Mūsu nelaime ir, ka mēs nezinām, kur mūsu nevarēšana beidzas un negribēšana sākas. /R. Blaumanis/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Jauniņā


page: 1   [2]   3   4   (page size 50)
melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 08.07.2011 13:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2011 13:13:58 - Rakstīja :
Par ikdienas svēršanos - tagad vairs nesveros katru dienu. Nezinu kāpēc(varbūt arī zinu - ballītes, ballītes!!!), bet man visu laiku ir BAIL, ka nebūs tas superīgais cipars uz svariem. Svēršanās man ir kā zobu sāpes un negaidu vairs to ar prieku. Labi, ka pamatā viss ir pareizi un ar maziem+vai- svars ir uz vietas jau kādu ilgāku laiciņu.

iev@ (on-line)
Publicēts: 08.07.2011 13:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2011 13:35:04 - Bece Rakstīja :
- smagi pa maz dārzeņi, kaut arī te grēkoju - pārsniegumu vienības neskaitu, kā te saka, "kamēr svars krīt...varētu arī tā" - mērķis - tomēr pāriet uz mazākām porcijām, jo dārzeņi dod apjomu, ja pie ...
Pēc melllenes komentāra es nesaprotu - vai tev ir par maz ar paredzētajiem 600g dārzeņiem, vai arī tu nespēj salasīt pa dienu tos 600g?? 

Bece (on-line)
Publicēts: 08.07.2011 14:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2011 14:27:53 - melllene Rakstīja :
Piedod, ja teikšu par stingru. No rīta izlasīju un visu dienu tas maļas pa galvu. Man bez tiem 600 gr dārzeņu nekas nesanāk. Arī svēros katru dienu, un redzēju, kas ir, ja neapēdu tos 600 gr. Ir taču ...

Stingri jo stingri. Doma bija, ka nu nevajadzētu tos dārzeņus tā pārtērēt, jo man 600 g liekas, ka diena ir pavadīta vispār bez tiem, jo man šobrīd vismas x 2, ja ne vairāk!

Ja man vakarā jātaisa vakariņas - es sāku ar salātiem veselu bļodu, ziemā vairāk kāpostveidīgie, burkān un selerijveidīgie. no pavasara viss pēc sezonas. Ja nu ir tā, ka ļoti gribās ēst, tad pa karotei uzēdu salātus. (tos gatavoju ar maz tauk un ka piedevām.) un mazāk mutē iemetas kas cits

Domāju,ka 1 kg dārzeņi tāds labs daudzums, zem kura man pakļūt būtu grūti!

Esmu arī pamanījusi, ja es neuzēdu kāpostveidīgos kādas 3 dienas, man problēmas ar vēderu.

vispār man vīrs saka, ka es iepriekšējā dzīvē esmu bijis zaķis vai trusis


sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 08.07.2011 14:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2011 14:52:29 - ilze_ Rakstīja :
Un par nemitigo domasanu un runasanu par edienu.Es apzinos, ka man ir kaut kadi sava veida esanas traucejumi. Savadak jau nebutu uzedusies lidz gandriz 100kg. Tas viss ir praataa.Kaa draugs vakar pras ...
Jā!!! Tas ir ļoti sāpīgs jautājums,cik ļoti katra esam sev kādreiz nodarījušas pāri!!!
  Skaidrs,ka tas tievēšanas process ir daudz sarežģītāks nekā uzbarošanās! Cik forši būtu,ja vienā vasarā varētu nomest tik pat daudz,cik iespējams vienā vasarā uzņemt!!!!
  Mani jau arī brīžam pārņem izmisums-ievēroju visu,kā likts,sveru,mēru,skaitu,pierakstu-no rīta kāpju uz svariem,brīžam pat +1,2kg par vienu nakti!!!! NU KĀ TĀ VAR BŪT!!!!!!!!!! VARBŪT ATSLĀBINĀTIES UN BEIGT TIK TRAKI SVĒRT UN MĒRĪT,VARBŪT VISU TĀ MIERĪGI-UZ ACI???
   Nesaprotu,kā tas viss notiek.
 Skaidrs,ka viss augšā,lejā,bet,ja neiet tik forši,kā pats esi sadomājies,tad liekās pasaules gals!!!

   TURAMIES,MEITENES!!!!! TIKAI IEDVESMOJOTIES NO JUMS VĒL IR SPĒKS TURĒTIES!!!!!

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 08.07.2011 15:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2011 15:15:18 - sandruks Rakstīja :
Jā!!! Tas ir ļoti sāpīgs jautājums,cik ļoti katra esam sev kādreiz nodarījušas pāri!!!  Skaidrs,ka tas tievēšanas process ir daudz sarežģītāks nekā uzbarošanās! Cik forši būtu,ja vienā vasarā varētu n ...
Svaru laikam tomēr labāk ir skatīt dinamikā. Ne par velti klātienes grupas svara kontrole notiek reizi nedēļā! Man, piemēram, svars svārstās sakarā ar tūskām karstajā laikā - pagājšnedēļ mēģināju kāpt uz svariem katru rītu, bet nu jāsaka godīgi, tas uztrauc vairāk nekā nomierina! Ir ļoti nepatīkami, ja viss ir ievērots un no rīta ir +1 kg Tāpēc es liekos mierā un gaidu savu svēršanās dienu - pēc veselas nedēļas rezultāts ir daudz iepriecinošāks nekā katru dienu redzot +/- svārstības 
Un vēl - jo vairāk ūdens dzeru, jo mazāka šķidruma aizture. Tikko padzeros mazliet mazāk (nepietiek man ar tiem 1,5l), tā tūska un svars augšā... Arī alkohols, tas pats vīns, ir varens šķidruma bremzētājs
Nezinu, es nu gan neieteiktu visu ēst uz aci - man tas nestrādā, tomēr tie noliktie rāmji kaut kā disciplinē
SOĻOJAM TIK LĒNĀM UZ PRIEKŠU - TAS ATMAKSĀJAS!

Bece (on-line)
Publicēts: 08.07.2011 15:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2011 15:31:22 - Rakstīja :

Par to svēršanos, ... nezinu, laikam jau katram savs... man šobrīd prasās katru darba dienu, brīvdienās es gandrīz nekad neesmu mājās, bet gan vasaras mājā savā jūrmalciemā un tur nav svaru. Pie aktīvākas un noslogotākas dienas, kad īsti nesaplānoju ko ēst, skriešanas pēc vēl nenosveros, nu kā vāvere ritenī man tās dienas paiet... tad es kaut kā zaudēju to kontroli pār procesu, un šie FD principi nav vēl mans dzīvesveids, tādēl labāk kontrolēju sevi pēc iespējas katru dienu...

Lai no rīta svērtos, protams, sālītus gurķīšus gan vakarā nesaēdos, jo tad protams ūdens iebremzē. Arī MR ietekmē... bet to jau mēs zinam!

Pa mēnesi pie mana svara nomestie 2kg un... nav daudz, bet protams, ja skatās, ka bija svētki un atvaļinājums, es par sevi priecājos.

Bet cilvēciņš jau ir jocīgs, gadiem krātās rezerves gribam notērēt ļoti ātri, tikai vienu var gadiem krāto ātri notērēt - naudiņu... Tāda tā mūsu dzīvīte


sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 08.07.2011 15:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2011 15:33:36 - champagne Rakstīja :
SOĻOJAM TIK LĒNĀM UZ PRIEKŠU - TAS ATMAKSĀJAS!
  Ak kā gribās,lai tie soļi ir ātrāki un straujāki!!!!!!

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 08.07.2011 15:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2011 15:42:42 - sandruks Rakstīja :
  Ak kā gribās,lai tie soļi ir ātrāki un straujāki!!!!!!
Gribēties jau gribās! Tieši tāpēc nevajag svērties katru dienu, jo tā tu kopskatu vari palaist garām! Un vispār, cilvēki sevi psiholoģiski tik ļoti ietekmē, ka ar tādu sevis šaustīšanu - man nesanāk, man nesanāk - vairāk nodara sev pāri un svarstiktiešām sāk stāvēt uz vietas vai nākt klāt... MEITENES! ATSLĀBINAMIES UN DARAM VISU AR BAUDU UN TĀLEJOŠU MĒRĶI!!!! Nevis rīt gribu būt tieva, bet drīz būšu tieva!
Man mērķis ir nākamvasara atļauties uzvilkt miņukus un par to nekautrtēties! Bet tieva gribu būt jau ziemā!

iev@ (on-line)
Publicēts: 08.07.2011 15:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2011 15:43:25 - sandruks Rakstīja :
VARBŪT ATSLĀBINĀTIES UN BEIGT TIK TRAKI SVĒRT UN MĒRĪT,VARBŪT VISU TĀ MIERĪGI-UZ ACI???  
Es piekristu vienīgi teikuma pirmajai daļai - atslābināties, bet turpināt skaitīt!! 
Es smejos par sevi, ka naktī no pirmdienas uz otrdienu mans ķermenis uzpūšas no tā saspringuma, ka otrdienā no rīta jāsveras.  Jo viss pēc programmas, utt, bet svars iespītējās, lai gan pašsajūta ir tieva.
Tā nu es intereses pēc uzkāpu uz svariem arī vakar no rīta. Un še tev - veseli 0.5 kg nost no otrdienas svara. Otrdienas rīta stress tātad sver veselus 500 gramus . Re, tev veselus 1,2 kg 
Protams, gan jau tam ir loģisks izskaidrojums, bet tik un tā - tagad nelecu uz svariem katru dienu, bet nejūtos kā noziedzniece arī tad, ja izlemju uzkāpt uz svariem ne-otrdienā. 
Jāspēj noticēt, ka rezultāts nekur neizpaliks.. un take it easy ;)


mellene (on-line)
Publicēts: 08.07.2011 16:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2011 16:07:36 - melllene Rakstīja :
Piedod, ja teikšu par stingru. No rīta izlasīju un visu dienu tas maļas pa galvu. Man bez tiem 600 gr dārzeņu nekas nesanāk. Arī svēros katru dienu, un redzēju, kas ir, ja neapēdu tos 600 gr. Ir taču ...

Pilniigi pareizi. Arii man svars kriitas mazaak, ja par maz daarzenu, toties, ja eefu vairaak nekaa oficiaali driikst, tad probleemu nav. 600 g dienaa - tie ir vienkaarisi jaatrod kaa apeest. Par sulaam gan nezinu, ja tomaatu sula naak no pakas, vai taa buus arii daarzenu vieniiba? Pukkaaposts lieliski dod saata sajuutu: vienkaarsi vaariits, ar gabalinu zivs (manaa gadiijumaa tas bija lasis).

Starp citu, paldies, Melllene, par recepti ar saldeejumu. Man poatiik variants ar biezpienu + ogu meerci + saldeejumu. Bet taa kaa esmu nevaldaama riima, kas attiecas uz saldeejumu, tad es uztaisu megaporciju ar 2 augliem + 150 g biezpiens 0% (te kur dziivoju, var nopirkt biezpienu, kas ir kreejuma konsistencee un pa virsu veel 100 g mazkaloriju saldeejuma. (Tavu 25 g vietaa). Peec aprakstiitajaam gastronomiskajaam izgliitiibaam, ui, kluuda, lasi: izvirtiibaam, mans svars sodien ir par 400 g mazaaks nekaa vakar. Taatad - lai slava daarzeniem un Melllenei par padomu


sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 10.07.2011 17:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/07/2011 17:46:40 - iev@ Rakstīja :
Es piekristu vienīgi teikuma pirmajai daļai - atslābināties, bet turpināt skaitīt!! Es smejos par sevi, ka naktī no pirmdienas uz otrdienu mans ķermenis uzpūšas no tā saspringuma, ka otrdienā no rīta ...
  Viss jau ir pareizi!! Es jau ar veselo saprātu saprātu saprotu,ka man ir svarīgi kas??  :
   1) PĀRSTĀT PIEŅEMTIES SVARĀ.   Jo nu vismaz pēdējos pāris gadus ar nelieliem kampaņveidīgiem izņēmumiem,svars nepielūdzami ir kāpis uz augšu un sasniedzis draudīgus apmērus,kas jau sāk traucēt ikdienas labsajūtai. Visbriesmīgākais šajā pasākumā bija tas,ka jau vairs negribējās ne tikai svērties,bet pat skatīties uz svariem.
    2) JO PAKĀPENISKĀK SVARS ZUDĪS,JO LIELĀKAS IZREDZES IZVAIRĪTIES NO JO-JO EFEKTA.
    3)SVARA ZAUDĒŠANAS PROCESĀ JUSTIES APMIERINĀTAI UN NO PROCESA SAŅEMT BAUDU. Kas,patiesību sakot arī izdodās,jo man sāk sagādāt baudu domāt par to kā veselīgāk paēst,gan šodien,gan arī saplānot un sagatavot ēdamo arī nākamajai dienai.
    4) KĻŪT AKTĪVĀKAI,VAIRĀK KUSTĒTIES,TAS PALĪDZĒS ĀTRĀK ZAUDĒT SVARU.  Bet,cik tas ir grūti,ja jānēsā līdzi pārdesmit lieku kg vezums,tā viem velk ielekt mašīnā un nokļūt ātri un bez piepūles visur,kur vajag. bet nu jau sāku laboties un uz darbu ar mašīnu nebraucu,pāris pieturas cenšos nostaigāt kājām.

     NU KO VĒL ES AIZMIRSU???????

   Drusku ir pagrūti ar to saņemšanos,ja zini,ka kādreiz ievērojot diētas,varbūt mocības bija lielākas,bet nedēļas laikā varēja zaudēt pat līdz 7kg.

sunlike
					Poste: 155
sunlike (on-line)
Publicēts: 11.07.2011 09:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/07/2011 09:47:48 - Rakstīja :
 man ir  otrā nedēļa FD,bet diemžēl svars krīt lēnām .... sveros katru rītu. Ievēroju ļoti stingri visus ieteikumus,diemžel ir tā,ka man vienmēr paliek pāri neiztērētas vienības.Aj..... man zūd apņemšanās. Paskatijos savu dienasgrāmatu gadu atpakaļ,kad sēžot mājās ar bēbi,tievēju pēc Svara verotāju programmas... svars kritās labi,pašsajūta bija labāka. bet liekas ka es mokos! Mokos apēst visas vienības,mokos ar ēdiena izvēli un ēdienkartes sastādīšanu. Man nesanāk.

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 11.07.2011 10:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/07/2011 10:57:40 - sunlike Rakstīja :
 man ir  otrā nedēļa FD,bet diemžēl svars krīt lēnām .... sveros katru rītu. Ievēroju ļoti stingri visus ieteikumus,diemžel ir tā,ka man vienmēr paliek pāri neiztērētas vienības.Aj..... man zūd apņemš ...
Vai kā es tevi saprotu! Man diemžēl arī iet nu ļoti grūti!!! Mācos, cenšos darīt pareizi, bet nu nav tas kā mana ikdiena vēl iegājies... Par tām vienībām, ja nevar apēst, tad meitenes te iesaka izvēlēties šīs vienības kas skaitās treknākas! Nu labības vienībām paņem riktīgāku rupjmaizi, dārzeņus ņem smagākus u.t.t.. Mēģināšu pati ar turēties pie šī principa! Bet brīvdienas ir manas pašas grūtākās dienas, tad neesmu pārsvarā pa mājām un ir praktiski neiespējami ievērot visu kā nākas, jo nav tās prakses vēl... Te jau skatos, meitens ar laiku tik māk sevi uzlikt uz pareizām sliedēm... ehhh...

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 11.07.2011 10:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/07/2011 10:59:52 - Rakstīja :
īstenībā, cik stulbi, ka vienu dienu tu esi optimisma pārpilns, pēc pāris dienām tevī sāk valdīt baigā skepse! Un tā visu laiku viļņveidīgi! Besī...

ingaes
					Poste: 71
ingaes (on-line)
Publicēts: 11.07.2011 11:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/07/2011 11:04:57 - sunlike Rakstīja :
 man ir  otrā nedēļa FD,bet diemžēl svars krīt lēnām .... sveros katru rītu. Ievēroju ļoti stingri visus ieteikumus,diemžel ir tā,ka man vienmēr paliek pāri neiztērētas vienības.Aj..... man zūd apņemš ...
Ir jau meitenes kas publicē savas ēdienkartes! Pamēģini tikt galā ar tām, vismaz iesākumā! Varbūt kamēr pierodi, tev pašai jāziedo viena diena un stingri jāsaplāno , ko konkrētajā nedēļā ēdīsi un  tad jāturas pie plāna.
Principā, kā es attiecībā pret sevi esmu novērojusi - man visu laiku iznāk domāt, ko ēdīšu utt. Jo arī mans lielais svars saistīts,  pirmkārt, jau ar neregulāru ēšanu un protams, arī nepareizu.

sunlike
					Poste: 155
sunlike (on-line)
Publicēts: 11.07.2011 11:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/07/2011 11:33:27 - ingaes Rakstīja :
Ir jau meitenes kas publicē savas ēdienkartes! Pamēģini tikt galā ar tām, vismaz iesākumā! Varbūt kamēr pierodi, tev pašai jāziedo viena diena un stingri jāsaplāno , ko konkrētajā nedēļā ēdīsi un tad ...

Biju plānojusi,bet man ir tā ka kopš bērnības man daudz kas negaršo un it sevišķi dārzeņi! Es tos ēdu ar acīm cient! Mēģinu aizstāt ar tomātiem un gurķiem,bet esmu tos jau pārēdusies.Aj grūti man iet,man ir riktīgākā depresija..... ar Svara vērotājiem bija savādāk.....  porcijas bija krietni mazākas,ēd ko tu gribi un skaiti punktus! a šeit ir viss savādāk un šī programma uz mani neiedoarbojas!

Biju domājusi neteikt vīram ka ievēroju FD programmu,gribēju nsagādāk vasara beigās pārsteigumu... palielīties ar savu svara zudumu.... Bet nekas nesanāks!  Jūtos ka galīgākajs lūzeris... šonedēļ jau nu vispār!


Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 11.07.2011 11:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/07/2011 11:43:27 - sunlike Rakstīja :
Biju plānojusi,bet man ir tā ka kopš bērnības man daudz kas negaršo un it sevišķi dārzeņi! Es tos ēdu ar acīm cient! Mēģinu aizstāt ar tomātiem un gurķiem,bet esmu tos jau pārēdusies.Aj grūti man iet, ...

šādos gadījumos man nostrādā parunašana ar sevi! pavaicāju sev, vai tagad savas pūles un darbus metīšu pie malas un sākšu sevi piedzīt atkal ar visu ko nevajadzīgu? tik un tā taču ir jāēd kaut kas, un kāpēc gan nevaru saņemties un turpināt... un ēst veselīgi... šis depresijas ir pārejošas! uztaisu atslodzes dienu, ēdu visu, un pēc dienas, kad bijis atkal grūti, piepūsts vēders utt, es ātri gribu atgriezties atpakaļ pie programmas, jo šo viegluma sajūtu nespēj nekas aizstāt!

ir grūti ja negaršo dārzeņī, domāju ka meitenes Tev ieteiks daudz variantus... un ar laiku arī tu pati intuitīvi jutīsi, kas Tev ir vajadzīgs un kas ne, kādus dārzeņus ēst kādus ne!  Galvu augšā!


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 11.07.2011 12:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/07/2011 12:12:45 - mellene Rakstīja :
Man poatiik variants ar biezpienu + ogu meerci + saldeejumu. Bet taa kaa esmu nevaldaama riima, kas attiecas uz saldeejumu, tad es uztaisu megaporciju ar 2 augliem + 150 g biezpiens 0% (te kur dziivoj ...
Kad jutīšu ka ar parasto porciju nepietiks, mēģināšu šo!

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 11.07.2011 12:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/07/2011 12:14:12 - sunlike Rakstīja :
Biju plānojusi,bet man ir tā ka kopš bērnības man daudz kas negaršo un it sevišķi dārzeņi! Es tos ēdu ar acīm cient! Mēģinu aizstāt ar tomātiem un gurķiem,bet esmu tos jau pārēdusies.Aj grūti man iet, ...
Ja godigi, tad man ari garso reti kuri darzeni, bet ari ar tiem var lieliski tikt galaa.
Apskauzu meitenes, kas var ieest kirbi 111 veidos, vai kas zina kaa pagatavot baklazanu vai vel visus tos fancy darzenus.
Man garso - tomati, gurki, kaposti, burkani, redisi. Vel, kad ir sezona, piekeru klat salatus un zalos zirnisus.

Iesakumaa, kad nevareju apest visas darzenu vienibas, tad dzeru tomatu sulu un edu konservetus zirnisus.

Un vel par vienibam. Es nezinu vai sito var stastit, bet man kludas pec jau no pasiem sakumiem noteica 16vienibas - tatad minimumu. Pec laba laika tikai atskartu, ka man butu bijis jaed pec 19,5. bet es jau biju 'ieedusies', taa lieta gaja un taa es joprojam edu 16 vienibas. jau divus gadus no vietas.

Bus zel, ja tu izdomasi padoties savam 'velninam', jo mums te loti patik jaunaas meitenes. Un mes visas gribam, lai mums visam izdodas!! Cik reizu pat man, kas te mullajas jau gadiem, nav palidzejusas sasparoties kadas jaunas, aktivas un atraktivas meitenes! :)

p.s. vai bez darzenu nepatikas tev ir vel kada 'nepatika' - labiba, vai gala, vai kas tads..

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 11.07.2011 14:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/07/2011 14:26:55 - sunlike Rakstīja :
 man ir  otrā nedēļa FD,bet diemžēl svars krīt lēnām .... sveros katru rītu. Ievēroju ļoti stingri visus ieteikumus,diemžel ir tā,ka man vienmēr paliek pāri neiztērētas vienības.Aj..... man zūd apņemš ...
Ja tev vienības katru dienu paliek pāri, nu kur ir problēma, ēd taču ko tu gribi, tāpat kā pie Svara Vērotājiem,  būsi paēdusi ko vēlies un vienības iztērētas.

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 11.07.2011 21:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/07/2011 21:58:01 - trakums Rakstīja :
īstenībā, cik stulbi, ka vienu dienu tu esi optimisma pārpilns, pēc pāris dienām tevī sāk valdīt baigā skepse! Un tā visu laiku viļņveidīgi! Besī...
  Man ir pilnīgi tāpat!!!   Nevaru saprast,kā lai to pesimismu pārvaru!!!

   TĀ NEGRIBĀS PADOTIES!!!!!

mellene (on-line)
Publicēts: 11.07.2011 22:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/07/2011 22:35:32 - sunlike Rakstīja :
Biju plānojusi,bet man ir tā ka kopš bērnības man daudz kas negaršo un it sevišķi dārzeņi! Es tos ēdu ar acīm cient! Mēģinu aizstāt ar tomātiem un gurķiem,bet esmu tos jau pārēdusies.Aj grūti man iet, ...
Man gan skiet ka gan SV, gan FD ir tie pasi veezi, tikai citaa kuliitee. Sastaadi eedienkarti vienai dienai un saskaiti vieniibas, bet peec tam paarveert punktus, kaa svara veerootaajos. Un tas buus tas pats - punktu skaits buus taads kaa tu agraak pie svara veerootaajiem buutu lietojusi pie attieciigaa svara. Es, starp citu, arii joprojaam skaitu punktus, un man tas skiet izdeviigaak, jo man ir pieejamas vairaakas svara veerotaau lapas (citaas valodaas). Bet figuuras draugos es smelos iedvesmu un mazliet komuniceejos (nu pavisam mazliet, es vairaak noveerooju ), kaapeec gan tev neskaitiit punktus, ja taa ir eertaak? Neviens tacu nejautaa kaa tu dabuu nost svaru. Ka tik kilogrami ripo. Veiksmi tev!

ingaes
					Poste: 71
ingaes (on-line)
Publicēts: 11.07.2011 23:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/07/2011 23:04:33 - mellene Rakstīja :
Man gan skiet ka gan SV, gan FD ir tie pasi veezi, tikai citaa kuliitee.
Precīzi! esmu gājusi gan SV, gan tagad mēģinu FD! Uzskatu, ka atšķirība ir niansēs.


oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 12.07.2011 15:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/07/2011 15:32:05 - Rakstīja :
Man arī ik pa laikam parādās tādi pagurumi draudzībai ar FD, bet kaut kā cenšos, lai ir tā viegli un patīkami Ja nu man ir galīgs besis noēdu saldējumu un jūtos laimīga arī ja vienības pārtērētas... Tāpēc jau man svara kritums nav nekāds straujais, bet es pamazām rāpoju pretīm mērķim   Vienkārši - sevi pazīstu - es varu, kā dzelzī iekalta iet uz mērķi un nevienu vienību nepārtērēt, bet tādā gadījumā man pēc kāda laika tas piegriežas un tad aiziet saldumi, saldumi... Ja es tievēju ar nelielām atkāpēm šad un tad, tad kaut kā nav tās sajūtas, ka sev ļoti kāpju pāri un iegrožoju Katrai no mums tās problēmas atšķiras - man tie ir saldumi... Pirms FD mana ēdienkarte praktiski ne ar ko neatšķīrās, izņemot saldumu patēriņu... Tāpēc jau svars nekritās, bet uz vietas stāvēja, jo saldumu tomēr bija par daudz... Bet godīgi sakot, vēl jo projām grūtības ar kāri pēc saldumiem neesmu atrisinājusi...

mellene (on-line)
Publicēts: 12.07.2011 17:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/07/2011 17:26:13 - oga.003 Rakstīja :
Man arī ik pa laikam parādās tādi pagurumi draudzībai ar FD, bet kaut kā cenšos, lai ir tā viegli un patīkami Ja nu man ir galīgs besis noēdu saldējumu un jūtos laimīga arī ja vienības pārtērētas... ...

Es esmu emocilnaalais eedaajs, kurs dazas probleemas, kuras uz so briidi nav atrisinaamas, paarvareeja ar sokolaades un citaadu saldumu paliidziibu. Un tad es sev sos saldumus atneemu.... Un saaka svars kolosaali labi kristies, liidz vienam briidim, kameer saaka paraadiities dazaadas lielaakas un mazaakas saslimsanas, kas vienmeer izraadiijaas stresa rezultaats, kaa tautaa saka - uz nervu pamata. Un tad es saaku araii domaat: probleemu es uzreiz atrisinaat nevaru, ilgterminaa domaajot, taa mani tik vai taa stresos, bet risinaajums nebuus ne sodien, ne riit. Sokolaadi nevaru - paarveersos bezveidiigaa masaa.... Un dzeru nomierinosus siirupus. Bet. Pameeginaaju sev iedot taadus desertus, kas piepilda manu kaari peec saldumiem, un arii nekaadi nomierinosi siirupi nav vajadziigi, un, kaut arii es tikai raapoju uz savu meerki, no februaara esmu zaudeejusi tikai kaadus 9 - 10 kg, juutos komfortabli. Un desertu porcijas eedu lielas, un ja stipri kaarojas, tad arii uz citu produktu reekina (kaut tas arii nenotiek paaraak daudz ).

Tu paskaties, Oga, te, meitenu receptees, un arii internetaa (ja daudz maz paarvaldi kaadu svesvalodu), ir pilns ar dazaadiem slaidu un veseliigu desertu recepteem. Nav svariigi to izmantot pilniigi. Pietiek ar ideju, lai taptu kas aizraujoss, un ideja, kombinaacijaa ar apzinu 'buusu tieva' un arii pasu desertu = lielisks rezultaats!


oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 12:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 12:06:26 - mellene Rakstīja :
Es esmu emocilnaalais eedaajs, kurs dazas probleemas, kuras uz so briidi nav atrisinaamas, paarvareeja ar sokolaades un citaadu saldumu paliidziibu. Un tad es sev sos saldumus atneemu.... Un saaka sva ...
Es cenšos desertus gatavot pati, bet ne vienmēr sanāk tam laika un tad ieskrien pa kādam šokolādes gabaliņam mutē vai kas cits lieks... Esmu samācījusies taisīt garšīgus piena kokteiļus no FD receptēm un arī šo to citu esmu pamēģinājusi Vienīgais ar kam īsti nevaru izdomāt alternatīvu ir šokolāde - ļoti garšo un pirms MR gribās nu nenormāli...

mellene (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 14:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 14:18:46 - oga.003 Rakstīja :
Es cenšos desertus gatavot pati, bet ne vienmēr sanāk tam laika un tad ieskrien pa kādam šokolādes gabaliņam mutē vai kas cits lieks... Esmu samācījusies taisīt garšīgus piena kokteiļus no FD receptēm ...
Ai jaaa....  Sokolaade arii man ilgu laiku bija vaajiiba, taapat ka sejienes krusaani, sokolaades maiziites, kafijas kuukas utt. Dziivojot Belgijaa ir visas pasaules puules javirza vienaa virzienaa: nekrist sokolaades un visu to cepto maakslasdarbu atkariibaa... Nav labi ne figuurai ne makam :D Loti labi Tevi saprotu. Vieniigais risinaajums manaa ciinaa ar sokolaadi ir: nepieskarties vai vienkaarsi ignoreet, un tomeer es esmu un palieku melnaas sokolaades fans. Seit taa ir nenormaali garsiiga, tacu es to censos nepirkt. Ja nopeerku - tad vienalga kaadaa iepakojumaa, tas ir vienaa momentaa apeests un gribas veel.  Bet zini kas garso loti labi: Riccota visaados veidos: ar banaanu vai kivi, pa virsu sokolaades skaidinas vai siikas sokolaades bumbinas vai... seit ir vieta fantaazijai. Riccotai nav daudz kaloriju, ar vanilas cukuru un kaut vai, nu... rabarbeeru ievaarijumu un tad kaadu teejkaroti sokolaades paari taa nomierina trako kaari peec saldumiem (man). Un es censos to apeest vakaraa, lai vairs neloznaatos pa ledusskapi. Vai arii seit ir taadi smalkumi dabuunami ko sauc par sokolaades krusas garaudiniem, kaut gan tie izskataas peec pelu suu.... Tad nu ja es sokolaades 7 g vietaa par 1 pmunktu (es skaitu punktus), uzberu uz skiiviisa 7 g sito pelu s, un tad tos mazos gabalinus pat vienam vai diviem lieku izkust uz meeles, tad arii rodas sajuuta, ka apeests pietiekami daudz sokolaades ;) Pameegini, varbuut paliidz. Alternatiivas sokolaadei nemaz nevar buut, kas gan var buut labaaks par TO....

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 13.07.2011 14:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 14:56:01 - Rakstīja :
Man personīgi labi palīdz šokolādes iedabūšana sevī tā, lai ātri sašķebina... Piemēram, uzcepu banānu un uzleju izkausētu šokolādes drusku (atļauto vienību) vai, piemēram, zemenes iemērktas druskā izkausētas melnās šokolādes - vismaz man kausēta šokolāde ir nepieciešama tikai nedaudz, lai kliedētu manu kāri pēc tās...

alina_t
					Poste: 60
alina_t (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 15:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 15:08:43 - Rakstīja :
Man slāpēt "saldo zobu" palīdz banāns sagriezts šķēlītēs, kuram pārlieta pāri tējkarote medus vai tējkarote salda liķera (man garšo mandeļu). Protams, tas der tikai, ja paliek vienības pāri vai ir iepriekš tam ieplānotas.
Tad var sēdēt un pie kafijas vai tējas krūzes pa gabaliņam ar dakšiņu ēst un baudīt katru kumosu :)))
Aizmirsu pateikt - klāt medum vēl kanēlis ;)

mellene (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 21:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 21:20:47 - alina_t Rakstīja :
Man slāpēt "saldo zobu" palīdz banāns sagriezts šķēlītēs, kuram pārlieta pāri tējkarote medus vai tējkarote salda liķera (man garšo mandeļu). Protams, tas der tikai, ja paliek vienības pāri vai ir iep ...
Paldies, sito noteikti izmeeginaasu, tam buutu jaabuut kaut kam loti saldam kas 'piesuj' saldumkaari ;)

sunlike
					Poste: 155
sunlike (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 21:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 21:33:36 - Rakstīja :
Meitenes,man joprojām nav skaidrs kā skaitīt vienības Canderel?

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 21:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 21:37:29 - sunlike Rakstīja :
Meitenes,man joprojām nav skaidrs kā skaitīt vienības Canderel?
canderel NAV jāskaita vienības

sunlike
					Poste: 155
sunlike (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 21:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 21:41:11 - champagne Rakstīja :
canderel NAV jāskaita vienības
Pat neskatoties uz to ka tur ir kalorijas? Šodien sablenderēju zemenītes ar Canderel un nezināju kā skaitīt! Paldies!

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 21:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 21:46:01 - Rakstīja :
Nu cik tad tur ir tās kalorijas... neapēd taču pusburciņu vienā reizē

dianchik8
					Poste: 91
dianchik8 (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 22:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 22:02:44 - Rakstīja :
a eti zameniteli sahara oni ne vredni dlja organizma??? I kak oni na vkus? Siljno otlichajutsa ot sahara?

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 22:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 22:09:37 - dianchik8 Rakstīja :
a eti zameniteli sahara oni ne vredni dlja organizma??? I kak oni na vkus? Siljno otlichajutsa ot sahara?
nu horoshego tam tochno nechego net... mesjac nazad kazhdij denj lopala, no sejchas pritormozila, luchshe menshe no saharok kladu k jagodkam

dianchik8
					Poste: 91
dianchik8 (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 22:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 22:16:13 - champagne Rakstīja :
nu horoshego tam tochno nechego net... mesjac nazad kazhdij denj lopala, no sejchas pritormozila, luchshe menshe no saharok kladu k jagodkam
vot chto to i u menja takoe podozrenie... ja chaj vsegda pju s saharom, pravda pju toljko odin raz v denj, nu travjanie chai mogu bez sahara, a prostie net

sunlike
					Poste: 155
sunlike (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 22:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 22:45:37 - dianchik8 Rakstīja :
vot chto to i u menja takoe podozrenie... ja chaj vsegda pju s saharom, pravda pju toljko odin raz v denj, nu travjanie chai mogu bez sahara, a prostie net
Naskoljko ja slishala,4to saharo zameniteli vrednie i ploho vlijaut na po4ki,zato v nih net kalorij. A Canderel ni takoj vrednij i tam kalorii estj!

sunlike
					Poste: 155
sunlike (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 22:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 22:46:57 - Rakstīja :
Man vēl vienj jautājums! Plānotājā apakšā ir ailīte ar nosaukumu Svars šobrīd,kad ieliku svaru šobrīd man samazinājās vienību patēriņš. Tātad es vairs nevaru patērēt 22 vienības,man sanāk mazāk? kā darīt? vai tā ir pareizi?

dianchik8
					Poste: 91
dianchik8 (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 22:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 22:51:45 - sunlike Rakstīja :
Man vēl vienj jautājums! Plānotājā apakšā ir ailīte ar nosaukumu Svars šobrīd,kad ieliku svaru šobrīd man samazinājās vienību patēriņš. Tātad es vairs nevaru patērēt 22 vienības,man sanāk mazāk? kā da ...
da, chem menjshe stanovitsa ves, tem menjshe nado budet kushatj edinic

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 22:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 22:52:07 - sunlike Rakstīja :
Man vēl vienj jautājums! Plānotājā apakšā ir ailīte ar nosaukumu Svars šobrīd,kad ieliku svaru šobrīd man samazinājās vienību patēriņš. Tātad es vairs nevaru patērēt 22 vienības,man sanāk mazāk? kā da ...
Nu ja! Kā svars krīt tā vienības arī samazinās Tāpēc jau tas kalkulators vajadzīgs, lai zinātu cik daudz vienības uz konkrēto svaru jāapēd

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 22:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 22:55:01 - sunlike Rakstīja :
Man vēl vienj jautājums! Plānotājā apakšā ir ailīte ar nosaukumu Svars šobrīd,kad ieliku svaru šobrīd man samazinājās vienību patēriņš. Tātad es vairs nevaru patērēt 22 vienības,man sanāk mazāk? kā da ...
Malacis, apsveicu! :)
Taa pie viena ari var tiri praktiski just to, ka ir progress. Tiesa, iznak mazak apest, bet doma laba - organismam tik daudz vairs nevajag, lai sevi darbinatu, jo nu vins paliek mazaks un mazaks. :)

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 22:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 22:55:17 - sunlike Rakstīja :
Naskoljko ja slishala,4to saharo zameniteli vrednie i ploho vlijaut na po4ki,zato v nih net kalorij. A Canderel ni takoj vrednij i tam kalorii estj!
Nu nav jau tajā Canderel gan nekā laba... Toties Stevia ir no dabīgām izejvielām ražots saldinātājs. Pati gan vēl neesmu tikusi klāt, bet pošos pirkt

dianchik8
					Poste: 91
dianchik8 (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 22:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 22:58:35 - Rakstīja :
teperj u menja vopros ili prosjba, ese kogda bili SV vse vremja shla rechj o makaronah iz celjnogo zerna, chto oni poleznee, no skoljko ja ne smotrela takih ne videla, vot segodnja v rimi ( v malenjkom) peresmotrela vse vidi makaron i opjatj takih ne vizu. Mozet podskazete gde vi takie pokupaete i kak vigljadit upakovka. Zaranee spasibo!

sunlike
					Poste: 155
sunlike (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 23:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 23:06:41 - champagne Rakstīja :
Nu ja! Kā svars krīt tā vienības arī samazinās Tāpēc jau tas kalkulators vajadzīgs, lai zinātu cik daudz vienības uz konkrēto svaru jāapēd
Oj, cik žēl! Divaini ka man visas vienības krīt,bet pašā augšā stāv tās pašas 22 vienības kuras jāpatērē katru dienu!

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 23:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 23:12:10 - sunlike Rakstīja :
Oj, cik žēl! Divaini ka man visas vienības krīt,bet pašā augšā stāv tās pašas 22 vienības kuras jāpatērē katru dienu!
Skaties pēc apakšas, augša ne vienmēr ir pareiza!

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 23:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 23:12:58 - dianchik8 Rakstīja :
teperj u menja vopros ili prosjba, ese kogda bili SV vse vremja shla rechj o makaronah iz celjnogo zerna, chto oni poleznee, no skoljko ja ne smotrela takih ne videla, vot segodnja v rimi ( v malenjko ...
Ja tozhe v Rimi ne vidala, no kupila v Stockmann - tam neskoljko vidov

sunlike
					Poste: 155
sunlike (on-line)
Publicēts: 13.07.2011 23:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/07/2011 23:14:27 - champagne Rakstīja :
Skaties pēc apakšas, augša ne vienmēr ir pareiza!
skaidrs,paldies!

dianchik8
					Poste: 91
dianchik8 (on-line)
Publicēts: 14.07.2011 00:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 00:08:59 - champagne Rakstīja :
Ja tozhe v Rimi ne vidala, no kupila v Stockmann - tam neskoljko vidov

U nas v Daugapilse iz boljshih toljko rimi, maxima, iki  neuzeli pridetsa iz rigi zakazivatj


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 14.07.2011 02:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/07/2011 02:09:38 - alina_t Rakstīja :
klāt medum vēl kanēlis ;)
wow,sis gan noteikti bus jaizmegina!


page: 1   [2]   3   4   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās