Vējā augušam kokam stipras saknes. /R. Kaudzīte/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Jauniņā


page: 1   2   [3]   4   (page size 50)
denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 14.07.2011 02:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 02:16:33 - mellene Rakstīja :
Ai jaaa.... Sokolaade arii man ilgu laiku bija vaajiiba, taapat ka sejienes krusaani, sokolaades maiziites, kafijas kuukas utt. Dziivojot Belgijaa ir visas pasaules puules javirza vienaa virzienaa: n ...

Mums ari seit ir viens Belgu sokolades veikalins. Vel joprojam,tam garam ejot,nopetu skatlogu,kas vairak lidzinas juvelierveikala skatlogam-tik smalgi,grezni tur gozejas sokolade.

Es ari daru lidzigi ar liliesajiem ricotta,jogurtu,uzputotu svaigo sieru u.c. Tikai lieku klat kakao un ja vel saldaku gribas,tad pasaldinu papildus ar steviju.. Un dabonu riktigi sokoladigu kremu. Vai esi meginajusi ricotta ar rozinem (der ari sukades) un saldinataju? Sanak ari varen gardi

 


champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 14.07.2011 07:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 07:49:13 - dianchik8 Rakstīja :
U nas v Daugapilse iz boljshih toljko rimi, maxima, iki  neuzeli pridetsa iz rigi zakazivatj
Ja v Iki tozhe videla!

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 14.07.2011 08:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 08:54:18 - alina_t Rakstīja :
Man slāpēt "saldo zobu" palīdz banāns sagriezts šķēlītēs, kuram pārlieta pāri tējkarote medus vai tējkarote salda liķera (man garšo mandeļu). Protams, tas der tikai, ja paliek vienības pāri vai ir iep ...
Esmu lasījusi, ka kanēlis ir varen laba garšviela, kas "nosit" vēlmi pēc saldumiem un to vajadzētu likt klāt visur kur..

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 14.07.2011 08:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 08:55:19 - denia Rakstīja :
Mums ari seit ir viens Belgu sokolades veikalins. Vel joprojam,tam garam ejot,nopetu skatlogu,kas vairak lidzinas juvelierveikala skatlogam-tik smalgi,grezni tur gozejas sokolade. Es ari daru lidzigi ...
Man vienu laiku bija topā liesais biezpiens (vai svaigais siers) + rozīnes + citrona miziņa + saldinātājs

mellene (on-line)
Publicēts: 14.07.2011 09:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 09:29:59 - denia Rakstīja :
Mums ari seit ir viens Belgu sokolades veikalins. Vel joprojam,tam garam ejot,nopetu skatlogu,kas vairak lidzinas juvelierveikala skatlogam-tik smalgi,grezni tur gozejas sokolade. Es ari daru lidzig ...

Ja es kaadreiz agraak buutu zinaajusi kaadaa kulta staavoklii seit ir tas ko liek ieksaa veederaa, domaaju: vai es buutu uzdrosinaajusies preceeties ar belgu viirieti  Pasarg dies! Katraa zurnaalaa recepte (arii elektroenergijai veltiitajaa). Visur. Bet sokolaade un miiklas izstraadaajumi - bezmaz vai kaa dieviibas senajaa Griekijaa. Tu pareizi saliidzinaaji: belgija ir arii paziistama ar juvelieriem un dimantiem, bet to masu vini dara arii ar bulkaam un sokolaadi. Es to esmu iemaaciijusies uztvert kaa maakslu. Nu skaisti. Loti skaisti. Pat vairaak nekaa skaisti. Bet mees tacu needam ne Rubensa darbus, ne Van Goga, ne Monee, tikai skataamies un baudaam. Taa nu luuk es meeginu attiekties pret belgu sokolaadi: maakslu tacu bauda - bet need.

Riccota ar roziineem neesmu baudiijusi, bet paldies, jaabuut loti garsiigai. Noteikti pameeginaasu. Sodien. Steviju seit nevar dabuut, lai gan taa no sii gada janvaara (ja nemaldos) ir atlauta ES. Tacu, ko tad dariis visi belgu cukura magnaati, ja 'zalie' (cilveeki kas censas pirkt ekologiskus produktus, un seit taadu nav mazums) saaks pirkt steviju, bet ne cukuru??? Ceru, ka riez aizbrauksu uz franciju, kur taa tomeer ir atlauta un nopirksu tur.


mellene (on-line)
Publicēts: 14.07.2011 09:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 09:33:19 - champagne Rakstīja :
Esmu lasījusi, ka kanēlis ir varen laba garšviela, kas "nosit" vēlmi pēc saldumiem un to vajadzētu likt klāt visur kur..

It kaa saka, ka lielaas devaas kaneelis esot pat indiigs. Bet mees jau neapêediisim tik daudz. Man, personiigi, kaneelis loti garso arii saalajos eedienos: dazaadaas austrumlnieciskaaas zupaas. Tiesaam ir veerts pameeginaat.


champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 14.07.2011 09:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 09:41:06 - Rakstīja :
Nu tik daudz jau kanēlis nav apēdams, lai saindētos Man arī ļoti, ļoti garšo austrumnieciskie ēdieni ar kanēli, es pat taisu tādu universālo garšvielu maisījumu gaļiņas cepšanai, kura sastāvā ir arī kanēlis. Un jēra gaļa+žavēti augļi+kanēlis u.c. labumi, ak, gards, ka nenoēsties!
Es aizvakar beidzot izmēģināju Tavu tomātu mērcīti ar kariju un garšvielām, ļoti, ļoti, ļoti iepatikās! Paldies Tev!

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 14.07.2011 11:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 11:36:40 - dianchik8 Rakstīja :
U nas v Daugapilse iz boljshih toljko rimi, maxima, iki neuzeli pridetsa iz rigi zakazivatj

Ja pareizi sapratu runa gāja par pilngraudu makaroniem?  Maximā ir viena veida tādi makaroni, domāju ka arī Daugavpilī tādus var atrast... tos noteikti var atšķirt pēc tumšākas krāsas... ir spirāles un spagetti!


mellene (on-line)
Publicēts: 14.07.2011 15:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 15:28:43 - champagne Rakstīja :
Nu tik daudz jau kanēlis nav apēdams, lai saindētos Man arī ļoti, ļoti garšo austrumnieciskie ēdieni ar kanēli, es pat taisu tādu universālo garšvielu maisījumu gaļiņas cepšanai, kura sastāvā ir arī k ...
Man prieks, ka tev garsoja. Patreiz esmu mekleejumu stadijaa, visi agraak eestie eedieni 'piegriezusies' mekleeju kaut ko jaunu :) Bet karija tomaatu meerci jau laiku neesmu gatavojusi, buus jaauztaisa. Njam!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 14.07.2011 17:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 17:30:05 - mellene Rakstīja :
It kaa saka, ka lielaas devaas kaneelis esot pat indiigs.
Tiešām?

mellene (on-line)
Publicēts: 14.07.2011 19:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 19:56:11 - baibinjsh1 Rakstīja :
Tiešām?
Kaut kur lasiiju (kaadaa no vieteejiem zurnaaliem).  Bet tiesaam, mees tacu cepam cepumus no miltiem, virsuu uzberot kaneeli, nevis otrraadi. Veel kaneelis pazemina asinsspiedienu un ir arii veseliigs, un es domaaju, ka tas ir taads kaa mums pierastie aarstnieciibas augi: var lietot, paliidz, ir garsiigi, bet nepaardozeet - neest maisiem. Vaardu sakot, neviens jau to need 3x dienaa un katru dienu. Taapeec domaaju, ka uztraukumiem nav pamata, vismaz es to neesmu saakusi lietot mazaak, arii vairaak nee.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 14.07.2011 23:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 23:36:24 - mellene Rakstīja :
Kaut kur lasiiju (kaadaa no vieteejiem zurnaaliem).  Bet tiesaam, mees tacu cepam cepumus no miltiem, virsuu uzberot kaneeli, nevis otrraadi. Veel kaneelis pazemina asinsspiedienu un ir arii veseliigs ...
nu skaidrs, paldies par informāciju!
man kanēlis pirms kāda laika bija TOPĀ - visur, kur saldie vai putras, tur kanēlis! 

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 15.07.2011 01:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2011 01:21:54 - mellene Rakstīja :
It kaa saka, ka lielaas devaas kaneelis esot pat indiigs. Bet mees jau neapêediisim tik daudz. Man, personiigi, kaneelis loti garso arii saalajos eedienos: dazaadaas austrumlnieciskaaas zupaas. Tiesaa ...

Atradu interneta,ka patiesam kanelis lielas devas ir indigs.Tikai neatrodu cik lielai jabut liktenigajai devai.

Es ari sad-tad pievienoju zupas u.c. edienos kaneli.Uzreizi cita garsas nianse edienam


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 15.07.2011 01:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2011 01:32:13 - mellene Rakstīja :
Ja es kaadreiz agraak buutu zinaajusi kaadaa kulta staavoklii seit ir tas ko liek ieksaa veederaa, domaaju: vai es buutu uzdrosinaajusies preceeties ar belgu viirieti Pasarg dies! Katraa zurnaalaa re ...

Mani vel fascine tas,cik skaisti tiek "iepakoti" pat nelielos daudzumos pirkti sokolades gabalini. Ja tadu iepakojumu pasniedz kadam svetkos,tad var ari domat,ka iepakojums nak no juvelierveikala. Museja belgu soko veikalina pat lentes sien,turklat kadas!

Cik man zinams,tad steviju vel joprojam ES veikalos nepardod,kaut gan tas brivi noperkamas,piem., ASV un Japana. Es to perku EKO veikalinos. Un manas  domas ir tadas,ka kadam vienkarsi nav izdevigi,lai stevija paraditos veikala plauktos blakus cukuram u.c. saldinatajiem.

Es esmu loti sadraudzejusies ar steviju.Kaut zinu vairakus cilvekus,kuri nu nekadigi nespaej ar to sadraudzeties.

 


champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 15.07.2011 10:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2011 10:14:47 - denia Rakstīja :
Mani vel fascine tas,cik skaisti tiek "iepakoti" pat nelielos daudzumos pirkti sokolades gabalini. Ja tadu iepakojumu pasniedz kadam svetkos,tad var ari domat,ka iepakojums nak no juvelierveikala. Mus ...
Es pošos iepirkt steviju. Meklēju iespējas pasūtīt internetā, bet zrādās, ka tepat Rīgā ir pieejama Pastāsti, tā arī ir, ka 1/8 daļa tējkarotes atbilst 1 tējkarotei cukura? Un garšas ziņā? Raksta, ka nav nekādās pēcgaršas, tā arī ir?

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 15.07.2011 20:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2011 20:34:00 - champagne Rakstīja :
Es pošos iepirkt steviju. Meklēju iespējas pasūtīt internetā, bet zrādās, ka tepat Rīgā ir pieejama Pastāsti, tā arī ir, ka 1/8 daļa tējkarotes atbilst 1 tējkarotei cukura? Un garšas ziņā? Raksta, ka ...
 Kur tad Rīgā var steviju iepirkt??? ja nav noslēpums...

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 15.07.2011 21:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2011 21:35:01 - champagne Rakstīja :
Es pošos iepirkt steviju. Meklēju iespējas pasūtīt internetā, bet zrādās, ka tepat Rīgā ir pieejama Pastāsti, tā arī ir, ka 1/8 daļa tējkarotes atbilst 1 tējkarotei cukura? Un garšas ziņā? Raksta, ka ...
Es arī gribētu šo zināt, jo nu tas Canderel man NE-PA-TĪK. Ne sastāva, ne arī garšas ziņā.
Un kādu labāk ņemt? Tur jau tā % atšķirība, par ko pirms laika melllene runāja.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 15.07.2011 21:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2011 21:37:57 - Rakstīja :
Es esmu Stēvijas FANE, Canderel jutu garšu, Stēvijai jūtu tikai pie piena&ogu kokteiļa. Pei kefīra&ogu jau vairs nejutu. Lieku bulciņām u.c., kur vajag saldumiņu.

Agatii
					Poste: 294
Agatii (on-line)
Publicēts: 15.07.2011 22:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2011 22:11:59 - baibinjsh1 Rakstīja :
Es arī gribētu šo zināt, jo nu tas Canderel man NE-PA-TĪK. Ne sastāva, ne arī garšas ziņā. Un kādu labāk ņemt? Tur jau tā % atšķirība, par ko pirms laika melllene runāja.
http://www.stevija.lv

sunlike
					Poste: 155
sunlike (on-line)
Publicēts: 15.07.2011 23:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2011 23:21:05 - melllene Rakstīja :
Es esmu Stēvijas FANE, Canderel jutu garšu, Stēvijai jūtu tikai pie piena&ogu kokteiļa. Pei kefīra&ogu jau vairs nejutu. Lieku bulciņām u.c., kur vajag saldumiņu.

Sakiet lūdzu,kur to STĒVIJU var iegādāties?


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 15.07.2011 23:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2011 23:45:09 - sunlike Rakstīja :
Sakiet lūdzu,kur to STĒVIJU var iegādāties?

Zinu,ka daudzas meitenes steviju pasutija www.stevija.lv majas lapa.  Bet redz kur Champagne saka,ka tagad ari kaut kur Riga,veikala (?) var iegadaties.


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 15.07.2011 23:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/07/2011 23:51:52 - champagne Rakstīja :
Es pošos iepirkt steviju. Meklēju iespējas pasūtīt internetā, bet zrādās, ka tepat Rīgā ir pieejama Pastāsti, tā arī ir, ka 1/8 daļa tējkarotes atbilst 1 tējkarotei cukura? Un garšas ziņā? Raksta, ka ...

Saka,ka stevija (pulveris) ir 300 x saldaka par cukuru. Zini,es kad pirmoreizi nopirku stevijas pulveri,lidzi nemaz nenaca merkarotite. Es vadijos pec sajutam un sakuma liku naza galu si pulvera lidz jau iemanijos. Tagad perku cita razotaja pulveriti,kam nak klat merkarotite.Ta varetu ari but,ka 1/8 dala t.k.atbilst 1 t.k.cukura. Bez tam stevijas pulveris der ilgam laikam,jo to tiesam vajag loti,loti maz,lai iegutu pamatigu saldumu.


champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 16.07.2011 09:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/07/2011 09:28:33 - Rakstīja :

čplēša iela 24 - 402, Rīga, LV-1011

Tālr. +371 27784477

Biroja apmeklēšanas gadījumā lūgums iepriekš sazvanīties!


champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 16.07.2011 09:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/07/2011 09:30:36 - champagne Rakstīja :
Lāčplēša iela 24 - 402, Rīga, LV-1011Tālr. +371 27784477Biroja apmeklēšanas gadījumā lūgums iepriekš sazvanīties!
Var pasūtīt pa pastu vai arī nopirkt pie viņiem uz vietas. Visa info www.stevija.lv

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 17.07.2011 19:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2011 19:57:30 - champagne Rakstīja :
Var pasūtīt pa pastu vai arī nopirkt pie viņiem uz vietas. Visa info www.stevija.lv
  Paldies!!!  Vai ir kāda atšķirība cenā pasūtot vai pērkot uz vietas???

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 17.07.2011 20:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2011 20:49:27 - sandruks Rakstīja :
  Paldies!!!  Vai ir kāda atšķirība cenā pasūtot vai pērkot uz vietas???
Pasūtot pa pastu klāt vēl nāk piegādes izdevumi. 

Wita (on-line)
Publicēts: 17.07.2011 22:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2011 22:16:43 - Rakstīja :

Ehh.. man iet grūti! Īsti pat nezināju, kur rakstīt, bet ņemot vērā, ka esmu jauniņā, apkārt vēl nav 2 ned kā esmu pievienojusies, bet man sagādā grūtības saskaitīt vienības. Nezinu, mans dzīves veids acīmredzot ir pārāk aktīvs, lai svērtu, mērītu un ja arī uz aci saskaitu, tad vakarā nākas norīt kaut kādas 10 vienības, bet nākamajā dienā pie mums dzīvo ciemiņi un kā tas izskatīsies, ja savu šķīvi nemitīgi svēršu un tad vēl pie visa jāpadomā par abiem bērniem, no kuriem viens tikai tagad sākt ēst ko citu bez mammas piena. uhhh.. kā lai to paveic! ??

p.s. tikko noēdos rimi saldējumu un jūtos nelaimīga.


sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 17.07.2011 22:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2011 22:27:09 - Wita Rakstīja :
Ehh.. man iet grūti! Īsti pat nezināju, kur rakstīt, bet ņemot vērā, ka esmu jauniņā, apkārt vēl nav 2 ned kā esmu pievienojusies, bet man sagādā grūtības saskaitīt vienības. Nezinu, mans dzīves veids ...
Piemēram,es,kad nevaru porciju nosvērt,vai nomērīt izvēlos tādus produktus,kur vienības diezgan precīzi var nomērīt bez mērinstrumentiem-paciņa rīsu,vai griķu utt.  Protams klāt jāņem daudz dārzeņu!!
   BET GALVENAIS IR NEPADOTIES!!!
   Grūti ir nevis svērt un mērīt,bet grūti ir nēsāt sev līdzi liekos kg,grūti ir tos kg apslēpt apģērbā,kuru arī nekādu diži smuko nevar izvēlēties!!!
    Viegli nav mums visām,bet savādāk nevar!!!!!

Wita (on-line)
Publicēts: 17.07.2011 22:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2011 22:45:32 - Rakstīja :

Sandruk,

Tava morāle ir absoluti pareiza un man pašsaprotama. ok, dārzeņi nav problēma. Tos pat ēdu labprat - graužu burkānus, gurķus, bet kā lai NORMĀLI paēd, ja, piemēram, pusdienās ir paredzēti paštaisītie burgeri. Maltā gaļa pagaavota ar dažādām garšvielām. Katrs ņem savu maizīti salātlapu, uz grilla pagatavotu kotleti, knibinās un ņemas.... nu kā man to visu svērt uz kopgalda? un tad vēl tā izmisīgā vienību sadalīšana, ko paspēju tikai vakarā..Tiešām negribu padoties, bet tajā pat laikā dzīvot normāli nevis katram kumosam vilkt kvadrātsakni  


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 17.07.2011 22:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2011 22:51:55 - Wita Rakstīja :
Sandruk, Tava morāle ir absoluti pareiza un man pašsaprotama. ok, dārzeņi nav problēma. Tos pat ēdu labprat - graužu burkānus, gurķus, bet kā lai NORMĀLI paēd, ja, piemēram, pusdienās ir paredzēti paš ...
Man no sakuma ari bija kauns svert visu prieksaa, bet nevajag jau likt svarus uz galda - aizej ar savu skiviti kaut kur malinaa un nosver. ja kads ievero, tad vismaz es visiem saku, ka man loti patik mans jaunais, tievais kermenis, tapec varu atlauties but jociga. :)

apesto centies pierakstit. un ne tikai vakaraa, bet megini ik pec edienreizes to piefikset. citam meitenem noder online planotajs, kladite vai kas cits. es izmantoju savu ikdienas planotaju.

jaa, varbut iesakumaa skiet, ka ir gruti 'vilkt kvadratsakni', bet es tomer labak izvelos to, nekaa staipit24 kg apkart ap vidukli...

vai virs ir tas, kas majas gatavo? ja ne, tad nem un taisi visiem liesu edienu. tadu, kadu vari ari est tu. nebazunee, ka sis nu bus tievs un veseligs ediens, bet vienkarsi liec galdaa. ja gribes,pasi uzspiedis majonezes kaudzi un krejuma karotes, bet tu edisitadu, kads ir. vari sautejumus, zupas, lielaas salatu blodas, lai katru reizi butu uz galda.

man bernu gan nav, bet man taa vien liekas, ka tadam mazinam, kas tikko sacis est ko citu tacu ari dod darzenu biezenisus. un kas var but labaks. ja mazais neaped, pieber sali un aped pati. :)

lai veicas!!

galvenais tev pasai jaizdomaa ko tu gribi - qatrast veidu kaa ar prieku tievet vai palikt tada, kada tu esi un turpinat audzet kg..

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 17.07.2011 23:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/07/2011 23:22:53 - Wita Rakstīja :
Sandruk, Tava morāle ir absoluti pareiza un man pašsaprotama. ok, dārzeņi nav problēma. Tos pat ēdu labprat - graužu burkānus, gurķus, bet kā lai NORMĀLI paēd, ja, piemēram, pusdienās ir paredzēti paš ...
 Man,protams,grūti saprast Tavu dzīvesveidu,jo man tādi tusiņi,kad esmu ārpus mājas un tiek pasniegti nesaprotami ēdieni nav īpaši daudz,bet tomēr-ietaupu vienības svinībām un apmēram uz aci cenšos tās vienības nepārsniegt,bet vēderu piepildu ar dārzeņiem!!! Nu pat,ja kādu vienību pārsniegsi-labais noskaņojums un pašsajūta labā kompānijā to nokompensēs. Lielākās svinībās-kāzas,jāņi utt-tur nu gan atļaujos vairāk brīvības un sevi pārāk nešaustu,jo tas nav bieži un lai vai kā-vairāk grēkojam ikdienā!!!  Un tad jau gan mēs varam drusku sevi pakontrolēt-svērt,mērīt un pierakstīt!!!
   TURIES UN NEĻAUJ SĪKUMIEM SEVI IETEKMĒT!!!!

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 18.07.2011 09:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/07/2011 09:46:48 - Rakstīja :
Wita! Pirmās 3 nedēļas ir visgrūtākās. Tas arī ir laiks, kad mēdz iezagties dažnedažādas domas par "atmešanu ar roku", par to, cik grūti, ka riebjas svērt, skaitīt, ka nevar dzīvot kā "normāls cilvēks" utt. Bet būtībā, tās ir tikai un vienīgi atrunas. Lielākajai daļai meiteņu šeit ir tieši tāds pats - haotisks, notikumiem, bērniem, darbiem un visa kā cita pilns dzīvesveids! Man, piemēram, vispār riebjas viss, kas saistīts ar kaut kādiem rāmīšiem, ar svēršanām, mērīšanām, bakstīšanos utt. Bet tur jau arī mani tā neturēšanās rāmjos ir novedusi - pie 100 ar astīti kg un pilnīgi neapmierinātību ar sevi un dzīvi kopumā! Ir tikai 2 ceļi - vai nu akceptējam noteiktos rāmīšus, kas šajā gadījumā ir sekošana tam, ko ēdam, vai arī visu palaižam pašpļūsmā ar visām no tā izrietošajām sekam...
Jā, es ar visām 4 piekrītu, ka visvieglāk vājēt ir tad, kad mājās dienas garumā vari nosvērt, sasvērt, saplānot un sarakstīt visu, kas ar ēšanu saistīts, bet arī ēšana ārpus mājas, ciemošanās utt. nav nekas briesmīgs! 
Nu, piemēram, par Taviem minētajiem burgeriem - ja esi pati tor gatavojusi, tad nav nekādu problēmu pirms pasniegšanas galdā nosvērt 1 kotleti un skaidri zināsi, cik tajā ir gramu, kā arī to, no kā šī kotlete pagatavota. Un galu galā, ja arī sastāvs nav zināms, ja apēdīsi 1 nevis 12, nekas Tavm svaram un vājēšanai nenotiks! Uz aci taču var noteikt aptuveno svaru, 1 kotlete vārētu svērt ap +/-50gr.
Otra lieta par vienību skaitīšanu - ja Tev dienas laikā ir grūti skaitīt un pierakstīt, kas Tev liedz iepriekšējā vakarā sastādīt ēdienkarti visai nākamajai dienai un pieturēties pie tās? To mazo brītiņu laika noteikti var kaut kā izbrīvēt
Īstenībā jau visi šie "grūti" un "nevaru" ir baigi labie iegansti, lai atkal "iekāptu vecajās, ērtajās čībās", ēstu našķus pilnām mutēm un tik audzētu klāt kg pēc kg... Meitenes man neļaus samelot, ja ir motivācija, tad nepastāv nekādi šķēršļi turēties pie FD programmas

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 18.07.2011 10:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/07/2011 10:04:09 - Rakstīja :
Wita, viss taču būs labi! Ēdiens taču nav bubulis, neuzklups un neapēdīs!!! Ja Tev kļūst grūti svērt un mērīt (tas gan ir patiesībā tāpēc domāts, lai cilvēks pierastu pie porcijām, zinātu to struktūru un pārzinātu, ko un kad labāk ēst, lai notievētu un pie tam - veselīgi notievētu), nebaidies no tās, svētku reizēs paņem par pamatpatiesību to, ka - mēs nedzīvojam, lai ēstu, bet gan ēdam, lai dzīvotu un tā lieta pamazām aiziet! Tev izdosies!!!

Wita (on-line)
Publicēts: 18.07.2011 10:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/07/2011 10:29:24 - Rakstīja :

Meitenes, paldies par "sapurinājumu".

Man laikam visgrūtāk ir tamdēļ, ka līdz mērķim itkā nav daudz, tajā pat laikā neesmu radusi dzīvot ar liekajiem kg, ko man atstajuši mani divi mazie zaķīši. Lielākā problēma laikam ir tāda, ka bez visa šī itkā ēdu ļoti veselīgi - uzturā nelietoju ne sāli, ne cukuru pie tējas un kafijas. Nekad neemsu ēdusi nedz margarīnu, nedz sviestu. Majonēzi ienīstu, krējumu reti. bet bulciņas patīk ...

Objektīvi vērtējot viss vairāk vai mazāk ir kārtībā, bet "norauties" patīk un tad uznāk "besis" un pagaidām tas notiek tamdēļ, ka nemāku vēl saprast cik tās vienības ir apēstas, ja nav iespēja - nosvērt un sarēķināt, bet diemžēl tās situācijas it īpaši tagad ir diezgan bieži. Pieļauju domu, ka ar laiku šis tas "ieiesies".


champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 18.07.2011 10:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/07/2011 10:35:36 - mumins1980 Rakstīja :
mēs nedzīvojam, lai ēstu, bet gan ēdam, lai dzīvotu
Es diezgan bieži sevi pieķeru pie domas, ka ir otrādāk

Wita (on-line)
Publicēts: 18.07.2011 10:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/07/2011 10:37:31 - Rakstīja :

Vēl lasu, ka jūs tur kopīgi veidojat visādus ēdienus un meklējat foršas lietiņas veikalos, baigie malači! Ļoti gribētos atrast laiku, lai iedziļinātos un pievienotos veselīgo gardēžu klubiņam


mellene (on-line)
Publicēts: 18.07.2011 16:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/07/2011 16:40:28 - Wita Rakstīja :
Meitenes, paldies par "sapurinājumu". Man laikam visgrūtāk ir tamdēļ, ka līdz mērķim itkā nav daudz, tajā pat laikā neesmu radusi dzīvot ar liekajiem kg, ko man atstajuši mani divi mazie zaķīši. Liel ...

Arii es vareetu buut no tiem kas eeda veseliigi. Daudz daarzenu un auglu, maz saals, meerces nee, majoneeze arii nee un saals minimaali,bet sokolaades norausanaas un bulcinas (arii norausanaas), un  visurslavenajie francu sieri - kaut gan bez sviestiem klaat, bet ar lielu skiivi ar salaatiem utt. Galu galaa tas bija vienkaarsi par daudz. FD ielogojos pagajusajaa augusta - ar 82,5 (ja nemaldos)!! Un turpinaaju eest veseliigi un arii ar sad un tad norausanos,tad atmetu visam ar roku, kameer februaarii mani svari raadiija 89 kg...  Gruuti ir izmainiit visu eesanas ritmu, seviski, ja vakaraa gribas knakstiities ar ledusskami, ja viss ir jaameera un jaasver.... Pilniigi saprotu tevi. Var jau arii ar lielaaku svaru, bet man saakaas saapes visaas lociitavaas un muguraa un es jutos nogurusi, miegaina un resna. Nevaru teikt, ka esmu disciplineeta, tacu sodien peec pusgada man ir 79,5 kg. Un buus veel labaak. Taapeec tacu ir veerts pacensties gan meeriit gan sveert gan pierakstiit? Man paliidz vienkaars triks: man vajag smuku kladi vai blocinu un smuku pildspalvu, kas paredzeeti tikai sim rituaalajam meerkim: eedienkartes plaanosanai un atskaitei. Sodien paarkaapu savu 80 kg robezu ar kuru diezgan ilgi ciiniijos, un nopirku jaunu skaistu kladi un pildspalvu: gan simboliski, gan taapeec ka bija gandriiz pilna. Un nu es juutos gandriiz kaa jaunaa dziivee iesolojot. Un arii man ir mazs beerns, liels beerns un viirs. Un laika truukums arii ir, un vairaak vai mazaak taas pasas probleemas kas citaam meiteneem.

Viss buus labi, tikai pargriez buras virzienaa kuraa veelies buraat. Un arii ja sacelas pretveejs, tas driiz atkal norims. Tavs celojums ir taa veerts. Tu vairaak miileesi sevi, jutiisies paarliecinaata par sevi, buusi mazaak nogurusi (un mammiiteem tas ir svariigi ;) ). Katra pozitiiva paarmaina ko mees savaa dziivee pasas noorganizeejam dod daudz pozitiiva speeka un emociju. Iedomaajies vien, peec paaris meenesiem varbuut jau ieliidiisi kaarotaa izmeera dzinsos vai koketaa kleitinaa. Un jutiisies veel slaidaaka, veel skaistaaka, veel sieviskiigaaka. Un ja tu veel zini, ka vienas pozitiivas paarmainas atnes citas pozitiivas paarmainas... Tad jau tikai uz prieksu. Svari, sveersana un meerisana, un plaanosana, un pierakstiisana - tie var buut arii patiikami liidzekli, ja tu zini, ka tu pati plaano savu dziivi, bet nevis liidzcilveeki plaano ka tu ar viniem vakaraa apeedisi to ko vini veelas un kas ir pagatavots taa lai viniem ir labi. Bet kur tad paliek vissvariigaakaa persona tavaa dziivee - tu pati?

Tev noteikti veiksies.  Un tieveesanas process ir loti interesants: atklaasi tik daudz jaunu garsu, gribasspeeku un raksturu un loti daudz jauku meitenu seit, FD. Tici, un tev izdosies!


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 18.07.2011 21:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/07/2011 21:26:22 - mellene Rakstīja :
Arii es vareetu buut no tiem kas eeda veseliigi. Daudz daarzenu un auglu, maz saals, meerces nee, majoneeze arii nee un saals minimaali,bet sokolaades norausanaas un bulcinas (arii norausanaas), un  v ...
Neko pielikt, neko atņemt, lieliskas domas!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 18.07.2011 21:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/07/2011 21:31:06 - Wita Rakstīja :
uhhh.. kā lai to paveic! ??p.s. tikko noēdos rimi saldējumu un jūtos nelaimīga.
Ar paveikšanu, ne domāšanu par to, cik grūti. Kam gan viegli?
Mēs turam īkšķus par Tevi!



rmonta (on-line)
Publicēts: 19.07.2011 13:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/07/2011 13:48:20 - Rakstīja :
Sveikas, arī es esmu nosacīti jauniņā. Atgriežos pie šī dzīves veida jau trešo reizi,pirmās  divas reizes sanāca pēc bērnu piedzimšanas, pirmo reizi bija punktu sistēma( kas man patika vislabāk un deva brīnišķīgus rezultātu), otro reizi jau vienības, kas man nepatika , jo bija grūti pārorientēties, tomēr tiku galā.  Šoreiz, varbūt tāpēc ka on-line, vai tāpēc ka pagājuši jau pieci gadi esmu kā sapīta, nu pilnīgi nevaru nokomplektēt savas ēdienreizes, nemāku vairs pieskaitīt tās vienības un trakākais ir tas, ka nevaru tos bukletiņus izprintēt, kompis atļāva tikai viena bukletiņa ēdienkarti izprintēt, bet es šoreiz on-line esmu pieteikusies tieši laika trūkuma dēļ un es nevaru visur līdzi kompi izstaipīt. Man tikai otrā diena, bet esmu jau tādā izmisumā, ka neko nesaprotu, neko nemāku, nekas man nesanāk!!! Lūdz palīdzie, ja varat.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 19.07.2011 15:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/07/2011 15:59:26 - rmonta Rakstīja :
Sveikas, arī es esmu nosacīti jauniņā. Atgriežos pie šī dzīves veida jau trešo reizi,pirmās  divas reizes sanāca pēc bērnu piedzimšanas, pirmo reizi bija punktu sistēma( kas man patika vislabāk un dev ...
1) Nomierinies!
2) ieelpo, izelpo... atslābinies.
3) Padomā - kāpēc esi uzsākusi FD tieši šoreiz? Kādi ir Tavi mērķi šobrīd un kādi būs Tavi ieguvumi, kad tos sasniegsi?
4) Tad, kad esi to kārtīgi apdomājusi, izsecini - vai esi gatava strādāt un censties, lai viss izdotos?
5) Ja atbilde ir JĀ, tad dodies vēlreiz uz porciju reģistru vai vismaz to pirmās nedēļas ašo vienību sadalījumu, centies izprintēt. Varbūt pasauc kādu palīgā. Ja neizdodas izprintēt un kauns citus saukt palīgā, nostrādās vecais labais paņēmiens - papīrs+pildspalve=pašgatavota tabuliņa ar tiem produktiem, kurus Tu lieto visbiežāk. Piemēram, visu, kas 25g=1v, saraksti vienā stabiņā. Tad nebūs tik daudz jāpārraksta.
6) Ieplāno laiku, kad varēsi apsēsties pie datora un mierīgi palasīt pa kādai on-line nodarbībai (ne vairāk kā 2-3 vienā vakarā, citādi būs pārpildīts prāts ar jaunu informāciju). Kad pienāk ieplānotais laiks, dodies un izpildi šo mērķi!
7) Kamēr mācies un centies izsekot tam, cik vienības ir kas, droši ēd svaigus dārzeņus un dzer ūdeni, ar tiem nevar greizi nošaut.
8) Galvenais - atceries, kāpēc Tev to vajag! Ja zināsi, kāpēc, tad arī spēsi to izdarīt, jo, ja nav KĀPĒC, tad KĀ, KO, KAD un KUR arī nebūs.
VEIKSMI!
Ceru, ka šis kaut nedaudz iedvesmoja..

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 19.07.2011 15:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/07/2011 15:59:27 - rmonta Rakstīja :
Sveikas, arī es esmu nosacīti jauniņā. Atgriežos pie šī dzīves veida jau trešo reizi,pirmās  divas reizes sanāca pēc bērnu piedzimšanas, pirmo reizi bija punktu sistēma( kas man patika vislabāk un dev ...
1) Nomierinies!
2) ieelpo, izelpo... atslābinies.
3) Padomā - kāpēc esi uzsākusi FD tieši šoreiz? Kādi ir Tavi mērķi šobrīd un kādi būs Tavi ieguvumi, kad tos sasniegsi?
4) Tad, kad esi to kārtīgi apdomājusi, izsecini - vai esi gatava strādāt un censties, lai viss izdotos?
5) Ja atbilde ir JĀ, tad dodies vēlreiz uz porciju reģistru vai vismaz to pirmās nedēļas ašo vienību sadalījumu, centies izprintēt. Varbūt pasauc kādu palīgā. Ja neizdodas izprintēt un kauns citus saukt palīgā, nostrādās vecais labais paņēmiens - papīrs+pildspalve=pašgatavota tabuliņa ar tiem produktiem, kurus Tu lieto visbiežāk. Piemēram, visu, kas 25g=1v, saraksti vienā stabiņā. Tad nebūs tik daudz jāpārraksta.
6) Ieplāno laiku, kad varēsi apsēsties pie datora un mierīgi palasīt pa kādai on-line nodarbībai (ne vairāk kā 2-3 vienā vakarā, citādi būs pārpildīts prāts ar jaunu informāciju). Kad pienāk ieplānotais laiks, dodies un izpildi šo mērķi!
7) Kamēr mācies un centies izsekot tam, cik vienības ir kas, droši ēd svaigus dārzeņus un dzer ūdeni, ar tiem nevar greizi nošaut.
8) Galvenais - atceries, kāpēc Tev to vajag! Ja zināsi, kāpēc, tad arī spēsi to izdarīt, jo, ja nav KĀPĒC, tad KĀ, KO, KAD un KUR arī nebūs.
VEIKSMI!
Ceru, ka šis kaut nedaudz iedvesmoja..

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 19.07.2011 16:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/07/2011 16:01:23 - baibinjsh1 Rakstīja :
Kamēr mācies un centies izsekot tam, cik vienības ir kas, droši ēd svaigus dārzeņus un dzer ūdeni, ar tiem nevar greizi nošaut.
Tas bija domāts - starp ēdienreizēm .
Jo, protams, ērti jau ir arī lasīt info datorā un grauzt cepumus pie tējas/kafijas.

rmonta (on-line)
Publicēts: 19.07.2011 16:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/07/2011 16:52:09 - Rakstīja :
Paldies, centīšos tagad visu salikt pa "plauktiņiem"

rmonta (on-line)
Publicēts: 19.07.2011 16:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/07/2011 16:55:58 - Rakstīja :
par ātru sapriecājos, es taču nemāku atrast to porciju reģistru, ne vienību sadalījumu

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 19.07.2011 17:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/07/2011 17:01:10 - rmonta Rakstīja :
par ātru sapriecājos, es taču nemāku atrast to porciju reģistru, ne vienību sadalījumu
Atver sadaļu On-line klubs tad sadaļu uztura programma un tur būs porciju reģistrs ver vaļā un lieta darīta Esi ar mums,kopā jautrāk un vieglāk

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 19.07.2011 17:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/07/2011 17:01:27 - rmonta Rakstīja :
par ātru sapriecājos, es taču nemāku atrast to porciju reģistru, ne vienību sadalījumu
Skaties zem sadaļas Online un tad ir Uztura programma  tur arī atradīsi meklēto!

rmonta (on-line)
Publicēts: 19.07.2011 19:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/07/2011 19:21:12 - Rakstīja :
Nu vai nav netaisnība? Mājās es varu atvērt to porciju reģistru, taču no darba datora man nemaz tāda sadaļa nerādās. Tikko visu ar roku pārrakstīju, jo printeris ir tikai darbā, bet nu cīnīšos, galvenais ir piešauties atkal tās vienības noteikt. Man visas reizes klupšanas akmens ir piena produkti, jo es ar viņiem uz JŪS, ļoti jau negaršo, bet nu šodien jau varonīgi lakto ar auzu pārslām notiesāju. Paldies, ka Jūs esat un paldies, ka palīdzat

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 19.07.2011 20:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/07/2011 20:10:39 - rmonta Rakstīja :
ļoti jau negaršo, bet nu šodien jau varonīgi lakto ar auzu pārslām notiesāju. Paldies, ka Jūs esat un paldies, ka palīdzat
siers arī negaršo, biezpiens?

mellene (on-line)
Publicēts: 19.07.2011 21:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/07/2011 21:11:47 - rmonta Rakstīja :
Nu vai nav netaisnība? Mājās es varu atvērt to porciju reģistru, taču no darba datora man nemaz tāda sadaļa nerādās. Tikko visu ar roku pārrakstīju, jo printeris ir tikai darbā, bet nu cīnīšos, galven ...

Nu un kas ka tev tie piena produkti negarso? Man piemeeram ir alergija uz piena produktiem, kaut gan, piemeeram, sieru, es varu lietot. Kalciju var tacu ieguut visdazaadaakajos veidos. Parastais baltais kaaposts satur, ja nemalodos AP (iisti neatceros) 530 mg ca uz 100 g produkta, un tas ir 2 x vairaak nekaa pienaa, brokoli - kuri ir arii slaveninar citaam iipasiibaam - kaut kur apmeeram 300 mg (labojiet, ja kurs zina preciizaak) , vaardu sakot visi kaapostveidiigie (ir veel arii sarkanie kaaposti, kuri garso biriiniskigi, ja tos sagatavo, veel ir sojas produkti, visdazaadaakie paaksveidiigie - zirni, pupas, leecas, turku zirni u.c. un juuras alges - iisti briinumprodukti. Galu galaa var arii sad un tad dzert mineraaluudeni ar kalciju, bet es nezinu vai visi cilveeki vinu driikst dzert.

Man garso gan jogurti, gan piens, gan siers, bet es tos litoju aarkaartiigi minimaali. Tacu par Ca daudzumu nekaadi nevaru suudzeeties. Eksperimentee!



page: 1   2   [3]   4   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās