Vislabāk parādīt, ka jaunās metodes nedarbojas, ir viņas neizmantot. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Ieradumi...


page: 1   2   [3]   (page size 50)
denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 05.07.2010 10:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/07/2010 10:16:07 - Laimdota Rakstīja :
Man grutibas sagada nevaritu darzenu koslasana 32 reizes .Man ir izrauti tris zobi ,un darzeni iesprust zobu skirbas ,un tie jabaksta ara.
kamer viss sadziis, var darzenus novarit un sablenderet Ja negribas blenderet, novaritos darzenus var ari sastampat lidz putrinas konsistencei

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 12.09.2010 08:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/09/2010 08:42:40 - Rakstīja :
Vakar beidzot palasījos jaunāko "Veselību", kur bija raksts par Robertu Lācīti, makrobiotikas speciālistu, šis tas man tur likās citādāks un pretrunā ar viņa paša teikto, piemēram, nevar ēst maizi, lai gan viņš pats uzsver, cik svarīgs ir uzturs atbilstošs mūsu platuma grādiem, vēl viņa ļoti nepatīk nakteņu dzimtas augi - tomāti, kartupeļi, paprika, baklažāni, bet par šiem augiem - kad iepriekš izlasīju, ka savvaļā tie var būt augi-plēsēji un daudzi šīs dzimtas augi ir indīgi... var jau būt, ka veselību tie var ietekmēt negatīvi...
Arī viņš saka, ka mums ir jāsabalansē skābju un sārma līdzsvars organismā, ka ilgstoši un pastiprināti skāba vide mūsu organismā izraisa slimības, ka dažādi parazīti, audzēji "metas uz ilgstoši skābu", lai to iznīcinātu...
Viņš uzskata, ka lielveikalu piedāvātā pārtika ir galīgi nelietojama (kas, ja tā padomā, ir pilnīga taisnība...) un jā - veselīgs dzīvesveids ir konkurents visai lielajai farmācijai, tāpēc to nav izdevīgi popularizēt (bet es teiktu, ka veselīgs dzīvesveids ir neizdevīgs lielākoties vispār visām nozarēm!!! izņemot varbūt kaut kādiem bioveikaliņiem un bioloģiski tīras produkcijas ražotājiem...)

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 12.09.2010 08:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/09/2010 08:50:21 - Rakstīja :
Bet es tik tā - padalījos iespaidos, jo cik dažādu zinātņu, tik dažādu viedokļu par mūsu aktuālo tēmu - veselīgs uzturs. Laba tēma svētdienas rītam Starp citu - šodien ir Tēva diena... Interesanti, ja ieiesies tautās - kāda šī diena varētu būt???

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 12.09.2010 10:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/09/2010 10:00:29 - Rakstīja :
Jā, Lācītis... Man, viņa viedoklis nav pieņemams. Nē, šis tas varbūt ir vērā ņemams un pareizs, bet principā šis cilvēks man nav nekāds guru. Katram savs
Par veikalu pārtiku gan piekrītu 100%. 90% no tur atrodamajiem pārtikas produktiem mani vairs nu jau krietnu laiku neinteresē. Atlikušos 10% pērku tikai tāpēc, ka man nav iespēju regulāri iepirkties pie bioloģiskajiem zemniekiem

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 12.09.2010 13:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/09/2010 13:02:27 - Aneteka Rakstīja :
Jā, Lācītis... Man, viņa viedoklis nav pieņemams. Nē, šis tas varbūt ir vērā ņemams un pareizs, bet principā šis cilvēks man nav nekāds guru. Katram savs Par veikalu pārtiku gan piekrītu 100%. 90% no ...
Jā, man arī neliekas nekāds guru, Danilāns gan man kā paraugs liekas - viņa teiktajam pat man nav kur izdomāt, kas varētu nepatikt!!!
Protams, ka pilnīgi nav iespējams pat laukos dzīvot ar tīru pārtiku, bet, ja tā padomā, pilnīgi izkrist no piesārņotās vides ar nevar, tad - ja kaut kur kāda ķīmija, tad ir grūtāk tikt ar to galā...

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 12.09.2010 17:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/09/2010 17:09:42 - mumins1980 Rakstīja :
Vakar beidzot palasījos jaunāko "Veselību", kur bija raksts par Robertu Lācīti, makrobiotikas speciālistu, šis tas man tur likās citādāks un pretrunā ar viņa paša teikto, piemēram, nevar ēst maizi, la ...

Es ari nesen lasiju interviju ar R.Laciti, skiet,tas bija viens no pedejiem "Dziedniekiem"Runajot par makrobiotiku man skiet,ka to var pielidzinat  filosofiskam novirzienam. Nepienemot so sludinato maciibu  jeb viedisko domasanu  pilnibaa, mes nevaram pienemt makrobiotikas ieteikumus kaa tadus.. patiesibaa visam tam ir loti dzila jeega-tas nav vakar vai aizvakar izgudrots, tas nak no sirmas senatnes..  


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 13.09.2010 08:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2010 08:35:55 - denia Rakstīja :
Es ari nesen lasiju interviju ar R.Laciti, skiet,tas bija viens no pedejiem "Dziedniekiem"Runajot par makrobiotiku man skiet,ka to var pielidzinat  filosofiskam novirzienam. Nepienemot so sludinato ma ...
Jā, nu pēc raksta tas tā gluži nebija saprotams, ka viņš to balsta uz kaut kādu filosofiju! Tad tā jau ir ticības mēroga lieta un, protams, nav saprotama un pieņemama masām, tad ir daudz jālasa un jāsaprot pamatojums - kāpēc

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.09.2010 00:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/09/2010 00:30:54 - Rakstīja :
ParĀRPUS MĀJAS ĒŠANU. Man garšo un šķiet arī nedaudz uz FD pusi - Red Fred - cauru gadu var dabūt grilētu lasi, vistu u.c. klāt salatus un atseviska traucina ellas merciti. "Nedaudz" no FD rakstiju tapec, ka tur ir arpratigi garsigs cepts liels kartupelis ar siera salatiem ieksa. Agrak tas bija pa rmaku, tad reizem nenemu, kops ir porcijas cena - es ir pavisam beigts un pagalam. Labums tads, ka līdz ar "krīzi"  ārpus majas ejam ēst 1-2 meneshos vienu reizi.

latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 05.12.2010 19:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/12/2010 19:40:44 - Rakstīja :
man ieradumam ir liels spēks... ir diezgan grūti sākumā, jo tad ar apziņu ir jāstrādā pie tā, lai mainītu ēšanas ieradumus.
Bet, ko es tagad pamanīju, ka mainās garšas izjūtas un organisms prasa ūdeni, vakar sanāca tā, ka ilgāku laiku nedabūju ūdeni... ui, uzreiz tā prasīja. Agrāk visu dienu varēju nodzīvot ar 1-2 glāzēm  vai krūzēm dzēriena, neko neprasījās


page: 1   2   [3]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās