Bet, ja es ļaušos šai baudai tik nesaprātīgi un piesardzīgi, tad tā man vairs nebūs bauda. /Lope de Vega/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

21 diena


page: 1   [2]   (page size 50)
missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 19.10.2016 05:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2016 05:30:32 - Rakstīja :
Man ļoti patīk braucot no darba pie stūres knakstīties. Tad nu šodien jau sagatavoju uzkodas. Sagriezu mazos gabaliņos ziedkāpostu

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 19.10.2016 05:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2016 05:49:27 - Rakstīja :
Šodien esmu dilemmas priekšā. Izvārīju sev zupiņu domāju vakariņā bet nu izskatās supergardi un vēl sacepumu. Kad es to visu apēdīšu? Būs jāņem sacepums uz darbu vakarā pēc darba tad tiesāšu zupiņu - njum njum

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 19.10.2016 21:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2016 21:23:12 - Rakstīja :
Sveika, missrozentale! :) 
Es nu ar esmu atpakalj. :) Pagaajushoziem ljoti smuki te njeemos un 15kg pazaudeeju, sasniedzot meerkji. Pa vasaru esmu uzbumbuleejusi 3 atpakalj. :D Un taapat vien nekriit nost. :D Tad nu pieveersiishos atkal te aktiivaak! :) 
Forshi, ka te kaads aktiivaak rakstaas! :) 
Bet vispaariigi eeshanas paradumi man ie tieshaam izmainijushies kopsh FD iepaziishanas! Nespeeju vairs iedomaaties eedienreizi bez daarzenjiem! :) 
Uz priekshu! :) 

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 19.10.2016 21:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2016 21:31:57 - Rakstīja :
Aa un tu te runaaji par eedienu saldeeshanu! 
Man taa ir topaa! Visus paarpalikumus peec vakarinjaam sakomplekteeju veseliigaas porcijaas pa traucinjiem un saldeetavaa iekshaa!! Un uz darbu tik liidzi! :) Garshai nav ne vainas! Saldeeju praktiski visu! Sacepumus, zupas, riisu/daarzenju maisijumus utt! Ir super! Eediens neiet bojaa, ja par daudz uztaisiits un nav galva jaalauza par pusdienaam ko panjemt uz darbu liidzi! :) 

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 19.10.2016 21:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2016 21:38:29 - Rakstīja :

Sveikas,meitenes!

Beidzot saņēmos un pievienojos jūsu pulciņam,jo vienai nesanāk. Ļoti vēlos šeit atrast motivāciju,idejas un vienkārši parunātEsmu pirmsskolas pedagogs un mana darbadiena sākas plkst.6.15,brokastis un līdz plkst.12.00.nesanāk iekost,jo visapkārt bērni.Ko jūs ieteiktu man?Ko es tādu varētu iegrauzt,lai knīpas nepamana un puncis apmierināts?


missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 20.10.2016 05:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2016 05:32:51 - Rakstīja :
Es jau ieteiktu pirms darba pieradināt punci kaut drusku ieēst, jo tomēr brokastis ir pati svarīgākā ēdienreize. Kaut kā jācenšas kaut kopā ar bērniem paēst

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 20.10.2016 10:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2016 10:46:48 - Brunete...35 Rakstīja :
Sveikas,meitenes!Beidzot saņēmos un pievienojos jūsu pulciņam,jo vienai nesanāk. Ļoti vēlos šeit atrast motivāciju,idejas un vienkārši parunātEsmu pirmsskolas pedagogs un mana darbadiena sākas plkst.6 ...
Ja runa iet par bērnudārzu, man šķiet, ka audzinātājas arī drīkst ēst brokastis bērnudārzā 8.45, kad bērni ēd. Ja ne gluži tās pašas, ko bērni ēd, tad vismaz kaut ko līdzi paņemtu -kādu augli, žāvētus augļus, riekstus, sagrieztus dārzeņus, muslī batoniņu, maizītes vai kaut ko no piena produktiem. Kaut kādu risinājumu jau noteikti var atrast. Jo, ja pareizi sapratu, neēst tik ilgu laiku no 6-12 nebūtu labi, jo pārāk daudz stundas starpā. Labāk kaut ko ap 9.00 ieēst. Un vēl jau ir auklīte, kas bērnus var tobrīd vairāk pieskatīt, kamēr kaut kas tiek apēsts :)

Daighuks (on-line)
Publicēts: 20.10.2016 11:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2016 11:27:57 - Rakstīja :
Sveikas ,meitenes! Es arī ilgu laiku skatījos ko ēdu ,vienubrīd skaitīju kalorijas, bieži vien bija par maz, bet tik un tā  svaru nevar dabūt nost, pāris kg niiet un atkal nekā, pēc laika atkal uzņemu tos pašus atpakaļ. Tagad divas nedēļas esmu FD , rēķinu,skaitu līdzi rūpīgāk , vairāk gatavoju un visu laiku domāju uz priekšu ko ēdīšu  nākamajā ēdienreizē. Šī nedēļa jāskaita laukā ,jo bija lielas ģimenes svinības -gan darbā, gan mājās, jo gribējās nobaudīt ko tādu ,ko ikdienā negatavojam un kas neskaitās īpaši veselīgā pārtika.  Tagad jubilejas un vārdiņa svētki garām, var turpināt uzņemto kursu.  īstenībā daudz problēmu, kas sākas jau no paša agra rīta. grūti dabūt ūdeni iekšā, nelaba dūša paliek, brokastis negribās ēst, kaut kā pa dienu šā tā un ļoti viegli iet ar ēšanu, drīzāk neēšanu, tad vakarā nevar pielikt kuņģi. Kaut kāds murgs..... ceru ,ka tas nepareizais ēšanas režīms mainīsies un noregulēsies.  Jauku dienu Jums visām!

indruks
					Poste: 14
indruks (on-line)
Publicēts: 20.10.2016 11:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2016 11:42:29 - Daighuks Rakstīja :
Sveikas ,meitenes! Es arī ilgu laiku skatījos ko ēdu ,vienubrīd skaitīju kalorijas, bieži vien bija par maz, bet tik un tā  svaru nevar dabūt nost, pāris kg niiet un atkal nekā, pēc laika atkal uzņemu ...
man arī ar ūdeni no rītiem iet kā iet  es esmu atradusi risinājumu, ka ūdenim pielieku dažas šķēlites aplesīna. No vakara jau sagatavoju, tā teikt lai ievelkas un no rīta iekšā. Citi dzer citronūdeni, bet man par skābu un saka, ka zobiem nav labs. 

Daighuks (on-line)
Publicēts: 21.10.2016 14:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2016 14:16:57 - indruks Rakstīja :
man arī ar ūdeni no rītiem iet kā iet  es esmu atradusi risinājumu, ka ūdenim pielieku dažas šķēlites aplesīna. No vakara jau sagatavoju, tā teikt lai ievelkas un no rīta iekšā. Citi dzer citronūdeni, ...
Paldies par labo ieteikumu par apelsīnu,Indruk!

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 21.10.2016 17:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2016 17:58:41 - Rakstīja :

O,jā!Par brokastīm bērnudārzā nepadomāju,jo šo mirkli es izmantoju par sagatavošanos nodarbībai.Tagad mēģināšu piebremzētun uzkost.Mana auklīte dara tikai savu darbu un nav ieinteresēta mācību procesā,tāpēc līdz plkst.12.00.paiet vienā skriešanā,aizmirsti pat aiziet uz tualeti un iedzert ūdeni.nevisas auklītes ir baltas un pūkainas!

Nu tas tā!Paldies meitenes,tad par to aizdomāšos.

Brokastīs ēdu auzu pārslu putru vārītu uz ūdens ar ogām un kafijas krūze.

Ar skaitīšanu iet grūtiDaudz ko nesaprotu.Piemēram,kas ir rieksti?Un cik g ir vienā vienībā?


Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 21.10.2016 18:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2016 18:00:33 - Rakstīja :

Vai taisnība,ka pēc ēšanas nevar dzert ūdeni 2 stundas?


indruks
					Poste: 14
indruks (on-line)
Publicēts: 22.10.2016 13:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2016 13:00:13 - Brunete...35 Rakstīja :
O,jā!Par brokastīm bērnudārzā nepadomāju,jo šo mirkli es izmantoju par sagatavošanos nodarbībai.Tagad mēģināšu piebremzētun uzkost.Mana auklīte dara tikai savu darbu un nav ieinteresēta mācību procesā ...
Rieksti, cik atceros no nodarbībām, ir tauki. Es tieši tāpēc izvairos no tiem  Tikko grāmatiņā paskatījos 15 g = 1 vienība

indruks
					Poste: 14
indruks (on-line)
Publicēts: 22.10.2016 13:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2016 13:01:36 - Brunete...35 Rakstīja :
Vai taisnība,ka pēc ēšanas nevar dzert ūdeni 2 stundas?
Es nezinu, vai tas ir labi un pareizi, bet es pēc pusdienām iedzeru siltu tēju bez cukura.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 01.11.2016 15:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/11/2016 15:13:57 - Rakstīja :
@
Milimetriņ, tik sen neesmu bijusi online, tāds prieks Tevi rezēt online !

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 04.11.2016 13:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/11/2016 13:22:40 - melllene Rakstīja :
@Milimetriņ, tik sen neesmu bijusi online, tāds prieks Tevi rezēt online !
Čau, melllene! Man arī prieks tevi šeit redzēt. Reti, bet reizēm te ienāku kaut ko palasīt, kaut it kā jau viss zināms

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 16.11.2016 05:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/11/2016 05:52:06 - Rakstīja :
Baigi biju nogājusi pa neceļiem.Šitā sen nibija bijis, jau sāku domāt par psihiatra palīdzību. Bet pirmdien saņēmos un aizgāju pie Ligitas uz klātienes nodarbību un laikam jau tas bija pareizais spēriens un vakar es jau biju uz pareizā viļņa.
Ka šo sajūtu varētu saglabāt visu laiku, ka nekas neizsistu no līdzsvara un varētu lidot neskatoties ne uz ko...
Izdomāju ka pieteikšos izaicinājumam figura line. iešu ar visu savu 1.5 gadu princesīti rullēties visas brīvdienas un domāju, ka sacensību gars varbūt palīdzēs noturēt sevi uz strīpas

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 16.11.2016 05:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/11/2016 05:52:48 - Rakstīja :
Meitenes turamies, nāk svētki jāsaņemas
un veselīgi ēst taču rada tādu viegluma sajūtu

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 17.11.2016 05:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/11/2016 05:43:45 - Rakstīja :
pagaidām viss tik feini iet no rokas
šodien jāatrod laiks pagulēt savādāk esmu gulējusi pavisam maz un miegs tas ir viens no noteicošajiem faktoriem svara veiksmīgā zaudēšanā
Jā , nopirku abonamentu uz figura line un pieteicos izaicinājumam - tagad manī mīt īsts sacensību gars
Es tak varu uzvarēt

Daiga5 (on-line)
Publicēts: 17.11.2016 08:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/11/2016 08:31:26 - Rakstīja :

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 19.11.2016 07:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/11/2016 07:36:07 - Rakstīja :
Šodien ceturtā diena. Ir visādi ikdienas pārdzīvojumi, bet nu tiešām šis sacensību gars laikam ir tas kas notur uz strīpas. Vakar vakarā ierados no darba vīramāte no jubilejas bija pievedusi vai septiņu veidu kūkas. Es biju tik ļoti emocionāli uzvilkta. Biju gatava apēst visas un tad nu sākās iekšējs cīniņš. Es jau uzreiz vīram teicu, ka man labāk neēst. Šis mani mierināja ka no vienas karotītes nekas nenotiks, bet es pazīstu sevi - es pie vienas karotītes neprotu apstāties - bet iedomājaties - apstājos pie divām. šodien no rīta riktīgi izvingrojos un dzīve turpinās hehhe

Daighuks (on-line)
Publicēts: 22.11.2016 11:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/11/2016 11:19:49 - missrozentale Rakstīja :
Šodien ceturtā diena. Ir visādi ikdienas pārdzīvojumi, bet nu tiešām šis sacensību gars laikam ir tas kas notur uz strīpas. Vakar vakarā ierados no darba vīramāte no jubilejas bija pievedusi vai septi ...
čau, Miss! sen nebiji šeit manīta! Man prieks, ka atkal esi uz viļņa. Ne Tev vienai iet raibi, bet kopā šeit kaut kā vieglāk tikt pāri kārdinājumiem :)  Kad mēs tievējam, darbā kolēģes arī uzreiz tik labvēlīgas, vai ne? Vai nevajag kādu kārumiņu atnest? vienu bulciņu taču var,,, utt. Vienu jau var, bet mājās svētkos arī gribās ko gardu pagatavot un pagaršot. Labi, ja nav plusi. Bet gribās, lai tie grami kūst mazliet ātrāk. Cik lēni tie tomēr iet nost ......

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 22.11.2016 16:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/11/2016 16:09:25 - Rakstīja :
Sveika Daighuk,
Es biju riktīgi norāvusies un pa nepilnu mēnesi uzaudzēju 8 kg. Es Jau vīram nopietni teicu, ka vajadzīga jau ārsta palīdzība. Esmu psiholoģiski slima ar ēšanu, bet tad kaut kā saņēmos
Tagad rit 7. diena kad viss ir ok un daudz maz turu sevi rāmjos
Esmu pieteikusies uz figura line izaicinājumu un katru rītu ceļos lai pavingrotu un es domāju ka līdz zsv tas man palīdzēs noturēties
Kolēģi man nepiedāvā saldumus tik fano pa maniem katliņiem, jo darbā mums dod pusdienas, bet es ņemu līdzi savu
tad viņi smejās, ka esot jau iztukšojuši manu kastroli

Daighuks (on-line)
Publicēts: 24.11.2016 11:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/11/2016 11:48:24 - missrozentale Rakstīja :
Sveika Daighuk,Es biju riktīgi norāvusies un pa nepilnu mēnesi uzaudzēju 8 kg. Es Jau vīram nopietni teicu, ka vajadzīga jau ārsta palīdzība. Esmu psiholoģiski slima ar ēšanu, bet tad kaut kā saņēmosT ...
Sveika, Missrozentāle! Ļoti labi saprotu Tevi. Lai arī nav tā,ka es bāzu mutē visu pēc kārtas pirms FD, vienalga lēnām esmu gada laikā labu slāni uzbarojusi. Hormonālie traucējumi , mazkustīgs darbs un dzīves veids arī nav ļoti kustīgs,  un stresi palīdz uzaudzēt lieko.  Vienmēr ir bijis jādomā ko ēdu un jāsporto. Man gan liekas,ka Tev svari nerāda īpaši precīzi, jo vai tad iespējams pa mēnesi uzaudzēt 8kg? Tu fočenē izskaties jautra un aktīva meičiņa, tas nozīmē,ka nevarēji gultā gulēt mēnesi un tortes ēst,,,,, nu es nezinu,,,,, Bet turamies vienalga!

missrozentale
					Poste: 176
missrozentale (on-line)
Publicēts: 25.11.2016 05:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/11/2016 05:10:06 - Rakstīja :
Šodien jau piektdiena. Apritējušas 10 dienas kopš ēdu kā vajag. Un sportoju. Vakar pat saņēmos un pēc darba veicu savas sportiskās aktivitātes. Daighuk būtu jau labi ja mani svari rādītu nepareizi. Bet es esmu spējīga uzēst daudz ļoti īsā laikā. Tapēc jau domāju ka man ir bulīmija jo riju- vienkārši riju visu. Braucu uz veikalu pirkt ko varu daudz apēst - ar tădu mērķi. Vienīgais kas neatbilst bulīmijas simptomiem ir tas ka neizraisu vemšanu
Ceru ka tas nav tā kā liekas un ka man izdosies savest sevi kārtībā un ka Jums izdosies sevi savākt. Un ka mums visām izdosies.
Dzīvē ir jābauda ne tikai ēdiens. Vai ne tā?
Veiksmi

aigtine
					Poste: 2
aigtine (on-line)
Publicēts: 25.11.2016 06:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/11/2016 06:39:11 - missrozentale Rakstīja :
Tapēc jau domāju ka man ir bulīmija jo riju- vienkārši riju visu. Braucu uz veikalu pirkt ko varu daudz apēst - ar tădu mērķi....
Sveika missrozentāle, tā noteikti nav bulīmija, esmu gājusi tam cauri... vairāk izklausās pēc kompulsīvās pārēšanās http:// http://www.ploome.com/lat/esanas-traucejumi/kompulsivaparesanas.html Ja pati jūti ka viss sāk iziet no rāmjiem, noteikti meklē kādu speciālista palīdzību, cik nu mazpilsētā tas ir iespējams.

Daighuks (on-line)
Publicēts: 25.11.2016 09:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/11/2016 09:05:35 - missrozentale Rakstīja :
Šodien jau piektdiena. Apritējušas 10 dienas kopš ēdu kā vajag. Un sportoju. Vakar pat saņēmos un pēc darba veicu savas sportiskās aktivitātes. Daighuk būtu jau labi ja mani svari rādītu nepareizi. Be ...
Labrīt! man brīžiem uznāk kaut kāds rijamais, bet ne tā, ka visu pēc kārtas. Pēkšņi vakarā sagribās ēst- pirmais solis ir padzert siltu tēju vai vnk ūdeni, bet nekā- kuņģi savelk un nevar gulēt, bet reizēm pamostos no tā,ka trakoti gribās ēst. reizēm autopilotā paēd ar,,, reizēm ar kumosiņu apstājos. Pat nezinu no kā tas atkarīgs. Man ir hormonālie traucējumi, nezinu varbūt zāles,ko lietoju izraisa ko tādu, vai kas tas ir, un cukura līmenis man bieži zem normas, tad reizēm pietiek ar karoti ievārījuma,lai paliktu labi. Vispār neesmu no tiem cilvēkiem ,kuri kāri uz saldumiem. No bērnības esmu bijusi  vienaldzīga uz bulkām, īpaši tortēm, jo tās man bija par saldu, konfektei prasījās uzdzert daudz ūdens , bet tagad jūtu,ka prasās tā konfekte, jo citādi liekas ,ka būšu gar zemi nespēkā. Daudzu apstākļu rezultātā grūti iet ar svara samazināšanu. Ar gadiem kļūst arvien grūtāk :(  diemžēl.  šeit varam izrunāties par savu sāpi un uzreiz kļūst vieglāk, jo jūtam ,ka neesam vienas :)  kopā viss izdodas labāk. Lai Jums jauka diena !


page: 1   [2]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās