :
Nekas nav naivi ,jo laikām tieši bailes ir mans pašreizējais posts...strādāju ar viņiem 10gadus un vai tiešām ja gribu ēst tā kā gribu man maksās algu vai darba vietu,ja gribēs smazināt algu tad atrad ...
Turies Iignja, varbūt var mēģināt tam drusku sarkasma nokrāsu piedot, kad pienākusi Tava ēdienreize un šefi sāk pukoties pateikt, jā tas ir šausmīgi gan, ka gribas ēst atkal, bet nevaru neko ar sevi izdarīt gribās ēst un viss - citam pīpēt man ēst, nu kā gan lai ar to tiek galā? Protams Tavā situācijā laikam labāk uz asumiem neiziet, bet, ja tā naivi paprasītu un lielām nesaprotošām acīm paskatītos virsū (izliktos par muļķīti) viņi vai nu sāktu smieties vai nu liktu Tevi mierā un ar laiku vairs nepievērstu Tavai ēšanai uzmanību. Bet, ja Tu vari atļauties "uzbraukt" tad gan par tiem pīpmaņiem mierīgi vari iebāzt acīs tas arī darbojās. 

crearting
					Poste: 246
crearting (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 13:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 13:29:06 - iignja Rakstīja :
Nekas nav naivi ,jo laikām tieši bailes ir mans pašreizējais posts...strādāju ar viņiem 10gadus un vai tiešām ja gribu ēst tā kā gribu man maksās algu vai darba vietu,ja gribēs smazināt algu tad atrad ...
Jā, šajos laikos jau nu nevajadzētu iziet uz asumiem... Ja tas, ka tu ēd, rada tādas problēmas, tad to vajadzētu kaut kā padarīt mazāk redzamu. Ja tev ir mašīna, tad var teikt, ka sāki pīpēt un ej uz pīpēt, bet aizej uz mašīnu, paņem savus slātiņus un apēd. Vēl variants ir sataisīt kaut ko kas pagrābjams pa kluso un pa kumosam iemetams mutē. Piemēram mazi tītenīši, cepti pildīti šampinjoni... Izņemta un uz galda uzlikta kārba jau laikam kaitina priekšniecību. žāvēto desu tak varēji apēst, kāpēc ne kaut ko piemērotāku? Var jau jokojot pateikt, ka tev sakarā ar krīzi psiholoģiska problēma-visu laiku gribas ēst, bet nevari atļauties ēst visādus dārgus gardumus, tev jāēd dārzeņi, tie jau vislētākie... Bet nu ši situācija nav normāla- aiz bailēm zaudēt darbu, jāatsakās no savām prioritātām... Vara cilvēkus sabojā. 

vejroze
					Poste: 562
vejroze (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 13:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 13:48:25 - Rakstīja :
Sveikas jaukas,slaidas un pozitivas.Sen neesu radijusies,jo pamatā eju uz FD klātienes nodarbībā.Nopirku abonomentu uz 12 ned.,un tieku ari on-line uz 12 ned.Tikai žēl jūsu ceturtdienas nodarbības nevarēsu piedalīties,jo man klātienes nodarbība tieši šajā laikā.Vēlos arī pasūkstīties ar savu motivācijas trūkumu. Līdz ziemassvētkiem biju nometusi jau vairāk kā 10 kg,bet tagad jau nākuši klāt 3 kg un nekrīas neviens grams.Un pats sliktākais man ļoti gribas ēst,pat ļoti izteikti.Ir liels nespēks,bet kad paēdu jūtos nedaudz labāk.Zinu,ka tas ir pašapmāns,bet kā cīnīties ar nespēku un pārdabisku ēstgribu?Būšu priecīga par jūsu atbalstu un ieteikumiem.

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 13:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 13:50:13 - crearting Rakstīja :
Jā, šajos laikos jau nu nevajadzētu iziet uz asumiem... Ja tas, ka tu ēd, rada tādas problēmas, tad to vajadzētu kaut kā padarīt mazāk redzamu. Ja tev ir mašīna, tad var teikt, ka sāki pīpēt un ej uz ...

Bet man izliekot šeit kā saka savu problēmu uz papīra kļuva jau vieglāk...kā saka izkratīju sirdi.Un lasot jūsu komentārus it kā paskatos uz to savu problēmu no malas...arī crearting ieteikumi ir vērā ņemami.Ja viņus kaitina it kā biežā ēšana tad vajadzēs tiešām atrast vietiņu kur nolīst un apēst savu devu.Vienkārši es jau naivi nomāju ka katram cilvēkam ,ja viņš visu dienu pavada darbā ir tiesības kaut 10min veltīt ēdienreizei,bet ja nu ne tad ne(piegatavot priekš visiem arī nevaru.budžets neļauj un valūtas fonda arī man nav no kā aizņemties.....he-redz es jau sāku jokot tā ka zāles iedarbojas)

Un ...meitenes paldies vēlreiz par komentiem...atzīmēju galviņā visu sev noderīgo.....galvenais tikt galā ar emocijām.


iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 13:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 13:54:30 - Meks Rakstīja :
Vēl viens variants, noliec uz sava galda bulciņu, čipsu paku, desmaizi, vai ko tml., lai stāv. Tad nevienam jautājumi neradīsies, neprasīs taču, kad Tu to ēdīsi? Bet tie, kuriem patīk uzmanību pievē ...

Bushu_tieva
					Poste: 172
Bushu_tieva (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 14:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 14:00:14 - iignja Rakstīja :
Meitenes atzīšos man kaut ko iet nu ļoti grūti ar programmas ievērošanu...kamēr esmu mājās viss ok,viss ir ielikts rāmjos utt.kā tieku darbā tā cauri.Sagatavots ēdiens pēc likumiem līdzi kārbiņās...rī ...

IIgnja - pamēģini to visu uztvert bik racionālāk.

Es strādāju ar personālu, tāpēc pamēģināšu paskaidrot, kāpēc no darba devēju puses nemaz ar viss nav tik vienkārši kā izskatās..

1. Tevi nevar atlaist par to, ka Tu regulāri ēd. darba likumā tāda punkta nav. toties ir punkts par to, kad darbiniekam pienākas pārtraukumi:

34.nodaļa

Pārtraukumi

145.pants. Pārtraukumi darbā

“(1) Ikvienam darbiniekam ir tiesības uz pārtraukumu darbā, ja viņa dienas darba laiks ir ilgāks par sešām stundām. Pusaudžiem ir tiesības uz pārtraukumu darbā, ja viņu darba laiks ir ilgāks par četrarpus stundām.”;

 (2) Pārtraukumu piešķir ne vēlāk kā pēc četrām stundām no darba sākuma. Pārtraukuma ilgumu nosaka darba devējs pēc konsultēšanās ar darbinieku pārstāvjiem, taču tas nedrīkst būt īsāks par 30 minūtēm. Pārtraukumu neieskaita darba laikā. Ja iespējams, pusaudzim pārtraukumu piešķir, kad nostrādāta puse no viņam nolīgtā dienas darba laika.”

(3) Pārtraukuma laikā darbiniekam ir tiesības atstāt savu darba vietu, ja darba līgumā, darba koplīgumā vai darba kārtības noteikumos nav noteikts citādi. Aizliegumam pārtraukuma laikā atstāt darba vietu jābūt pietiekami pamatotam.

(4) Ja darba rakstura dēļ pārtraukumu ēšanai nav iespējams noteikt, darba devējs nodrošina darbiniekam iespēju paēst darba laikā.

(5) Pārtraukumu atpūtai piešķir jebkurā gadījumā. Ja pārtraukumu atpūtai nav iespējams piešķirt visu uzreiz, pieļaujama tā sadalīšana daļās, kas nedrīkst būt īsākas par 15 minūtēm katra..

2. Ja uzņēmumā ir nepieciešams samazināt darbinieku skaitu - to parasti jau laikus plāno ar rezervi.. un plānošaans procesā parasti tādi atlaišanas iemesli kā ēšana  - nu tas būtu smieklīgi. arī darba devējam ir smagi tās atlaišanas - un tos, kurus atlaiž - nu parasti tam ir pamatojums. vai nu šī konkrētā darba vieta ir savienojama ar citu, nav pietiekami produktīva, var iztikt bez šīs fukcijas, vai konkrētais darbinieks neatbilst ieņemamajam amatam, darbinieks ir darba savienotājs, pensionārs vai tamlīdzīgi.  

ja tu strādā labi - un tev darba pāri galvai, es tev gandrīz 100 % garantēju, ka neatlaidīs, ja nu vien pats uzņēmums neaizies pa burbuli (bet tā nevarētu būt, ja jau darba daudz..)..  būs labi..


iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 14:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 14:01:07 - vejroze Rakstīja :
Sveikas jaukas,slaidas un pozitivas.Sen neesu radijusies,jo pamatā eju uz FD klātienes nodarbībā.Nopirku abonomentu uz 12 ned.,un tieku ari on-line uz 12 ned.Tikai žēl jūsu ceturtdienas nodarbības nev ...
Sirsniņ,ja ievēro visu FD kā nākas un vajag tad ēst negribas.Gribēšana rodas ja izsities no ritma,emocijas.Arī uzturvielu sabalansētība nerada nespēku bet taisni otrādi.Kad ēdu visu kā vajag viss ir ok.Ceturtdien tiksimies un parunāsim par to-kas ir tavā šķīvī.Ja man neļauj normāli paēst tad rodas knakstīšanās un no knakstīšanās nepārtraukta bada sajūta.ir iziets jau cauri...palasi augstāk.

Bushu_tieva
					Poste: 172
Bushu_tieva (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 14:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 14:01:37 - Rakstīja :

btw teksts no 2.pts nez kāpēc izskatās kā izvilkums no likuma..  likuma citāts beidzas aiz (5).

 


iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 14:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 14:06:46 - Bushu_tieva Rakstīja :
IIgnja - pamēģini to visu uztvert bik racionālāk. Es strādāju ar personālu, tāpēc pamēģināšu paskaidrot, kāpēc no darba devēju puses nemaz ar viss nav tik vienkārši kā izskatās.. 1. Tevi nevar atla ...
Wow!!!!!redz ko nozīmē zināt likumus.......šito izprintēšu un pa laikam pārlasīšu kamēr atbrīvošos no savām bailēm...cik sapratu tad labāk tādas neizrādīt.

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 14:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 14:07:48 - Rakstīja :
PALDIES MANA ĀTRĀ PALĪDZĪBA

vejroze
					Poste: 562
vejroze (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 14:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 14:14:12 - Bushu_tieva Rakstīja :
btw teksts no 2.pts nez kāpēc izskatās kā izvilkums no likuma.. likuma citāts beidzas aiz (5).
Laikam Tev taisniba,man ir pazudis šķīvja likums.Ceru uz tavu palīdzību,atkal man atcerēties aizmirsto informāciju

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 14:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 14:15:51 - vejroze Rakstīja :
Sveikas jaukas,slaidas un pozitivas.Sen neesu radijusies,jo pamatā eju uz FD klātienes nodarbībā.Nopirku abonomentu uz 12 ned.,un tieku ari on-line uz 12 ned.Tikai žēl jūsu ceturtdienas nodarbības nev ...
iesaku palasīt mūsu sarunas tieši no paša sākuma.sāc lasīt forumu no sākuma.mums gāja tāpat...kūlāmies kā ....izlasi gan visu, un tev izdosies.pats galvenais-SĶĪVJA LIKUMS KATRĀ ĒDIENREIZĒ.

vejroze
					Poste: 562
vejroze (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 14:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 14:22:03 - Rakstīja :
Tiešam labi,ka varu atkal tikt on-line,jo ir pieejama informacija,kura jau aizmirsta.lidz ar to tiek ielaistas kludas.

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 15:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 15:03:22 - vejroze Rakstīja :
Tiešam labi,ka varu atkal tikt on-line,jo ir pieejama informacija,kura jau aizmirsta.lidz ar to tiek ielaistas kludas.
Izlasi -<manas ēdienreizes ,vai ir pareizi.>Mēs tur no sākuma devām teriinei un Unai iztirzāt mūsu ēdienreizes un daudziem gāja kā tev.

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 15:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 15:10:57 - Gunta Rakstīja :
Turies Iignja, varbūt var mēģināt tam drusku sarkasma nokrāsu piedot, kad pienākusi Tava ēdienreize un šefi sāk pukoties pateikt, jā tas ir šausmīgi gan, ka gribas ēst atkal, bet nevaru neko ar sevi i ...
Nu ja.....bet to ka šefs ievērojis ka izkatos jaunāka par gadiem četriem atpakaļ,no kurienes ta tas radās..tikai pareizi ēdot.....vajadzēs kaut kā šito viņam iesmērēt...pateikšu ka ja ēdīs kā es tad vienmēr jauns un smuks būsvecums neņems un slimības arī ne

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 15:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 15:13:15 - Rakstīja :
nu redz on-line......esmu jau noķērusi pozitīvismu sāku smaidīt   atgriežas vecā IIgnja.Savādāk kā tāda sakārnene

Meks (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 15:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 15:42:52 - iignja Rakstīja :
nu redz on-line......esmu jau noķērusi pozitīvismu sāku smaidīt atgriežas vecā IIgnja.Savādāk kā tāda sakārnene
 Atgriežas pozitīvā IIgnja, nevis īgņā Iignja!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 03.02.2009 15:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 15:52:47 - iignja Rakstīja :
Nu ja.....bet to ka šefs ievērojis ka izkatos jaunāka par gadiem četriem atpakaļ,no kurienes ta tas radās..tikai pareizi ēdot.....vajadzēs kaut kā šito viņam iesmērēt...pateikšu ka ja ēdīs kā es tad v ...
Lūk, Iignja, pati atrisināji savu problēmu - bailes prom, bet esi humorīga, tādu labu joku mēģini atrast, kas neaizvainotu un reizē cilvēkam liktu novērsties no Tevis un pievērsties sev!!! Jo - patiesībā katrs cilvēks visvairāk interesējas pats par sevi un uz citiem skatās pats caur sevi! Ja Tu tā smuki mācēsi - tad viņš pie sevis arī apstāsies!!! Tu pati zini, kā vajag runāt, lai Tavs teksts paliek tajā cilvēkā un audzē viņā pozitīvo, nevis negatīvo! Šajā gadījumā iedves tajā cilvēkā, piemēram, kādu labu apņemšanos!!!

crearting
					Poste: 246
crearting (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 16:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 16:38:12 - mumins1980 Rakstīja :
Lūk, Iignja, pati atrisināji savu problēmu - bailes prom, bet esi humorīga, tādu labu joku mēģini atrast, kas neaizvainotu un reizē cilvēkam liktu novērsties no Tevis un pievērsties sev!!! Jo - paties ...
Vai cik gudri! Tīra patiesība! Tikai ar jokiem un pozitīvu attieksmi... Un varbūt pagriez tā, ka tu par viņu patiesi interesējies un vēli tikai labu! Vienkārši padomi te nelīdzēs, te tā gudri jāizbrauc. Nevienam jau nepatīk, ka māca dzīvot. 

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 03.02.2009 18:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2009 18:07:54 - Rakstīja :

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 04.02.2009 08:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2009 08:31:51 - Rakstīja :
kā sevi motivēt??man pirms divām nedēļām lēnām ari sāka zust motivācija...pieriebās skaitīt,svērt, rēķināt,meklēt,gatavot...sāku vingrot un svars ari palika uz vietas.es jau saprotu,ka mans tizlais ķermenis ir šokā-visu mūžu nevingrot,un pēkšņi vingro un vēl patīk!!tad nu cīnamies abi.uz svariem pa nullēm ,bet cm krīt.bet šorīt,kad ieraudzīju Gitienes foto draugos nu mīlīt,pa visiem 100un vairāk %motivācija ir atpakaļ.kad vēl atceras viņas pirmo bildi un salīdzina ar tagadējo un viņa taču slima būdama vēl vingrojavai es sliktāka

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 04.02.2009 11:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2009 11:17:29 - kate Rakstīja :
kā sevi motivēt??man pirms divām nedēļām lēnām ari sāka zust motivācija...pieriebās skaitīt,svērt, rēķināt,meklēt,gatavot...sāku vingrot un svars ari palika uz vietas.es jau saprotu,ka mans tizlais ķe ...
Mjaaaa gitiene dod vaļā....Sito neatlaidību!Re ka vajag kādu tādu kas patur visiem motivāciju.....domāju (pēc komentāriem)ka viegli viņai nav,bet neskatoties uz to tik uz priekšu.....CAUR ĒRKŠĶIEM UZ ROZĒM.....Varu godīgi no sirds teikt -gitien es tevi apbrīnoju.

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 04.02.2009 12:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2009 12:29:08 - Rakstīja :
3 cm mazāk kā pirms pāris nedēļām viduklī gan ir,bet,nezinu,vai dēļ vingrošanas vai kā-svars no pagājušās nedēļas vēl nav kustējies-bet man atkal motivāciju palīdzat saglabāt jūs visas.mīļās!!!!Kati,Muminu un Iigņu jau kā ģimenes cilvēkus uztveru,arī Meku,Gaboru un vispār visas visas-jūs esat tik vērtīgas!!!!!!Arī,kad pēķšņi parādās kāds komentārs no tām,kas vairāk klusē-uzreiz ir tāds prieks-jā,viņas tepat vien ir un arī lasa mūsu komentārus un dzīvo līdzi!!!!!

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 04.02.2009 12:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2009 12:51:38 - kate Rakstīja :
kā sevi motivēt??man pirms divām nedēļām lēnām ari sāka zust motivācija...pieriebās skaitīt,svērt, rēķināt,meklēt,gatavot...sāku vingrot un svars ari palika uz vietas.es jau saprotu,ka mans tizlais ķe ...
kate turies, man ar kad sāku vingrot svars 2 ned nekustējās, bet nu ir sācis kustēties un pie tam uz leju, es konstatēju, ja es tā pamatīgi esmu pasportojusi, man ir jāapēd 1 bonusa vienība klāt, bet ne našķos, tad ar svaru viss ok, kustās, bet, ja neapēdu, kā es to darīju, gribēdama tikt ātrāk vaļā no liekajiem kg - svars tad arī stāvēja uz vetas, bet tas ir tikai man.

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 04.02.2009 12:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2009 12:52:36 - gitiene Rakstīja :
3 cm mazāk kā pirms pāris nedēļām viduklī gan ir,bet,nezinu,vai dēļ vingrošanas vai kā-svars no pagājušās nedēļas vēl nav kustējies-bet man atkal motivāciju palīdzat saglabāt jūs visas.mīļās!!!!Kati,M ...
gitien - mīļas bučas Tev!!!!


page: [1]   2   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās