Vislabāk parādīt, ka jaunās metodes nedarbojas, ir viņas neizmantot. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

majas cepta maize


page: 1   [2]   (page size 50)
eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 11.01.2015 23:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/01/2015 23:06:20 - debora Rakstīja :
Žēl gotiņas... žāvēta gaļa, jebkura 15 g = 1 Olbv. vienība, tušonka 30 g = 1 olbv. vienība!
Un žāvētai liellopa desai cik skaitīt vienības? Nu neko darīt,labi ka vismaz gaļu varēja dabūt,mazāk zaudējumu.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 14.01.2015 23:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/01/2015 23:39:20 - Rakstīja :
Šodien kārtējo reizi nenoturējos un panašķojos gan ar augļiem,gan saldumiem. Ļoti grūti atgūties no svētku brīvdienām,bet man tā gribas tikt vaļā no tiem kilogramiem,ka rītdien padomāšu pirms ēdīšu našķus,lai atkal nav jānožēlo.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 27.01.2015 14:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/01/2015 14:10:00 - Rakstīja :
Nedēļa pagāja raibi,bet rezultāts iepriecina,-800 grami. Gandrīz kilograms:-) Turpināšu censties uz priekšdienām. Esmu jau pieradusi pie FD ēšanas paradumiem,nemaz negribas tik daudz našķoties kā kādreiz:-) Lai jauka nedēļa visiem.:-)

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 21.02.2015 00:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2015 00:19:07 - Rakstīja :
Sen neesmu rakstījusi,pavasaris nāk,pēdējās dienas tik siltas ir. Nu ar manu tievēšanu ir kā ir,tik daudz darīšanu un darbu ārpus mājas ka esmu iestrēgusi savos 111kg. Drausmīgs skaitlis,viss jāsāk beidzot saņemties un censties. Varbūt kāda no tievētājām var ieteikt man kādu fizisko aktivitāti,teikšu atklāti vingrot man nepatīk. Parasti ar dēliņu ejam stundu ilgā pastaigā,bet drīz atkal viņš ies dārziņā(kādu laiku slimojām un 2 mēnešus neapmeklējām bērnudārzu),bet man liekas,ka tā pastaiga daudz neko nedot.

Daiga5 (on-line)
Publicēts: 23.02.2015 15:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/02/2015 15:34:38 - Rakstīja :
Jā, man arī mierīga  pastaiga svaru nedzen nost, bet uzlabo omu gan,
man vajag tā ,ka viss iesilsti riktīgi un pat sviedri parādās.. tad arī svars mazinās.



siltuma (on-line)
Publicēts: 25.02.2015 14:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2015 14:54:21 - eluxs14 Rakstīja :
Sen neesmu rakstījusi,pavasaris nāk,pēdējās dienas tik siltas ir. Nu ar manu tievēšanu ir kā ir,tik daudz darīšanu un darbu ārpus mājas ka esmu iestrēgusi savos 111kg. Drausmīgs skaitlis,viss jāsāk be ...
man arī bija palieli kg un nost gāja viegli, bet tikai ar ēšanu, kā svars nokritās līdz 90, sāku vingrot, nūjot, pirms tam sāpēja ceļgali no lielas staigāšanas, arī muguru "vilka", citas fiziskās aktivitātes, piemēram, peldēšana nebija pieejama, tagad ir +/- 75 biju apstājusies, it kā lai nostabilizētos, varbūt laiks turpināt, tiešām atkal tuvojās pavasaris

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 29.03.2015 16:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/03/2015 16:39:57 - Rakstīja :
Beidzot laiks saņemties un atgriezties pie FD programmas. Ļoti nožēloju,ka vajadzēja atteikties uz kādu laiku no pareizas ēšanas, visa ģimene pamatīgi noslimojām,tajā skaitā arī es. nevienam nenovēlu gulēt ar 39 temperatūru. Beidzot esmu tikusi uz svītras un varu atgriezties pie normālas ēšanas. Kā veicas pārējām tievētājām?

siltuma (on-line)
Publicēts: 30.03.2015 15:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/03/2015 15:57:36 - Rakstīja :
Gribēju, samazināt svaru vēl par kādiem 5kg, nekas nesanāk, un pat "pasūdzēties" nevaru, ēdu normāli, ar baudu, arī pareizi, jūtos labi, viegli un tad vienā vakarā, apēdu par daudz, labi, tas notiek reizi nedēļā vai divās, līdz ar to klāt nenāk, bet cik ilgi. Un apziņa, ka viss ir galvā, man neko daudz nepalīdz. Tāpēc vēl arvien mierinu sevi ar domu:gan krīze pāries.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 17.04.2015 00:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/04/2015 00:40:35 - siltuma Rakstīja :
Gribēju, samazināt svaru vēl par kādiem 5kg, nekas nesanāk, un pat "pasūdzēties" nevaru, ēdu normāli, ar baudu, arī pareizi, jūtos labi, viegli un tad vienā vakarā, apēdu par daudz, labi, tas notiek r ...
Arī man tā ir. Liekas ja nesanāca šodien visu ievērot, sanāks rīt,tad pienāk rītdiena un atkal tas pats.  Jā viss ir galvā, bet kā to pārvarēt un sakārtot to visu. Smags jautājums uz kuru atbildi jāatrod. Man laikam vajadzētu lai kāds tieši pasaka,tu esi resna,saņemies un cīnies ar liekajiem kg, lai atkārt to pāris reizes ik pēc kāda laika,tad varbūt galvā kaut kas mainīsies. Vīrs un radi to nekad man nepateiks,tā ka atliek krīzi pārvarēt vienai.

siltuma (on-line)
Publicēts: 18.04.2015 09:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/04/2015 09:13:43 - eluxs14 Rakstīja :
Arī man tā ir. Liekas ja nesanāca šodien visu ievērot, sanāks rīt,tad pienāk rītdiena un atkal tas pats.  Jā viss ir galvā, bet kā to pārvarēt un sakārtot to visu. Smags jautājums uz kuru atbildi jāat ...
Jā, man arī neviens no tuviniekiem neteica, ka esmu resna, tikai tad, kad nokritos, izteica komplimentus un priecāj;as par mani, nedomāju, ka kādam jāsaka ka esi resna, no tā jau nekas nemainīsies, vienkārši jāatrod savs knikšķis, atkārtošos, bet pirms 10 gadiem mēģināju tievēt, jo lūk esmu resna un slikti izskatos, nekas nesanāca, laikam nebija īstā motivācija, paliku vēl dūšīgāka un sapratu, kamēr nebūšu gatava visu mainīt, ar  svara mešanu nekoķetēšu, šeit nevar (vismaz es) neko darīt pa pusei, rupji runājot organisms atriebjas, tagad mana domāšana stipri mainījusies vēl jau agri runāt par rezultātu, jo ir pagājis tikai gads un trīsi mēneši


eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 20.04.2015 09:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2015 09:00:54 - siltuma Rakstīja :
Jā, man arī neviens no tuviniekiem neteica, ka esmu resna, tikai tad, kad nokritos, izteica komplimentus un priecāj;as par mani, nedomāju, ka kādam jāsaka ka esi resna, no tā jau nekas nemainīsies, vi ...
Piekrītu,arī es nevaru atļauties tievēt pa pusei, ļoti ātri svars nāk atpakaļ. Man ir problēma,ka saņemties varu tikai uz neilgu laiku, paiet dažas nedēļas un tad palaižos, visi tie našķi,grūti no tiem atteikties. Gribasspēks ir tievēt,pašai jau priekš sevis un arī vīram būtu prieks,bet ilgi nevaru noturēties. Īsti vēl nesaprotu kur ir problēma.

siltuma (on-line)
Publicēts: 20.04.2015 16:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2015 16:03:15 - eluxs14 Rakstīja :
Piekrītu,arī es nevaru atļauties tievēt pa pusei, ļoti ātri svars nāk atpakaļ. Man ir problēma,ka saņemties varu tikai uz neilgu laiku, paiet dažas nedēļas un tad palaižos, visi tie našķi,grūti no tie ...
es atceros, ka man ļoti patika skatīties, kā tas cipars samazinās, bija tāds kā azarts un kad savējie pamanīja, tad jau pavisam viegli bija,  jā man našķi nebija pat problēma, kaut garšo, vairāk bija tāda kā bada sajūta, visu laiku gribējās ēst, paēdu un pēc stundas atkal ēdu, kad sāku tievēt rūpīgi sekoju, lai būtu ko ēst 5 reizes dienā, laikam no tā, ka apēdu precīzi visas vienības jau pēc nedēļas izsalkuma izjūta pazuda, ja tā nebūtu, droši vien nenoturētos un divas reizes nedēļā apbalvoju sevi ar šookolādes kvadrātiņu no sirds vēlu atrast problēmas risinājumu, jo tās izjūtas, kad viss notiek ir vienreizējas

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 29.04.2015 08:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/04/2015 08:29:07 - siltuma Rakstīja :
es atceros, ka man ļoti patika skatīties, kā tas cipars samazinās, bija tāds kā azarts un kad savējie pamanīja, tad jau pavisam viegli bija,  jā man našķi nebija pat problēma, kaut garšo, vairāk bija ...
Līdzīgi ir man, bieži ir tāda bada sajūta,lai gan cenšos ēst visu pēc vienību skaita,īpaši vakaros vienmēr gribas kaut ko vairāk, tad apēdu kādu augli. Pa šo laiku esmu secinājusi,ka stingrāk jākontrolē visu ko apēd savādāk rezultāta nebus nekāda, lai gan es priecājos pat par -100gramiem nedēljā. Vēl sāku domāt vai ēdienreižu laiks var ietekmēt tievēšanu, jo citreiz brokastis man ir 8, bet citreiz 9 vai 10, tā kā esmu mājsaimniece un dzivoju laukos, sanāk tā ka ēdienreizes nav vienā un tajā pašā laikā. 

siltuma (on-line)
Publicēts: 29.04.2015 09:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/04/2015 09:48:17 - eluxs14 Rakstīja :
Līdzīgi ir man, bieži ir tāda bada sajūta,lai gan cenšos ēst visu pēc vienību skaita,īpaši vakaros vienmēr gribas kaut ko vairāk, tad apēdu kādu augli. Pa šo laiku esmu secinājusi,ka stingrāk jākontro ...
mani, laikam, ēdienreižu laiks neietekmē, reizēm ēdu pat vakarā astoņos, jo zinu, ka gulēt ātrāk par 23 netikšu, nenormēts darba laiks, reizēm jāceļās 4,, bet tas ir tagad, jo pirmos 3-4 mēnešus ļoti precīzi visu, līdz gramam, ievēroju. Ar augļiem, virs normas, neaizraujos, var iekrist, šad tad izlīdzējos ar dzeršanu, ūdens ar citronu nederēja, palika slikti, tēja nederēja, uzdzina apetīti, tīrs ūdens palīdzēja, kā vakarā gribējās ēst, izdzēru glāzi ūdens, starp citu, ūdens glāzi pirms ēdienreizēm izdzer?, arī tam no sākuma sekoju rūpīgi līdzi, tagad diemžēl, diez vai pat litru dienā izdzeru, 

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 30.04.2015 07:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2015 07:57:15 - siltuma Rakstīja :
mani, laikam, ēdienreižu laiks neietekmē, reizēm ēdu pat vakarā astoņos, jo zinu, ka gulēt ātrāk par 23 netikšu, nenormēts darba laiks, reizēm jāceļās 4,, bet tas ir tagad, jo pirmos 3-4 mēnešus ļoti ...
Ar ūdens dzeršanu nav problēmu, diena izdzeru 10 glazes,tie ir 2 litri un plus vēl pa dienu kādu tējas krūzi. Man arī liekas ka nevajadzētu ietekmēt ēdienreižu laikam tievēšanu,ja jau uz svariem ir redzams ka ir tie grami nost, galvenais ievērot vienības. Izstāstīšu kā bija vakar, pēcpusdienā uznāca nenormāla vēlme pēc kafijas un cepumiem, liekas ka nevar pretoties,gribas un viss, tad kad saēdies našķus pēc tam nožēlo. Un gala rezultātā pārtērētas vienības.  Nezinu kā pat izstāstīt tās sajūtas, varbūt kādām ir tā bijis, ka ļoti gribas kaut ko apēst. Un man jāmēģina cīnīties ar šo problēmu.

siltuma (on-line)
Publicēts: 02.05.2015 09:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/05/2015 09:15:13 - eluxs14 Rakstīja :
Ar ūdens dzeršanu nav problēmu, diena izdzeru 10 glazes,tie ir 2 litri un plus vēl pa dienu kādu tējas krūzi. Man arī liekas ka nevajadzētu ietekmēt ēdienreižu laikam tievēšanu,ja jau uz svariem ir re ...
Man vislabāk cīnīties ar kāri pēc kautkā ir - neturēt to ledusskapī, piemēram, desa man reti ir mājās, ir pagatavots ēdiens, bet ar to našķoties negribās un ģimenes locekļiem arī nāk par labu - grib panašķoties - atver ledusskapi, bet nekā ātrai uzkodai nav, toties ēdienreizēs paēd, kārtīgi, vienmēr tā nesanāk, betkad sanāk, tā jau ir uzvara, un mājnieki īpaši neprotestē, jo daudz tomēr uzturās ārpus mājām, un var ieskriet veikalā pēc ātrām uzkodām, ja jau tik ļoti vajag

DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 24.01.2016 16:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/01/2016 16:48:56 - Rakstīja :
Sveika,eluxs14!Vai tu te vēl esi?Kā tev iet?Es arī esmu no Rēzeknes un vēlos atrast sev domubiedru,lai varētu vieglāk un motivējošāk tievēt.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 27.02.2016 22:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/02/2016 22:42:15 - DACHUKS-R Rakstīja :
Sveika,eluxs14!Vai tu te vēl esi?Kā tev iet?Es arī esmu no Rēzeknes un vēlos atrast sev domubiedru,lai varētu vieglāk un motivējošāk tievēt.
Sveika! Nu pēc ilga laika esmu atkal ieskatījusies šeit. Fd programmu nelietoju kādu laiku, kā jau dzīvē notiek visādi notikumi un šķēršli, tāpēc biju atlikusi malā visu tievēšanu. Un līdz ar to atkal esmu uzēdusi savos vecos kilogramus, ieraudzīju ka tagad arī latgalē ir iespējamas klātienes nodarbības,apsveru domu tajās piedalīties un noteikti iesākt dzīvot pēc Fd programmas. Prieks, ka kads ir arī no Latgales puses.

DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 28.02.2016 21:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/02/2016 21:03:39 - Rakstīja :
Sveika,elixs14!Man prieks,ka mājinieku var arī te sastapt.Pastāsti,kā tev toreiz gāja ar liekiem kg,sanāca sasniegt iecerēto?

DACHUKS-R (on-line)
Publicēts: 28.02.2016 21:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/02/2016 21:07:25 - Rakstīja :

Man grūtības ar to vienību skaitīšanu.Tu pieraksti,ko ēd?


eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 29.02.2016 00:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2016 00:03:44 - DACHUKS-R Rakstīja :
Sveika,elixs14!Man prieks,ka mājinieku var arī te sastapt.Pastāsti,kā tev toreiz gāja ar liekiem kg,sanāca sasniegt iecerēto?
Man jau līdz tam iecerētajam svaram ir tāls ceļš ejams, bij dažādi apstākļi kas piespieda pārtraukt tievēšanu,bet pirmo reiz kad iesāku Fd programmu par trīs mēnešiem bij -10 kg nost. Ļoti nožēloju ka bija jāpārtrauc tievēt,bet nu ar jaunu apņemšanos gribu atgriezties pie tievēšanas. Īstenībā ir vieglāk ja visu pieraksti ko un cik apēd,parasti vai nu iepriekšējā dienā saplānoju ko gatavošu,vai arī no rīta sarakstu ko gribēsies apēst pa dienu. Tad jau vakaram atstāju dažas vienības lai būtu vieglas vakariņas.


page: 1   [2]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās