Dzīve nav tomēr tik īsa, lai cilvēkiem nepietiktu laika būt laipniem. /R. Emersons/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Pa jauno partneri-TAHITIAN NONI sulu


page: 1   [2]   3   (page size 50)
habibi
					Poste: 30
habibi (on-line)
Publicēts: 22.09.2009 14:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/09/2009 14:55:33 - Rakstīja :
nu e-bay paskatās.. ka 4x1l pudeles var nopirks par nepilniem 50ls

kruinga
					Poste: 170
kruinga (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 22.09.2009 20:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/09/2009 20:21:07 - kate Rakstīja :
čau,kruinga,sen neredzētā!!!
čau, Kate!  Kaut kā pie datora  vienmēr RINDA man ir liela ģimene un darbā maz laika iet pa kreisi.... jāstrāda godīgi Bet kad varu- lasu forumu un esmu KOPĀ - laba sajūta - neesi viena

kruinga
					Poste: 170
kruinga (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 22.09.2009 20:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/09/2009 20:26:27 - habibi Rakstīja :
nu e-bay paskatās.. ka 4x1l pudeles var nopirks par nepilniem 50ls
precīzi adresi uzrakst lūdzui bet  jau pēc cenas var aizdomāties...vai 1l  ir 96% NONI sulas, vai 5%..

Jana
					Poste: 448
Jana (on-line)
Publicēts: 23.09.2009 09:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/09/2009 09:13:47 - kruinga Rakstīja :
precīzi adresi uzrakst lūdzui bet jau pēc cenas var aizdomāties...vai 1l ir 96% NONI sulas, vai 5%..
Es ar par šito iedomājos, ja pudeles izskats un etiķetes ir identiskas, tad cepuri nost.

Ieva K
					Poste: 8
Ieva K (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 23.09.2009 19:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/09/2009 19:51:18 - Rakstīja :
Sveiki, veselīgi domājošie! Ar interesi lasīju komentārus un viedokļus pēc tam, kad biju vakariņām bieti salātiem sarīvējusi. Nu dievīgi patlaban ir mūsu svaigie dārzeņi! Es arī esmu par Latvijas produktiem, cik tālu tas iespējams. Bet NONI man patīk, jo viņš lieliski dara savu darbu, kas 30 ml kseronīna efektā līdzinās pusotram spainim zirņu vai pupiņu. Ēdu tos labprāt, bet tik daudz - nevaru!  Zinu, ka Tahitian NONI sula ir dārga, tālab katrs lai domā pats, bet - uzmanieties no lētajiem variantiem. Svaigi spiesta ķirbju vai cita sula varētu būt daudz vērtīgāka. Ja jūs uzskatāt, ka pakās tiešām ir apelsīnu vai cita sula (patiesībā - ūdenī atšķaidīts koncentrāts), tad arī NONI lētās versijas jums var derēt. Ja nē, tad... Domāju, ka laika gaitā mēs uztaisīsim laboratorijas analīzes VISĀM Latvijā piedāvātajām NONI "sulām" un tad jau cenas un kvalitātes atkarība būs pavisam skaidra. Patlaban esam to izdarījuši ar vienu pakaļdarinājumu un rezultāti bija traki - aktīvo vielu praktiski nav, kaut lepnais uzraksts 100%. Ja kāds ārzemēs var lētāk nopirkt Tahitian NONI sulu - malači, dariet to. Bet uz etiķetēm skatoties atcerieties - NONI gadījumā 100% sula vispār nav iespējama - tas ir biezenis vai - ar ūdeni atšķaidīts nezinkas. Jā, ja kādam ir konkrēti jautājumi, ko negribat publiskot - droši rakstiet uz e-pastu vai zvaniet, atbildēšu/skaidrošu.

habibi
					Poste: 30
habibi (on-line)
Publicēts: 24.09.2009 21:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/09/2009 21:38:01 - Rakstīja :
http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=TAHITIAN+NONI+&_sacat=0&_trksid=p3286.m270.l1313&_odkw=TAHITIAN+NONI+sulu&_osacat=0


LŪDZU IZSKATĀS,KAS DER UN KAS NEDER.
DAUDZKO ESMU PIRKUSI CAUR TEJIENI...PAGAIDĀM NEKĀDI BRĀĶI NAV MANĪTI...TFŪ-TFŪ-TFŪ!!!

Jana
					Poste: 448
Jana (on-line)
Publicēts: 25.09.2009 08:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/09/2009 08:36:43 - Rakstīja :
Nu pudeles ārpuse jau manuprāt izskatās tāda pati, bet kas lācītim vēderā uzzināsim tik tad ja nopirksim

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 26.09.2009 12:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2009 12:33:54 - Rakstīja :
Jautājums Ievai K -vair kas zinaams par Biotēkā pārdoto noni sulu,kuru peedejaa laikaa esmu pirkusi,un kaut arii citu atsauksmes ir labas,tomeer es nenjuutu efektu,kaads man bija,kad dzeeru TAHITIAN NONI

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 26.09.2009 12:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2009 12:37:31 - habibi Rakstīja :
nu e-bay paskatās.. ka 4x1l pudeles var nopirks par nepilniem 50ls
paaraak leeti,lai kaut cik buutu ticiiba,ka produkts vareetu dariit visu to,koNONI patiesiibaa paveic organismaa,ja ir īsts

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 26.09.2009 12:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2009 12:41:02 - gitiene Rakstīja :
paaraak leeti,lai kaut cik buutu ticiiba,ka produkts vareetu dariit visu to,koNONI patiesiibaa paveic organismaa,ja ir īsts
AAA,un tu veel raksti,ka taa ir tieshi TAHITIAN NONI-tas nav iespejams!!!!!Esmu intereseejusies visdažādākajās pasaules valstīs par cenām,un tās ir būtībā vienādas-tādas struktuuuras kompānijā ,kada ir TaHITIAN NONI INTETATIONAL,tas arii nebuutu iespējams

Ieva K
					Poste: 8
Ieva K (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 26.09.2009 16:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2009 16:36:32 - gitiene Rakstīja :
Jautājums Ievai K -vair kas zinaams par Biotēkā pārdoto noni sulu,kuru peedejaa laikaa esmu pirkusi,un kaut arii citu atsauksmes ir labas,tomeer es nenjuutu efektu,kaads man bija,kad dzeeru TAHITIAN N ...
Diemžēl manā rīcībā nav neviena ticama fakta, ka tā sula būtu no biezeņa. Tieši otrādi - uzraksts 100% kopā ar faktu, ka tā ir šķidra, mudina domāt par atjaukto pulveri.

Ieva K
					Poste: 8
Ieva K (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 26.09.2009 16:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2009 16:43:35 - habibi Rakstīja :
http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=TAHITIAN+NONI+&_sacat=0&_trksid=p3286.m270.l1313&_odkw=TAHITIAN+NONI+sulu&_osacat=0LŪDZU IZSKATĀS,KAS DER UN KAS NEDER.DAUDZKO ESMU PIRKUSI CAUR TEJIENI...PAGAIDĀM NEK ...
ebay ir visnotaļ interesanta un parasti laba vieta pirkumiem. Skatoties piedāvāto TNI sulas klāstu mazas šaubas par dažiem piedāvājumiem man ir. Zināšanai - ASV šī sula ir vislētākā un tur teorētiskā 1 pudeles cena ir 42$ (rakstu teorētiskā, jo klāt vēl jāliek piegādes un sales tax). Ja internetā sula tiek piedāvāta par cenu, kas mazāka kā 4*42$ un ar bezmaksas piegādi, mani māc šaubas... Papildu pārdomām - ne velti oficiāli sulu piegādā UPS - ko teiksiet, ja pa pastu saņemsiet sasistu? Bet - vēlmi iegādāties lētāk visnotaļ saprotu, var mēģināt. Dažreiz riskētāji dzer šampanieti vai lētāku TNI NONI sulu.

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 26.09.2009 21:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2009 21:56:54 - Ieva K Rakstīja :
Diemžēl manā rīcībā nav neviena ticama fakta, ka tā sula būtu no biezeņa. Tieši otrādi - uzraksts 100% kopā ar faktu, ka tā ir šķidra, mudina domāt par atjaukto pulveri.
Bet TNI  sula jau arī ir tādas pat konsisteneces-atšķirība ir vienīgi garšā,kur TNI sulas labo garšu dod upenes un kas nu tur vēl bij klāt,man jau drusku piemirsies.....

Ieva K
					Poste: 8
Ieva K (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 27.09.2009 09:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2009 09:36:26 - Rakstīja :
TNI sulai uz etiķetes ir godīgi norādīts sastāvs: 89% noni biezeņa un klāt 11% vīnogu un melleņu sulas - šķidrināšanai un garšas īpašību uzlabošanai. Jo, kā jau rakstīīju iepriekš, dabiskā veidā 100% NONI "sula" ir biezenis, kas nav dzerams. Tātad - tādu tirgot nav iespējams. Iznāk, ka vai nu par tiem 100% uz etiķetes nav taisnība vai arī tas ir atjaukts pulveris... Bet vissvarīgākais - kompānija TNI ne vien tirgo produktu, bet arī stāsta par ražošanas procesu - kas un kā top, garantē izcelsmi un kvalitāti. Man ir prieks par jūsu interesi un jautājumiem, bet patlaban mēs visi kopā steidzamies laikam priekšā ar šo diskusiju, jo te nevaru sarakstīt visu. Tiekoties ar FD grupu vadītājiem, katram, kurš vēlēsies atstāsim arī videomateriālus ar papildu informāciju un tad jau daudz kas kļūs skaidrs. Sākot ar šodienu sāksim sazināties ar grupu vadītājiem, lai vienotos par tikšanās laikiem grupās. Un tikšanās reizēm gan droši gatavojiet jautājumus - atbildēsim sīki un smalki. Līdzi ņemsim arī sertifikātus, kas apliecina kvalitāti, runāsim par pētijumiem un patentiem - tādi ir tikai TNI! Tikšanos grafiks būs pieejams FD mājas lapā - visi laipni aicināti.

hariba
					Poste: 360
hariba (on-line)
Publicēts: 27.09.2009 09:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2009 09:51:50 - Rakstīja :

e-bay cilveeki biezi paardod mantas ko sopoholiskajos uzliesmojumos sapirkusies un veelaak nezina kur gruuzt, bet man gan (neesmu Latvijaa) pigaade no ASV sai sulai raada paari par 50 anglu maarcinas.

 


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 27.09.2009 10:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2009 10:10:29 - Ieva K Rakstīja :
TNI sulai uz etiķetes ir godīgi norādīts sastāvs: 89% noni biezeņa un klāt 11% vīnogu un melleņu sulas - šķidrināšanai un garšas īpašību uzlabošanai. Jo, kā jau rakstīīju iepriekš, dabiskā veidā 100% ...
Vienīgais,ko es varu piebilst-tiešām iesaku meitenēm,kam nav info par šo sulu-es savā laikā,kad izjutu kādi brīnumi ar mani notiek,esmu iepazinusies pilnīgi ar visu info,sākot no a līdz z,un patiesi patiesi-pasaulē nav vēl pagaidām atklāts neviens unikālāks auglis par NONI.......sakarā ar tiem ķirbjiem uutt-pašu audzēto Latvijas laukos,paņemšu un pateikšu vienu varbūt ļoti banālu,bet,lai cilvēki labāk saparstu,piemēru-kaut kas tāds kā kokaīns arī ir tikai viens vienīgs,un kaut arī mēs narkotikas nelietojam,bet veselīgas vielas,tie,kas ir ar tām pazīstami,un kaut k osajēdz nekad nevienam neiestāstīs,ka kaut ko līdzvērtīgu var pats savā latvju dārzinjā iegūt-tas nu tā-lai tām diskusijām,par to,ko paši nav provējuši,pieliktu punktu-kam nu ir prāts un galva padomāt-tas sapratīs

kruinga
					Poste: 170
kruinga (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 30.09.2009 09:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/09/2009 09:04:18 - Rakstīja :

Sveikas! Beidzot tiku pie NONI sulas No rīta izdzeru 30ml. - garša man patika, vairāk pagaidam protams nejūtu neko, pēc mēneša aiziešu nodot asins analīzes, tad jau  uzrakstīšu atskaiti  par ieguldīto naudu!

P.S. donoru centrā mani vienmer noraidīja, zema gemoglabīna dēļ.Teca:  it kā normāls, bet lai nodot asins, tām jābūt augstākam Luk kā pārbaudīšu brīnumsulu!


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 30.09.2009 15:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/09/2009 15:41:23 - Rakstīja :
Nopirki Tahititian Noni Internatonal NONI sulu,vai kādu citu??????

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 30.09.2009 15:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/09/2009 15:42:51 - Rakstīja :
Un Ja TNI sulu nopirki,paskaties vai trešajā ceturtajā dienā nejutīsi enerģijas pieplūdumu.....Tieši ap trešo ,ceturto dienu....

vija (on-line)
Publicēts: 30.09.2009 18:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/09/2009 18:52:47 - Rakstīja :
Man arī nākošo trešdien meita atvedīs no Vācijas. Nu tad dalīsimies pieredzē. Patreiz katru rītu dzeru pašas gatavoto NONI.

vija (on-line)
Publicēts: 30.09.2009 18:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/09/2009 18:58:31 - Rakstīja :
Ai, meitenes, atzīšos, ka es šad tad nopērku arī tos enerģijas dzērienus, kad daudz jāstrādā. Man viņi palīdz.To vai tas nāk no galvas vai no iekšām nezinu, bet galvenais, ka jūtos labi. Saka, ka tur esot kaut kādas narkotikas iekšā, lai pievilinātu pircējus, bet ja es nepīpēju un nedzeru, tad tak kādam netikumam jābūt.Citādi dzīve kļūst pavisam vienmuļa.

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 30.09.2009 19:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/09/2009 19:42:24 - vija Rakstīja :
Ai, meitenes, atzīšos, ka es šad tad nopērku arī tos enerģijas dzērienus, kad daudz jāstrādā. Man viņi palīdz.To vai tas nāk no galvas vai no iekšām nezinu, bet galvenais, ka jūtos labi. Saka, ka tur ...
Nē,tajos gan nav narkotikas,bet ir pilnīgi dabiskas enerģiju stimulējošas vielas,kā taurīns,guarana,dažos pat fenilanīns,kas vispār ir ļoti vērtīga aminoskābe,kas palīdz mums ražot tieši enerģiju.Es tagad esmu dabūjusi bezkaloriju aminoskābjukompleksu,kur ir arī fenilanīns,un cenšos enerģijas dzērienus nedzert tāiemesla dēļ,ka tāpat kā arī parastie gāzētie saldie dzērieni viņi satur ap 44 ccal uz 100g  un tas tomēr ir daudz.....Ja nu baigi vajag saņemties,tad nopērku,jo,protams,viņš aizmigt atbildīgā brīdī neļaus....Nekādu narkotiku tur nav kā vien tās pašas stulbās krāsvielas,kas visos saldinātajos gāzētajos dzērienos un tad vēl tās ccal-nav jau sīkums-vienu bundžu izdzer un 1,5 vienība ir vējā

vija (on-line)
Publicēts: 30.09.2009 20:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/09/2009 20:28:59 - Rakstīja :
Fu! Paldies, Gita. Tu mani nomierināji.Katru dienu jau nelietoju, bet kā tu saki ,lai atbildīgā brīdī nesāktu snaust.

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 01.10.2009 08:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/10/2009 08:18:27 - Rakstīja :
Bet te nu ir viens smags brīdinājums attuurētiers no saldinātajiem dzērieniem vispār,līdz ar to,būt ļoti uzmanīgām arī ar energo drinkiem      Protams, bērni indiāņu rezervātos brīnījās un sašuta, kad dziednieki iebilda pret kokakolas un citu gāzēto dzērienu lietošanu, saukdami tos par cukurbumbām. Par izbrīnu ārstiem un zinātniekiem izrādījies, ka viņiem ir taisnība.
            Lūk, kāda ir šāda lādiņa (izdzertas glāzes) iedarbība uz organismu!
Pirmajās 10 minūtēs 10 tējkarošu cukura klātbūtne asinīs dod tādu bliezienu, ka cukura līmenis simtreiz pārsniedz parasto dienas devu. Vienīgais iemesls, kāpēc bērns nesāk vemt pārliecīgā salduma dēļ, ir fosforskābe.
           Pēc 20 minūtēm cukura piesātinājums asinīs aug, izraisot insulīna sprādzienu. Lai tiktu galā ar tādu cukura eksploziju, aknas to pārvērš taukos, padarot bērnus un jauniešus par tauklodītēm.
            Pēc 40 minūtēm kofeīna uzņemšana beigusies. Acu zīlītes paplašinās, asinsspiediens paaugstinās. Un aknas iemet asinīs nākamo cukurbumbu.
Pēc 45 minūtēm organisms palielina dopamīna devu, skarot baudas centrus smadzenēs - reakcija kā pēc heroīna devas!
              Pēc 60 minūtēm sākas cukurdūriens ar atslābumu un noguruma sajūtu.
To 2007. gadā ziņoja Pārtikas pētījumu centrs (Nutrition Research Center), tāpēc slāpes labāk dzesēt ar melno, zaļo vai zāļu tēju bez cukura, vārītu un atdzesētu ūdeni, kurā paturēts sudraba priekšmets, vasarā pievienojot citrona sulu un ledu vai svaigi spiestu sulu. Jo kurš var pateikt, ar kādiem veselības sarežģījumiem būs jāmaksā par nevērību pret bīstamajiem dzērieniem? Kopš 2005. gada galvenais pārliecīgo kaloriju avots eiropiešu uzturā vairs neesot baltmaize, bet gan bezalkoholiskie atspirdzinājumi. Vidēji rietumnieki ik gadu izdzer vairāk nekā 270 ^^ litrus saldināto gāzēju-jnu, kas satur apmēram 10 karotes cukura, 150 kaloriju, 30-55 mg kofeīna, mākslīgās krāsvielas un sulfītus. Turklāt kurš pasacīs, kādu postu var izraisīt modificētās kukurūzas sīrups ar lielu fruktozes piedevu?
         Un vēl: fosforskābe apgrūtina kalcija pārstrādi ķermenī un veicina osteoporozi, tāpēc nekādā ziņā nav vēlama vecākiem cilvēkiem. Bērniem tās ietekmē var veidoties trausli zobi un kauli. Fosforskābe neitralizē sālsskābi kuņģī, kavējot gremošanu.
Indiāņi nav vienīgie, kas uzskata,- aizraušanās ar šiem dzērieniem ir kaitīga, jo tie organismā var radīt tikpat nelāgas sekas kā alkoholiskie. Tieši indiāņi uz savas ādas sāpīgi pārliecinājās par viskija sekām, kad eiropieši to ieveda viņu zemē. Likumsakarīgi, ka viņi pirmie sākuši satraukties par cukurbumbām, kas paaugstina asinsspiedienu, holesterola līmeni, saslimšanas risku ar sirdskaitēm, diabētu, aptaukošanos, pāragru novecošanu. Lielākā daļa limonāžu satur pārmērīgu cukura daudzumu, bet diētiskās - aspartamu, ar ko saistīti vismaz 92 nepatīkami veselības traucējumi - apgalvo Pārtikas pētījumu centrs,- ieskaitot smadzeņu audzējus, dzemdību sarežģījumus, diabētu, psihes un nervu slimības, pat epilepsiju! Savukārt kofeīns izraisa aizkaitināmību, bezmiegu, augstu asinsspiedienu, sirds aritmiju, holesterīna līmeņa paaugstināšanos, vitamīnu un minerālu zudumus, dzemdību sarežģījumus, arī dažus vēža paveidus.
Ārstu izdevums The Lancet pievienojās centra viedoklim, ka gāzēto un saldo dzērienu lietošana lielā mērā sekmē liekā svara uzkrāšanos bērniem - viena dzēriena deva dienā gada laikā spēj to palieliāt par 8 kilogramiem! Turklāt saglabājas risks saslimt ar diabētu, vēzi, DNS bojājumiem, ko izraisa nātrija benzoāts un konservanti, tāpat aknu cirozi un Parkinsona slimību. Droši vien jaunajām meitenēm, kuras tā reizējas par savu izskatu, par to nav ne jausmas!      Tā,ka Vijuci,neforsēsim ne ar energodrinkiem,ne ar kādiem citiem saldinātiem dzērieniem.....Tas attiecas arī uz tām meitenēm,kurām patīk malkot kafiju ar cukuru

vija (on-line)
Publicēts: 01.10.2009 09:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/10/2009 09:52:12 - Rakstīja :

Zini, Gita, pēc šitā raksta izlasīšanas domāju, ka vispār jāpāriet  uz savu paštaisīto NONI, jo arī viņa no rīta dod mundrumu. Bet uz īsto NONI tas taču neattiecas, vai ne? Par viņu tik daudz laba rakstīts.  Ierobežošu līdz minimumam drinkus.


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 01.10.2009 12:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/10/2009 12:34:11 - vija Rakstīja :
Zini, Gita, pēc šitā raksta izlasīšanas domāju, ka vispār jāpāriet  uz savu paštaisīto NONI, jo arī viņa no rīta dod mundrumu. Bet uz īsto NONI tas taču neattiecas, vai ne? Par viņu tik daudz laba rak ...
Jā-drinkus līdz minimumam,un uz NONI tas protams neattiecas-tur nav cukura piedevu ,ne arī kādu mākslīgu konservantu-tāpēc arī brīdinājums-pēc atvēršanas turēt ledusskapī un izlietot,ilgākais,60 dienu laikā-dabisks produkts-es runāju tieši par TNI sulu,jo esmu arī provējusi citus ražojumus.....Labi,bet NE TIK efektīvi

kruinga
					Poste: 170
kruinga (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 01.10.2009 16:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/10/2009 16:56:17 - Rakstīja :
Es nopirku NONI pie NEWAYS, kvalitāte viņu produkcijai ir laba!

Ieva K
					Poste: 8
Ieva K (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 02.10.2009 14:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/10/2009 14:24:20 - kruinga Rakstīja :
Es nopirku NONI pie NEWAYS, kvalitāte viņu produkcijai ir laba!
Protams, katrs no mums izvēlas ko pirkt, bet papētīt arī vajag. Nevaru sacīt neko par citiem Neways produktiem, bet par NONI sastāvu gan šo to varu: vispār netiek norādīts cik tur ir NONI sulas. Toties ir norādīts, ka ir pievienots gan ūdens, gan citronskābe, gan xantan gum, gan sodic cloride... Diez, kādā daudzumā? Tas viss jums vajadzīgs? Interesanti, kāpēc viņi paši savā lapā nenorāda sava produkta sastāvu? Ja domājam par savu veselību, tad ir vērts pārbaudīt, ko īsti pērkam. TNI NONI sulai nekas tamlīdzīgs netiek pievienots. Nav jātic man uz vārda - paskatieties paši, kam interesē Neway piedāvātās sulas sastāvs:  http://www.healthy-communications.com/noni.pdf.

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 02.10.2009 14:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/10/2009 14:46:22 - vija Rakstīja :
arī tos enerģijas dzērienus,
vija,es ir barga skolotāja.šis man nepatīk...tapec tu tiec atstata pec stundam un tev ir pecstundu darbs-atrodi google vai kur citur visu info par enerģijas dzērieniem,gan cik jauniešu no viņiem miruši,gan kādas indes tur iekšāšeit neraksti ,nav jābiedē pārējās...savai zināšanai sameklē...ja tu pati saki,ka nezini vai palidz dzēriens vai tas nāk no galvas,tad jau var padzert mūsu pašu uzmundrinošās tējiņas.aptiekā visādi piedāvājumi,latviešu gatavotās.

vija (on-line)
Publicēts: 02.10.2009 16:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/10/2009 16:00:39 - Rakstīja :

Lūdzu, piedodiet skolotājas kundze. Esmu stipri labojusies un drinkus izsvītrojusi no savas dzērienkartes. Man tak tas latviešu NONI dzerams pa trim ēdamkarotēm no rīta,. Bet ir efekts, jo patreiz stipri liela fiziskā slodze ar lauku darbiem.Pa lietu raujos pa dārzu, bet iesnas nejūtu.


Bille
					Poste: 293
Bille (on-line)
Publicēts: 02.10.2009 16:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/10/2009 16:58:25 - gitiene Rakstīja :
Bet te nu ir viens smags brīdinājums attuurētiers no saldinātajiem dzērieniem vispār,līdz ar to,būt ļoti uzmanīgām arī ar energo drinkiem      Protams, bērni indiāņu rezervātos brīnījās un sašuta, kad ...
Es nekad nevienu enerģijas dzērieni (izņemot kafiju bez cukura) neesmu dzērusi.Tagad pēc šī raksta pilnīgi gribās pamēģināt...un izjust ik pa 10 minūtēm kautkādus sprādzienus....

hariba
					Poste: 360
hariba (on-line)
Publicēts: 02.10.2009 22:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/10/2009 22:51:47 - Bille Rakstīja :
pēc šī raksta pilnīgi gribās pamēģināt...un izjust ik pa 10 minūtēm kautkādus sprādzienus....

Es vienu reizi pameeginaaju, man palika slikti ar siri, saaka zvadzeet ausiis un  palika vatainas kaajas. Aa un peec kaadas pusstundas saaka saapeet kungis. Labaa zina nekas nekur neuzspraaga.

Kad gaidiiju savu treso slimniicaa man lika dzert Lukozol un peec pusstundas vini neema analiizes uz sleepto cukuru, vot no taa man slikti nebija. Vairaa neesmu meeginaajusi


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 03.10.2009 15:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/10/2009 15:56:02 - Rakstīja :
Man nu pashai ar to dziiviibas energjiju diemzheel ir taa,ka tikai atturos,cik nu tas iespeams,jo ir reizes,kad vajag savaakties,buut mundram un te nu atka lne teejinja ne kafijinja paliidzeet nevar....

kruinga
					Poste: 170
kruinga (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 05.10.2009 14:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/10/2009 14:10:36 - Ieva K Rakstīja :
Protams, katrs no mums izvēlas ko pirkt, bet papētīt arī vajag. Nevaru sacīt neko par citiem Neways produktiem, bet par NONI sastāvu gan šo to varu: vispār netiek norādīts cik tur ir NONI sulas. Totie ...

Noni sula tur ir! Un pietiekamā daudzumā un viņi neraksta ,ka viņas tur ir 100% kā to dara citi...

 

Состав:

Pasteurised Noni Juice (89%), Raspberry Fruit Concentrate, Blueberry Fruit Concentrate, Momordica Fruit Extract, Apple Juice from Concentrate (6.6%), Honey (3%), Red Beet Juice Concentrate (1%), Pectin, Citric Acid, Natural Wild Plum Aroma, Water, Natural Lemon Flafor, Xanthan Gum, Sodium Chloride

11% pārējais ir naturālprodukti, nevis identiski.... Mani apmierina 89%  un viņu piedāvāta cena!!!


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 05.10.2009 14:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/10/2009 14:17:23 - Rakstīja :
Labi,labi Kruinga-dzer vesela,tikai vienīgi TNI sula ir saņēmusi ANO zelta prēmiju par veselības veicinošo ietekmi ......Es jau arī tāpat visādas esmu pamēģinājusi,bet zinu,un arī izjūtu,ka TNI sulai neviena nelīdzinās

vija (on-line)
Publicēts: 08.10.2009 12:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/10/2009 12:29:46 - Rakstīja :

Nu, tā mīļās meitenes, šorīt ierāvu pirmo NONI devu. Nav ne melleņu, ne vīnogu garšas,bet diezgan pretīga. Meita saka, ka tā ir ražota Vācijā, esot rakstīts, ka gatavota no tiem augļiem. Dārga esot, bet nesaka cik.Par dāvanām cenu neprasot. Ir viņa tumšā puslitra stikla pudelē-blašķē. Divas pudeles kad izdzeršu, tad redzēsim.


besa (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 13.10.2009 11:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/10/2009 11:09:44 - Rakstīja :

Sveicinātas!

Esmu pavisam nesena šis mājas lapas lietotāja un vēlējos izteikt arī savu viedokli par šo sulu.

Sāku lietot to pusotru nedēļu atpakaļ - sākumā likās, ka tā iedarbojas labi uz manu mūžam lielo problēmu (vēders), bet nu jau pāris dienas atkal esmu noraizējusies  , ka vai tik atkal viss neies vecajās sliedēs. Cerība nav zudusi un sulu noteikti turpināšu dzert. Vienu varu pateikt droši - enerģijas pieplūdums ir ļoti liels - varētu pat kalnus gāzt, un patīkami tagad ir skatīties uz sevīm spogulī - sejas krāsa un ādas struktūra ir vienkārši super!


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 13.10.2009 16:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/10/2009 16:05:58 - besa Rakstīja :
Sveicinātas! Esmu pavisam nesena šis mājas lapas lietotāja un vēlējos izteikt arī savu viedokli par šo sulu. Sāku lietot to pusotru nedēļu atpakaļ - sākumā likās, ka tā iedarbojas labi uz manu mūžam l ...
Ar manu 30 gadus ilgušo vēderaproblēmu es sajutu izmaiņas tikai tad,kad kādu pusgadu biju dzērusi,kaut daudzas arī teica,ka uzreiz pārmaiņas sajūtot.....bet par to enerģijas pieplūdumu jau tik daudz stāstu no visām pusēm,ka varētu anekdošu grāmatu uzrakstīt(es no to cilvēku pieredzes,kas manā iespaidā sāka dzert).......Ādas krāsa un tāpat ne tikai krāsa,bet piemēram biezais vecās ādas slānis uz kāju pēdām ne tikai man ,bet pat daudzām tantiņām,kas ne pie kādiem pedikīriem netika ar to galā,vienkārši ar laiku pieņēma normālu izskatu.....jāāāāā.....

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 26.10.2009 09:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2009 09:03:52 - Rakstīja :
Meitenes-jūs te diezgan daudzas iegādājāties NONI sulu-gan no dažādām firmām,bet tomēr-ļoti interesanti uzzināt,kādas ir jūsu izjūtas!!!!!!!!!!!!Jo zinu,ka bez izjūtām būt nevar

besa (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 27.10.2009 16:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2009 16:27:53 - Rakstīja :

Sveika, Gitiene,

Izjūtas patiešām ir labas - mans vēders strādā kā pulkstenis ! Arī sejas krāsa un ādas struktūra ir super!!! Bet man ir jautājums Gitienei - Tu rakstīji, ka NONi sula tev palīdzējusi nomest svaru. Saki, lūdzu, cik ilgā laikā, es dzeru mēnesi, bet neko tādu neesmu sajutusi. Zinu jau zinu par aktīvo dzīvesveidu, bet nu tomēr...


vija (on-line)
Publicēts: 27.10.2009 20:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2009 20:21:05 - Rakstīja :
Es trešo nedēļu lietoju vācu ražoto NONI. Nezinu, vai tā ir pie vainas, vai arī zelta dzira, jo es lietoju abas, bet man jau nedēļu sāp roku pirksti. Man viņi ir krietni deformējušies, ar izaugumiem.Liekas, ka sākusies sāļu nogulsnējumu izvadīšana,tāpēc tās sāpes ir tā, it kā elektrība sistu pa pirkstiem. Man sajūta, ka enerģijas vairāk, nav vēl rudens grūtsirdības. Pateikt, vai NONI iespaido, grūti. Pieradu lietot daudz ūdeni, krūze un glāze vienmēr uz galda.Lai paiet vēl kāds laiks, tad redzēšu, vai būs izmaiņas. Būs laikam jānodzen skopums un jāpasūta tā orģinālā. Nebūtu četras pudeles uz reizi jāņem, problēmu nekādu.

Jana
					Poste: 448
Jana (on-line)
Publicēts: 28.10.2009 08:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/10/2009 08:53:37 - vija Rakstīja :
Es trešo nedēļu lietoju vācu ražoto NONI. Nezinu, vai tā ir pie vainas, vai arī zelta dzira, jo es lietoju abas, bet man jau nedēļu sāp roku pirksti. Man viņi ir krietni deformējušies, ar izaugumiem.L ...
Cik sapratu, tad arī vienu pudeli var iegādāties, tik tad tas pasākumssanāk dārgāk.Četras pudeles ņemot tu par vienu maksā mazāk.Vai arī esmu pārpratusi?

vija (on-line)
Publicēts: 28.10.2009 10:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/10/2009 10:17:09 - Rakstīja :
Jā, Jana tā arī ir, bet sakarā ar pasta nodaļu likvidāciju laukos man vēl jābrauc ap 18km pēc tās pudeles, bet pieteikt piegādi mājās, atkal maksā trīs lati un visu dienu jāgaida pastniece. Tur tai cenā jau ir ierēķināta summa līdz pasta nodaļai. Tā, ka transports =NONI vērtībai.

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 28.10.2009 10:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/10/2009 10:21:31 - besa Rakstīja :
Sveika, Gitiene, Izjūtas patiešām ir labas - mans vēders strādā kā pulkstenis ! Arī sejas krāsa un ādas struktūra ir super!!! Bet man ir jautājums Gitienei - Tu rakstīji, ka NONi sula tev palīdzējusi ...
Svaru nometu,droši vien tieši tāpēc,ka manī radās milzum daudz spēka,slimības atkāpās,zāles,kas rada problēmas ar svaru, vairs tādos kvantumos nelietoju,un tieši tā-sāku aktīvu dzīvesveidu-jo ēdu es tāpat kā līdz tam,bet svars tomēr kritās.....Arī dažas manas kaimiņienes atvadījās no liekajiem kilogramiem diezgan strauji-kā tas tā nostrādāja,es nezinu.......

Jana
					Poste: 448
Jana (on-line)
Publicēts: 28.10.2009 14:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/10/2009 14:36:57 - vija Rakstīja :
Jā, Jana tā arī ir, bet sakarā ar pasta nodaļu likvidāciju laukos man vēl jābrauc ap 18km pēc tās pudeles, bet pieteikt piegādi mājās, atkal maksā trīs lati un visu dienu jāgaida pastniece. Tur tai ce ...
Nu skaidrs.Pasts kārtējo reizi māk mums iegriezt

kruinga
					Poste: 170
kruinga (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 25.11.2009 14:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/11/2009 14:16:23 - gitiene Rakstīja :
Labi,labi Kruinga-dzer vesela,tikai vienīgi TNI sula ir saņēmusi ANO zelta prēmiju par veselības veicinošo ietekmi ......Es jau arī tāpat visādas esmu pamēģinājusi,bet zinu,un arī izjūtu,ka TNI sulai ...
K'adas citas NONI sulas tu esi dz'erusi,  K'a tik dro'si sal'idzini?. Es dz'eru 2 m'ene'sus un 'loti apmierin'ata ar efektu - svars krita (-3kg), energijas vair'ak un slim'ibas atkapjas nevar b'ut jau viens balts un pukains, bet citi melni...nav korekti un sol'idi nomelnot....Lai jums laba diena!!!

elisija1
					Poste: 100
elisija1 (on-line)
Publicēts: 25.11.2009 14:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/11/2009 14:31:32 - Rakstīja :
Meitenes varu jums pastāstīt par savu metodi kā tieku galā ar vēderu, varbūt arī kādai citai tas palīdz, kam tas ir aktuāli!!! Nju tad tā. Es katru rītu dzeru diētiskās kviešu klijas!!! 3ēdk uz glāzi ūdens izmaisu un dzeru iekšā. IKI viņas ir nopērkamas pa 0,19Ls. Un man tiešām vēders strādā no viņām kā pulkstens!!! Tā visu laiku mocījos līdz sāku lietot tās!!!

kruinga
					Poste: 170
kruinga (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 01.12.2009 16:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/12/2009 16:17:49 - Rakstīja :
Ļoti labs paņēmiens - klijas strādā līdzīgi švammei! Viss tieks uzkopts Malacis Elisija

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 02.12.2009 13:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/12/2009 13:13:49 - elisija1 Rakstīja :
Meitenes varu jums pastāstīt par savu metodi kā tieku galā ar vēderu, varbūt arī kādai citai tas palīdz, kam tas ir aktuāli!!! Nju tad tā. Es katru rītu dzeru diētiskās kviešu klijas!!! 3ēdk uz glāzi ...
Jā-uz mani arīšitais paņēmiens labi darbojas!!!!!

elisija1
					Poste: 100
elisija1 (on-line)
Publicēts: 03.12.2009 19:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/12/2009 19:30:01 - Rakstīja :
Jā tā tiešām ir laba un jau pārbaudīta lieta!!!  :) Tā kā tā jau ar ir viena no manām neatņemamām dzīves sastāvdaļām!!!!


page: 1   [2]   3   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās