Kas pirmais ir spēli uzsācis, tas diktē noteikumus. Bet vinnē tas, kurš spēj izgudrot kaut ko jaunu. /Z. Ungurs/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

On-line meiteņu tikšanās


page: 1   [2]   (page size 50)
Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 20.04.2012 17:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2012 17:12:54 - ieva_ Rakstīja :
Lai gan tas nemaina lietas būtību, šīs nu gan ir muļķības. No Rīgas uz Dubultiem vilcieni atiet ar ne vairāk kā stundas intervālu. Arī svētdienās. ;)
Sen neesmu ar vilcieniem braukusi, tāpēc nesapratu sarakstu  Laikam ir tā, ka  laikā no 9-15 darba dienās ir 25% lētākas biļetes, bet sest un svēt. iet vilcieni tajos pašos laikos, tikai par pilnu cenu bet tas piedodams, man blondi mati

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 20.04.2012 22:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2012 22:00:50 - Milimetriņš Rakstīja :
bet tas piedodams, man blondi mati
tāpēc bien man bija vērts pabalināt matus, kā man patīk šis teikums!!!

doro (on-line)
Publicēts: 27.04.2012 20:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2012 20:21:17 - Rakstīja :
lūdzu palīdziet...esmu jau nedēļu FG,ēdu savus punktus ,kustos..dzeru,bat svari nekustas nemaz..nu nemaz!.. esmu tuvu panikai..

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.04.2012 21:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2012 21:52:38 - doro Rakstīja :
lūdzu palīdziet...esmu jau nedēļu FG,ēdu savus punktus ,kustos..dzeru,bat svari nekustas nemaz..nu nemaz!.. esmu tuvu panikai..
vari atsūtīt man savu nedēļas plānotāju uz e-pastu dace@milestiba.lv - vēlākais pirmdien apskatīšos.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 30.04.2012 20:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2012 20:08:38 - doro Rakstīja :
lūdzu palīdziet...esmu jau nedēļu FG,ēdu savus punktus ,kustos..dzeru,bat svari nekustas nemaz..nu nemaz!.. esmu tuvu panikai..
Nedēļa citreiz ir pārāk mazs laiks, lai saprastu, kas un kā. Ja aizsūtīsi melllenei savu ēdienkarti, varbūt tur kādi knifiņi atklāsies, bet, ja ne, tad zini - pārejot uz pavisam citu uztura režīmu, organisms sākumā var paņemt un stāvēt tajā svarā, kāds ir, vai pat pieaugt! Lielākajā daļā gadījumu gan uzreiz ir mīnuss, bet ir arī citādāki gadījumi. Galu galā - katram jau tas ķermenis ir dzīvojis pilnīgi savādāk, tāpēc nav vienas konkrētas atbildes, kā, cik ātri un cik viegli organisms reaģēs uz izmaiņām. Bet pats galvenais saglabāt kaut cik vēsu prātu un censties gūt prieku. Kamēr svars vēl nekrīt, priecājies par to, ka kusties, dzer ūdeni un ēd sabalansētu pārtiku - tad jau ir liels pluss Tavai veselībai! 


page: 1   [2]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās